Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 10:11:44 vasta tsitaadiga

Ma võin oma kahe tegelase koha gildis loovutada kellelegi teisele.
Ma ei ole ahne.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 11:22:21 vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

zzzzz kirjutas:
Mismoodi see klanniga liitumine käib?
kasutaja: valgekihv

http://mybrute.com/team/896 <avalda soovi siin

Gildis veel 2 vaba kohta. Üldiselt ei poolda ma ühegi liikme gildist väljaheitmist, aga uute aktiivsete liikmete suhtes oleks minu meelest aus, kui vajaduse korral heidame gildist ajutiselt välja mõned vähemaktiivsed/ lootusetud/ topeltkontod.

Nagu varasemalt öeldud, esimesel võimalusel teeme veel ühe Eesti Mybrute gildi, mis saab olema seotud ESTONIAN BEAR CLUB'iga. Gildi hakkab juhtima mõni Eesti Mybrute aktivist, kes jõudnud level10ni. Uue gildi nimeks ESTONIAN BOAR CLUB.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 11:30:55 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
nugis, kuhu endale pupilsit tahad ?


tee selle tegelase alla http://nugiz.mybrute.com/cellule ...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 15.04.2009 11:41:51 vasta tsitaadiga

tegin ühe õpilase ohtlikpandale
oi krt päris pingeline võitlus oli...
http://6pilane.mybrute.com/fight/37007051
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 12:08:29 vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

crazyxman kirjutas:
oi krt päris pingeline võitlus oli...
http://6pilane.mybrute.com/fight/37007051

Huumor. Ma millegi pärast kujutasin ette, kuidas 2 mustanahalist gängstat teineteisele nuga annavad .p

Endiselt gildis 2 vaba kohta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2009 12:30:36 vasta tsitaadiga

Karu VS karu. Võrk on hea asi.

http://buzzbee.mybrute.com/fight/37166025
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 12:42:18 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

aatomik kirjutas:
Karu VS karu. Võrk on hea asi.
http://buzzbee.mybrute.com/fight/37166025

Karu vs Karust oli seal asi kaugel, teine ju veetis terve võitluse vangistuses! Samas.. kuradi kurat aatomik, sul on tegelasega ikka jõhkralt hästi läinud. VÄGA, VÄGA kuradi hea skillide ja mõmmi kombinatsioon. Sul on mõmmi!!!!!!


viimati muutis Timberg 15.04.2009 12:43:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2009 12:42:39 vasta tsitaadiga

Hunti ja koera tahaks ka tegelikult veel, siis oleks juba täitsa korralik loomaaed koos icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 12:49:19 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

aatomik kirjutas:
Hunti ja koera tahaks ka tegelikult veel, siis oleks juba täitsa korralik loomaaed koos :) (y)

Ma kusagilt lugesin, et hunt ja karu ei saa korraga ühel tegelasel eksisteerida. Koer + karu on tehtav.

Samas nagu relvade hunniku kokkuajamine, ei pruugi koera omamine karuspetsialistile just kasuks tulla.
KARU + koer omamise juures on koera eeliseks see, et sul on lahinguväljal veel üks kilp (peale karu) ja on võimalus, et vastane ründab koera (mitte sind).

Miinus on see, et koera rünnakud on päris nõrgad ja kui muidu oleks rünnakutejärjekord "KARU+SINA+KARU+SINA", siis koera lisamisel oleks tegemist võibolla rünnakuga "SINA + KOER + KOER + KARU + SINA" ehk... vastasele tehtud vigastused oleks väiksemad, sest koera rünnakud on ikka VÄGA nõrgad.

Nii palju kui ma neid "kõrgemaid" võitluseid olen jälginud, siis ega karu ega koer ega hunt seal enamasti ei päästa. Kui peab kaotus tulema, siis ta ka tuleb. Teatud vastased võivad su 1-2 löögiga tappa. Sellises situatsioonis ei muuda karu olemasolu enam eriti midagi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kindral
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 15.04.2009 13:02:45 vasta tsitaadiga

kellelgi veel tähelepanekuid kuidas karu saada? Tehtud mingi 100 tegelast, karu pole kuskil:(
Vastased algajatele: LVL1 Sonic, mlkj
LVL2 006, 018, 054, date, viimasel kolmel võrk
LVL3 nizz11, oscarlinger, cow1
Kui tegelasel vähegi lootust peaks nendest küll ilusti jagu saama. Siia võõiks veel lisada neid, kellest lihtsam jagu saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:06:25 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

Tee tegelane. Tee tegelane vähemalt level 2ni. Mina sain karu @ level 2 ja enne kui karuni jõudsin, olin teinud kokku 50-100 tegelast. Kellest enamusi ei arendanud kaugemale level 1st.

Palju õnne kaasvõitlejale BuzzBee, kes jõudis level 10ni!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kindral
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 15.04.2009 14:18:18 vasta tsitaadiga

Kõik tegelased tehtud vähemalt lvl 3, aga näomaks vist nii suur et ei anta seda karu:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:23:48 vasta tsitaadiga

nugis kirjutas:
ufo56 kirjutas:
nugis, kuhu endale pupilsit tahad ?


tee selle tegelase alla http://nugiz.mybrute.com/cellule ...

nagu lubatud icon_smile.gif 6 fighti ka tehtud. Aga tundub et expi sa ei saand juurde :S

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:45:42 vasta tsitaadiga

natukese kahju on et neid pupse seal dojos kõiki nimeliselt ei näita,ainult viimast 9-t icon_evil.gif

Aga mis arvate teeme Wanawoll1 lvl 8 kolli vä.
2-3 pupsikut on puudu 8)
http://wanawoll1.mybrute.com
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:50:23 vasta tsitaadiga

http://2pelsin.mybrute.com/fight/37694718
ai icon_lol.gif
ootan ka pupile allkirjas olevale kasutajale. icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:56:59 vasta tsitaadiga

apelsin16, Korralik pasun võiks öelda beer_yum.gif
ma ei tea kas ma sulle teinud olen aga 16krooni sai tehtud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 15.04.2009 15:05:09 vasta tsitaadiga

http://5senti.mybrute.com/fight/37750347 lõpp on eriti lõbus
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 15:33:23 vasta tsitaadiga

Mul oleks küsimus selle turniiri kohta. Lihtsalt regan end ära ja homme vaatan, et kuidas läks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 15:34:49 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

kakuke kirjutas:
Mul oleks küsimus selle turniiri kohta. Lihtsalt regan end ära ja homme vaatan, et kuidas läks?

Just nimelt!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:09:06 vasta tsitaadiga

http://profiil.mybrute.com

Nohh kõik pupillid! beer_yum.gif

Täiesti ajuvaba aga samas kaasahaarav mäng tundub olevat.

Tegin parajasti ühe pupilli wanawollile kah.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:15:28 vasta tsitaadiga

Timberg, jobo85 on mu tondi nimi. Tegin vist omastarust liitumise soovi ka seal lehel. beer_yum.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:20:55 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

puik17 kirjutas:
Timberg, jobo85 on mu tondi nimi. Tegin vist omastarust liitumise soovi ka seal lehel. (b)

Ei teinud ,)

Ps. Keegi õpilasi soovib? Võin mõned charid teha..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:25:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ps. Keegi õpilasi soovib? Võin mõned charid teha..

unikaalsed tulevad ikka vä icon_razz.gif
võid teha mul 2expi lvl8 puudu
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:28:36 Re: ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕ vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
puik17 kirjutas:
Timberg, jobo85 on mu tondi nimi. Tegin vist omastarust liitumise soovi ka seal lehel. beer_yum.gif

Ei teinud ,)



Nüüd tegin raudselt.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:31:50 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

A... staatiline ip. Paistab, et ma olen varem sulle ka õpilase teinud.

puik17 - tegid teise gildi või valesti või mybrute kalab, aga su liitumissoovi pole!


viimati muutis Timberg 15.04.2009 16:33:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:32:29 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
http://uf0.mybrute.com/
http://taavip.mybrute.com/
http://lambssssss.mybrute.com/

Keegi viitsib siia ka mulle pupilsi teha ? Vastan samamoodi ja teen esimesed 6 võistlust ära. Vastan samaga

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:35:04 vasta tsitaadiga

link :: Kõik õllesõbrad siia

beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:41:50 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
beer_yum.gif beer_yum.gif

tegin pupilsi icon_razz.gif sakukuld icon_biggrin.gif
viitsid mulle ka äkki ? teen 6 fighti ära ka

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:45:53 vasta tsitaadiga

Markuu kirjutas:
See pupilsite teema nii ei olnud, et ainult esimene kasutaja ÜLDSE mybrute'is annab expi?
Ehk kui sul kasutaja olemas siis teistele enam pupilsite tegemine expi ei anna ju.


Näiteks ma just tegin uf0'le õpilase, ta näitas, et sai õpilase aga expi ei saanud.


keegi sellele vastata ei oska siis? Te ei saa ju expi... mis kerjate nendest pupilsitest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 16:51:46 vasta tsitaadiga

Markuu kirjutas:
Te ei saa ju expi... mis kerjate nendest pupilsitest.

True, true

Samas ise ten endale uue kasutaja Originaal, ning sellega tuli expi juurde küll eusa_think.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 17:19:49 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
beer_yum.gif beer_yum.gif

Tegin ka pupili äkki viitsid vastu ka teha 8) , kui keegi veel tahab pupili vahetust teada siis andke teada icon_razz.gif
http://omgwtftakendmn.mybrute.com/cellule
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 15.04.2009 17:41:10 vasta tsitaadiga

Ok, mõtlesin vähe omasid aidata ja seega postitangi, kuidas saab endale/teistele expi teha.

Proovitud dünaamilise IPga, ei oska öelda kas staatilist omavatel ka see proxyga töötab. Need, kes veel ei tea, siis IPd saab muuta, kui modemile teha restart (interneti juhtme välja ja siis lükkamine töötab sama hästi) või kasutada programmi (googleda), mis muudab IPd automaatselt.

Kui see selge, siis minge www.SINUNIMISIIA.mybrute.com/cellule. Vajuta parem klõps seal, kus on pruun taust ja relvad peal. Edasi tuleb valida ''settings...''. Seal on hunnikus igast pahna, millest vali keskmine, see folderiga vingurvänt ehk koht, kust saab muuta salvestamiseks vaja minevat mälu (local storage). Kuna iga flash mäng salvestab alati vajadusel mingit jama, siis selle vältimiseks tuleks salvestamine eemaldada valides ''none''.

Flash küpsiseid saab kustutada ka flashi cPanelist: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html

Palju õnne! Nüüd on Teil võimalus iga uue IP korral ka expi saada abistamise eest.

Olen tänulik kõigile (kes sellest abi said), kes mind abistaks kasvõi korra http://seitse-7.mybrute.com (ei ole kohustuslik).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 17:59:04 vasta tsitaadiga

eesti xiiterite klann icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 18:01:37 vasta tsitaadiga

Kui keegi staatilise vendadest töötava proxy otsa satub andke märku.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 15.04.2009 18:57:19 vasta tsitaadiga

Staatiliselt saab üle minna ka dünaamilisele sümboolse 50 eegu eest.

http://www.cooltunnel.com
http://iptwist.com
http://sneakthrough.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 19:26:44 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
beer_yum.gif beer_yum.gif

tegin pupilsi icon_razz.gif sakukuld icon_biggrin.gif
viitsid mulle ka äkki ? teen 6 fighti ära ka

http://2-kasti.mybrute.com
Araablane kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
beer_yum.gif beer_yum.gif

Tegin ka pupili äkki viitsid vastu ka teha 8) , kui keegi veel tahab pupili vahetust teada siis andke teada icon_razz.gif
http://omgwtftakendmn.mybrute.com/cellule

http://kuuspakk.mybrute.com

Olge lahke. Iseasi kas see tulemit ka tõi.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 19:49:22 vasta tsitaadiga

http://the.pozzi.mybrute.com/cellule

Ei tea kaugele inimesed jõuavad oma pupilitega?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 19:50:30 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://the.pozzi.mybrute.com/cellule

Ei tea kaugele inimesed jõuavad oma pupilitega?

Päris karmid võtted ka vennal
http://the.pozzi.mybrute.com/fight/38808452
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 15.04.2009 19:54:53 vasta tsitaadiga

http://spidert86.mybrute.com/fight/38740776
no mida veel xD
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.04.2009 19:56:23 vasta tsitaadiga

Kas siin mingi level gap ka on? Isiklikult on kõrgeim level 99, mis silma hakanud on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 19:58:20 vasta tsitaadiga

Tea mingi kala on sees. Panen Join Clan, viskab mind kartsa tagasi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 15.04.2009 20:01:16 vasta tsitaadiga

Kes siis expi omale teevad nüüd? Või kõigil staatiline IP?

EDIT: kas siin mõni scripter ka leidub?


viimati muutis megahero 15.04.2009 20:02:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 20:02:03 vasta tsitaadiga

Mina ei tee, ainuüksi sellepärast, et mul läheb aktiivset ühendust koguaeg vaja icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 20:03:26 vasta tsitaadiga

Ja mina ei viitsi cheatida - see on nõrkadele !
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 20:20:58 vasta tsitaadiga

Ma ka ei viitsi. Ma olen laisk.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.04.2009 21:16:50 vasta tsitaadiga

http://jaankar.mybrute.com/

Tibin omab suht hästi icon_smile.gif

EDIT: mis see pupil on?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 21:24:37 vasta tsitaadiga

Õpilane, saab leveli, siis sina saad 1 xp.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 21:49:05 vasta tsitaadiga

M tsiidiks nii et sinine jutt taga aga staatiline ip.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 22:12:35 ELAGU OHTLIKPANDA - MEIE KÕIGI SUUR ÕPETAJA, SÕBER JA ÜLIM KARUSPETSIALIST, KES PÄÄSTIS JÄLLE MAAILMA JA MEELDIB KÕIGIL vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI (piiratud kohtade arv)!

Gildis veel 2 vaba kohta.

Tsiitimise kohta nii palju, et tänud sulle megahero selle nö. haxi jagamise eest teistega .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 15.04.2009 22:23:08 vasta tsitaadiga

Minu uus nais brute, ootan expi tootvaid õpilasi, mitte niisama tühja kargajaid icon_wink.gif

http://beargirlpig.mybrute.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.