|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Codeplaya
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2009
|
23.04.2009 08:24:48
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
lasin ka W7 peale,aga nüüd oleks preformence tweake vaja... praegune 500mb mälu kasutus on ikka liiast :roll:Ja lisaks sellele ei tööta vista modded driverid  |
Lolz, you made my day. Nagu tõsiselt, lolz!!! |
inimestel kulub lihtsalt erinev aeg harjumiseks, et võrreldes xp alates 100mb ram kasutusega on suurusjärgu võrra edasi mindud aastatega  |
Õndsad on need, kes on sündinud vaimupimeduses... lol
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
23.04.2009 12:18:45
|
|
|
| RC on 7100
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
23.04.2009 12:19:57
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
| RC on 7100 |
kust kohast sa seda väljha lugenud oled?
kas mitte licence agreement juba 7057 pold kirjas et Release Candidate?
Alar
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
23.04.2009 13:07:13
|
|
|
Tundub et ma ajan vist midagi väga sassi , Põhimõtteliselt jooksid released nii ju
Alfa , Beta ja siis RC? igastahes kui asi RC-ks muutus oli ka ju litsentsis kirjas suurelt et ta on RC kandidaat.
Ehk siis bulid 6xxx - 68xx Alfa , 689x - 7000 Beta ? 7000 - 7xxx RC?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
23.04.2009 13:19:45
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
Tundub et ma ajan vist midagi väga sassi , Põhimõtteliselt jooksid released nii ju
Alfa , Beta ja siis RC? igastahes kui asi RC-ks muutus oli ka ju litsentsis kirjas suurelt et ta on RC kandidaat.
Ehk siis bulid 6xxx - 68xx Alfa , 689x - 7000 Beta ? 7000 - 7xxx RC? |
No seal EULA-s võis ju misiganes kirjas olla.Ei tea miks see panti sinna
Miski kuulujutt:
| tsitaat: |
The Chinese portal CnBeta reports that Microsoft plans to release a second release candidate in August 2009, which will have the build number 7200.
In October/November 2009 they will release the final edition of Windows 7 with build number 7300. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
viimati muutis Tomorrow 23.04.2009 13:22:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
23.04.2009 13:22:02
|
|
|
| "Release Candidate" oli EULA's varem sellepärast ära mainitud, et tegemist oli RC branch buildidega. Ega see automaatselt tähenda, et tegemist on lõpliku RC versiooniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
etk
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2006

|
23.04.2009 14:02:22
|
|
|
probleem või küssa
nimelt sai peale pandud build 7077 x64 ja kohe ilmnes probleem, google chrome ei tööta :S või noh, ta käivitub aga kui mingile aadressile soovida minna siis näitab lihtsalt tühja valget lehte ja ei liiguta ennast kohe üldse
kas kellelgi on seda varem ka olnud? mingit lahendust teab keegi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
23.04.2009 14:06:54
|
|
|
Error Reporting ie anna midagi?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
23.04.2009 14:10:50
|
|
|
| tsitaat: |
| You will need to extract the rar into Cocuments and SettingsAll UsersStart MenuProgramsAccessoriesMedia CenterMedia Center Programs on your media center box. It took a bit for the icon to show up under More Programs but it finally will. |
kust windows 7 alt sellise koha leiab'?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
23.04.2009 14:15:15
|
|
|
emh ? Local Disk kus süsteem üldjuhul siis C:/Users/Allusers/Startmenu/
Anyway arvan et äki peaksid selle tõstma kas nüüd Default kasutaja alla või antud kasutaja alla .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
23.04.2009 14:31:18
|
|
|
| leidsin, C/users/default/appdata/roaming asus see
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.04.2009 15:46:40
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Gizmoz kirjutas: |
Tundub et ma ajan vist midagi väga sassi , Põhimõtteliselt jooksid released nii ju
Alfa , Beta ja siis RC? igastahes kui asi RC-ks muutus oli ka ju litsentsis kirjas suurelt et ta on RC kandidaat.
Ehk siis bulid 6xxx - 68xx Alfa , 689x - 7000 Beta ? 7000 - 7xxx RC? |
No seal EULA-s võis ju misiganes kirjas olla.Ei tea miks see panti sinna
Miski kuulujutt:
| tsitaat: |
The Chinese portal CnBeta reports that Microsoft plans to release a second release candidate in August 2009, which will have the build number 7200.
In October/November 2009 they will release the final edition of Windows 7 with build number 7300. |
|
äkki RTM @ kesk-suvel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
23.04.2009 18:13:21
|
|
|
Täitsa võimalik. Tundub et väikesed bill gates'id rabavad 24/7 et siiski jõuluks asi valmis saada.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.04.2009 22:20:41
|
|
|
taikonaut: Mingi aeg tagasi väitis igatahes Asus-e pomo, et tema oootab Win7-t juba suvel, et seda siis Asuse Notebookidele peale hakata panema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
24.04.2009 00:02:27
|
|
|
No elame-näeme, millal 7 ametlikult välja tuleb. Ise usun, et ikka see aasta. 2010, mis vahepeal pakuti, tundub sellise arendustempo juures liiga hiline. A samas ka suvi tundub nats vara. Vb suve lõpp - sügise algus.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
24.04.2009 06:39:22
|
|
|
Lasin huvi pärast peale selle 7-me ja praegu olen suht rahul, pole ühtegi probleemi esinenud ja on Vista-ga
võrreldes ikka tublisti kiirem
Eks kasutamise käigus ole näha kas mingeid vigu esineb aga seni hoian peal ja ootan lõpptulemust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
24.04.2009 11:53:46
|
|
|
RC build on tõesti internetti lekkinud. Olemas nii 32 kui 64 bitine versioon. Kahju, et Guest Mode kadus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2009 12:00:48
|
|
|
huvitav, et isegi Connect-is pole veel üleval, aga sulidel juba käes
viimati muutis SKG 24.04.2009 12:02:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.04.2009 12:02:35
|
|
|
| krustok: Järelikult taheti ennetada ametlikku kuupäeva 05. mai. 2009 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
24.04.2009 12:12:18
|
|
|
| Eks nädalavahetusel vaatame, kas Thinkpad X200 taustavalgustuse reguleerimine on ära parandatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2009 12:17:36
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
huvitav, et isegi Connect-is pole veel üleval, aga sulidel juba käes  |
| tsitaat: |
| It's an untouched ISO straight from MSFT |
|
kust see info?
edit:
ahh ok, mingi torrenti teema vist siis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
24.04.2009 14:10:24
|
|
|
Nagu päris
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.04.2009 17:04:07
|
|
|
Mis uuendusi otsida, RC on ikka RC ja ainus mida kasutatad kui väljas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
24.04.2009 18:09:49
|
|
|
| Eks peab ka siis selle raske protsessi läbi tegema, nagu ma aru sain ei saa eelnevatelt buildidelt ametlikult upgrade-ida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.04.2009 18:13:11
|
|
|
jyrisa, Igaksjuhuks võiksid proovida, kuna 6988 läks sujuvalt 7068.
Et mine sa seda asja tea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
24.04.2009 18:37:51
|
|
|
parandus: täna hommikul lekitati _väidetavalt_ rc1. kui see nii on, siis on lekitajaks keegi billi enda juurest, põhimõtteliselt ei oleks tohtinud keegi väljaspoolt 'siseringi' suuta rc1-e lekitada enne 25. aprilli (engineering sign-off). ükski minule kättesaadavatest allikatest ei suuda praegu ammendavalt ütelda, kas kegemist on ehtsa asjaga või mitte. niisiis maksab olla ettevaatlik.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2009 18:41:25
|
|
|
no siin oli juttu ju sellest:
| tsitaat: |
Heres what you can do to bypass the check for pre-release upgrade IF YOU REALLY REALLY NEED TO:
1. Download the ISO as you did previously and burn the ISO to a DVD.
2. Copy the whole image to a storage location you wish to run the upgrade from (a bootable flash drive or a directory on any partition on the machine running the pre-release build).
3. Browse to the sources directory.
4. Open the file cversion.ini in a text editor like Notepad.
5. Modify the MinClient build number to a value lower than the down-level build. For example, change 7100 to 7000.
6. Save the file in place with the same name.
7. Run setup like you would normally from this modified copy of the image and the version check will be bypassed. |
http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/04/07/delivering-a-quality-upgrade-experience.aspx
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.04.2009 19:10:44
|
|
|
47th ronin: Muide, ka paljud varasemad variandid on eelnevast varasemalt netti lekitatud. Ja kui vaadata, et sellega pole kunagi järgnenud mingeid Harakirisid ja sunniviisiliselt netist mahavõtmisi /keelamisi, siis on suhteliselt lihtne tuletada, et need on täiesti teadlikud Ms-i enda "lekitamised". Seda siis selleks, et ennetada mõne suvalise "lekkekanali" tekkimist.
Ja see on juba nii ehk teisiti minevik - oodata mingit kindlat X-daatumit. Tänapäeval jälgib arengut hoopis Marketing ja nemad annavad juhiseid, et kunas midagi toimuma peab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.04.2009 19:16:38
|
|
|
| Kas Windows 7, x800GT ning OpenGL ka koos käivad? Mul annab Quake 3 stabiilselt "cannot load OpenGL subsystem". Proovisin nii Windowsi enda leituid kui ka ATI kodulehelt võetud draivereid (teatavasti on x800 juba nii vana, et nendele ametlikutl väidetavalt tuge pole), ära installis küll aga... error on sama. Siit teemast ei saa millegipärast otsida "x800", annab "Could select user topics table".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.04.2009 19:22:19
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kas Windows 7, x800GT ning OpenGL ka koos käivad? Mul annab Quake 3 stabiilselt "cannot load OpenGL subsystem". Proovisin nii Windowsi enda leituid kui ka ATI kodulehelt võetud draivereid (teatavasti on x800 juba nii vana, et nendele ametlikutl väidetavalt tuge pole), ära installis küll aga... error on sama. Siit teemast ei saa millegipärast otsida "x800", annab "Could select user topics table". |
xp/vista complitablity mod ei aita?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.04.2009 19:27:38
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| xp/vista complitablity mod ei aita? |
Proovisin enne ka seda, ei aidanud. Ma ise arvan, et ilmselt on ikka draiveritega mure, pole kahjuks ühtegi teist mängu, millega proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.04.2009 19:28:44
|
|
|
| aga run as admin? Mul oli L4Dga nii et enne kui adminga ei pannud l6i BSODi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2009 19:35:27
|
|
|
tahanteada, no torrenteid ei hakkagi sul keegi maha võtma, see on tuuleveskitega võitlemine.
MS võiks hoopis välja nuputada sellise viisi, et iga beetatestija allalaetud image sisaldab endas unikaalset seerianumbrit. lekkimise korral on kohe teada, kelle kaudu see toimus ja sealt ka süüdlasele räme kirves selga lüüa (nii on hea hirmu all hoida, vaevalt et siis enam keegi lekitada tahab). nagunii kõik karmi NDA all - tegelikult ju isegi foorumites muljetamine keelatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.04.2009 19:47:50
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| aga run as admin? Mul oli L4Dga nii et enne kui adminga ei pannud l6i BSODi |
Kahjuks on ikka sama lugu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.04.2009 19:48:55
|
|
|
Vaatasin huvi pärast - selle "lekitatud" RC-paketid tulevad ka näiteks AT&T / Belli võrgust. Ei usu sugugi, et kas AT&T või Belli tegelased ei tea selle info liiklusest 8)
Sellest võrgust konkreetselt liigub info siis: http://www.bellsouth.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2009 20:30:25
|
|
|
mis seal imelikku on, see on ju Ameerika üks suurimaid ISP-e vaevalt küll, et nad viitsivad ja omavad resursse nende pakettide sisu analüüsida, eriti kui paljud veel krüpteeritud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
24.04.2009 21:12:22
|
|
|
ma siin huvi pärast tuletasin suhteliselt lihtsalt ühe asja, mida ma ei saa kirja panna, sest siis läheb juba täiega ot ja fw lahti.
igatahes on esialgselt tracker-ilt torrent kui niisugune maha korjatud (erineva suuruse ja erinevate nimedega asju loobitakse hoogsalt üles) ning väidetavalt praeguseks on 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700 juba ametlikult rc1.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
25.04.2009 02:07:34
|
|
|
Kõik kes kardavad seda "lekitatud" RC1-te rohkem kui kubemetäisid - praeguste kogemuste põhjal tundub ehtne värk olevat. Nahka pole mind veel pistetud.
!Suur pilt!
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.04.2009 09:24:27
|
|
|
47th ronin: Microsoft oleks a"a"retult loll kui ta ei kasutaks k6ige moodsamaid levikanaleid.
Ja kahjuks lollid nad pole, seda na"itab nii torr-v6rkude kasutamine, kui ka aastaid kestev koosto"o"partnerlus maailma suurima sidev6rguga AT&T.
Ja see on ammu tuntud turundusv6te, et pead kiirem / varasem olema kui konkurendid on.
------------------------------------------------------
Ning lisada võib ju küsimuse, et kui konkurendid enda tooteid levitavad ametlike torrentide kaudu, et miks siis MS seda teha ei tohi 8)
Ja mis puutub kõikvõimalikesse määratud tähtaegadesse, siis väga tihti tuleb seda muuta - vastasel juhul teevad konkurendid 1:0 ära enda kiirema tegevusega.
Võib tuua ajaloost ühe väga markantse näite, kuidas tähtaja muutmine muutis terve olukorra tagurpidi.
Suur Sõda II, Kurski kaare tankilahing. Venelased said olulise info, et sakslased ründavad järgmisel hommikul kell 5. Seepeale tehti kiire otsus ja toodi enda rünnakuplaani algusaeg järgmise hommiku kella 3-ks.
Nii, et selles suhtes on sõjalised rünnakuplaanid, koos oma algusaegadega, täiesti sarnased turundusplaanide algusaegadega. Ja kui ei suudeta piisava kiirusega varasemaid otsuseid muuta, ootab ees kas väiksem või suurem krahh, kuna konkurendid sõidavad oma turundusega lihtsalt üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|