|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gsz
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2006
|
22.03.2009 22:41:48
[MUU] Game Boy Color ja Game Boy arutelu |
|
|
Vaatasin peaaegu kogu selle alafoorumi ajaloo läbi ja nägin vaevu mõnda postitustki selle nüüd juba nostalgiakonsooli kohta. Et siis mõtlesin teha teema kõigile GBC omanikele . Olete proovinud kunagi taustavalgust taha aretada? Omate ühenduskaablit? Mis mängud teil on?
Endal on selline isend:
koos kolme mänguga - Lucky Luke, Super Mario Deluxe ja Pokemon Yellow.
Kui kellelgi (või tuttaval) on GBC mänge nurka vedelema jäänud ja pole enam huvitatud, oleks huvi, hetkel täpsemalt siis Pokemon Crystal, kuid pakkuda võib ka muud sarnast. Loodan, et eelnevat ei võeta nüüd ostu/müügi kuultusena, kuna asi tõesti juba pea aastakümne vanune ja eraldi foorumisse pöördumine on niikuinii mõttetu, sest tegu sisuliselt rariteetidega.
viimati muutis gsz 23.03.2009 01:15:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
22.03.2009 23:08:54
|
|
|
Vahva, et sellise teema tegid, kuigi ma kardan, et see kaua esilehel ei püsi ning lihtsam on hoida kogu GB värk Mängude ja konsoolide ajaloo all. Enne GBC'd oli GB ning need käivad üsna käsikäes. Seetõttu võiks teema nimes sisalduda ka GB. See Pokemon Yellow on näiteks selline mäng, mis on küll Colori mäng, aga töötab ka vana GB peal (kannab koodi DMG).
Ühenduskaablid on olemas. Aga taustvalgust aretada pole proovinud. Enam ei prooviks kah, sest see oleks juba vana ja auväärse konsooli kiusamine. Taustvalgust teeb GBA SB ja Game Boy Light. Pole küll Color, aga asja ägedusest loe ise lähemalt.
Minu enamike mängude list on näha siin. Saad filtreerida ise konsoolitüübi järgi. GB'de ja mängude visuaalne ülevaade on näha aga siin. Seal on 3 videot kollektsioonist. Mängude video on totaalselt aegunud. Kaamera saan, teen uue.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsz
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2006
|
22.03.2009 23:12:09
|
|
|
| terry kirjutas: |
Vahva, et sellise teema tegid, kuigi ma kardan, et see kaua esilehel ei püsi ning lihtsam on hoida kogu GB värk Mängude ja konsoolide ajaloo all. Enne GBC'd oli GB ning need käivad üsna käsikäes. Seetõttu võiks teema nimes sisalduda ka GB. See Pokemon Yellow on näiteks selline mäng, mis on küll Colori mäng, aga töötab ka vana GB peal (kannab koodi DMG).
Ühenduskaablid on olemas. Aga taustvalgust aretada pole proovinud. Enam ei prooviks kah, sest see oleks juba vana ja auväärse konsooli kiusamine. Taustvalgust teeb GBA SB ja Game Boy Light. Pole küll Color, aga asja ägedusest loe ise lähemalt.
Minu enamike mängude list on näha siin. Saad filtreerida ise konsoolitüübi järgi. GB'de ja mängude visuaalne ülevaade on näha aga siin. Seal on 3 videot kollektsioonist. Mängude video on totaalselt aegunud. Kaamera saan, teen uue. |
Kollektsioon on märkimisväärne . Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
22.03.2009 23:54:36
|
|
|
| gsz kirjutas: |
| Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk? |
Praegu maksavad 5 dollari ringis. Haruldasemad umbes 50 ehk siis ei olegi nii väga kallis lõbu. Mõistlik on neid otsida eBay'st. Olen välismaal sattunud ka mõne üksiku poe peale, kus neid müüakse, aga neist on mõttetu osta. Kui peaksid eBayst vaatama, siis soovitan esialgu suuremaid lot'e. Nii võid leida hea õnne peale hunniku mänge, mille hinnaks tuleb saatmiskuludega 25 krooni tükk. Karpides mänge on aga üsna lootusetu otsida. Leidub, aga enamasti väga kallilt.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
23.03.2009 00:51:01
|
|
|
| muidu kes raatsib, siis ülemiste onoffis on jätkuvalt Zelda Oracle of Ages 625 krooni
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsz
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2006
|
23.03.2009 01:10:02
|
|
|
| terry kirjutas: |
| gsz kirjutas: |
| Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk? |
Praegu maksavad 5 dollari ringis. Haruldasemad umbes 50 ehk siis ei olegi nii väga kallis lõbu. Mõistlik on neid otsida eBay'st. Olen välismaal sattunud ka mõne üksiku poe peale, kus neid müüakse, aga neist on mõttetu osta. Kui peaksid eBayst vaatama, siis soovitan esialgu suuremaid lot'e. Nii võid leida hea õnne peale hunniku mänge, mille hinnaks tuleb saatmiskuludega 25 krooni tükk. Karpides mänge on aga üsna lootusetu otsida. Leidub, aga enamasti väga kallilt. |
Oh, tundub isegi päris mõistlik raha. Kindlasti tuleb seda varianti kaaluda, sest Crystali hind on eBays pärast kiiret ülevaatamist kuhugi $20-30 vahele (juurde muidugi postikulu, mis on keskmiselt mingi $10 vist).
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
23.03.2009 01:35:49
|
|
|
| lisa eelmisele jutule - arvestades et factory sealed maksab ebays praegu üle 100 usd, polekski vb kõige halvem diil.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
23.03.2009 09:38:02
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| lisa eelmisele jutule - arvestades et factory sealed maksab ebays praegu üle 100 usd, polekski vb kõige halvem diil. |
Minu meelest see karp seal polnud enam factory sealed. Arvestades mõnede müüjate suhtumist, mida ma selle sama OoA juures eelmise aasta alguses kohtasin, oleks selle ostmine tollest poest endale pähe kuseda laskmine. Küsides, kas äkki on tegu vale hinnaga, vana mängu ju, irvitas sealne tattnokast venivillem, et siis peabki kallim olema ja ostku ma siis mujalt. Markenting my ass! Ülemiste Electronics ei ole antiigipood ja kunagi ammu juhtus, et neid samu mänge müüdi seal vist 50 krooni eest. Olin siis puruvaene :S Minu karbinäljast hoolimata ei oleks ma nõus selle eest üle 300 välja maksma. Tõenäoliselt, kui tunneks tolle poe manageri, saaks selle mängu 30 krooni eest, või tasuta.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
23.03.2009 10:37:16
|
|
|
heeh sa oled ka siis käinud küsimas jah
aga ma sain Oracle of Seasonsi ühest teisest Euronicsist kunagi 190 krooniga. Kellegi lapse savegame oli veel peal isegi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
23.03.2009 11:33:47
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
heeh sa oled ka siis käinud küsimas jah
aga ma sain Oracle of Seasonsi ühest teisest Euronicsist kunagi 190 krooniga. Kellegi lapse savegame oli veel peal isegi  |
Justjust, savegamed. Seda karpi vaadates oli mul kuri kahtlus, et asi on uuest kaugel. Võin ka eksida, sest läbi selle nühitud pleksiklaasi on raske üldse midagi näha Siiski, supermarket ei ole koht, kus tegeleda collectors itemite müügida. Niiet õnnitlen collectorit, kes selle kunagi oma kogusse saab. Minuni see karp tõenäoliselt ei jõua.
Lõppkokkuvõttes ei ole oluline, et kõik mängud oleksid complete. Need ei mahuks nagunii kuhugi ära. Sõltub muidugi eesmärgist, kuid mingist kriitilisest kogusest alates ei muuda üks boxed mäng kogu enam nii olulisel määral paremaks, et selle eest ulmesummat välja käia.
Olen ise tähele pannud, et lihtsam on võtta karbid tühjaks ning kasutada neid ainult riiulikaunistustena ja mänge eraldi hoida. Pappkarbist väljakakkumine lõhub jubedal kombel karpi ja raamatut.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
23.03.2009 11:56:42
|
|
|
jep, mul samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyl
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
10.04.2009 17:31:30
|
|
|
Endal on sama lilla läbipaistev isend mis teema algatajal. Peale paari kriimu ekraani peal muid vigu pole.
Mänge on 6, neist silmapaistvamad on Super Mario Bros Deluxe (üks parimaid mänge üldse imo), Zelda: Link's Awakening DX ja ka Pokemon Crystal. Kõikidel mängudel on karbid ja juhendid alles ning ka Game Boy enda karp on alles, aga müüma ma neid niipea ei hakka vast.
Väga lahe konsool on/oli igatahes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
16.04.2009 13:24:34
|
|
|
Good luck Terry!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
16.04.2009 13:56:54
|
|
|
See Oracle of seasons on muidu feik, keda huvitab. Ehk siis pole originaal.
1. karp läigib liiga metsikult.
2. hall cartridge. Colori mängud olid kas mustad või läbipaistvad või siis erijuhul lihtsalt värvilised.
3. carti päises on lihtsalt kiri GAME
Aga counterfeit mängud on kah põnev anr.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.04.2009 14:14:42
|
|
|
Kusjuures jah, mulle ka tundus, kuna mäletamistmööda oli minu karp teistsugune, aga pole siin tööl käepärast
Ohwell.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.04.2009 20:38:49
|
|
|
Sellised võltsingud on tegelikult väga vajalikud. Näiteks saab teha youtubes videosid boxed oracle of seasons'i smashimisest
Vaevalt, et mina seda teeksin, sest ka võltsing on oluline osa mängu ajaloost. Mul on üks totter 60in1 kassett GB'le olemas ja see on omamoodi cool asi. Tigedaks ajaks, kui ostad enda arvates originaali ja saad mingi käki. Pole siiani juhtunud. Ja eks selle võimalus on rohkem GBA mängude ostjatel. Olen erinevates väljamaa poodides sattunud sellistele müükidele, kus suurtes elektroonikapoodides pakutakse tuima näoga 300-400 eegu eest võltsitud GBA mänge. 30-40 eeku, ok, aga selline hind on juba räige ostja petmine.
EDIT: keegi ostis siis selle fake Zelda (+ orig tetris) ära, 65 krooniga... natuke liiga palju minu jaoks...
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.04.2009 14:03:55
|
|
|
| Mul täna teisipäevane veiniõhtu ja luban lausuda toosti GameBoy auks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.04.2009 15:25:03
|
|
|
| Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.04.2009 15:37:54
|
|
|
no need 1000 in 1 kassetid on 100% piramöll
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
21.04.2009 16:17:49
|
|
|
Mul natuke kahju Terryst et ta ei saanud endale seda Zelda kassetti mis PeZ siia postitas, ja nüüd ma ei saa teda enam kätte ka, MSNNis pole et tahaks talle teada anda et ta sinna tuleb. Kuna mul see kes seda müüb mu sõber, siis ta midagi ütles et kas mu sõber on online et müüks talle. Sry ma ei spämmi annan Terryle lihtsalt teada , kuna ma tean kui väga ta neid gameboy mänge tahab siis tahan teda toetada ja aidata tal need saada, sama on ju minuga kes tahab saada Sonicu asju kuna ma Sonicu fänn .
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.04.2009 18:29:57
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu. |
Ega sa neist pilti ei saa teha? Siiani pole ma kohanud halli pira GB mängu, millele oleks korralikult "Nintendo Game Boy TM" sinna ülaosas olevasse lohku kirjutatud. Ja nii nagu selle osta.ee Zeldaga oli, siis paljud pirad tegelikult läbipaistvad Color'i mängud, mis siis halli kesta pandud.
Neid päris vanu GB mänge pirati stiilis 60 in 1 ja 125 in 1.
EDIT: Flacko, ära selle Zelda pärast muretse. Oksjonid ongi selleks, et igaühel oleks võrdne võimalus pakkuda oma hind. Ma küll arvasin, et äge oleks seda proovida, kuid see hind, millega viimane pakkuja seda endale soovis, oli minu jaoks veidi palju ning ma ei hakanud üle pakkuma. St, järelikult tahtis tema seda rohkem. Aus värk noh
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
21.04.2009 20:14:45
|
|
|
EDIT: ostsin terryle mängu ära, ma lihtsalt pidin seda tegema, sest ta nii väga tahtis seda.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
22.04.2009 16:38:31
|
|
|
Võin seda soovitada, hea mäng.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.04.2009 14:38:06
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| no need 1000 in 1 kassetid on 100% piramöll :) |
100%? Kindel? Miks?
| terry kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu. |
Ega sa neist pilti ei saa teha? Siiani pole ma kohanud halli pira GB mängu, millele oleks korralikult "Nintendo Game Boy TM" sinna ülaosas olevasse lohku kirjutatud. Ja nii nagu selle osta.ee Zeldaga oli, siis paljud pirad tegelikult läbipaistvad Color'i mängud, mis siis halli kesta pandud.
Neid päris vanu GB mänge pirati stiilis 60 in 1 ja 125 in 1. |
Teen pilti kui üles leian.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
27.04.2009 14:42:37
|
|
|
Ole nüüd, ühtegi sellist kassetti pole ühegi konsooli ajaloos ametlikult välja antud, kui välja arvata ühe tegijafirma kesksed kogumikud, ala Capcom / Atari / Midway classics vms
need 100 in 1 olid kõik puhtpira
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.04.2009 14:47:23
|
|
|
AGa äkki olid kõik capcomi omad? Kuigi ma ei mäelta, et seda oleks olnud...
Kuradi lastemaailm, müüs mulle pirakaupa fckk noh trüa rkisa
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
27.04.2009 14:48:49
|
|
|
Eiei, usu mind, game boyl ei olnud ühtegi sellist ametlikku
tean küll millest räägid, mäletan isegi neid seal müügis, aga need on täiesti 100% kindlalt pira. sama teema nagu need kollased 100 in 1 kassetid famicomi ripoffidel need ka siiani poodides müügil.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
05.05.2009 09:32:54
|
|
|
Kõige massilisem originaalse GB multimäng on minu teada "4 in 1". Neid on kaks tükki. Funpak 1 ja 2. Tegu on totra kollektsiooniga täringu-, kaardi- ja kabemängudest. Minu meelest on neis nimega Fun üsna kõvasti üle pingutatud
EDIT: I had no Idea!
Uskumatu
Game Boy Pocket Sonar
http://en.wikipedia.org/wiki/Game_Boy_Pocket_Sonar
EDIT: Mõnusalt nuts reklaampilt. Kes ei tea, siis Play It Loud oli '95 aasta orig Game Boy seeria, mis erines '89 omast vaid eri värvides korpuste poolest. Kõik muu tech spec. oli sama.
See Läbipaistva korpusega variant on väga mõnus. Vahva värk aastatest '80-'90, kus avastati, et paljastatud trükiplaadid on lahedad. Kinos, Mingis filmis oli kunagi läbipaistva korpusega telefon, see siis pakkus rämedalt kõneainet algklassides. Tol ajal käidi lähima paari kilomeetri raadiuses olevast automaadist kõnesid tegemas
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
05.05.2009 13:37:23
|
|
|
Pole küll päris 100% see teema, aga tegin endale varajase sünnipäevakingituse ja selline peaks postis olema:
Roosa ka.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
05.05.2009 14:25:40
|
|
|
Sul veab, et see kollektsiooniteema ei ole, muidu oleksid viivitamatult bänni saanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.05.2009 17:23:20
|
|
|
Micro on mindki pitsitanud pikka aega. Innustaks ehk Metroid: Zero Missionigi lõpuks läbima.
Kui palju raha eest saad selle, PeZ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
05.05.2009 18:20:52
|
|
|
koos shipiga 37 naela... aga vaatame enne kas kohale ka jõuab
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
05.05.2009 19:04:09
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
koos shipiga 37 naela... aga vaatame enne kas kohale ka jõuab  |
Micro'l on olemas omapärane maagia. Puht juhuslikult tellisin selle ka endale. Personaalsel teel. Kui see ei saabu, olen huvitatud 37 naelase diili infost. A banni võib ikkagi anda, nii profülaktika mõttes, äkki saab veel mingi jamaga hakkama
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
06.05.2009 18:28:00
|
|
|
Terry, viimane Retro Gamer on küll nagu sinu jaoks tehtud:
Kaas käib keskelt lahti ja sees on pildid kõigist Nintendo handheldide mudelitest
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
06.05.2009 18:45:54
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
Terry, viimane Retro Gamer on küll nagu sinu jaoks tehtud:
Kaas käib keskelt lahti ja sees on pildid kõigist Nintendo handheldide mudelitest  |
Tänud! Otsustavaks sai keskelt lahti käiv kaas
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
06.05.2009 19:12:19
|
|
|
aga hoiatan, see ajakiri tekitab sõltuvust
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.05.2009 22:50:09
|
|
|
Terve!
Kas Eestis ka GBC ja GBA mänge ja konsoole liigub ja mis hinnaga. Sai emulaatoriga proovitud paari mängu ja oleks päris vahva asi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
06.05.2009 23:05:55
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Terve!
Kas Eestis ka GBC ja GBA mänge ja konsoole liigub ja mis hinnaga. Sai emulaatoriga proovitud paari mängu ja oleks päris vahva asi.  |
http://www.cdmarket.eu/et/shop/games/ lehelt leiab GBA mänge, aga ei midagi erilist ja/või hinnad suht kallid. GBC on juba haruldane teema.
Soovitan sul emulaatoriga selgeks teha, millised mängud sulle meeldivad ja need siis näiteks eBay'st üles otsida. Mängude valik on lihtsalt nii meeletult lai, et ehku peale pildi järgi ostma minnes võid suure tõenäosusega sattuda mängu otsa, mis sulle üldse ei meeldi. Mängude kvaliteet on seinast seina, nagu ikka. Seoses GBC'ga on mul mõned GB mängud üle, aga need ei ole veel Color
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
06.05.2009 23:07:23
|
|
|
JOKKER666, üldiselt vähe, enamus tellivad välismaalt...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.05.2009 23:25:46
|
|
|
| Selge, uurisin ebay värki. Mis oleks reaalsed hinnad, millega asi nt minuni jõuaks. Hinnad ebays nagu otsast otsaini. 1 mäng mis huvitab oli mingi 5-15$. Kui reaalne, et saab asja ~100eek eest kätte? Sama lugu konsooliga, GBA SP hinnad algavad 20$ ja lähevad üle 50$. See ebay mu jaoks täiesti must maa.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
06.05.2009 23:35:22
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Selge, uurisin ebay värki. Mis oleks reaalsed hinnad, millega asi nt minuni jõuaks. Hinnad ebays nagu otsast otsaini. 1 mäng mis huvitab oli mingi 5-15$. Kui reaalne, et saab asja ~100eek eest kätte? Sama lugu konsooliga, GBA SP hinnad algavad 20$ ja lähevad üle 50$. See ebay mu jaoks täiesti must maa. |
Mingi rusikareegli järgi võiks arvestadagi 100 kroonise shippinguga. Tegelikult saab kõik müüjaga enne ostu või oksjoni lõppu selgeks rääkida. Aga enda eBay (positiivsest) kogemusest olen ma suht palju kirjutanud Välismaa netipoodide teemas. Kõige lihtsam, tee selgeks oma eelarve risk, tee konto ja paypali konto ja alusta esimese bidimisega. Umbes nädala-paari pärast on sul tulemus teada GBA SP ostuga ma tegelikult väga alustada ei soovitaks. Proovi see leida uuena kuskilt netipoest. PS, hoolimata GBA SP taustvalgusest jne, eelistan mina GB ja GBC mänge GB Color'il mängida.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.05.2009 23:57:10
|
|
|
| Ei tea kust alutada. Paljuga selle uuena saaks? Mis hinnaga saaks konsooli ja 1 mängu koos tellimise jms. Mõtlen, et kui lasta kellelgi targemal teha kogu see töö. Ise ei tahaks eriti torkida ebay ja välismaa poode.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|