Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 223, 224, 225  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Maku
HV vaatleja
Maku

liitunud: 06.05.2003




sõnum 27.04.2009 18:19:23 vasta tsitaadiga

Ei ole parim lahendus, kuna ma kasutan seda soomes olles ja siis läheks selle peale kastiga raha.....andmeside välisriikides ei ole odav lõbu.
Mul telefoni gps töötab garminiga ilusti, kuid soeneb kaua ja teises käes peaks olema pardel sest ootamisega kasvab habe ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mazz56
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007




sõnum 27.04.2009 19:00:33 vasta tsitaadiga

On se muidu hea telefon ja kas seda tasub osta?
Peaks silmas vastupidavust, wifi ja andmeside kiirus?, töökindlust. Kaua uuena aku peab?
Ja palju HIND on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.04.2009 19:05:34 vasta tsitaadiga

Maku kirjutas:
Ei ole parim lahendus, kuna ma kasutan seda soomes olles ja siis läheks selle peale kastiga raha.....andmeside välisriikides ei ole odav lõbu.
Mul telefoni gps töötab garminiga ilusti, kuid soeneb kaua ja teises käes peaks olema pardel sest ootamisega kasvab habe ette.

Nujah, näiteks Elisa sim-iga Soome võrgus maksab üks positsioneerimine umbes 2.7 kr, kuna mõõtmistäpsus on 50 kB. Väiksema sammu puhul oleks 10X odavam
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku
HV vaatleja
Maku

liitunud: 06.05.2003




sõnum 27.04.2009 19:19:25 vasta tsitaadiga

Võimalik aga kasutan emt-i ja see gps sobib ideaalselt. Kui uus frimware ravib gps ühendavuse kiirust siis on hästi. Mu eeleva posti mõte oligi uurida kas keegi on uut frimwaret testinud.

Mazz56, ise olen kasutanud seda telefoni mõni kuu ja siiani olen väga rahul. Algul kaalusin kas osta iphone või see nokia aga sai ruttu selgeks, et iphone on pigem edeva inimesele mõeldud ja ei ütleks, et mul on seda telefoni häbi välja võta ja ei saa ka öelda et selle telefoniga on vähem võimalusi kui seda on iphonel. On ka mõned võimalused veel mida iphonel ei ole. See telefon katab kõik mu vajadused ja akut laen ca 3-4 päeva tagant.....seega olen väga rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 23:09:40 vasta tsitaadiga

Endal mul võttis GPS ainult esimene kord kusagil 4-5 minutit aega, et ühendus saada. Nüüd kui kaart lahti võtta, siis enamasti poole minutiga (vahest vähem) ühendus olemas icon_smile.gif

RvD, palju maksid selle eest ja äkki viitsid mingi lingi anda, kus seda näha saaks.
Või oskab keegi soovitada, kus Eestis saaks sobivat kotti sellele osta? Tallinna piires siis.

Nokia supportist öeldi aga, et originaal kott peab kaasas olema telefoniga. Niiet eks saab seda siis Tele2-lt ikkagi küsima hakatud, et ikka kõik asjad saaksin, mis peaksin.

Hetkel ootan oma kaitsekile pakikest (peaks see nädal kohale jõudma icon_smile.gif) ning väga hea oleks, kui saaks koti ka sellele veel ümber. Millegipärast on tunne, et uut telefoni ei tule tükil ajal ja seega oleks endal hea tunne, kui ta võimalikult kaua kriimudeta püsib icon_redface.gif

Keda huvitaks ka invisibleSHIELD, aga ise tellida ei saa (pole krediitkaarti) siis võib ühendust võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 27.04.2009 23:24:08 vasta tsitaadiga

Valikut päris palju: http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=5800+leather
Endal selline: link
Selle kotiga vaid see jama, et 5800 akukatte küljed on kergelt tuhmimaks kulunud. Mind see ei häiri, aga igaks juhuks hoiatan.
Ise kakkusin full shieldi pärast paari päevast kasutust maha, väga häirima hakkas see kumm seal ekraanil. Need ebays müüdavad ekraanikatted on palju siledamad (nagu lcd isegi enam-vähem), aga kuluvad ka muidugi rutem.


viimati muutis RvD 27.04.2009 23:31:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 23:28:05 vasta tsitaadiga

Keda huvitaks ka invisibleSHIELD, aga ise tellida ei saa (pole krediitkaarti) siis võib ühendust võtta




palju see kile maksab?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 23:47:00 vasta tsitaadiga

jeesus188, link

Eesti rahas siis ainult ekraanikile umbes 139 kr + postikulu, täiskorpuse oma 290 + post.
Need hinnad on aga ilma allahindluseta, kui kolm toodet korraga tellida, saab 30% alla kogu kaubalt, kahega 20%.
Tellimuses ei pea olema just selle telefoni kile, võib ka teiste seadmete omasid olla!

RvD, tuttava iPhone-l ka selline kile peal. Vähe seda küll näppinud, aga tollel see küll ei tundunud häiriv olevat. Samas ei tea ka, kuidas see ekraan ilma kileta tundus icon_biggrin.gif Aga samas, eks ennem ei saa teada, kui ise pole proovinud.

Huvitaks ka, et kas tänapäeval peaks ka uusi telefoni akusid ca. 13h jutti laadima esimesed kolm korda?
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 23:47:58 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
jeesus188, link

Eesti rahas siis ainult ekraanikile umbes 139 kr + postikulu, täiskorpuse oma 290 + post.
Need hinnad on aga ilma allahindluseta, kui kolm toodet korraga tellida, saab 30% alla kogu kaubalt, kahega 20%.

Tegu ei pea olema just selle telefoni kilega, võib ka mõne teise seadme oma olla.



võiks ju tellida mitme peale, vaid ei tea kas suur vahe mida võtta, kas täiskorpusele või vaid ekraanile
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 27.04.2009 23:52:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitaks ka, et kas tänapäeval peaks ka uusi telefoni akusid ca. 13h jutti laadima esimesed kolm korda?

Pikka laadimist ei ole enam mõtet teha, kuna elektroonika katkestab koheselt laadimise, kui aku täis saab. Pärast seda raiskab see laadija seal seinas lihtsalt energiat.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 23:55:21 vasta tsitaadiga

jeesus188, endale tellisin täiskorpuse oma, sest tahan, et telefon ka mujalt, kui ainult ekraan, kriimuvaba püsiks icon_smile.gif
Kui Sa just mitut ei tahaks, siis ühte inimest oleks veel juurde vaja.

RvD, oleks seda varem teadnud. Esimene kord sai lastud ikka 13h selle telefoniga. Praegust laadimist pole siis mõtet nii pikaks venitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2009 00:51:51 vasta tsitaadiga

keegi siin rääkis, et sitt wifi tundlikkus on...mumeelest on tal õigus
mu vana ja väsinud N82 töötas oluliselt paremini igasugustes oludes
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2006




sõnum 28.04.2009 09:45:01 vasta tsitaadiga

Maku kirjutas:
dj kirjutas:
Kas teistel Fringi kasutajatel tekib ka wifi võrgus fringiga ühenduse saamise probleeme. Eile installisin kodus Fringi paika ja toimis kodus wifi võrgus väga kenasti. Täna aga töö juures ja ka muudes võrkudes ütleb aina "Could not establish connection to the fring network. Would you like to start automatic search?" Aga ei aita ka automaatne otsing midagi. Lihtsalt ei saa wifi kaudu ühendust, kuigi samad netti läheb kenasti. Lugesin ka guuglist, et see päris tihedalt esinev probleem, aga head lahendust ei leidnud.
Kuidas teistel kogemused?
Fringile mingit muud head alternatiivset Messingeri telefonile?


Kasutanud fringi umbes 8 nädalat ja ei ole mingeid probleeme esinenud. Sai valitud fring just skypi pärast ja kasutan msn-i ja skypi soomes igapäevaselt ja laenanud erinevates kohtades netti icon_redface.gif ....siiani toiminud ilusti.


Läksingi eile koju ja fring toimib kenasti, tööl mitte. Installisin lisaks ka Slicki. Jälle kodus toimib kõik probleemideta, täna hommikul tööl ei suuda samuti sisse logida. No milles on asi? Kas mul on võrgusihtkohtades midagi nii paigast ära, et MSN programm toimib seal võrgus, kus see installitud? Seaded on praegu sellised:
Edastusviis: WLAN
Võrgu olek: Avalik
WLAN võrgu reziim: Infrastruktuur
WLANi turvareziim: Avatud võrk
WLAN turvaseaded:-
Kasuta Pöörduspunkti: Automaatselt

Proovin pärast ka mingis muus avalikus wifi võrgus....eks näis.
Maku, kuidas sull seaded paika on pandud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 28.04.2009 11:44:18 vasta tsitaadiga

Mul peaks nüüd iga hetk jõudma usast see hüper-super SõjaväeKopteriTiivikuKattekile kohale. icon_lol.gif Väidetavalt ei kulu kunagi ja nähtamatu jne, eks näis mis ta endast kujutab. icon_razz.gif
Hiljuti tekkis kuidagi ekraanile üks üsna kole sendine kriimustus. Huvitav kas need kriimueemaldajad toimivad ka, eriti just selle pehme TS puhul icon_rolleyes.gif
Auto hoidiku koos laadija ja pehme kotikesega sain eelmine nädal Hong-Kongist kätte. Hoidik ise üsna korralik ja jäik ning kott ideaalne kui kuhugi taskusse vms kohta telefon visata, kus on võtmeid ja muid objekte, mis muidu kergelt kohe telefonile oma jälge kipuvad jätma. See nokia enda plastik ümbris on mumeelest eriti mõttetu sünnitis - telefoni kätte saamine ja sisse surumine on omaette korralik toiming icon_lol.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 28.04.2009 13:24:58 vasta tsitaadiga

Olen siis selle Nokia 5800 omanik ja saanud ka esimese arve, ning minu rumalusest olen ilmatuma palju M-internetti kasutanud, kohati tundub ka enda teadmata või ise arusaamata. See kui kasutasin Nogia Mappi, või kui sikutasin WAPi kasutades midagi alla on teada. Aga kas telefon ka ise mingil kontrollimatul hetkel kasutab M-internetti ma jälgida ei oska. Kas keegi oskab öelda, kust kohast muuta või määrata, et ta ise automaatselt kuhugi netti ei tormaks vaid minult alati kinnitust nõuab? Nurgas on pidevalt 3,5G märge, kuid kas ta ka kasutab seda pidevalt või mitte ma aru ei saa, ja kas see ühendus tarbib ka netiteenust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.04.2009 15:37:12 vasta tsitaadiga

Netfish kirjutas:
Väidetavalt ei kulu kunagi ja nähtamatu jne

Esiteks ta ei ole nähtamatu vaid üsnagi nähtva krobelise struktuuriga. seda ei tunne muidugi aga näeb ikka.
Teiseks ta pole täpselt lõigatud kuigi tootjaleht räägib et precise laser cutted vms.
Ja kolmandaks rikub ta mööda ekraanil libistamis (scrollimis) omadusi. Improves grip nagu nad ise reklaamivad.
See on omal kohal full cover kiledel aga mitte ekraani omal. thumbs_down.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2006




sõnum 28.04.2009 15:43:42 vasta tsitaadiga

Sain siiski Slick messingeri tööle, viga on töö juures asuvas wifi võrgus....liiga üle turvatud vms. Teistes avalikes võrkudes toimis.

Aga see ekraani kriipimise teema on küll aktuaalne. Telefon on nädal vana ja juba on ekraanil üht-teist märgata, kuigi olen teda õrnalt kohelnud ja pool ajast on ka see kasasolev ümbris peal olnud. Ei taha mõeldagi, mis sellest ekraanist mõne kuuga saanud on.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 28.04.2009 16:24:39 vasta tsitaadiga

mul pole kuu ajaga ühtegi kriimu ekraanil, kasutan seda kotti ka muidugi
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2009 16:45:55 vasta tsitaadiga

dj kirjutas:
Sain siiski Slick messingeri tööle, viga on töö juures asuvas wifi võrgus....liiga üle turvatud vms. Teistes avalikes võrkudes toimis.

Aga see ekraani kriipimise teema on küll aktuaalne. Telefon on nädal vana ja juba on ekraanil üht-teist märgata, kuigi olen teda õrnalt kohelnud ja pool ajast on ka see kasasolev ümbris peal olnud. Ei taha mõeldagi, mis sellest ekraanist mõne kuuga saanud on.... icon_rolleyes.gif


Täpselt sama tunne , et kui on kasutatud pikka krüpti a´la 24 tähemärki, siis fring ei leia wifi võrku , kuigi telefonis on ennem ühendus loodud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2009 16:49:33 vasta tsitaadiga

wasp13 kirjutas:
... Aga kas telefon ka ise mingil kontrollimatul hetkel kasutab M-internetti ma jälgida ei oska. Kas keegi oskab öelda, kust kohast muuta või määrata, et ta ise automaatselt kuhugi netti ei tormaks vaid minult alati kinnitust nõuab? Nurgas on pidevalt 3,5G märge, kuid kas ta ka kasutab seda pidevalt või mitte ma aru ei saa, ja kas see ühendus tarbib ka netiteenust?


No see on ebatõenäoline, et ta sinna päris ise minema hakkab, va juhul kui sa oled kuskil mingeid settinguid muutnud. Esimese näitena tuleb pähe meiliklient mis on iga teatud aja tagant uusi kirju saatma-tõmbama pandud, aga seda sa ilmselt teaksid. Minu teada ei hakka programmid omatahtsi netti minema vaid küsivad enne millist pöörduspunkti kasutada. See 3,5G on võrgu standard ja ei ole kuidagi seotud sellega, et ta salaja kuidagi netis käiks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.04.2009 18:02:10 vasta tsitaadiga

kriimudega juba nii kaugel et hakkan uut korpust otsima varsti
icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 28.04.2009 20:08:45 vasta tsitaadiga

No see on ebatõenäoline, et ta sinna päris ise minema hakkab, va juhul kui sa oled kuskil mingeid settinguid muutnud. Esimese näitena tuleb pähe meiliklient mis on iga teatud aja tagant uusi kirju saatma-tõmbama pandud, aga seda sa ilmselt teaksid. Minu teada ei hakka programmid omatahtsi netti minema vaid küsivad enne millist pöörduspunkti kasutada. See 3,5G on võrgu standard ja ei ole kuidagi seotud sellega, et ta salaja kuidagi netis käiks.[/quote]

Siis on ikka see meeletud megad staffi tulnud minu enda uudishimust erinevatele uuendustele jah öeldes, või ka aegajalt Nogia Mapi kasutades. Proovisin ka tööjuures WLAN kaudu netti, ilmselt see ikka kasutab wifit ja ei ole seaotud minu M-interneti arvetega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blueray
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2009 23:39:21 vasta tsitaadiga

uus firmware väljas 21.0.0.25 (numpadilt valid *#0000# ja optionite alt Check...)
tasub teha wifi piirkonnas, sest update > 3mb
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2009 00:10:46 vasta tsitaadiga

WLAN kaudu netis käimine ei kajastu sinu arvetel kui sa just mingit wifi piletit ei osta. A-GPS tarbib ca 4-5 kb (ise saan sellise tulemuse). Korruta see nüüd oma Mb hinnaga ja saad teada palju see sult raha võtab. Tahad eriti täpselt teada mis maksab- uuri oma operaatorilt andmemahu arvestamise täpsus (näiteks 1kb, 20kb, 100kb vms.) ja korruta taaskord saadud tulemus paketipõhise Mb hinnaga.

EDIT: Kirveks läheb ka siis kui Nokia Maps'i kaardid eelnevalt laadimata. Juhtub, et oled Suure-Jaanis esimest korda ja käivitad Mapsi, hakkab see tõmbama Suure-Jaani kaarti mis jällegi võrdub X sada kb. Wifi võrgus ei maksa see muidugi midagi (kui wifi eest maksnud pole).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 29.04.2009 13:14:58 vasta tsitaadiga

Jah tänud abi eest ja tegin ka loomkatseid ja sain tulemuseks, et wifi tõesti ei võta, garmin tarvitab umbes 5 bitti või kb et ühendust saada ja üeljäänu toimib juba ilma rahata. Need suured megad mis jah allal aadisin olid tingitud minu enda huudisimust icon_razz.gif

PS kas saaks ka kuskilt telefonist piirata andmemahtu mis kuus alla võimalik tõmmata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 223, 224, 225  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.