Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 243, 244, 245  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 10:55:05 vasta tsitaadiga

Öösel sai 100p piir ületatud ja väike Wr tehtud 8)

7 punni puudu et norrakaid võita....Peab vist x550-e pooleks klokkima icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 10:57:42 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Öösel sai 100p piir ületatud ja väike Wr tehtud 8)

7 punni puudu et norrakaid võita....Peab vist x550-e pooleks klokkima icon_razz1.gif


NOrm icon_smile.gif

03 ja aquas on sul ''Ramoage II extreme x58'' icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 10:58:40 vasta tsitaadiga

eXceed kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Öösel sai 100p piir ületatud ja väike Wr tehtud 8)

7 punni puudu et norrakaid võita....Peab vist x550-e pooleks klokkima icon_razz1.gif


NOrm icon_smile.gif

03 ja aquas on sul ''Ramoage II extreme x58'' icon_biggrin.gif

Raimondo II extreme kõlaks paremini. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 11:02:47 vasta tsitaadiga

Pole võimatu, kellaaeg oli suht julm, silm kippus kinni lõpus juba (eelmine öö olin magamata) icon_biggrin.gif

17.1 punni vaja saada et juba kaks kohta juurde võita icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.04.2009 11:33:31 vasta tsitaadiga

ot:
Cb4, mis sa neid punne taga ajad? mine parem õue kus ilus ilm, saab grillida, õlu mekib hää ja naised minides icon_razz.gif beer_yum.gif
Naised peaksid magamata öid tekitama mitte mingit punktid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 11:35:23 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ot:
Cb4, mis sa neid punne taga ajad? mine parem õue kus ilus ilm, saab grillida, õlu mekib hää ja naised minides icon_razz.gif beer_yum.gif
Naised peaksid magamata öid tekitama mitte mingit punktid icon_biggrin.gif

Ära aja inimest valele teele. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.04.2009 11:36:11 vasta tsitaadiga

CB4-l ilus auto ka, millega saaks naisi lantida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 11:51:39 vasta tsitaadiga

See pärast ta ei magagi,kuna päeval väike grill,õlu,naised ja siis kui öö käes ja naised magama pandud ,siis hakkab arvutiga mässama beer_yum.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 11:53:41 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ot:
Cb4, mis sa neid punne taga ajad? mine parem õue kus ilus ilm, saab grillida, õlu mekib hää ja naised minides icon_razz.gif beer_yum.gif
Naised peaksid magamata öid tekitama mitte mingit punktid icon_biggrin.gif


ot:
Irw, mis sa arvad mix mul eelmine öö vahele jäi, mix ma nii harva klokkin, mix mul nii edev auto on ja mix ma kord nädalas msnis olen icon_biggrin.gif

Inimesel peab mitu hobi olema. Naised õlu grill on põhilised, kuid Oc on ja jääb põhihobiks....


eXceed
just nimelt 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 15:06:33 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ot:
Cb4, mis sa neid punne taga ajad? mine parem õue kus ilus ilm, saab grillida, õlu mekib hää ja naised minides icon_razz.gif beer_yum.gif
Naised peaksid magamata öid tekitama mitte mingit punktid icon_biggrin.gif


Kõigepealt tuleb ilus naine ära võtta, trobikond lapsi teha ja kui neist raha üle jääb, siis ka rattad alla.
Peale seda on pidupäev kui sind arvuti taha lastakse icon_biggrin.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 15:21:36 vasta tsitaadiga

DonNiger, eks ta ole nii icon_biggrin.gif
sai kah mõni test üles pandud icon_razz.gif
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 15:24:06 vasta tsitaadiga

Tõsine toide hea hinnaga:

Voltage +12V1 +12V4 +3.3V +12V2 +12V3 +5V -12V +5Vsb
Max load 20A 40A 30A 20A 40A 30A 0.8A 3.5A
Min load 1A 1A 0.5A 1A 1A 0.5A 0A 0A

http://tweakers.net/aanbod/advertentie/156794/thermaltake-toughpower-1500w-cable-management.html

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 15:48:11 vasta tsitaadiga

DonNiger, HV liikus üks just plaju parema hinnaga ära. icon_rolleyes.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 15:55:33 vasta tsitaadiga

.. ja i7'me jaoks võib sellest väheks jääda icon_rolleyes.gif Kõik muud misiganes Cf või SLI koosluses toidab ilusti ära.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 15:58:20 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
.. ja i7'me jaoks võib sellest väheks jääda icon_rolleyes.gif Kõik muud misiganes Cf või SLI koosluses toidab ilusti ära.

OT : Hetkel toite maailma lipulaev imo :
http://www.kmelektronik.de/shop/index.php?show=product_info&ArtNr=21519

thumbs_up.gif
50% Loadi juures on kasutegur 91%. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 26.04.2009 16:14:46 vasta tsitaadiga

JEY hwbotis 2 kohta oleme tõusnud 26 juba thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2009 16:17:45 vasta tsitaadiga

Üks eestlane on endale selle tellinud - võibolla saan kah korra näppida kui veesüsteemi tal kokku pean panema (1.7kw)
http://www.koolance.com/water-cooling/product_info.php?product_id=665

On keegi muidu kolme kaardiga CFX proovinud?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 18:16:58 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
JEY hwbotis 2 kohta oleme tõusnud 26 juba thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Good. thumbs_up.gif
Tuleb ikka esilehele minna. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 26.04.2009 18:22:36 vasta tsitaadiga

nu sinna aega nii 1800 punni juurde vaja ümmarguselt ja saaksin ma teise emme biosi korda siis saaks tna midagi teha kah aga ei võtta biossi vastu icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 18:55:59 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
nu sinna aega nii 1800 punni juurde vaja ümmarguselt ja saaksin ma teise emme biosi korda siis saaks tna midagi teha kah aga ei võtta biossi vastu icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Korralikult benchima hakata siis saab, põhipunktid tuleks muidugi 2x4870x2 jne püsside eest.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 26.04.2009 19:02:04 vasta tsitaadiga

mhm aga igasugune punk oleks kasuks icon_biggrin.gificon_biggrin.gif kle küssa selline kust ma võiksin leida biosside image faile
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 19:24:04 vasta tsitaadiga

Masendav kui sitasti on toidplokid tehtud, et kui mingi kärrsamine on siis kohe toide ka läheb, Corsa või asi, peldik. thumbs_down.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 26.04.2009 19:25:53 vasta tsitaadiga

toide põles kah ikka maha nagu aru saan ei vedanud
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 19:30:52 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
toide põles kah ikka maha nagu aru saan ei vedanud

Kogu kompott, arvuti tehnika on kord juba selline, et kui midagi läheb siis võtab kõik kaasa. icon_evil.gif
Nüüd ma küll ei tea, toidet pole, tuleb vist LN2 päevad ära jätta. icon_neutral.gif icon_cry.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 19:35:41 vasta tsitaadiga

G80, OOT mis sul läks toide ka vä icon_rolleyes.gif
See oli küll siis sitt päev...
Garantiisse(RMA) võid ikka saata icon_idea.gif
Ning minu pakkumine on jõus(1KW Chiffu rev2) kui häda käes.
Oleks teadnud oleks sulle kohe võinud kaasa anda,ega bench mingi toiteka puudumise pärst tegemata jää beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.04.2009 19:37:51 vasta tsitaadiga

wanawoll, Keppi kui palju kahjuks jah. icon_mad.gif Õnneks OX.ee garantii tal olemas, nii et seegi positiivne.
Õhtul viskan enda Seasonic-u talle, et saaks proovida,
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 19:44:15 vasta tsitaadiga

Smoking, OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 19:51:40 vasta tsitaadiga

[must huumor]
Vmods - what can possibly go wrong?
[/must huumor]
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 21:50:14 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
[must huumor]
Vmods - what can possibly go wrong?
[/must huumor]


thumbs_up.gif
Sorry, et hwboti teemat risustan aga smokingu toitega sain rampage extreme tööle.
Seega plaat siiski elus ja prose.
Ja kui need ka surnud oleks siis oleks mälu lax olnud. icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 22:49:51 vasta tsitaadiga

k|ngp|n sai XSis oma nurgakese: http://www.xtremesystems.org/forums/forumdisplay.php?f=299 icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2009 23:58:45 vasta tsitaadiga

Unistuste printsess? http://www.youtube.com/watch?v=-jDhZ_UAK_M
icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:02:41 vasta tsitaadiga

Järgmisele HV OC-üritusele tuleb ka selline organiseerida, kõigil mott kohe laes siis ka ja WR-e kukub kolinal icon_lol.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:28:29 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et siis on mott hoopis nii laes, et keegi ei viitsi klokkida icon_redface.gif icon_lol.gif

Btw, üks tiim banniti HWBOTist: http://hwbot.org/hwbot.post.do?postId=1074
Tasub olla ettevaatlik üritustel icon_wink.gif

EDIT2: "natuke" rauda: http://www.ocxtreme.org/forumenus/showthread.php?t=4822 icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.04.2009 00:39:44 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Ma arvan, et siis on mott hoopis nii laes, et keegi ei viitsi klokkida icon_redface.gif icon_lol.gif

Btw, üks tiim banniti HWBOTist: http://hwbot.org/hwbot.post.do?postId=1074
Tasub olla ettevaatlik üritustel icon_wink.gif

EDIT2: "natuke" rauda: http://www.ocxtreme.org/forumenus/showthread.php?t=4822 icon_eek.gif thumbs_up.gif

Eks peab jah tegelt ettevaatlik olema, midagi saab ikka shareda omavahel aga mõistuse piires.
Bänn saada oleks ikka päris nutune.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:40:50 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et ka sellise asjaga nagu Windowsi kell, võib ämbrisse astuda icon_biggrin.gif See polnud muidugi põhiargument, kuid tasuks panna kõrva taha.
tsitaat:

Btw, üks tiim banniti HWBOTist: http://hwbot.org/hwbot.post.do?postId=1074
Tasub olla ettevaatlik üritustel

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2009 00:58:17 vasta tsitaadiga

videote, prosede ja jahutite jagamisest saan aru - emaplaat on juba natuke kahtlane kuid kui kasutad oma proset ja videot siis on arusaadav. Üldjuhul vast üle ühe kategooria korraga (MB,CPU,GPU) ei tasuks kellegi teise oma kasutada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:00:58 vasta tsitaadiga

Emaplaate, jahuteid, mälusid jms sodi jagage ogaraks.
2D-s ei tohi jagada prose
3D-s ei tohi jagada video (prose VÕIB jagada)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.04.2009 01:08:42 vasta tsitaadiga

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=633739
Kes leiab vea? icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:10:23 vasta tsitaadiga

Kuda täpselt punkte üldse saab HWBotis?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:10:38 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
http://www.hwbot.org/result.do?resultId=633739
Kes leiab vea? icon_smile.gif

... @ 4mhz


viimati muutis WäntWõll 27.04.2009 01:11:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:11:16 vasta tsitaadiga

G80, 3D2003 skoor on 3D2006 kategoorias.
See 4MHz pole seal nii määrav näpukas...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.04.2009 01:12:46 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
G80, 3D2003 skoor on 3D2006 kategoorias.
See 4MHz pole seal nii määrav näpukas...

Bingo, sa võitsid kaks ei midagit. thumbs_up.gif
Huvitav, et selline asi kahesilma vahele jäi.

Ise lasin ka just 06-te X1950XTX-ga ja 8250 sain kätte, seda siis Vistaga. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:13:22 vasta tsitaadiga

See hakaks kohe silma,aga jah 03 skoor 06 all icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:15:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kuda täpselt punkte üldse saab HWBotis?

http://www.hwbot.org/hwbot.post.do?postId=38
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2009 01:19:04 vasta tsitaadiga

Nad peaksid kaks gruppi tekitama - team score kus punkte saab vaid parim skoor mingi rauaga ja individual kus pole mingeid tiime ja igaüks toksib teiste vastu. Tiimisisene raua laenamine oleks siis aus, sest sama raud topeltskoore ei tekitaks.

Praegu on ju igapidi ebaaus kuna minuarust peaksid igasugu sponsoreeritud mehed banni saama - nemad ju ei soeta midagi ja testivad ikka hunnikuteviisi asju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:20:40 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Nad peaksid kaks gruppi tekitama - team score kus punkte saab vaid parim skoor mingi rauaga ja individual kus pole mingeid tiime ja igaüks toksib teiste vastu. Tiimisisene raua laenamine oleks siis aus, sest sama raud topeltskoore ei tekitaks.

Kusjuures täpselt sama asi on korra hwboti foorumis aruteluks olnud. Eriti kaugele selle mõttega küll ei jõutud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2009 01:28:04 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kusjuures täpselt sama asi on korra hwboti foorumis aruteluks olnud. Eriti kaugele selle mõttega küll ei jõutud...
Vähemalt on teisigi mõtlevaid olluseid seal olemas icon_biggrin.gif

Tiimi point on ju kadunud kui sa parimat rauda korjata ei või, et max skoori saada.
- Ka arusaadav, et punktide point on kadunud kui iga tiimiliige sama raua skoori üles paneb.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 01:39:31 vasta tsitaadiga

Eks see ole selline mitme otsaga teema jah...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 11:42:48 vasta tsitaadiga

näe mis täna tuli 8)

Spoiler Spoiler Spoiler


Loodetavasti on kasu ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.04.2009 12:30:51 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
näe mis täna tuli 8)

Spoiler Spoiler Spoiler


Loodetavasti on kasu ka icon_biggrin.gif


No loodame. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Platoon pani siis ka oma tulmused lõpuks üles ja mingi 30-40 punkti juures. thumbs_up.gif
Üks pilt minu poolt ka siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Töötab küll CF ilma masterkaardita, mobo siis rampage extreme.
05 jookseb ilusti, 06-s teeb ära HDR3 testid + CPU aga peale esimest testi on sinine. icon_neutral.gif
Hetkel vista peal ka, XP-ga proovima, perf ka seal kõvasti parem.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 243, 244, 245  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.