Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Game Boy Color ja Game Boy arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gsz
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 22:41:48 [MUU] Game Boy Color ja Game Boy arutelu vasta tsitaadiga

Vaatasin peaaegu kogu selle alafoorumi ajaloo läbi ja nägin vaevu mõnda postitustki selle nüüd juba nostalgiakonsooli kohta. Et siis mõtlesin teha teema kõigile GBC omanikele icon_smile.gif. Olete proovinud kunagi taustavalgust taha aretada? Omate ühenduskaablit? Mis mängud teil on?

Endal on selline isend:



koos kolme mänguga - Lucky Luke, Super Mario Deluxe ja Pokemon Yellow.

Kui kellelgi (või tuttaval) on GBC mänge nurka vedelema jäänud ja pole enam huvitatud, oleks huvi, hetkel täpsemalt siis Pokemon Crystal, kuid pakkuda võib ka muud sarnast. Loodan, et eelnevat ei võeta nüüd ostu/müügi kuultusena, kuna asi tõesti juba pea aastakümne vanune ja eraldi foorumisse pöördumine on niikuinii mõttetu, sest tegu sisuliselt rariteetidega.


viimati muutis gsz 23.03.2009 01:15:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 23:08:54 vasta tsitaadiga

Vahva, et sellise teema tegid, kuigi ma kardan, et see kaua esilehel ei püsi ning lihtsam on hoida kogu GB värk Mängude ja konsoolide ajaloo all. Enne GBC'd oli GB ning need käivad üsna käsikäes. Seetõttu võiks teema nimes sisalduda ka GB. See Pokemon Yellow on näiteks selline mäng, mis on küll Colori mäng, aga töötab ka vana GB peal (kannab koodi DMG).

Ühenduskaablid on olemas. Aga taustvalgust aretada pole proovinud. Enam ei prooviks kah, sest see oleks juba vana ja auväärse konsooli kiusamine. Taustvalgust teeb GBA SB ja Game Boy Light. Pole küll Color, aga asja ägedusest loe ise lähemalt.

Minu enamike mängude list on näha siin. Saad filtreerida ise konsoolitüübi järgi. GB'de ja mängude visuaalne ülevaade on näha aga siin. Seal on 3 videot kollektsioonist. Mängude video on totaalselt aegunud. Kaamera saan, teen uue.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gsz
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 23:12:09 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Vahva, et sellise teema tegid, kuigi ma kardan, et see kaua esilehel ei püsi ning lihtsam on hoida kogu GB värk Mängude ja konsoolide ajaloo all. Enne GBC'd oli GB ning need käivad üsna käsikäes. Seetõttu võiks teema nimes sisalduda ka GB. See Pokemon Yellow on näiteks selline mäng, mis on küll Colori mäng, aga töötab ka vana GB peal (kannab koodi DMG).

Ühenduskaablid on olemas. Aga taustvalgust aretada pole proovinud. Enam ei prooviks kah, sest see oleks juba vana ja auväärse konsooli kiusamine. Taustvalgust teeb GBA SB ja Game Boy Light. Pole küll Color, aga asja ägedusest loe ise lähemalt.

Minu enamike mängude list on näha siin. Saad filtreerida ise konsoolitüübi järgi. GB'de ja mängude visuaalne ülevaade on näha aga siin. Seal on 3 videot kollektsioonist. Mängude video on totaalselt aegunud. Kaamera saan, teen uue.


Kollektsioon on märkimisväärne icon_eek.gif. Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 23:54:36 vasta tsitaadiga

gsz kirjutas:
Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk?
Praegu maksavad 5 dollari ringis. Haruldasemad umbes 50 ehk siis ei olegi nii väga kallis lõbu. Mõistlik on neid otsida eBay'st. Olen välismaal sattunud ka mõne üksiku poe peale, kus neid müüakse, aga neist on mõttetu osta. Kui peaksid eBayst vaatama, siis soovitan esialgu suuremaid lot'e. Nii võid leida hea õnne peale hunniku mänge, mille hinnaks tuleb saatmiskuludega 25 krooni tükk. Karpides mänge on aga üsna lootusetu otsida. Leidub, aga enamasti väga kallilt.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.03.2009 00:51:01 vasta tsitaadiga

muidu kes raatsib, siis ülemiste onoffis on jätkuvalt Zelda Oracle of Ages 625 krooni
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gsz
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 01:10:02 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
gsz kirjutas:
Kuidas sul üldse õnnestunud on selline hunnik neid kokku ajada, kui need maksid omal ajal ikka mingi 500-1000 krooni tükk?
Praegu maksavad 5 dollari ringis. Haruldasemad umbes 50 ehk siis ei olegi nii väga kallis lõbu. Mõistlik on neid otsida eBay'st. Olen välismaal sattunud ka mõne üksiku poe peale, kus neid müüakse, aga neist on mõttetu osta. Kui peaksid eBayst vaatama, siis soovitan esialgu suuremaid lot'e. Nii võid leida hea õnne peale hunniku mänge, mille hinnaks tuleb saatmiskuludega 25 krooni tükk. Karpides mänge on aga üsna lootusetu otsida. Leidub, aga enamasti väga kallilt.


Oh, tundub isegi päris mõistlik raha. Kindlasti tuleb seda varianti kaaluda, sest Crystali hind on eBays pärast kiiret ülevaatamist kuhugi $20-30 vahele (juurde muidugi postikulu, mis on keskmiselt mingi $10 vist).
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.03.2009 01:35:49 vasta tsitaadiga

lisa eelmisele jutule - arvestades et factory sealed maksab ebays praegu üle 100 usd, polekski vb kõige halvem diil.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 09:38:02 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
lisa eelmisele jutule - arvestades et factory sealed maksab ebays praegu üle 100 usd, polekski vb kõige halvem diil.
Minu meelest see karp seal polnud enam factory sealed. Arvestades mõnede müüjate suhtumist, mida ma selle sama OoA juures eelmise aasta alguses kohtasin, oleks selle ostmine tollest poest endale pähe kuseda laskmine. Küsides, kas äkki on tegu vale hinnaga, vana mängu ju, irvitas sealne tattnokast venivillem, et siis peabki kallim olema ja ostku ma siis mujalt. Markenting my ass! Ülemiste Electronics ei ole antiigipood ja kunagi ammu juhtus, et neid samu mänge müüdi seal vist 50 krooni eest. Olin siis puruvaene :S Minu karbinäljast hoolimata ei oleks ma nõus selle eest üle 300 välja maksma. Tõenäoliselt, kui tunneks tolle poe manageri, saaks selle mängu 30 krooni eest, või tasuta.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.03.2009 10:37:16 vasta tsitaadiga

heeh sa oled ka siis käinud küsimas jah icon_razz.gif
aga ma sain Oracle of Seasonsi ühest teisest Euronicsist kunagi 190 krooniga. Kellegi lapse savegame oli veel peal isegi icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 11:33:47 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
heeh sa oled ka siis käinud küsimas jah icon_razz.gif
aga ma sain Oracle of Seasonsi ühest teisest Euronicsist kunagi 190 krooniga. Kellegi lapse savegame oli veel peal isegi icon_razz.gif
Justjust, savegamed. Seda karpi vaadates oli mul kuri kahtlus, et asi on uuest kaugel. Võin ka eksida, sest läbi selle nühitud pleksiklaasi on raske üldse midagi näha icon_smile.gif Siiski, supermarket ei ole koht, kus tegeleda collectors itemite müügida. Niiet õnnitlen collectorit, kes selle kunagi oma kogusse saab. Minuni see karp tõenäoliselt ei jõua.

Lõppkokkuvõttes ei ole oluline, et kõik mängud oleksid complete. Need ei mahuks nagunii kuhugi ära. Sõltub muidugi eesmärgist, kuid mingist kriitilisest kogusest alates ei muuda üks boxed mäng kogu enam nii olulisel määral paremaks, et selle eest ulmesummat välja käia.

Olen ise tähele pannud, et lihtsam on võtta karbid tühjaks ning kasutada neid ainult riiulikaunistustena ja mänge eraldi hoida. Pappkarbist väljakakkumine lõhub jubedal kombel karpi ja raamatut.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.03.2009 11:56:42 vasta tsitaadiga

jep, mul samamoodi icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 10.04.2009 16:46:13 vasta tsitaadiga

How to print with Game Boy Printer


Link

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonyl
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 10.04.2009 17:31:30 vasta tsitaadiga

Endal on sama lilla läbipaistev isend mis teema algatajal. Peale paari kriimu ekraani peal muid vigu pole.
Mänge on 6, neist silmapaistvamad on Super Mario Bros Deluxe (üks parimaid mänge üldse imo), Zelda: Link's Awakening DX ja ka Pokemon Crystal. Kõikidel mängudel on karbid ja juhendid alles ning ka Game Boy enda karp on alles, aga müüma ma neid niipea ei hakka vast.
Väga lahe konsool on/oli igatahes. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 10.04.2009 18:04:20 vasta tsitaadiga

tonyl, proovi Super Mario Land 2: 6 Golden Coins. Minu meelest SMB Deluxe'st tunduvalt parem. Kui kunagi müüma hakkad, siis tänu karpidele oleksin vabalt huvitatud.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.04.2009 12:35:11 vasta tsitaadiga

Keegi soovib boxed Oracle of Seasonsit?
http://www.osta.ee/7256859
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.04.2009 13:08:39 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Keegi soovib boxed Oracle of Seasonsit?
http://www.osta.ee/7256859
Me
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.04.2009 13:24:34 vasta tsitaadiga

Good luck Terry!
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.04.2009 13:56:54 vasta tsitaadiga

See Oracle of seasons on muidu feik, keda huvitab. Ehk siis pole originaal.

1. karp läigib liiga metsikult.
2. hall cartridge. Colori mängud olid kas mustad või läbipaistvad või siis erijuhul lihtsalt värvilised.
3. carti päises on lihtsalt kiri GAME

Aga counterfeit mängud on kah põnev žanr.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.04.2009 14:14:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures jah, mulle ka tundus, kuna mäletamistmööda oli minu karp teistsugune, aga pole siin tööl käepärast icon_razz.gif
Ohwell.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.04.2009 20:38:49 vasta tsitaadiga

Sellised võltsingud on tegelikult väga vajalikud. Näiteks saab teha youtubes videosid boxed oracle of seasons'i smashimisest icon_biggrin.gif
Vaevalt, et mina seda teeksin, sest ka võltsing on oluline osa mängu ajaloost. Mul on üks totter 60in1 kassett GB'le olemas ja see on omamoodi cool asi. Tigedaks ajaks, kui ostad enda arvates originaali ja saad mingi käki. Pole siiani juhtunud. Ja eks selle võimalus on rohkem GBA mängude ostjatel. Olen erinevates väljamaa poodides sattunud sellistele müükidele, kus suurtes elektroonikapoodides pakutakse tuima näoga 300-400 eegu eest võltsitud GBA mänge. 30-40 eeku, ok, aga selline hind on juba räige ostja petmine.

EDIT: keegi ostis siis selle fake Zelda (+ orig tetris) ära, 65 krooniga... natuke liiga palju minu jaoks...

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.04.2009 13:15:29 vasta tsitaadiga

Täna muideks, 20nes GB sünnipäev icon_smile.gif Celebrate!

http://kotaku.com/5220612/happy-birthday-game-boy
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.04.2009 13:45:07 vasta tsitaadiga

Täielik Celebrate. Sellise päeva puhul peaks suisa jooma. Keset nädalat.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.04.2009 14:03:55 vasta tsitaadiga

Mul täna teisipäevane veiniõhtu ja luban lausuda toosti GameBoy auks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 15:25:03 vasta tsitaadiga

Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.04.2009 15:37:54 vasta tsitaadiga

no need 1000 in 1 kassetid on 100% piramöll icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.04.2009 16:17:49 vasta tsitaadiga

Mul natuke kahju Terryst et ta ei saanud endale seda Zelda kassetti mis PeZ siia postitas, ja nüüd ma ei saa teda enam kätte ka, MSNNis pole et tahaks talle teada anda et ta sinna tuleb. Kuna mul see kes seda müüb mu sõber, siis ta midagi ütles et kas mu sõber on online et müüks talle. Sry ma ei spämmi annan Terryle lihtsalt teada icon_biggrin.gif, kuna ma tean kui väga ta neid gameboy mänge tahab siis tahan teda toetada ja aidata tal need saada, sama on ju minuga kes tahab saada Sonicu asju kuna ma Sonicu fänn icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.04.2009 18:29:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu.
Ega sa neist pilti ei saa teha? Siiani pole ma kohanud halli pira GB mängu, millele oleks korralikult "Nintendo Game Boy TM" sinna ülaosas olevasse lohku kirjutatud. Ja nii nagu selle osta.ee Zeldaga oli, siis paljud pirad tegelikult läbipaistvad Color'i mängud, mis siis halli kesta pandud.

Neid päris vanu GB mänge pirati stiilis 60 in 1 ja 125 in 1.

EDIT: Flacko, ära selle Zelda pärast muretse. Oksjonid ongi selleks, et igaühel oleks võrdne võimalus pakkuda oma hind. Ma küll arvasin, et äge oleks seda proovida, kuid see hind, millega viimane pakkuja seda endale soovis, oli minu jaoks veidi palju ning ma ei hakanud üle pakkuma. St, järelikult tahtis tema seda rohkem. Aus värk noh icon_smile.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.04.2009 20:14:45 vasta tsitaadiga

EDIT: ostsin terryle mängu ära, ma lihtsalt pidin seda tegema, sest ta nii väga tahtis seda.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.04.2009 11:13:10 vasta tsitaadiga

Complete Game Boy Timeline
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.04.2009 12:46:13 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Complete Game Boy Timeline
Selline
SQUISH NINTENDO GAME & WATCH
on eBays. Minu meelest suht edu hind. See on üks Havai müüja, kellelt ma olen mõistliku hinnaga palju asju saanud, st usaldusväärne. Aga G&W pole lihtsalt minu ala. Ainuke, mis sügeleb veits on sama, mis Pez'il, oranž Donkey Kong

EDIT: Väga cooliks moditud orig GB

http://picasaweb.google.com/nonfinite/2ppDmgs

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 16:38:31 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Selline
SQUISH NINTENDO GAME & WATCH
on eBays.

Võin seda soovitada, hea mäng.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 14:38:06 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
no need 1000 in 1 kassetid on 100% piramöll :)

100%? Kindel? Miks?
terry kirjutas:
Timberg kirjutas:
Kusjuures kas keegi teist teab, mis kino nende gameboy mängudega oli, mida kunagi lastemaailmas müüdi? Sai sealt mõned soetatud. Oli neid, mis olid ühel hallil kassestil + papist värviline karp + miske plastikust läbipaistev alus.. aga oli ka selliseid, kus oli küll kõik sama nagu eelpool mainitud mängul, aga ühe kasseti peal oli üle 50 erineva mängu.
Ega sa neist pilti ei saa teha? Siiani pole ma kohanud halli pira GB mängu, millele oleks korralikult "Nintendo Game Boy TM" sinna ülaosas olevasse lohku kirjutatud. Ja nii nagu selle osta.ee Zeldaga oli, siis paljud pirad tegelikult läbipaistvad Color'i mängud, mis siis halli kesta pandud.

Neid päris vanu GB mänge pirati stiilis 60 in 1 ja 125 in 1.

Teen pilti kui üles leian.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.04.2009 14:42:37 vasta tsitaadiga

Ole nüüd, ühtegi sellist kassetti pole ühegi konsooli ajaloos ametlikult välja antud, kui välja arvata ühe tegijafirma kesksed kogumikud, ala Capcom / Atari / Midway classics vms
need 100 in 1 olid kõik puhtpira icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 14:47:23 vasta tsitaadiga

AGa äkki olid kõik capcomi omad? Kuigi ma ei mäelta, et seda oleks olnud...

Kuradi lastemaailm, müüs mulle pirakaupa fckk noh trüa rkisa
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.04.2009 14:48:49 vasta tsitaadiga

Eiei, usu mind, game boyl ei olnud ühtegi sellist ametlikku icon_smile.gif
tean küll millest räägid, mäletan isegi neid seal müügis, aga need on täiesti 100% kindlalt pira. sama teema nagu need kollased 100 in 1 kassetid famicomi ripoffidel icon_smile.gif need ka siiani poodides müügil.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 05.05.2009 09:32:54 vasta tsitaadiga

Kõige massilisem originaalse GB multimäng on minu teada "4 in 1". Neid on kaks tükki. Funpak 1 ja 2. Tegu on totra kollektsiooniga täringu-, kaardi- ja kabemängudest. Minu meelest on neis nimega Fun üsna kõvasti üle pingutatud icon_smile.gif

EDIT: I had no Idea! icon_biggrin.gif
Uskumatu
Game Boy Pocket Sonar

http://en.wikipedia.org/wiki/Game_Boy_Pocket_Sonar

EDIT: Mõnusalt nuts reklaampilt. Kes ei tea, siis Play It Loud oli '95 aasta orig Game Boy seeria, mis erines '89 omast vaid eri värvides korpuste poolest. Kõik muu tech spec. oli sama.



See Läbipaistva korpusega variant on väga mõnus. Vahva värk aastatest '80-'90, kus avastati, et paljastatud trükiplaadid on lahedad. Kinos, Mingis filmis oli kunagi läbipaistva korpusega telefon, see siis pakkus rämedalt kõneainet algklassides. Tol ajal käidi lähima paari kilomeetri raadiuses olevast automaadist kõnesid tegemas icon_smile.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 05.05.2009 13:37:23 vasta tsitaadiga

Pole küll päris 100% see teema, aga tegin endale varajase sünnipäevakingituse ja selline peaks postis olema:



icon_biggrin.gif Roosa ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 14:25:40 vasta tsitaadiga

Sul veab, et see kollektsiooniteema ei ole, muidu oleksid viivitamatult bänni saanud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 17:23:20 vasta tsitaadiga

Micro on mindki pitsitanud pikka aega. Innustaks ehk Metroid: Zero Missionigi lõpuks läbima.

Kui palju raha eest saad selle, PeZ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 05.05.2009 18:20:52 vasta tsitaadiga

koos shipiga 37 naela... aga vaatame enne kas kohale ka jõuab icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 05.05.2009 19:04:09 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
koos shipiga 37 naela... aga vaatame enne kas kohale ka jõuab icon_smile.gif
Micro'l on olemas omapärane maagia. Puht juhuslikult tellisin selle ka endale. Personaalsel teel. Kui see ei saabu, olen huvitatud 37 naelase diili infost. A banni võib ikkagi anda, nii profülaktika mõttes, äkki saab veel mingi jamaga hakkama icon_wink.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 06.05.2009 18:28:00 vasta tsitaadiga

Terry, viimane Retro Gamer on küll nagu sinu jaoks tehtud:



Kaas käib keskelt lahti ja sees on pildid kõigist Nintendo handheldide mudelitest icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 06.05.2009 18:45:54 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Terry, viimane Retro Gamer on küll nagu sinu jaoks tehtud:
Kaas käib keskelt lahti ja sees on pildid kõigist Nintendo handheldide mudelitest icon_smile.gif
Tänud! Otsustavaks sai keskelt lahti käiv kaas icon_wink.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 06.05.2009 19:12:19 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
aga hoiatan, see ajakiri tekitab sõltuvust icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 22:50:09 vasta tsitaadiga

Terve!
Kas Eestis ka GBC ja GBA mänge ja konsoole liigub ja mis hinnaga. Sai emulaatoriga proovitud paari mängu ja oleks päris vahva asi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 06.05.2009 23:05:55 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Terve!
Kas Eestis ka GBC ja GBA mänge ja konsoole liigub ja mis hinnaga. Sai emulaatoriga proovitud paari mängu ja oleks päris vahva asi. icon_smile.gif
http://www.cdmarket.eu/et/shop/games/ lehelt leiab GBA mänge, aga ei midagi erilist ja/või hinnad suht kallid. GBC on juba haruldane teema.

Soovitan sul emulaatoriga selgeks teha, millised mängud sulle meeldivad ja need siis näiteks eBay'st üles otsida. Mängude valik on lihtsalt nii meeletult lai, et ehku peale pildi järgi ostma minnes võid suure tõenäosusega sattuda mängu otsa, mis sulle üldse ei meeldi. Mängude kvaliteet on seinast seina, nagu ikka. Seoses GBC'ga on mul mõned GB mängud üle, aga need ei ole veel Color icon_smile.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2009 23:07:23 vasta tsitaadiga

JOKKER666, üldiselt vähe, enamus tellivad välismaalt...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 23:25:46 vasta tsitaadiga

Selge, uurisin ebay värki. Mis oleks reaalsed hinnad, millega asi nt minuni jõuaks. Hinnad ebays nagu otsast otsaini. 1 mäng mis huvitab oli mingi 5-15$. Kui reaalne, et saab asja ~100eek eest kätte? Sama lugu konsooliga, GBA SP hinnad algavad 20$ ja lähevad üle 50$. See ebay mu jaoks täiesti must maa.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 06.05.2009 23:35:22 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Selge, uurisin ebay värki. Mis oleks reaalsed hinnad, millega asi nt minuni jõuaks. Hinnad ebays nagu otsast otsaini. 1 mäng mis huvitab oli mingi 5-15$. Kui reaalne, et saab asja ~100eek eest kätte? Sama lugu konsooliga, GBA SP hinnad algavad 20$ ja lähevad üle 50$. See ebay mu jaoks täiesti must maa.
Mingi rusikareegli järgi võiks arvestadagi 100 kroonise shippinguga. Tegelikult saab kõik müüjaga enne ostu või oksjoni lõppu selgeks rääkida. Aga enda eBay (positiivsest) kogemusest olen ma suht palju kirjutanud Välismaa netipoodide teemas. Kõige lihtsam, tee selgeks oma eelarve risk, tee konto ja paypali konto ja alusta esimese bidimisega. Umbes nädala-paari pärast on sul tulemus teada icon_smile.gif GBA SP ostuga ma tegelikult väga alustada ei soovitaks. Proovi see leida uuena kuskilt netipoest. PS, hoolimata GBA SP taustvalgusest jne, eelistan mina GB ja GBC mänge GB Color'il mängida.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 23:57:10 vasta tsitaadiga

Ei tea kust alutada. Paljuga selle uuena saaks? Mis hinnaga saaks konsooli ja 1 mängu koos tellimise jms. Mõtlen, et kui lasta kellelgi targemal teha kogu see töö. Ise ei tahaks eriti torkida ebay ja välismaa poode.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Game Boy Color ja Game Boy arutelu mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.