|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mida
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
05.05.2003 07:45:56
|
|
|
Oleme inimesed ja mõtleme aeglasema vooliku taga istuvatele kasutajatele ka - tee palun oma pildid linkideks!
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
05.05.2003 10:14:09
|
|
|
Nüüd on lingid ja nagu Jumbu ütles, PALUN MÕELGE ENNE KUI POSTITATE
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doc Cannibal
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2003 12:50:30
|
|
|
ai komm on ta küll ju.. väga norm graaf.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markob
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2001
|
05.05.2003 19:16:26
|
|
|
Subaru tagatiibki täitsa nagu päris.
Tase on tõesti hea.
Pc-le pole vist oodata ?
Ei tea kas GT3-e on ka PS1-le tehtud - saaks emulaatoriga ka PC-l mängida.
GT2-te oli emulaatoriga päris vahva mängida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
06.05.2003 10:34:19
|
|
|
Mul hakas kõrisõlm käima. Hea et PS2 olemas. Hull tase kui aint käte saaks.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.05.2003 01:29:27
|
|
|
Kuulge olgem ausad need on lihtsalt PILDID mäng tuleb umbes nagu umm Colin Mcrae 2 aint tuhande autoga ja väike läige autodel peal.
Olgem ausad PS2 ei jooksutanud isegi Max Payne korralikult...
Kui asi oleks X-Boxil siis oleks mul suu lahti... aga see ju kindel,et PS2 ei suuda sellist graafikat edasi jooksutada... krt Max Payne 2aastat vana mäng isegi lonkas sellel...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.05.2003 01:30:56
|
|
|
Ja isegi GF3 jääks siukese foto realistliku graafikaga vahest hätta... nüüd selgitage kuidas suudab PS2 sellise graafika edasi jooksutada?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doc Cannibal
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
08.05.2003 12:15:22
|
|
|
| ärgem olgem nüüd pessimistlikud, ps2 ikka tegelikult suht norm asi ju..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
08.05.2003 12:21:14
|
|
|
| Doc Cannibal kirjutas: |
| ärgem olgem nüüd pessimistlikud, ps2 ikka tegelikult suht norm asi ju.. |
järgmine aasta pidi ju välja tulema PS 3 ja selle protsessor pidavat olema 2,53GHz P4-st 100 korda kiirem.
Mingi Sony, IBM, ja Toshiba ühisprojekt.
Sony hakkab kasutama PS 3-s, IBM superarvutites ja Toshiba telekates
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
08.05.2003 16:31:16
|
|
|
| sun kirjutas: |
järgmine aasta pidi ju välja tulema PS 3 ja selle protsessor pidavat olema 2,53GHz P4-st 100 korda kiirem.
Mingi Sony, IBM, ja Toshiba ühisprojekt.
Sony hakkab kasutama PS 3-s, IBM superarvutites ja Toshiba telekates  |
No äkki tooksid mõne lingi kah, kus sellest midagi kirjutatud on, kuna kuidagi raske uskuda, et nii suur tehnoloogiline hüpe toimub. Isegi kui tuleks selline asi, mõtle mis hinda need ps3 või thoshiba telekad maksaksid...
sorry OT pärast..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
08.05.2003 17:30:42
|
|
|
See on täiesti tõsi, et Sony, Ibm ja Toshiba plaanivad üheskoos PS 3 ja sellele sigavinget portsessorit. Asi on selles millal see välja tuleb. Ma ei usu, et see kohe sellist hingehinda maksma hakkaks, et keegi seda osta ei jõua. Elav näide on GeForce fx puhul olemas, ei usu kohe, et samasse ämbrisse astutakse. Aga mine tea, alati ei saa midagi kindlat väita, enne kui asi väljas ei ole.
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.05.2003 18:15:58
|
|
|
üle prahi mäng tuleb sellest
kõige reaalsem kindlat, ma mõtlen juhitavist
aga kes teab, see aint oletus
GT3 oli juba vinge, mis see veel siis!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
09.05.2003 14:35:12
|
|
|
Mis mängu puutub, siis olen täielikult nõus kasutajaga Fast&Furious. GT3 oli väga mõnus pelada, sellest loodan veel rohkem.
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
09.05.2003 19:29:15
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| GT3 oli juba vinge, mis see veel siis! |
ega need järjed pole alati paremad. imo on NFS iga uue versiooniga sammu võrra jamamaks läind. näiteks HP2-s on gear ratiod erinevad täpselt 50km/h võrra
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
09.05.2003 19:34:00
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Fast&Furious kirjutas: |
| GT3 oli juba vinge, mis see veel siis! |
ega need järjed pole alati paremad. imo on NFS iga uue versiooniga sammu võrra jamamaks läind. näiteks HP2-s on gear ratiod erinevad täpselt 50km/h võrra  |
HP2 on minu arust küll pela. Ja vanema NFS'ga ei taha eriti võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
09.05.2003 22:48:07
|
|
|
HP2 oli julmem arcade. Reaalsuse poole poldud IMO püüeldudki...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
10.05.2003 08:49:49
|
|
|
| Jube kahju, et nad PCle seda ei tee, minu meelest on Gran Turismod üldse kõige kõvemad automängud. Seal on kõik olemas, igavene hunnik autosid, võimalus neid ise putitada ja sõiduosa on ka väga kõva. Mis on selle kõrval Colin oma 10 või krt teab mitme autoga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.05.2003 12:55:54
|
|
|
| Loom kirjutas: |
| Jube kahju, et nad PCle seda ei tee, minu meelest on Gran Turismod üldse kõige kõvemad automängud. Seal on kõik olemas, igavene hunnik autosid, võimalus neid ise putitada ja sõiduosa on ka väga kõva. Mis on selle kõrval Colin oma 10 või krt teab mitme autoga. |
arvutile ehitatakse juba vaikselt NFS underground'i - street racing koos paarikymne autoga ja tohutute putitamisv6imalustega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
10.05.2003 13:06:59
|
|
|
| tsitaat: |
GT3 oli juba vinge, mis see veel siis!
|
vinge oli minumeelest ainult see graafika osa...mängu sisu oli tegelikult enamvähem sama nagu oli 1 ja 2...uusi autosid oli ka vähevõitu...aga kerge lootus on nüüd ,et tuleb tiba huvitavam mäng kui 3
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doc Cannibal
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
10.05.2003 19:49:58
|
|
|
| tsitaat: |
arvutile ehitatakse juba vaikselt NFS underground'i - street racing koos paarikymne autoga ja tohutute putitamisv6imalustega
|
siuke asi võiks norm olla..juba ammu peale street rod-i tuli tahtmine veel midagi sellelaadset mängida, kuid eelmised proovid selles vallas (street legal ja nfs:mc online) jätsid küll nõrga mulje..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proach
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2002
|
17.05.2003 20:45:27
|
|
|
| sun kirjutas: |
järgmine aasta pidi ju välja tulema PS 3 ja selle protsessor pidavat olema 2,53GHz P4-st 100 korda kiirem.
Mingi Sony, IBM, ja Toshiba ühisprojekt.
Sony hakkab kasutama PS 3-s, IBM superarvutites ja Toshiba telekates  |
nojah, kuidas võtta.
Samas lubas mõni aasta tagasi sony (ja mingi firma veel, ei mäleta täpselt) turule lasta uut tüüpi CD.
Täpselt ei mäleta, aga pidavat mahutama minu terabaiti (1000 gigabaiti) datat.
Minu teada pole see ilmavalgust näinudki ega arvatavasti näegi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mos Clef
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2003
|
21.05.2003 22:12:53
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Loom kirjutas: |
| Jube kahju, et nad PCle seda ei tee, minu meelest on Gran Turismod üldse kõige kõvemad automängud. Seal on kõik olemas, igavene hunnik autosid, võimalus neid ise putitada ja sõiduosa on ka väga kõva. Mis on selle kõrval Colin oma 10 või krt teab mitme autoga. |
arvutile ehitatakse juba vaikselt NFS underground'i - street racing koos paarikymne autoga ja tohutute putitamisv6imalustega  |
Kui liita NFS Porsche idee HP2'ga võib juba midagi looma hakata!?
_________________ Sticked to the green |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
22.05.2003 20:49:05
|
|
|
väga realistlikuks tehtud visuaalselt, meenutab Colin Mcrae3 või 4 või mis siit foorumist läbi käis
Palju gigaherze siis ps2 on?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
23.05.2003 08:36:20
|
|
|
| HGtafka kirjutas: |
Palju gigaherze siis ps2 on? |
CPU 128 Bit "Emotion Engine"
System Clock Frequency 294.912 MHz
Main Memory Direct RDRAM
Memory Size 32MB
Graphics "Graphics Synthesizer"
Clock Frequency 147.456MHz
Embedded Cache VRAM 4MB
Sound SPU2
Number of Voices 48ch plus software
Sound Memory 2MB
IOP I/O Processor
CPU Core PlayStation CPU+
Clock Frequency 33.8688MHz or 36.864MHz (Selectable)
IOP Memory 2MB
Disc Device CD-ROM and DVD-ROM
Device Speed CD-ROM 24 times speed
DVD-ROM 4 times speed
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.05.2003 01:05:05
|
|
|
| GT3 jäi sonyl poolikuks väljatulemise hetkeks, sellest ka niivähe autosid seal. Poolikuks jäi ta sellepärast, et PS2 pidi tulema müüki koos GT3'ga mis on ja jääb PS2 firma märgiks nö.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
24.05.2003 10:18:21
|
|
|
| tsitaat: |
sellest ka niivähe autosid seal.
|
oled sa üle lugenud , et tead öelda ,et vähe autosi?...kuigi võiks jah rohkem olla.
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mos Clef
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2003
|
25.05.2003 18:16:07
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| tsitaat: |
sellest ka niivähe autosid seal.
|
oled sa üle lugenud , et tead öelda ,et vähe autosi?...kuigi võiks jah rohkem olla. |
Kas vähem kui HP2's?
_________________ Sticked to the green |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
25.05.2003 18:19:56
|
|
|
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
25.05.2003 18:21:46
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
 |
hot pursuit vms (need for speed)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
25.05.2003 23:54:23
|
|
|
niipalju kui ma nüüd lugesin siis üle 100 auto ikka seal GT 3'es
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.05.2003 00:06:54
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| niipalju kui ma nüüd lugesin siis üle 100 auto ikka seal GT 3'es |
neid on seal selleks niiv2he, et rohkem polnud m6tet panna...
m2ngu tegijad ytlesid sead ise, et gt2-es oli kah mingi a'la 500 autot mis k6ik olid enamv2hem samasugused, niisiis tehti gt3 v2hemate autodega ja koondati sinna rohkem erinevaid autosid
nii v2itis igatahes http://www.gamespot.com yhes oma gt3-e kunagises preview-s
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.06.2003 13:51:09
|
|
|
GT4 mis ma oskan öelda, anname andeks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
07.09.2003 15:15:53
|
|
|
Graafika on küll ikka Proovisin leida GT4 trailerit, aga ei leidnud ühtegi site, kust oleks saanud seda downloadida... Äkki keegi palun oskab mõne lingi anda, kust saaks trailerit tirida...
ps. GT3 ei olnud eriti hea (ise mängisin mõned päevad, siis tüütas ära, kuna see raha kogumine käis seal suht aeglaselt ja tüütas ära), aga endal on
GT3 Spec-A ........ Seal rohkem radu ja autosid
See GT4 pidi olema 1 cd peal... ime küll, et nii head PS2 mängud CD peale ära mahutatakse
EDIT: ja GT3 -s ei lähe autod mõlki... GT4 peaks minema
Väljavõte:
· More than 4,000 polygons per vehicle capture exceptional detail, right down to the disc
brakes behind the wheel.
· Up to 100 courses including New York City, the Grand Canyon, Tsukuba Race Circuit
and others. (includes courses that can be played in reverse mode too)
· More than 500 vehicles encompassing manufacturers from around the world with a range
from vintage to modern models seen today.
· All vehicles are fully customizable from racing tires to gear ratio.
· Opponents with advanced artificial intelligence, which allows for behavior that captures
human-like emotion.
· Refined replay mode with broadcast-quality graphics
· Three race modes including:
Ø Arcade Mode Players compete against each other or the artificial intelligence on
select courses.
Ø Simulation Players start from the bottom and race to earn money, unlock cars
and courses, buy and sell cars, upgrade parts while competing in various
championships.
Ø Online Arena Features head-to-head racing for up to six players per race. Chat
functionality and in-depth menu screen for the ability to build communities to
interact about automotive topics.
Üle 500 auto
Ei ole mõtet oma arvutit mängimiseks pidevalt upgradeda... mõttekam on odavalt PS2 osta ja netis ronimiseks ja muusika kuulamiseks mingi vana ront osta... ps. PlayStation 2 -ga saab DVD -d ka vaadata ja samuti on võimalik ka DivX player kuidagi peale panna... Ps2 -le tuleb mitu korda rohkem mänge välja, kui PC -le või Xbox -le ja parimad mängud on ainult PS2 -le
PS2 ikka ruulib... ise olen väga rahul
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.09.2003 01:34:22
|
|
|
irw@4000polyt auto kohta vägahale... oleks mingi 50 000 vähemalt isegi... siis oleks ikka midagi VÄGA julma oodata
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.09.2003 12:30:19
|
|
|
Täitsa nõus inimesega kes ütles ,et GT sarjad on olnud parimad racing mängud üldse.Mäletan ise kui Gt omale kunagi playstationi peale ostin,mõnuga vaatasin intro ära ja siis ta läks.Algul oli raske harjuda,aga siis kui asja selgeks said oli mõnu.Seal oli paar rada kus tuli sõita miski 60 ja 99 ringi tundus algul tüütav ,aga siis oli ikka mõnu kui sai nii osavaks mindud ,et ei olnud enam asjatult pidurdamist ja apex'it sai ilusti ära kasutatud nagu PÄRIS ja kift oli ka ringe sõita tuhandikelt samasse aega...Mäletan ,et algul oli raske harjuda võimsate tagavedu autodega ,aga ka nendega oli mõnus kui asi käpas,swoosh mõnuga külge ees kurve puhtalt läbitud suur kiirusega... .Teine osa oli ka väga kabe ja kolmas oli juba siuke iluvärk.Igastahes olen väga positiivselt meelestatud GT 4 suhtes ja kui seal on mõlkimine,selline eye candy graafika ja ferrarid ,lamborghinid,ning igast muud superlennukautod ,siis on ikka vinge.Peab ikka vist playststion 2 omale miski aeg ostma.
PS:Seal kus arutleti ,et PS2 ei jooksuta selliseid asju ,siis paluks mitte andmete põhjal võrrelda konsoole ja arvuteid.Selle loogikaga ei oleks selline miski 38 Mhz'ne pill nagu PS 1 üldse pidand gran turismot,tekken 3,ja paljusid teisi mänge jooksutama.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkoort
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2003
|
06.11.2003 19:27:39
|
|
|
no ned kes ytlevad ey GT3 on kehv siis mehed oelge mis on parem. GT3 on yks yli hea mang hea graafikaga.
Mul on head oodatused selle tulevase mangu kohta!
_________________ Karl |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
06.11.2003 19:47:50
|
|
|
Lehekülgi ei leitud
polegi veel sceenshoti näinud
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
06.11.2003 21:03:46
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
| See GT4 pidi olema 1 cd peal... ime küll, et nii head PS2 mängud CD peale ära mahutatakse |
Minu teada oli GT 3 ikka DVD peal.Ja arvatavasti on ka GT4
Aga tõesti minu arust on GT seeria üks parimaid ja meeldejäävamaid auto mänge mida ma mänginud olen.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
06.11.2003 22:09:20
|
|
|
äkki voiks teema algataja uuesti pildid ylesse panna
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
07.11.2003 02:41:14
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
irw@4000polyt auto kohta vägahale... oleks mingi 50 000 vähemalt isegi... siis oleks ikka midagi VÄGA julma oodata |
irw@poly=graafika=mäng
irw@Gran Turismo=väga hale
mul vice city's üle 100 000 polyga auto (mod) aga Gran Turismo näeb ikka parem välja = reaalsem
viimati muutis Kaniyodrift 15.04.2004 15:00:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
07.11.2003 02:50:11
|
|
|
Üks oluline nätaja ps 2-l on polügonide arv. ps 2 joonistab 66 milljonit polügoni secundis.Minu vana GF MX 460 joonistab 38 milljonit polügoni secundis.
Põhiline pildi kvaliteedi puudujääk tuleb 16mbt graafikamälust ja teleka resost.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
07.11.2003 12:00:54
|
|
|
| tsitaat: |
| mul vice city's üle 100 000 polyga auto (mod) |
see on küll absurdne number.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
07.11.2003 14:19:22
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| see on küll absurdne number. |
- Arvutiversioonis loomulikult
| sant kirjutas: |
Üks oluline nätaja ps 2-l on polügonide arv. ps 2 joonistab 66 milljonit polügoni secundis.Minu vana GF MX 460 joonistab 38 milljonit polügoni secundis.
Põhiline pildi kvaliteedi puudujääk tuleb 16mbt graafikamälust ja teleka resost. |
- irw@oluline näitaja PS2'l - ROFLMAO. Oluline näitaja PS2'l on ta eksklusiivmängud mitte polügonide arv
- Ei saa küll öelda, et Gran Turismos (ega näiteks PESis, VF4:Evos) mingi pildi kvaliteedi puudujääk oleks (28" TV kuhu PS2 on ühendatud S-Video kaabliga) - aga jah, ma ei kuulu ju kahjuks nende hulka, kes mänge pildikvaliteedi pärast mängivad
viimati muutis Kaniyodrift 15.04.2004 15:03:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
08.11.2003 04:47:29
|
|
|
To kaniyodrift.See 66 miljonit polüt,on lihtsalt pässidele teadmiseks,kes väidavad nagu PS2 on powerless ,ega siis aint mhz ruuli 8) .Ma kardan, et kui PS 2-l oleks 16 värvi pilt ja 320*200 reso,siis poleks siin midagi seletada,et graafika pole oluline-graafika peab võimaldama mängu normaalselt mängida,ja PS2-l jääb minu jaoks resot puudu,st et mul hakkab pea valutama kui ma pikalt mängin.Arvutil ma panen lihtsalt resot juurde ja probleem kaob.Põhiliselt auto mängudes annabki ju PS2 madal reso ja filtrite vähesus tunda.
Sorry for off topic 8)
Enivei,GT 2 ja 3 olid head mängud PS-l.Loodame et gt 4 jätkab samas vaimus 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daElemenT
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2003
|
08.11.2003 21:49:27
|
|
|
hmm ma vaatasin neid pilte, ja kuna ma ise tegelen kaa kergelt 3d'ga siis ma võin öelda, et need autod seal screenshotidel ei ole mitte mingi kuradi imega 4000 poly'ga, silma järgi pakuks kerele üksinda(ilma rataste ja sisuta) mingi 15-20k poly
muidu graafika tundub väga olevat, kahju et pc'le seda ei tule
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
09.11.2003 20:42:10
|
|
|
To sant: Suht vastoluline postitus aga sorry, ma ei olnud teadlik et sul on probleeme (tervise või TV kvaliteediga) - olen ise sõpradega palju kordi ööläbi nonstop PESi teinud ja keegi ei kurda peavalu ega millegi muu üle. Resoga on küll arvuti peal nii, et kui ma tavaliselt mängin Vice Cityt resoga 1152x864 on kõik normaalne aga kui proovisin 640x480 (et Frapsiga stunte salvestada) siis tundsin seda "reso/pildikvaliteedi puudujääki" - asja mida PS2ga pole kordagi tundnud, kuna see ongi optimiseeritud ühele resole - TV omale.
To daElemenT:Ma ei kahtle su poly arvu hindamise oskuses, aga GT3s oli ka samapalju polysi ning Kazunori Yamauchi (GT isa) ei hakkaks sellise koha peal valetama - Colinis oli 15k polyt aga seal oli korraga ekraanil ainult üks auto. Asi lihtsalt riistvaralises erinevuses. Need (arvuti võrdes) imeväiksed poly arvud näevad konsoolil jällegi kõvad - vähemalt norm TVga näevad
viimati muutis Kaniyodrift 09.11.2003 21:42:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
09.11.2003 21:29:36
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kuulge olgem ausad need on lihtsalt PILDID mäng tuleb umbes nagu umm Colin Mcrae 2 aint tuhande autoga ja väike läige autodel peal.
Olgem ausad PS2 ei jooksutanud isegi Max Payne korralikult...
Kui asi oleks X-Boxil siis oleks mul suu lahti... aga see ju kindel,et PS2 ei suuda sellist graafikat edasi jooksutada... krt Max Payne 2aastat vana mäng isegi lonkas sellel... |
oot, mis ila see nüüd on?
ps2 ja ei jooxutanud maxpayne välja??
olen omanud ps2'te ja üle 100 mängu ning nendest ükski pole olnud peformantsi poolest sitt!!
põhjenda ära.. või aja oma loll jutt suhu tagasi!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|