Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 14:49:45 vasta tsitaadiga

Sihtida tuleb...
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.12.2008 16:27:38 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
Proovisin siis demo ära, mina ei saa üldse nagu aru mis teha mingi 10 korda proovisin kogu aeg sain surma..mingid sokud kogu aeg tulevad kallale ei tea kuidas tappa neid lasen jalad käid otsast siis ka vaevaga tulevad need.tulistad kuulid saavad otsa kogu aeg..nii raske mänge tundub või ma ei oska üldse mängida..samas mingi algaja ka pole...ei tea miks mul välja ei tule äkki keegi annab mingi nippi kuidas seal mängus liikuda nii et surma ei saa ja mis teha et neid ära saaks tappa kiiresti. Samas pilt hea ja kõik ülejäänud liikumised ja muu suht head. Et mäng hea tundub aga ei tule mul välja see mängimine...


Mängi siis iisiga kui hakama ei saa icon_lol.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 17:33:24 vasta tsitaadiga

demos ei saa ju panna easy... icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.12.2008 11:41:05 vasta tsitaadiga

Learn to play või ära mängi üldse siis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 13:52:58 vasta tsitaadiga

Lase mõlemad käed otsast tavakollil, siis on surnud. Ma ise olen harjunud päid laskma mängudes, reaktsioonina lasin ka selles mängus, kuigi siin ta eriti efektiivne polnud, kuna raiped tulid ikka pimesi keerutades kallale.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 15:59:06 vasta tsitaadiga

gloom ära ise mängi tarkpea...
heretic666 tänan nipi eest icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.12.2008 17:50:21 vasta tsitaadiga

miks ei saa sellist nuppu kasutada nagu Enter. wtf. klaveri konf on ülioluline, ra.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 07.12.2008 19:54:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ei sa edasi sellest kohast. Tundub bugi moodi, aga vaadake. Chapter 6 peaks olema. Kuidas seda seal ära tappa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 19:55:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei sa edasi sellest kohast. Tundub bugi moodi, aga vaadake. Chapter 6 peaks olema. Kuidas seda seal ära blackeye.gif?

teed luugi lahti ja aeglustad seda, et ta kiiresti kinni ei läheks,
siis leiad sobiva koha, kust ta maha lasta
oli vist nii
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:46:09 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
tsitaat:
Ei sa edasi sellest kohast. Tundub bugi moodi, aga vaadake. Chapter 6 peaks olema. Kuidas seda seal ära blackeye.gif?

teed luugi lahti ja aeglustad seda, et ta kiiresti kinni ei läheks,
siis leiad sobiva koha, kust ta maha lasta
oli vist nii

Oli küll jah!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 08.12.2008 05:49:47 vasta tsitaadiga

peab ka mängu kiitma. just kunstilise poole pealt (storiyline-telling, igasugused disainid jms, graafika ka kohati üllatas). mängitavus andis soovida aga muidu igati seff kosmose äksõn.
ja kõik ilusti viimistletud kuni mängu lõpuni...harv nähtus tänapäeval.

slow mo. teema oli ka huvitav...ntks aeglustasin ühe tüübi hüppe pealt ära...kuid olin taganenud juba vastu seina, saag käes...ning pidin pealt vaatama, kuidas tüüp vajus
siis selle ketta otsa...point siis selles, et saag ketras ikka reaalajas...tüüp aga liikus slow mo....ühesõnaga üsna palju moosi lendas laiali beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 12.12.2008 00:54:32 vasta tsitaadiga

väga hea mäng kuid pikapeale suhteliselt depressiooni tekitav:D selline negatiivne sisu:D mängisin hardiga kuid lõpp oli küll võimatu.liiga vähe kuule,isegi kui kõik õigesse kohta lasta:S
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 03:53:33 vasta tsitaadiga

Armastan sellist staffi, üle prahi viimistlus m2ngul. Tempot tuleb eriliselt kiita...ei ole liiga kiire.
Disain on ka mõnus - mitte liiga kylluslik...selline usutav spaceship, kus ei ole liiga palju kaabeldust ja mystilisi masinaid vaid just parasjagu ja enamus on arusaadava funktsiooniga.
Kollid on ka mõnusad - esmane arvamus oli et j2lle mingid tropid zombied aga m2ngus on asjalikud...hakkavad loogilised tunduma. V2ikesed n2kku kargavad elajad olid vahvad. Ma alles alguses 2 chapter saab l2bi kohe.
Ja horrori tase oli ka hea, et mitte liiga disturbing selline parasjagu (silent hill on ikka puhas freakfest). Aga see on tore.
Ühesõnaga tahtsin jagada oma suurt vaimustust! Et sellise mõõdukuse ja mõistlikkusega tehtud mänge kuluks rohkem ära - mängu team on ilmselgelt vanad sci-fi ja horrori fännid ja teavad, mida on vaja jälgida.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 15:29:57 vasta tsitaadiga

vaatasin 1 videot, kus siis asjatundjad kommenteerisid et kui oleks mängu st demo tulnud, ja just mängu esimesest osast oleks see mäng ikka väga kõvasi müünud, usun ise ka seda , esimene osa oli ikka tegelikult suht õudne, ülejäänud mäng oli lihtsalt väga hea, ja ehmatusi ka jagus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 12.12.2008 16:04:25 vasta tsitaadiga

krt proovisin niisama teist korda ka...veel õudsam oli. fakinhell. hästi tehtud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.12.2008 17:38:48 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
vaatasin 1 videot, kus siis asjatundjad kommenteerisid et kui oleks mängu st demo tulnud, ja just mängu esimesest osast oleks see mäng ikka väga kõvasi müünud, usun ise ka seda , esimene osa oli ikka tegelikult suht õudne, ülejäänud mäng oli lihtsalt väga hea, ja ehmatusi ka jagus


Mis esimene osa? Sa mõtled ch1?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 18:33:16 vasta tsitaadiga

486, just
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 00:58:54 vasta tsitaadiga

...kohtusin kombitsatega - v2gev! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 17.12.2008 23:30:18 vasta tsitaadiga

Sai ka täna mäng peale pandud ja esmamuljed on päääris head. Võiks öelda, et mäng üllatas ikka väga positiivselt. Graafika ja detailid on väga mõnusad thumbs_up.gif

Nagu enne ka öeldud siis hea vahelduseks sellist 3rd person view mängu pelada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2008 21:09:04 vasta tsitaadiga

Esmamulje on väga hea, kaameranurk veidi vajab harjumist, aga kõige paremad on helid.. 5.1 kõlaritega tuleb päris kähku pimedas sitt püksi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 10:12:48 vasta tsitaadiga

stiilne mäng on jah icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 18:32:24 vasta tsitaadiga

Võibolla rumal küsimus, aga kas ma juhtnuppe selles mängus ümber seadistada ei saagi? icon_eek.gif
WSAD liikumine pole abs minujaoks kuna kasutan hiirt vasaku käega.
Eluaeg harjunud nooleklahvidega liiklema.
Senini polnud veel mängu kohanud, mida ümber seadista ei annaks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 18:47:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Võibolla rumal küsimus, aga kas ma juhtnuppe selles mängus ümber seadistada ei saagi? icon_eek.gif
WSAD liikumine pole abs minujaoks kuna kasutan hiirt vasaku käega.
Eluaeg harjunud nooleklahvidega liiklema.
Senini polnud veel mängu kohanud, mida ümber seadista ei annaks.


Options>Controls>Basic controls. Muuda nii palju, kui tahad icon_smile.gif

EDIT: Aga nagu näha, siis tõesti, noolte peale nuppe viia ei saa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 19:09:31 vasta tsitaadiga

falkriz, nooled on kinni?

Võib siis ju näiteks numpadile üle viia, natuke mugavam ikka 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 20:58:25 vasta tsitaadiga

Nooled ja Numpad on RIG modes liikumiseks. Ja Rig mode nuppe vahetada ei saa. Vähemalt näitas, et on punased ja vahetada ei saanud neid. Ja kui Basic controlis vahetada näiteks Forward nupp W pealt Ülesnoole peale, siis ei muuda ta seda ikkagi ära vaid muutub ikkagi W-ks sama asi oli ka Numpadi nuppudega. Kõik muutusid tagasi samaks, mis ennegi oli. Näiteks: 8 W-ks ja 4 A-ks jne.

Samas, näiteks sai muuta nuppe PLÖÄ omadeks. Nii et, ehk aitab seegi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 21:02:19 vasta tsitaadiga

sai ka läbi tehtud täna, üli positiivne elamus ikka...soovitan kõigile thumbs_up.gif õudust küll jagus icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.02.2009 00:17:01 vasta tsitaadiga

3,5X chapterit mängitud ja nüüd võtan rahusteid ning siirdun tekialla...ei ole need närvid enam nii tugevad kui "nooruses" olid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 04:16:19 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
3,5X chapterit mängitud ja nüüd võtan rahusteid ning siirdun tekialla...ei ole need närvid enam nii tugevad kui "nooruses" olid icon_biggrin.gif


minu arust algus oligi nagu õudsam pärast kas harjud ära või lihtsalt oli juba tavaline see veresaun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 08:55:01 vasta tsitaadiga

Üheltmaalt kipub tiba shuuteriks ära kus nö. aimad ette millal värdjad ilmuvad jne. Samas heliline pool on super tõesti - eriti klappidega mängides.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 25.02.2009 19:27:17 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka täna seda mängu mängima aga ei saa algusest juba edasi, kus peab mingit TRAM Repairi tegema ja mitte m...igi ei saa aru, see jobu ei hüppa ka mitte kuidagi. Proovisin aim+ctrl mitte muhvigi ei tee, idiootsus.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:33:32 vasta tsitaadiga

... kui ise loll oled siis ei ole selles ju mäng süüdi. mängus otseses mõttes joonistatakse suur rasvane joon mapile ette kuhu minema peab... kui mõtled seda "vaakumis" hüppamist vms jura siis pead leidma sobiva koha kuhu hüpata saab. Igalepoole ei lubata. Sihik läheb teistsuguseks kui hüppe võimalik on.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 25.02.2009 19:45:26 vasta tsitaadiga

Nii loll ma ka pole, et ma seda nn. rasvast jutti ei näe!! Sina pead vist ennast liiga targaks. Vb selles kohas ei saagi hüpata aga mööda seda joont minnes ei juhtu midagi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:53:36 vasta tsitaadiga

ei pea targaks aga sellises mängus on suht raske kusagile toppama jääda kui asi nii kergeks tehtud nagu seal.

Kas sa oled seal kohas kus on mingi "vaakum" vms kaalutu oleku jura ja näed teisel pool ust kuhu peaksid saama? Kui jah siis sinna otse minuteada hüpata ei saanud. Pidid lakke vms vastu seina kusagile ennast parkima ja siis sealt edasi hüppama. Screenshot oleks abiks kah...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 25.02.2009 20:02:24 vasta tsitaadiga

ei, ei...ma olen ikka päris alguses aga just vaatasin youtube´st walkthrough´i nüüd sain aru milles asi icon_biggrin.gif. http://www.youtube.com/watch?v=STSlQ_KF0qw&feature=related
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 08:35:01 vasta tsitaadiga

Mis sul siis ei klaarind - aeg slo-mo'sse panna ja ruttu teist lülitit näppima joosta või?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 01.03.2009 14:24:33 vasta tsitaadiga

just, sellest ei saanudki aru, et peab ruttu lüliti juurde jooksma ja vajutama.


sain täna läbi tehtud. korralik mäng(Y)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 00:27:49 vasta tsitaadiga

mängule ilmselt ka järg tulemas icon_biggrin.gif thumbs_up.gif pole veel kindel aga jutud käivad tesse kohta
http://pc.ign.com/articles/924/924742p1.html
http://www.n4g.com/ps3/News-222720.aspx
http://www.eurogamer.net/articles/ea-hints-at-dead-space-2-and-others
http://kotaku.com/345838/dead-space-and-probably-dead-space-2-confirmed-for-pc

oleks väga meeldiv beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 17:26:08 vasta tsitaadiga

Oskab äkki keegi öelda miks see E-täht kumab ,kui mingi koll näkku kinni kargab ja verel maitsta laseb.Saab selle peletise veel kuidagi endast lahti rabelda,taon seda E-d ei miskit juhtu.
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 18:41:14 vasta tsitaadiga

kiiresti peksmine peaks need tondid su seljast maha raputama. vähemalt nende väikeste tõukudega toimib asi nõnda.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 21:56:21 vasta tsitaadiga

Jah panin ise seda ka tähele .Nende suurte elajate puhul tundub ikkagi et looja karja minek.Saturn neid võtku.Twinkle twinkle little star... icon_cry.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 22:19:12 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
Jah panin ise seda ka tähele .Nende suurte elajate puhul tundub ikkagi et looja karja minek.Saturn neid võtku.Twinkle twinkle little star... icon_cry.gif

Nende vastu sai ka ju E nupu peksmisega
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 22:44:54 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Mr Jason kirjutas:
Jah panin ise seda ka tähele .Nende suurte elajate puhul tundub ikkagi et looja karja minek.Saturn neid võtku.Twinkle twinkle little star... icon_cry.gif

Nende vastu sai ka ju E nupu peksmisega
No ma ei tea kuda sul see õnnestub ,siis peab vist mingi täristi E-klahvi peale aretama ,mul ei õnnestu küll icon_rolleyes.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 22:49:13 vasta tsitaadiga

lihtsalt võtab rohkem aega kui väikeste junnide maha raputamine. ja loomulikult elu samal ajal läheb, katsu ringi liikuda täis health koguaeg.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 18:35:21 vasta tsitaadiga

Jah täna õnnestus isegi sellest kalmaarist lahti saada,rapsisin hirmasat moodi E-d icon_razz1.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 18:37:39 vasta tsitaadiga

minuteada rapsima ei pidanud vaid rahus peksad niikaua kuni kästakse. natuke elusid kaotas minuteada nagunii selle junni peale.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 21:57:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
minuteada rapsima ei pidanud vaid rahus peksad niikaua kuni kästakse. natuke elusid kaotas minuteada nagunii selle junni peale.
Heh peksad rahus icon_biggrin.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 02:25:48 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
angel kirjutas:
minuteada rapsima ei pidanud vaid rahus peksad niikaua kuni kästakse. natuke elusid kaotas minuteada nagunii selle junni peale.
Heh peksad rahus icon_biggrin.gif

Ei noh vaatad koll tuleb, ahah, liigutad sõrme aeglaselt E klahvi poole, ei tasu närvi minna.
Siis vajutad vaikselt klahvi, ei tohi närvi minna ja nii moodi saadki sellest loomast lahti aga kui sa peksad nagu närvihaige siis muidugi ei toimi.
Ei no aitab ka lollist jutust, peksa E klahv pooleks kui koll peale hüppab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 10:52:11 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Mr Jason kirjutas:
angel kirjutas:
minuteada rapsima ei pidanud vaid rahus peksad niikaua kuni kästakse. natuke elusid kaotas minuteada nagunii selle junni peale.
Heh peksad rahus icon_biggrin.gif

Ei noh vaatad koll tuleb, ahah, liigutad sõrme aeglaselt E klahvi poole, ei tasu närvi minna.
Siis vajutad vaikselt klahvi, ei tohi närvi minna ja nii moodi saadki sellest loomast lahti aga kui sa peksad nagu närvihaige siis muidugi ei toimi.
Ei no aitab ka lollist jutust, peksa E klahv pooleks kui koll peale hüppab thumbs_up.gif
AA nagu liigutad ,vaikselt ,sõrme E -klahvi poole et mitte äratada ,kolli tähelepanu icon_lol.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 16:34:27 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
Araablane kirjutas:
Mr Jason kirjutas:
angel kirjutas:
minuteada rapsima ei pidanud vaid rahus peksad niikaua kuni kästakse. natuke elusid kaotas minuteada nagunii selle junni peale.
Heh peksad rahus icon_biggrin.gif

Ei noh vaatad koll tuleb, ahah, liigutad sõrme aeglaselt E klahvi poole, ei tasu närvi minna.
Siis vajutad vaikselt klahvi, ei tohi närvi minna ja nii moodi saadki sellest loomast lahti aga kui sa peksad nagu närvihaige siis muidugi ei toimi.
Ei no aitab ka lollist jutust, peksa E klahv pooleks kui koll peale hüppab thumbs_up.gif
AA nagu liigutad ,vaikselt ,sõrme E -klahvi poole et mitte äratada ,kolli tähelepanu icon_lol.gif

icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 00:00:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei noh vaatad koll tuleb, ahah, liigutad sõrme aeglaselt E klahvi poole, ei tasu närvi minna.

Aga kui mingi ehmatuskoht tuleb, mõni ikka võpatab kohe päris kõvasti. Siis löödakse küll E pooleks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.