Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver: GRID märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 20.03.2009 18:23:38 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
janek5, proovi raskusastet ka muuta


Panin difficulty-extreme-le aga ei midagi icon_razz1.gif krrrrrrrt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.03.2009 18:29:28 vasta tsitaadiga

janek5, egas midagi, salvesta savegame ära ja mängule reinstall. Korra cockpit`i ronid välja enam ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 20.03.2009 18:42:27 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
janek5, egas midagi, salvesta savegame ära ja mängule reinstall. Korra cockpit`i ronid välja enam ei saa icon_lol.gif


ega"s midagi proovime siis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 03:02:19 vasta tsitaadiga

Derby autol on nii pask juhitavus, et parimal juhul jään seal eelviimaseks kõige lihtsama peal ja kõik helpid sees icon_confused.gif
Mängu olen kokku mänginud mingi 20 tundi vist juba, peaks nagu tunnetus ammu käes olema. Ei saa karjääriga sellepärast edasi minna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 21.03.2009 09:50:43 vasta tsitaadiga

Proovi mingi video teha oma sõidu stiilist. Siis näevad teised ära mis valesti teed.

Samas karjääris peaks saama edasi minna ilma derbyta. Lihtsalt tuleb korrata mõnd sõitu, et saada punkte juurde. Teatud hetkest läheb lihtsalt järgmine klass lahti uute sõitudega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.03.2009 12:11:07 vasta tsitaadiga

asjameez, no nii hull see juhitavus küll ei tohiks olla icon_biggrin.gif Ise ka kirun eelkõige cockpit vaate juhitavust aga muidu välisvaates ok juhitavus.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 21.03.2009 18:02:56 vasta tsitaadiga

asjameez, rammi teised lihtsalt tahapoole endast.
klaveriga mängid?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 21.03.2009 19:17:04 vasta tsitaadiga

väga hea graafikaga mäng. Minu profiilis olev arvuti jookustab koige suurema reso peale ära.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 20:02:55 vasta tsitaadiga

Klaveriga jah. Oma sõidustiiliga, näiteks muskelautodes ja muudes, mida seni olen mänginud, suudan võita küll. Seal Derbys lihsalt on üliraske sõidujoont hoida. Sõit lõpeb tavaliselt seinas ning kui suudan lõpuni vastu pidada, siis esikümnest väljas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 22.03.2009 14:45:12 vasta tsitaadiga

derby ja klaveriga raske icon_biggrin.gif rooliga oli just minujaoks raske aga klavariga sai esimese korraga tehtud icon_wink.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.03.2009 15:53:40 vasta tsitaadiga

Ürita mitte külg ees sõita ja esikoht tuleb nagu nalja.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.03.2009 17:56:18 vasta tsitaadiga

Ma sõidan cordless rumblepad-iga ja tegin teise korraga "karika" ja just minimaalselt "driftima" icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 22.03.2009 18:35:40 vasta tsitaadiga

tõmbasin patch 1.2 ära ja installisin peale aga mul ikka jamab et kui teen seda esimest asja kus saad selle viperi kohe et peale seda sõitu viskab errori mängul ette.
mida veel tehA?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 18:37:13 vasta tsitaadiga

Hv enam ei korralda sõite? Tahaks rallida natuke icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 23:44:31 vasta tsitaadiga

oi mõnus...X1950XTX'ga saab nüüdsest põhjas graafikaga pelada puhtalt isegi : O
nüüd tuli uus tuhin seda mängu mängida
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 17:53:24 vasta tsitaadiga

Saan kohe sajaga molli ja kannaga pähe,või võin küsida,kus vista peal savegame on?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 25.03.2009 17:57:49 vasta tsitaadiga

pms sama koha peal kus xp-lgi.

user/documents/codemasters/grid
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 18:09:09 vasta tsitaadiga

Ah kuradi uimane...Hiden folderid olid icon_smile.gif
Tänud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speal
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 19:59:10 vasta tsitaadiga

Tegin ka ühe video vahelduseks

http://www.youtube.com/watch?v=wdm3D6XX7-U

VAADAKE HDs!

/Ma ei leia seda "Enda tehtud videod mängudest" teemat ülesse
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 15:10:18 vasta tsitaadiga

Vb loll küsimus, aga kustkohast saab mängu sees Gamepadi valida ja nuppe sättida? Leidsin ainult klaveri ja custom nupud... Gamepad ise siis Logitech Dual Action
Või ongi Codemasters mingi gamepadide vastane gang... DIRT-s sai küll rallit sõita gamepadiga, aga menüüdes liikumiseks pidi ikka klaverit kasutama (seega enamus sõite sai samuti klaveriga tehtud)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 16:07:12 vasta tsitaadiga

Grid toetab täiesti korralikult gamepad'e. Xbox360 ja Logitech Rumblepad 2 tundis igatahes väga edukalt ära + pani ise nupud paika kui uuema pätsi peale lasin. Algsel 1.0 versioonil olid jah teada bugid küljes nii gamepladi toega kui ka replay's puuduvate kaamera funksioonidega.

Endal töötavad mõlemad puldid nii menüüs kui mängus. Ehk siis ei ole vaja vahepeal klaverit kasutada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 16:34:02 vasta tsitaadiga

Tarkust tuli niiplaju juurde, et gamepadi peab ühendama arvutiga enne mängu käivitamist, siis leiab asja üles, aga nuppe ei saanud ikka endale meelepäraseks muuta
Patch 1.20.0000 peal muidu
EDIT: sain toimima kõik ilusti, tuli lihtsalt 1 faili notepadiga natuke näppida (actionMapPreset4.xml)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 10.04.2009 16:36:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, kuna see 1.3 patch välja tuleb juba ? 8-Ball-ist ei hakka rääkimagi icon_confused.gif

-----

Race Driver GRID - Patch 1.3 Coming Up

Posted on January 15th, 2009

Codemasters is preparing a new patch for the PC version of their Race Driver GRID title. The patch will address various issues and, most importantly, prepare the game for future downloadable content.

While the Xbox 360 version of the game has already been enhanced, PC racers are still waiting for additional cars to be released.

Changelog:

-Added support for additional content packs
-Added support for Motion Platform D-Box
-Increasing the maximum view distance by 1 km so it is possible to see the entire length of the hill roads on San Francisco
-Fix for personal best lap time not replacing world record lap time when playing without internet connection
-Fix for race day personal best lap times only being valid for first race in a grid world event
-Fix for being able to select too many different types of cars in multiplayer events Long Beach Battle and Drift Inter GP
-Fix for being able to select the Pontiac GTO in multiplayer Touring cars events
-Fix for vehicles bought on eBay applying performance modifiers when playing multiplayer events
-Fix for being awarded 1 lap in online stats for freestyle drift events
-Prevented the editing ebay.xml cheat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 18:59:22 vasta tsitaadiga

õnnestus endal ebay.xml fail peeti keerata... äkki mõni lahke inimene jagab enda oma ja säästab mind reinstallist,
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 10.04.2009 19:12:20 vasta tsitaadiga

siin
lae alla "save as.." meetodil
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 10.04.2009 23:15:09 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
õnnestus endal ebay.xml fail peeti keerata... äkki mõni lahke inimene jagab enda oma ja säästab mind reinstallist,


tasus siis ära ka ? Ise ei ole proovinud ja ootan juba aega kui neid ebay.xml-i modijaid lüpsta saaks....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.04.2009 00:19:17 vasta tsitaadiga

see mingi cheat? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 13.04.2009 08:57:12 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
see mingi cheat? icon_neutral.gif


Jah, selle faili eduka modimisega on võimalik oma ebay auto teistest märgatavalt kiiremaks teha. 1.3 patch paneb selle augu õnneks kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 09:50:52 vasta tsitaadiga

Kas uutel autodel ja ebayst ostetud autodel on mingi muu vahe ka peale hinna? Wrecked, event wins ja läbisõit näitab ka midagi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 11:35:46 vasta tsitaadiga

Pole õrna aimugi, ise proovisin lihtsalt autod odavamaks teha ja arvutit petta, aga iga väiksem muutus ebay-failis ei lasknud enam mängu käimagi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 13.04.2009 14:52:27 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Kas uutel autodel ja ebayst ostetud autodel on mingi muu vahe ka peale hinna? Wrecked, event wins ja läbisõit näitab ka midagi?


Jah, kui on sõitjad võrdsed siis on vahe vägagi otsustav. Ise sain ka hiljuti alles teada igasugustest asjadest, mida ei osanud aimatagi. Näiteks, kui autot ei pese siis muutub ta tugevamaks jne.

Ebay auto ostust tasub siit lugeda:
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=305055 ja http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=345271


viimati muutis -Kecco- 13.04.2009 14:54:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 13.04.2009 14:52:57 vasta tsitaadiga

-Kecco-, kui autot ei pese muutub ta tugevamaks icon_exclaim.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 15:41:16 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
kui autot ei pese siis muutub ta tugevamaks jne.

icon_lol.gif

kus seal autot pesta on võimalik üldse?
laadimistel ta näitab igasugu statistikat ning ühekorra lippas sinna "kõige sitasem auto: nissan skyline" vms
siis hakkasin mõtlema, et kas nad siis jäävadki mustaks pärast sõitu, kuigi alati sõitu alustades on nad nagu uued.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 13.04.2009 15:49:51 vasta tsitaadiga

saab pesta jah, täpset kirjeldust ei oska anda kus. aga mu driftimasin oli ühes stardis küll väga sitane....
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 13.04.2009 16:15:44 vasta tsitaadiga

Pesta saab siis, kui võtad view cars ja valid auto, peale seda on test drive, sell jne. See pesemise asi on jah kahtlane ja võibolla ka BS aga nii üks targem väitis. Võibolla ajas sassi, et mida rohkem km-id siis seda tugevam, kuid ei usu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 18:30:55 vasta tsitaadiga

Midaiganes. Äkki ikka nõrgemaks?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 18:50:28 vasta tsitaadiga

ee.. dirtis näiteks tegi mustus auto aeglasemaks kuna aerodünaamika muutus halvemaks. vbolla on gridis sama lugu.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 19:15:17 vasta tsitaadiga

Sõitsin just aja peale Lacettiga SPA-rada ajaks sain 2:04:00 ja 2:03:50 kanti (koos abidega). Kohaks aga näitas mulle mingi 10627 vms ehk siis viimast aega tabelis. Kuigi 2:04:00 peaks kusagil 1100-1200 kandis olema... Et nagu mis jama sellega on?

viimati muutis MMx 13.04.2009 21:58:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 13.04.2009 19:19:29 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Midaiganes. Äkki ikka nõrgemaks?


Vot sulle "midaiganes", nii ongi -

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=345283&highlight=wash

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=337974&highlight=wash
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 19:24:26 vasta tsitaadiga

Nojah.
Make sense, right.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 19:38:23 vasta tsitaadiga

Mustusest kasvab autole soomus peale 8)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 19:41:28 vasta tsitaadiga

Pori muutub autokere peal päikse käes betooniks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 10:22:12 vasta tsitaadiga

Naljamehed olete ikka. Ma ei tea kus teile sellist huumorit õpetati.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 10:23:44 vasta tsitaadiga

poriga ei paista mõlgid lihtsalt välja icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 10:26:44 vasta tsitaadiga

Ise sain täna hommikul ebay'st 59000£ Lacetti mingi 37w/80 0 wrecks, sellega sõitsin SPA's aja 2:01:76, aga ikka näitab minu kohaks edetabelis 10627.... samas kui selle ajaga peaks olema kusagil 440 sees
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 10:35:25 vasta tsitaadiga

Äkki võtab natuke aega nende asjade sünkroniseerimine?
Kontrolli õhtul uuesti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 10:40:47 vasta tsitaadiga

Ise loodan sama, et mingi aja pärast ikka õige koha peale kah tabelis saab... Muidu väga nutune olukord. Leiad ennast tabeli lõpust ja siis kerid ca 5min tabeli agusesse et reaalselt aegu võrrelda.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 15:32:29 vasta tsitaadiga

Hey !
Tahaks endal kõik autod ja boonused lahti saada.
Korra sai mäng päris kaugele mängitud, kuid seiv kadus ja uuesti ei taha, samas vahest tahaks offline kimada suts.

Uurisin siit ja sealt, kuid ühtegi teostavat lahendust ei leidnud. Äkki kellelgi on uppida mingi 100 % complete mäng vms ??

edit:
On mingi võimalus siis kõikide autode-radade-boonuste lahtisaamiseks, tõetsi ei viitsi 20 h sõita jutti, pole aegagi, kuid kimada tahaks vahest kiirete masinatega.

Ette tänades icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 15:56:39 vasta tsitaadiga

siin miskine savegame, kus kõik asjad peaksid olema unlocked jms: http://www.cheathappens.com/show_download.asp?ID=24111
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 18:09:16 vasta tsitaadiga

Eile sai seda samat torgitud, proovisin mitu korda alla laadida, kuid kiilus kinni ja kiiruseks oli midagi 3 kb/s. Ei vaevunud uuesti kuna arvasin veel et tegu mingisorti viirusega kah veel.
Nüüd aga õnnestus kohe kõik ja savegame töötab icon_smile.gif
Vapustav mäng veelkord ! icon_smile.gif

Tänud ! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver: GRID mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.