Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 97, 98, 99  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2009 12:19:44 vasta tsitaadiga

Toots kirjutas:
muff kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=6MDaWqfn1-k

Kes veel ei tea, laul siis K8P destrost icon_wink.gif


Ilus lugu icon_smile.gif

Btw - eile õhtul sai order oma jonnitujust vist üle ja proovis virimise asemel natukene ka mängida. Tulemus see, et desto surus ära elfide ala ja orded kaks teist ala ehk siis tulemus see, et kõik alad olid ühe sammu kaugusel fortressi rünnakust. Tihe andmine käis. Kuidas lõppes, ei tea - uni murdis maha icon_smile.gif


Seda eilset raidi orgunniti mingi nädal aega, lasti jutud lahti, et see päev see kell logigu kõik sisse kes vähegi saavad. Ma lahkusin pärast esimest serveri crashi, liiga palju läägi ja jura. Aga tore, et order ühe vasturünnaku tegi, tõstab natuke moraali.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 11.04.2009 12:52:20 vasta tsitaadiga

Ei tea ise mingit läggi küll ei tundnud aga kas me räägime ikka samast tierist icon_biggrin.gif
Ise möllasin T2.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toots
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008




sõnum 12.04.2009 00:27:21 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ei tea ise mingit läggi küll ei tundnud aga kas me räägime ikka samast tierist icon_biggrin.gif
Ise möllasin T2.


T4st räägime ikka .. T2s pole ju fortresse icon_smile.gif

_________________
Toots - K8P - sorcerer
Toodz - K8P - shaman
Tootz - K8P - chosen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 12.04.2009 00:50:33 vasta tsitaadiga

Toots kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ei tea ise mingit läggi küll ei tundnud aga kas me räägime ikka samast tierist icon_biggrin.gif
Ise möllasin T2.


T4st räägime ikka .. T2s pole ju fortresse icon_smile.gif

Mingid lossid seal ju on :p
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005




sõnum 12.04.2009 10:56:53 vasta tsitaadiga

Fortressid ikka need suured raiped, mis linna sissepääsu kaitsevad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Infinit
HV kasutaja
Infinit

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2009 09:29:13 vasta tsitaadiga

kõik eestlased, kes veel karak-azgalis liiguvad võivad vabalt ühendust võtta, ma ka suht aktiivselt liigun. olen vist ainuke dominioni liige, kes tihti me uues guildis Radiant Knights'is online. saaks ehk mingi eestlaste grupi kellega LV-run'e teha või miskit.
Infinit
BW r56
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 17.04.2009 18:11:37 vasta tsitaadiga

Hei, pole ammu kirjutanud.

Hakkasin uuesti mängima, kandsin kasutaja üle nüüd KEP'i. Kõik kes seal ringi liiguvad, lisage sõbrakasse. Aesti on nimi ja rank 17 hetkel. icon_smile.gif

EDIT:
Seiklesin jälle T2's ringi. Just paar tundi tagasi möllasin T2 keepi kaitstes, kõige eepilisem kaitse, mida ma olen näinud veel WAR's.
Spoiler Spoiler Spoiler

Samuti sattusin väga nördinud putuka otsa.
Spoiler Spoiler Spoiler
Alguses kohe mõtlesin, et "Oh, nii suur XP autasu", kuid pärast, kui ma questi lõpetasin leidsin, et see autasu on hoopis 63,000XP asemel 6300. icon_sad.gif
Niipalju siis tänasest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toots
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008




sõnum 18.04.2009 09:32:49 vasta tsitaadiga

Kõik tankid peaksid 1H+shieldi kasutama kindluse kaitseks: tunduvalt tõhusam. IB puhul kehtib see ilmselt eriti, kuna osad abilityd on shieldist sõltuvuses.
_________________
Toots - K8P - sorcerer
Toodz - K8P - shaman
Tootz - K8P - chosen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 18.04.2009 10:27:00 vasta tsitaadiga

Aavo, see on veel väike T2 keepi kaitse, meil oli ükskord 2 WB vs 2WB aga noh orderi omad tegid teisele korrusele meatwalli nii et läbimurdmine muutus võimatuks aga jah möllu saab ikka päris hullult T2.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 18.04.2009 12:38:52 vasta tsitaadiga

Toots, kahjuks 1h haamrit ja kilpi pole, kuna relvade ja soomustega kitsas käes, otsustasin 2h kirve kasuks.

Araablane, väike kindlasti, kuid minu jaoks oli see tõesti eepiline, kindlasti tuleb suuremaid lahinguid, kui see.

Muide, sain oma esimese mounti. Päris tore teine, aga mõnikord istub see päkapikk seal ikka väga imelikult(üks õlg kõrgemal kui teine), tundub nagu ta ripuks seal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005




sõnum 18.04.2009 19:48:32 vasta tsitaadiga

See helikopter on üsna masendav masin. Ripud seal nagu tolgus ja need "eri värvi" kopterid, mis nüüd osta saad on tavalisest lihtsalt vähem rohelised.

Soovitaks sul tõmmata ka mõned add-onid, saad UIs ruumi juurde (vähemalt Squared võiks ikka olla, minmap, autodismount, blackbox, floating text jms on ka toredad).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 18.04.2009 21:59:20 vasta tsitaadiga

Ise ei viitsi üldse leveldada, see mis pvpst tuleb on ja jääb aga mounti jaoks peaks küll vist veits leveldama icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 18.04.2009 22:49:13 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ise ei viitsi üldse leveldada, see mis pvpst tuleb on ja jääb aga mounti jaoks peaks küll vist veits leveldama icon_razz.gif

Ma pean ka mainima, et leveldamine on võrreldes mõnede tasuta MMORPG'ga ikka väga lihtne. Ma ise veedan päris suure aja mängides RVR, ja ma leveldan nii kiiresti, et uskumatu, mingit "grindimist" ei ole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 18.04.2009 23:11:22 vasta tsitaadiga

Leveldamine on jah lihtne aga see on nii mega igav võrreldes teiste mmodega ja pvp süsteem pole ka just mis hea sest choppaga näebn asi sedasi välja et jookse sisse spammi 1 nuppu ja looda et healerit aitavad sind, mingit põnevust nagu ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toots
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008




sõnum 20.04.2009 09:16:34 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Leveldamine on jah lihtne aga see on nii mega igav võrreldes teiste mmodega ja pvp süsteem pole ka just mis hea sest choppaga näebn asi sedasi välja et jookse sisse spammi 1 nuppu ja looda et healerit aitavad sind, mingit põnevust nagu ei ole icon_rolleyes.gif


Ewwww .. mida?
Mängime vist erinevaid mänge. WARi leveldamine on parim, mida mina üheski mängus kohanud olen. Valik on lai, mis läbi expi koguda: RvR tsenaariodes või oRvR, solo questimine, PQd, instad, lihtsalt grind. Puuduvad questid ala: tapa 400 kolli või üks koll 2000st tropib sulle mingi jublaka.
Choppa mängustiili kommenterida ei oska - olen mänginud ranged DPSe, tanke ja hiilereid ja kõigi puhul on mängustiil varieeruv ja mitmekesine. Samas usun, et ka melee dps puhul on kasutatavaid lööke-maagiat tugevalt rohkem. kui ühe nupu alla ära mahub. Äkki on probleem tooli ja klaviatuuri vahel?

_________________
Toots - K8P - sorcerer
Toodz - K8P - shaman
Tootz - K8P - chosen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 20.04.2009 10:31:31 vasta tsitaadiga

Well Toots, paistab et kui probleem on tooli ja klavi vahel siis miks rahvas selle 1 button smashi abil surevad ja vaata choppat ja siis näed et tal ei olegi eriti midagi teha.
Okei see on tõesti tore et PvP annab expi aga selle mängu muu osa mis ei ole PvP seotud vajab ikka tõsist parandamist ja Wari leveldamine on tõsiselt lihtne võrreldes teiste MMO-dega.
Pluss Questimine, PQ, instad on kõik ikka tapa nii palju, korja nii palju.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.04.2009 10:35:16 vasta tsitaadiga

Toots kirjutas:
Puuduvad questid ala: tapa 400 kolli või üks koll 2000st tropib sulle mingi jublaka.
Millised on põhilised Warhammeri solo questide ülesanded?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.04.2009 10:50:26 vasta tsitaadiga

tapa viis siga; tapa viis kõvemat siga; tapa supersiga

?

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.04.2009 11:00:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Millised on põhilised Warhammeri solo questide ülesanded?


Siis, kui mina veel kütsin, oli täiesti tavaline: "mine sinna, too see." "Mine sinna, tapa see ja too tema käest see." Rääkimata sellest, et PVE contenti oli paar korda vähem, kui vaja ehk siis pidi kütma Scenarioid, et leveldada oleks võimalik.

Public Questid on lahedad esimene kord või paar, sealt edasi on kõik täpselt samad: "tapa 100, nüüd tapa 200, nüüd tapa boss ja mine võta reward".
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.04.2009 11:04:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tapa 100, nüüd tapa 200
200 keda? Vastasmängijat või mob'i?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 20.04.2009 11:06:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Scart kirjutas:
tapa 100, nüüd tapa 200
200 keda? Vastasmängijat või mob'i?

Vastasmängijate jaoks on defence quest (tapa piisavalt inimesi kaitstes lossi) või tapa 15 inimest et lõpetada quest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2009 11:14:06 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Leveldamine on jah lihtne aga see on nii mega igav võrreldes teiste mmodega ja pvp süsteem pole ka just mis hea sest choppaga näebn asi sedasi välja et jookse sisse spammi 1 nuppu ja looda et healerit aitavad sind, mingit põnevust nagu ei ole :roll:

Vaata leveldamisega on see kino, et leveli saamine on täpselt nii lihtne, kui palju inimesel aega selleks on ja kui tõsiselt ta asja võtab (kas tegeleb ainult leveldamisega, leveldab hoopis proffe, avastab, grindib, teeb instasid, aitab sõpru jms).

Endal läks kusagil 10 päeva PLAYED (ehk siis 240 tundi), et saada level 40 kätte.

Ei maksa ka unustada seda, et Warhammeri puhul on olemas ka teine level, mille nimi on RENOWN RANK. RENOWN RANK ( http://warhammeronline.wikia.com/wiki/Renown ) avab mängijale uusi taktikaid, aitab tõsta mängija statte jpm. Ehk siis kui oled jõudnud warhammeris level 40ni, oled saavutanud alles alla poole kogu oma tegelase levelist. Saa renown rank 80 kätte ja tule siis rääkima, et leveldamine on lihtne (minu andmete kohaselt võtab renown 80 saamine kuid).

Wowi sai viimati tbc ajal mängitud ja kui questida targalt, siis tuli endal level ära kusagil 8 päevaga (wowis on inimesi, kes tegid level 70 ära ka 3-5 päevaga). Praegu on wowis max level 80, selle kohta ei oska kommenteerida.

Araablane kirjutas:
Well Toots, paistab et kui probleem on tooli ja klavi vahel siis miks rahvas selle 1 button smashi abil surevad ja vaata choppat ja siis näed et tal ei olegi eriti midagi teha.

Bright wizard, sorceress, witch elf anyone? Choppa pole esimene ja viimane klass, kes "omab". Selliseid klasse on warhammeris varem olnud ja on ka tulevikus. Lisaks ei ole warhammer mingi püha lehm - overpowered klasse on ka teistes mängudes olnud (resto druid wowis kunagi, roog wowis kunagi, warlock wowis kunagi, hunter wowis kunagi jne). Age of conanis mingit tank-klassid omasid veel, siis omas tempest of set.. ja kurat.. keegi oli veel. Ma räägin sellisest omamisest, et 3 mängijat peksavad ja ikka võidad. Wowis nt sai kunagi lockiga 2 mängijat ära crowdcontrollida ja samal ajal 2 teist mängijat ära tappa. Lineage ja teiste mmo'de kohta ma sõna ei võta, sest ei ole neid nii põhjalikult kui wowi või warhammerit mänginud.

Araablane kirjutas:
Okei see on tõesti tore et PvP annab expi aga selle mängu muu osa mis ei ole PvP seotud vajab ikka tõsist parandamist ja Wari leveldamine on tõsiselt lihtne võrreldes teiste MMO-dega. Pluss Questimine, PQ, instad on kõik ikka tapa nii palju, korja nii palju.

Päris radikaalsed sõnad tegelikult. Kui ise wari mängisin, mis ta oli.. 2-4 kuud? Leidsin ma küllalt queste, mis nõudsid muud peale lihtsa tapmise. Kohe alguses oli nt selline quest, kus tuleb maast võtta muda ja visata sellega kuju. Pole ju tapmsiega seotud.

Lisaks küsimuse, et millist pq või instat sa ise tahad? Sellist kus kedagi tappa ei tule? Ma juba kujutan ette, kui lahe oleks MMO, kus lähed instasse, ehitad puust laevukesi ja siis paned need põlema.. või oh.. mis oleks veel põnevam, kui ainult lilli korjata instas! Kuule mees sa peaksid olema MMO developer, ma tõesti ei saa aru, miks sellise visiooniga isik ei ole mõne juhtiva publisheri, arendaja poolt palgatud!

Olx.. nali naljaks. Üldiselt Araablane sa paistad olevat uus mängija warhammeri maailmas. Loe wikit, helpi, tutvu mänguga veidi rohkem ja kritiseeri siis. Warhammeris on asju, mis ka tegelikult paigast ära. Miks keerutada pseudoprobleemide ümber, kui saaksid TÕELISELT MAAILMA PARANDADA?!!!! .)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.04.2009 11:15:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
200 keda? Vastasmängijat või mob'i?


Mobi ikka loomulikult icon_razz1.gif

Lased 100 kurja orki alla, tuleb 200 kurja orki. Siis lõpuks tuleb näiteks 8 veel kurjemat orki, kellest üks pillab koti loodiga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2009 11:21:49 vasta tsitaadiga

sellepärast ma graafilistele MMO'dele selja keerasingi ja hakkasin uuesti MUDi mängima, kus loeb skill mitte lillad pixelid, lisaks... sellist adrenaliini laksu kui MUDi pvp pakkunud on, pole ma üheski graafilises mmo's näinud.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2009 11:33:00 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
sellepärast ma graafilistele MMO'dele selja keerasingi ja hakkasin uuesti MUDi mängima, kus loeb skill mitte lillad pixelid, lisaks... sellist adrenaliini laksu kui MUDi pvp pakkunud on, pole ma üheski graafilises mmo's näinud.

Proovi mõnda fpsi shelob, kui on ikka mõnus team deathmatch ja mängul hea flow - HA PÕMM; sein lendab õhku, airstrike, seina taga olevad vastased surevad. Jooksete sisse, vastased lasevad teid machinegunniga, snaiper võtab gunneri maha, joooksete edasi, teed ühele vastasele headshoti, teisele lased ülejäänud salve kõhtu! PEW PEW..
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 97, 98, 99  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.