|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wasp13
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2007
|
14.04.2009 20:30:05
|
|
|
| Nu kirjutas: |
seaded, rakendus haldur, installitud rak.
siis tuleb nimekiri kõigist progedest mis telefoni arust on hetkel installitud.
valid nimekirjast programmi ja vasaku klahvi "valikud" alt saad juba isegi aru mida teha. |
Tänan ja sain maha Desinstallitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
15.04.2009 11:19:32
|
|
|
Saab ka nii teha, et app kaustas olles valid optionsite alt organise ja siis klikid emmaldava faili peale ja siis optionsi alt remove. Eesti keeles ei tea kuda on, kuna endal kah välismaalt ostetud isend
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
15.04.2009 12:15:40
|
|
|
| kui teha tehase seadete taastamise, kas siis mälukaart ka nullitakse. ei julge proovida, liiga palju head kraami peal.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.04.2009 12:17:26
|
|
|
rundll, Ei nullita mälukaarti ega seda massmälu mis osadel on,ainult telefoni mälu
Aga kui põed siis miks mälukaarti välja ei võta nullimise ajaks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
15.04.2009 14:23:24
|
|
|
Tervist jälle.
Ikka see internetimure.
Ei 3g, ei 3,5, ei wifi .. ükski neist ei tööta. Alati saan errori Veeb: lüüs ei vasta ( Web: No gateway reply Ing. k ).
PSP ühendab wifisse, PS3 ühendab, kuid nokia enda brauser ei ühenda.
Samuti ei ühenda ära ka näiteks alternatiivid nagu Opera mini..
Probleem algas .. peaaegu mittemillestkist .. tõmbasin 2.0 softi .. alguses nett töötas vigadeta, kuid mingi paari päeva pärast kaputt.
Olen proovinud system restore'i ( *#7370# oli vist ) kui ei mingit abi.
Abi !.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
15.04.2009 18:19:25
|
|
|
Siit saab jälle järeldada, et softi uuendus toob kaasa ainult muresid
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.04.2009 18:32:43
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
Siit saab jälle järeldada, et softi uuendus toob kaasa ainult muresid  |
pole endal küll selliseid probleeme - saab järeldada et uuendus ei too muresid...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
15.04.2009 18:37:24
|
|
|
| Võib-olla aitab kui selle uue softi, mille tõmbasid, üle kirjutad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
15.04.2009 19:21:24
|
|
|
Keegi mingeid näidis pilte saab anda?
Huvitaks just, kuidas kaamera saab hakkama trükitud tekstiga, ning pimedas ruumis pildi jäädvustamisega.
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
15.04.2009 19:49:48
|
|
|
juku626, otsi siinsamas kuskil teemas oli ilusti olemas kõik, või siis ülevaate teemas. Väga head näidised olid.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
16.04.2009 08:46:13
|
|
|
| pimedas kll suurem asi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
16.04.2009 12:05:29
|
|
|
Õnnestus mul täna hommikul esimest korda see aparaat ka kokku jooksutada nii, et ainult aku eemaldamine aitas. Arvestades, et telefon kuu jooksul vast 1-2 restarti on saanud tänu aku lõppemisele, siis ei ole sellest vast probleemi veel.
Juhtus see muidu nii kui hakkasin välja helistama hetkel kui sama inimene mulle ise sisse helistas. Kõne sai tehtud, aga pärast jäi pilt mustaks ja taustavalgustus põlema ning ükski nupp ei reageerinud.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
16.04.2009 14:01:06
|
|
|
| savi kirjutas: |
Aga paljud asjad ajavad närvi ja on veel toored nagu nt
...
3. Kui kopeerida muusika otse kaardile jäävad laulud kõik ilusti nummerdatult, kuid läbi telefoni failihalduri neid mängides ei hakka player neid järjest ette mängima, vaid mängib ainult selle ühe loo mille valisid, võiks ju nii olla et mängib ette kõik selle kataloogi all olevad laulud.
|
Kasuta music launcher nimelist softi ( http://feedshub.blogspot.com/2009/04/music-launcher-and-bmi-calculator-for.html ) ja asi korras
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
16.04.2009 19:32:48
|
|
|
| mul jookseb ka kokku (väga harva), aga ainult siis kui garmin'it kasutan. sealt välja minemine jääb toppama. aitab koguaeg see et löön klahviluku peale ja minuti pärast maha siis liigub edasi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
16.04.2009 20:08:51
|
|
|
sai ka soetatud ja täna teisel päeval jooksis korra kokku ...ainult aku eemaldus aitas ja ebuddy msn-i ei ole võimalik installida...jääbki tegema seda ...samuti ei suuda agile msni paigaldada..
on ideid- soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
16.04.2009 20:36:10
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
sai ka soetatud ja täna teisel päeval jooksis korra kokku ...ainult aku eemaldus aitas ja ebuddy msn-i ei ole võimalik installida...jääbki tegema seda ...samuti ei suuda agile msni paigaldada..
on ideid- soovitusi? |
slick toimib
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
16.04.2009 22:21:19
|
|
|
Endalgi slick peal, alguses proovisin fringi'ga, aga slick meeldib rohkem
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
16.04.2009 23:19:27
|
|
|
sain kh pärast pikka jebimist peale ja tööle
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
16.04.2009 23:27:33
|
|
|
keegi mingit head divx playerit oskab soovitada või midagi, mis sõõks .avi faile. Ise proovisin yxflash nimelist proget, 5 sek näitas hakkivat pilti ja kallutamise peale jooksis kokku
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
17.04.2009 14:13:23
|
|
|
| kas keegi sygic nimelist navigeerimsisofti ka proovinud on juba?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
17.04.2009 17:48:34
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
| kas keegi sygic nimelist navigeerimsisofti ka proovinud on juba? |
tahaks proovida kll aga ei suuda kuskilt seda välja sebida
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.04.2009 17:54:44
|
|
|
kas sygicil mitte kehvemad kaardid pole?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
17.04.2009 18:58:55
|
|
|
huvitav, kas see sygic regio kaarti ka sööb nagu Garmin vaatasin nende kodukalt ja toetatud telefonide listis 5800xm silma ei jäänud, seega tuleb siis virtual keyd kasutada...
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
17.04.2009 23:20:23
|
|
|
Mul telefon pole kokku jooksnud, kuid täna õhtul oli imelik juhtum: kasutasin telefoni, vaatasin mujale ning siis oli pilt eest ära. Klahviluku kasutades tuli pilt ette, kuid "tõmbles" paremale-vasakule. Välja-sisse lülitamine aitas. Ei tea, kas viga oli softis või mingi tugev magnetväli andis sellise paugu (olin sel ajal Tallink Staris Helsingist Tallinnasse sõitmas).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
18.04.2009 18:37:21
|
|
|
Imo halb otsus...
Arvestades 5800 kõrget reso ja ekraani väikest füüsilist suurust, siis on stylus kohati väga hea abimees, mis aitab täpselt pinpointida koha kuhu klikata tahad. Eriti nt Warcraft 2s, mida vahest mängitud saab, kui ainult näppu kasutada saaks, siis jääks see mäng näiteks mängimata või ta ei oleks kaugeltki nii mugav...
Pealegi, hetkest TS saab kasutada kama millega, alustades pastaka tagumisest otsast ja lõpetades leivakoorikuga (Ise proovitud )
Muidu peaks nt kinda käest võtma, et lugu vahetada vms.
Multitouchist niipalju - olemas juba app, mis seda toetab. Ainult tarkvara arendusküsimus.
Pigem võiksid nad normaalse browseri kirjutada sellele nokkijale. Hetkene imeb vilinal.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
18.04.2009 18:55:43
|
|
|
Skyfire ei ole sellele?
EDIT: ei toeta jah touchscreeni
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
18.04.2009 18:57:11
|
|
|
Otsest toetust pole...
Opera Minil pole ka otsest toetust, kalab suht tihti...
Flashi ka ei toeta
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
18.04.2009 18:58:34
|
|
|
| Flash just ongi see, mis kõige rohkem näkku paneb Nokia enda brauseril
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
18.04.2009 20:53:59
|
|
|
| keegi võiks mulle seletada, mis too Multitouch on
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.04.2009 20:58:19
|
|
|
| HA kirjutas: |
| keegi võiks mulle seletada, mis too Multitouch on |
puutud korraga mitme näpuga ja ekraan saab sellest aru, kus kohas puutekohad on
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thutmoses
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2006
|
19.04.2009 11:07:33
|
|
|
| Mis versioon Garmin selle peal kõige paremin töötab või on mõni muu gps programm parem?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.04.2009 16:48:25
|
|
|
| 5.00.40 on hea
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
20.04.2009 11:16:54
|
|
|
Selline huvitav bugi: kustutasin telefoniraamatust kaks kontakti ja need olid ka ekraanil kontaktribal. Peale seda need kaks kontakti ei avanenud enam kontaktribalt ja muuta neid ka ei saanud. Ülejäänud kaks kontakti töötasid. Vahetasin siis teemat ja panin ekraanile otseteed ja need töötasid. Siis panin kontaktriba tagasi ja kõik neli ruutu muutusid halliks ja ei reageeri enam puudutustele, ei avane ja ei ole muudetavad. Ühesõnaga nii vajalikku kontaktriba mul enam ei ole
Softi kirjutasin üle ja algseadete taastamise tegin ära, ei aidanud.Jääb vist üle ainult *#7370#
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xMCx
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
20.04.2009 13:05:56
|
|
|
Mul mure
Sain siis eile tel Hakkasin wifisse minema, küsis "pre-shared" WLAN key-d. Panin siis koodi ja peale seda ikkagi vastas mulle tel: Invalid WPA pre-shared key :/ Kuigi kood on täiesti õige. Muidu ilma koodita naabri wifisse läheb ilma probleemideta..
Paluks abi .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
20.04.2009 13:19:26
|
|
|
oled kindel, et numbrid tulevad (kui on numbriline kood). vaikimisi tulevad tähed, nr saamiseks tuleb klahvi all hoida.
ise olin samas ämbris kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xMCx
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
20.04.2009 13:21:35
|
|
|
| mul on tähtetega kood.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
20.04.2009 14:37:05
|
|
|
| xMCx kirjutas: |
| mul on tähtetega kood. |
muuda wlan kood ära ja proovi siis uuesti, ise olen igale poole sisse saanud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
20.04.2009 21:13:18
|
|
|
mul juhtus selline lugu, tööjuures avastasin, et arvuti suht tihti kokkujooksma hakanud...
ükshetk hakkasin kokkulangevusi märkama, koosolekult tulles oli arvutil pilt eest läinud
monitori all olnud telefonil aga vastamata kõne....
kui selline situatsioon oli korduvalt juhtunud hakkasin katsetama...
asetasin telefoni monitori kõrvale arvutikastist umbes 40 cm kaugusele
ja helistasin oma telefonile ... arvuti jooksis kokku ennem kui telefon helisema hakkas - pilt läheb halliks ees arvutil ja enam nuppudele ei reageeri
aitas ainult stpeslist väljatömbamine.
lasin ka töökaaslasel helistada - arvuti panges nagu oli arvanud. juhe seinast välja
nupust tööle aga natukene peal klaviatuuri tuvastust tuli selline kiri ette:
The CPU previously shutdown due to a thermal event (overheating).
Service the unit right away to resolve this.
Press F4 to resume
jne....
aitas see kui arvutile küljekaane ette panin
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
20.04.2009 21:39:35
|
|
|
Mul teeb telefon selliseid nalju:
1. Käivitab kõne vastuvõtul tuletõrjealarmi (ionisatsioonianduri vms), korra siin teemas juba maininud seda. Jama kui palju, terve maja hakkab üürgama selle peale
2. Kui telefon u 10cm kaugusel Logitechi optilisest hiirest (juhtmega), siis kõne sisse tulles telefon alustab helisemist ja samal ajal hakkab arvutis hiir metsiku tempoga topeltklikkima
Munade lähedal ei julge fööni juba ammu hoida....
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.04.2009 21:48:02
|
|
|
mul lõpetab klaviatuur kõne saabudes tegevuse
ei mäleta et eelmiste telefonidega nii oleks olnud, aga pole kindel.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
20.04.2009 21:57:24
|
|
|
| kas nokia ka selliste anomaaliate kohta midagi kostnud on?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
20.04.2009 22:03:34
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
Mul teeb telefon selliseid nalju:
1. Käivitab kõne vastuvõtul tuletõrjealarmi (ionisatsioonianduri vms), korra siin teemas juba maininud seda. Jama kui palju, terve maja hakkab üürgama selle peale
2. Kui telefon u 10cm kaugusel Logitechi optilisest hiirest (juhtmega), siis kõne sisse tulles telefon alustab helisemist ja samal ajal hakkab arvutis hiir metsiku tempoga topeltklikkima
Munade lähedal ei julge fööni juba ammu hoida....  |
Odav kõhutäis naeru nende kahe posti peale.
Ise mingeid sellised anomaaliaid veel märganud pole õnneks/kahjuks...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
21.04.2009 07:16:56
|
|
|
Võin kommenteerida invisibleSHIELD-i. Tervet komplekti pole küll mõtet osta... ekraanikile kaitseb suurepäraselt! Alguses on kile üsna sarnane kondoomile... krudiseb vastikult ja näpp ei libise nii hästi kui harjunud oled. Hiljem läheb paremaks... Ma andsin sõbra lastele mängida ja mingil hetkel avastasin kui kolmeaastane poiss sõitis pastakaga mööda ekraani edasi tagasi... haarasin kähku telefoni ja oh imet... ekraan oli täpselt selline nagu ennegi! Selle raha eest on kaitset küll! Kogu telefoni sellega katta pole küll mõtet. See on ikkagi tarbeese ja eks aja jooksul mõni kriim ikka tekib... kui keegi tõesti on nii esteet siis kindlasti on võimalik osta ka uus korpus Fotoka lääts on kaitseta aga sellega niikuinii mingeid kvaliteet pilte ei ole võimalik teha...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
21.04.2009 09:47:46
|
|
|
| stents kirjutas: |
| ... Fotoka lääts on kaitseta aga sellega niikuinii mingeid kvaliteet pilte ei ole võimalik teha... |
hea tahtmise korral saab kui valgus on õige, tuleb tagumine kaas eest võtta ja pildid palju paremad
pole mingi superpilt aga väikest aimu annab milline täna hommk välja nägi töökoha aknast läbi klaasi tehes:
Varjualades on pisut müra ja heledam ala pisut sisse põlenud, aga telefoni kohta suht ok.
üks lähivõte vanast Treost tehtud telefoni välguga
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
21.04.2009 10:43:53
|
|
|
Päikese käes väga halba pilti ei tee (vähendatud suurusega):
Spoiler 
Üks lähivõte ka (vähendatud suurusega):
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xMCx
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
21.04.2009 11:36:25
|
|
|
Sain lõpuks oma neti tööle. Pidin muutma ruuteri settinguid Ja täna sain kätte ka mobiili silikoonkoti. Väga mõnus .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MeelisU
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2008
|
21.04.2009 14:06:36
|
|
|
Tervist,
palun infot Garmin Mobile XT ver.5.00.40 koordinaatide sisestamisel.Tundub et siin on proge vigane.
Küsimus on kas laseb sisestada koordinaadid kujul kraad-minut sekund? Näiteks N59 12 8 ja E24 51 24
Eesti Garmini esindaja ei tea isegi seda, et ainult viimasel versioonil on koordinaatide sisestamine võimalik.Müüakse usinalt igivanu versioone.Niiet nendelt abi ei saanud.
Palun kes saab vaadata oleks tänulik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
21.04.2009 14:13:09
|
|
|
| MeelisU kirjutas: |
Tervist,
palun infot Garmin Mobile XT ver.5.00.40 koordinaatide sisestamisel.Tundub et siin on proge vigane.
Küsimus on kas laseb sisestada koordinaadid kujul kraad-minut sekund? Näiteks N59 12 8 ja E24 51 24
Eesti Garmini esindaja ei tea isegi seda, et ainult viimasel versioonil on koordinaatide sisestamine võimalik.Müüakse usinalt igivanu versioone.Niiet nendelt abi ei saanud.
Palun kes saab vaadata oleks tänulik. |
Formaat on xx* yy,yyy'
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|