Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:42:27 vasta tsitaadiga

Timberg, liitusin kahe eelmainitud tegelasega - vedel-leib ja maniakk - iseasi, kas mõlemat sisse lased

EDIT: nägin su minut tagasi tehtud postitust - kui üks, siis üks - vedel-leib
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:44:28 vasta tsitaadiga

Tänud Mis-möllad, et nimedest tead andsid.

Reeglite suhtes, võtke neid ideedena. Ühtegi reeglit ei ole kehtestatud. Paneme homse päevaga mingid reeglid kollektiivselt lukku. St. palun lugege eelmisel lehel postitatud ideid ja parandage/ lisage.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 12.04.2009 22:44:31 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
megahero kirjutas:
Selline küsimus, kas keegi ei sooviks vahetada oma mybrute lvl 7+ kasutajat kas rapidshare 1 kuu kasutaja vastu või siis sümboolse summa. Kui nii, siis PM icon_wink.gif

Mis moodi see peaks välja nägema icon_biggrin.gif
Ütled oma pässaka ja mina sulle oma rapidi oma vä icon_biggrin.gif
BTW sellised diilid on iMO HV-s keelatud...

Hmm, ei. Minu 1 kuu rapidshare premium account sinu mybrute accoundi vastu. Usaldusväärsetele olen alati valmis ette käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:49:42 vasta tsitaadiga

megahero, sry get lost thumbs_up.gif
Minu juku kes tuleb klanni on minu premium.
http://wanawoll1.mybrute.com
Paluks acceptida beer_yum.gif
Jätaks esimesse accounti ainult igaühe premium tuusad,kui saad uue preemiumi mõmmiga või hundiga siis peaks jääma vahetuse võimalus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:50:08 vasta tsitaadiga

ot:
megahero kirjutas:
Usaldusväärsetele olen alati valmis ette käima.

Paraku sina ei paista kuidagi usaldusväärne olevat
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:51:42 vasta tsitaadiga

10 Brutes wating...
Brute Experiencie
BuzzBee Niveau 6 Refuse | Accept
dedededebrute Niveau 4 Refuse | Accept
Siim963 Niveau 4 Refuse | Accept
zoeysilestra Niveau 4 Refuse | Accept
Peter Pixc Niveau 3 Refuse | Accept
Uber Power Niveau 3 Refuse | Accept
TimeFuckedBad Niveau 3 Refuse | Accept
mesikapp Niveau 3 Refuse | Accept
harmony420 Niveau 2 Refuse | Accept
quero armas Niveau 2 Refuse | Accept

Hetkel siis sellised härrad ootavad veel kutset. Vaatan lähiajal need üle.
Kui te tahate gildiga liituda, siis palun postitage siia teemasse oma tegelase nimi, kellega liitute.
Nimeliselt ei saa kedagi gildi kutsuda, peate ise avaldama soovi gildiga liituda. Seda saate teha lingil http://mybrute.com/team/896
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 12.04.2009 22:55:02 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
ot:
megahero kirjutas:
Usaldusväärsetele olen alati valmis ette käima.

Paraku sina ei paista kuidagi usaldusväärne olevat

Selleks ma ette käingi icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:56:05 vasta tsitaadiga

Ei, ei, nii see asi ei käi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megahero
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 12.04.2009 22:58:17 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Ei, ei, nii see asi ei käi

Miks ka mitte? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 22:59:40 vasta tsitaadiga

Viska mulle ka siis üks klanni kutse icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.04.2009 23:03:47 vasta tsitaadiga

Mu tegelane istub ka järjekorras - http://buzzbee.mybrute.com
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:04:31 vasta tsitaadiga

http://absoluutselt.mybrute.com/ <karuga, tase 6
http://hinnavaatlus.mybrute.com/ <koeraga, tase 6
http://nbvndsfn-mds.mybrute.com/ <ka suht võimekas tegelane, tase 4 ilma loomata.
Taotlused tehud, palun akseptida. Kui otsustan mõnega mitte mängida, tevitan sellest, et teistele ruumi teha.
Muide, kas on siis mingi kasu ka gildist?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:04:33 vasta tsitaadiga

megahero kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
Ei, ei, nii see asi ei käi

Miks ka mitte? icon_neutral.gif

Sest mul ei ole 7lvl tegelast.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kindral
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 12.04.2009 23:04:39 vasta tsitaadiga

Mesikapp mina
Küsimus, millal see turniir toimub? Ja mida see turniir tähendab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:07:35 vasta tsitaadiga

Warummudda võiks siis vastu võtta, pole just kõrge level aga oma käsirelvaga teeb 2hit KO kenasti ära teistele.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:09:16 vasta tsitaadiga

Võiks ikka ranki taga ajada thumbs_up.gif . Igatahes liitusin http://44444445134158.mybrute.com/

viimati muutis maxsimiljo 12.04.2009 23:20:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:10:34 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Warummudda võiks siis vastu võtta, pole just kõrge level aga oma käsirelvaga teeb 2hit KO kenasti ära teistele.


Haha icon_lol.gif
http://dgfenrir.mybrute.com/fight/26084090
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 12.04.2009 23:13:47 vasta tsitaadiga

Avaldasin ka soovi: http://vikatimees.mybrute.com/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:18:06 vasta tsitaadiga

http://munnus.mybrute.com minu oma siis. Pending hetkel
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:42:26 vasta tsitaadiga

Võtsin vastu kõik, kelle nimed ära tundsin. Kardan, et kiirustades refusesin ka teist mõnede kutsed. Palun apply'ge uuesti ja öelge HV siin teemas selgesõnaliselt oma tegelase nimi, kellega liituda tahate. Kordan veel kord üle: te peate ise avaldama soovi liituda MÄNGUS, mina saan vajutada nupule ACCEPT. Ma ei saa kedagi nimeliselt klanni kutsuda (kuigi tahaksin). Te peate ise klanni lehel "APPLY" vms vajutama. http://mybrute.com/team/896
wfiles kirjutas:
http://absoluutselt.mybrute.com/ <karuga, tase 6
http://hinnavaatlus.mybrute.com/ <koeraga, tase 6
http://nbvndsfn-mds.mybrute.com/ <ka suht võimekas tegelane, tase 4 ilma loomata.
Taotlused tehud, palun akseptida. Kui otsustan mõnega mitte mängida, tevitan sellest, et teistele ruumi teha.
Muide, kas on siis mingi kasu ka gildist?

Kahjuks ühegi sinu tegelase taotlust ei ole näha. Palun kandideeri uuesti.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:50:06 vasta tsitaadiga

Timberg, NU minu boss on wanawoll1 ja jätsin enda taoutluse thumbs_up.gif
Paraku guildis pole,seal üldse 8 tegelintskit.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:50:18 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Warummudda võiks siis vastu võtta, pole just kõrge level aga oma käsirelvaga teeb 2hit KO kenasti ära teistele.


Haha icon_lol.gif
http://dgfenrir.mybrute.com/fight/26084090

Sina ja sinu extra-thick-skin .
You were lucky icon_lol.gif



http://warummudda.mybrute.com/cellule
Paluks vastu võtta.

_________________


viimati muutis prtv 12.04.2009 23:56:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:53:59 vasta tsitaadiga

kas nüüd said taotlused?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 13.04.2009 00:02:09 vasta tsitaadiga

Vikatimees ( http://vikatimees.mybrute.com/ )
Saatsin taotluse uuesti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 00:05:00 vasta tsitaadiga

No saatsin kahe tegelase kutsed uuesti..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 00:32:11 vasta tsitaadiga

http://ms-julmur.mybrute.com/cellule
http://julmur.mybrute.com/cellule

mõlemad lvl 6, saatsin avaldused, kui võtta üks siis msjulmur, kuna ta karuga

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 01:21:19 vasta tsitaadiga

http://uf0.mybrute.com

mina siis icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 02:32:49 vasta tsitaadiga

http://w456w456.mybrute.com/cellule

potentsiaali peaks olema, esitasin taotluse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 07:37:43 vasta tsitaadiga

http://persekarvarosin.mybrute.com/cellule
mina esitasin taotluse sellega.
http://o.oq.mybrute.com
sellega ka. icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 08:10:48 vasta tsitaadiga

44444445134158
Täis on juba ?! icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 08:51:40 vasta tsitaadiga

kui ruumi on siis http://terminaator.mybrute.com/cellule


EDIT:Karu ei ole nii metsik elukas icon_smile.gif http://mixzer.mybrute.com/fight/27846210
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 09:32:08 vasta tsitaadiga

Hommikust :)

Hetkel on gildis veel 29 vaba kohta.

Võtsin vastu kõik, kelle nimed ära tundsin. Kui teie tegelast gildi vastu ei võetud, siis palun apply'ge uuesti ja öelge HV siin teemas selgesõnaliselt oma tegelase nimi, kellega liituda tahate. Kordan veel kord üle: te peate ise avaldama soovi liituda MÄNGUS, mina saan vajutada nupule ACCEPT. Ma ei saa kedagi nimeliselt klanni kutsuda (kuigi tahaksin). Te peate ise klanni lehel "APPLY" vms vajutama. http://mybrute.com/team/896

Arvestades liitujate kiirust usun, et tänase päevaga võib gild täis saada. Teise gildi nimeks pakun välja ESTONIAN BOAR CLUB ning selle juhiks mõne aktiivsema highlevel chariga HV kasutaja. Klanni vaadates, on kõrgeimad seal kusagil level 6 kandis. Kas kellelgi on level 8-10 char?


viimati muutis Timberg 13.04.2009 09:36:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 09:34:37 vasta tsitaadiga

Sooviks ka siis liituda ja vajutasin join.
http://omgwtftakendmn.mybrute.com/cellule
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 10:19:59 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Sooviks ka siis liituda ja vajutasin join.
http://omgwtftakendmn.mybrute.com/cellule

Hetkel klanniga ühtegi aktiivset liitumisavaldust pole, mille saaksin vastu võtta. Soovitan uuesti apply'da.

Tsitaat ESTONIAN BEAR CLUB foorumist
tsitaat:
Palun kõigil gildi liikmetel kirjutada siia teemasse oma HinnaVaatluse kasutajanimi.

Kavatseme ESTONIAN BEAR CLUBi positsiooni klannide edetabelis tõsta. Mingil ajahetkel vaatame üle kõikide liikmete aktiivsuse. Üks osa aktiivsusest on see, et liige on tõestanud oma lugemisoskust ning postitanud siia teemasse oma HinnaVaatluse kasutajanime.

ESTONIAN BEAR CLUBi koondame Eesti Mybrute kogukonna tugevaimad tegelased. Mitte ühtegi eestlast ei jäeta "uste taha" ja esimesel võimalusel loome uue gildi, millega saavad liituda kõik need, kes ESTONIAN BEAR CLUBi ühel või teisel põhjusel ei mahu.

Täpsustus: Kui omate gildis MITUT tegelaskuju, postitage oma HinnaVaatluse kasutajanimi kõigi tegelaste alt siia teemasse.


level 10 vastased:
hohol
krakensole
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 13.04.2009 10:20:04 vasta tsitaadiga

http://sarineke.mybrute.com/cellule

tahan ka liituda SarinEke olen.

tegin ühe korra ainult endale tegelase ja see paras pasg. aga ei jäta jonni ja loodan, et kõrgematel levelitel muutub heaks

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 10:26:16 vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB ENDISELT VASTU UUSI ÕPILASI!

Sarin kirjutas:
http://sarineke.mybrute.com/cellule
tegin ühe korra ainult endale tegelase ja see paras pasg. aga ei jäta jonni ja loodan, et kõrgematel levelitel muutub heaks

Su tegelane on tõesti natuke nukra tulevikuga. SOovitaks uut alustada - su praeguse tegelase koer saab 1-2 laksuga surma ja tegelasel endal ei ole elusid, korraliku rünnakut ega kaitset.

Kui tahad temaga liituda, siis palun kandideeri uuesti. Isiklikult soovitan selle tegelase jätta nii nagu ta praegu on ja keskenduda uue loomisele.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 10:42:59 vasta tsitaadiga

Paneks end ka siis nimekirja:
http://stonegolem2.mybrute.com/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 10:50:20 vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB ENDISELT VASTU UUSI ÕPILASI!

jancool kirjutas:
Paneks end ka siis nimekirja:
http://stonegolem2.mybrute.com/

Kui soovid gildiga liituda, siis tee avaldus siin http://mybrute.com/team/896

Muide õnne hea peti ja vitality puhul :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 10:59:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:


Muide õnne hea peti ja vitality puhul icon_smile.gif


Tänud, avaldus sai ka saadetud. Oleks vaid õpilasi rohkem, siis areneks tegelane ka kiiremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 11:08:10 vasta tsitaadiga

Gildis 25 vaba kohta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 13.04.2009 11:35:09 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Sarin kirjutas:
http://sarineke.mybrute.com/cellule
tegin ühe korra ainult endale tegelase ja see paras pasg. aga ei jäta jonni ja loodan, et kõrgematel levelitel muutub heaks

Su tegelane on tõesti natuke nukra tulevikuga. SOovitaks uut alustada - su praeguse tegelase koer saab 1-2 laksuga surma ja tegelasel endal ei ole elusid, korraliku rünnakut ega kaitset.

Kui tahad temaga liituda, siis palun kandideeri uuesti. Isiklikult soovitan selle tegelase jätta nii nagu ta praegu on ja keskenduda uue loomisele.



ei taha teha icon_wink.gif

äkki juhtub midagi
lvl 20 saan mingi tanki või midagi .

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 11:52:08 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
ei taha teha :wink:

äkki juhtub midagi
lvl 20 saan mingi tanki või midagi .

No kui ei taha, siis ei taha, praegusel kujul kahjuks ei ole su tegelasel erilisi eeliseid teiste mängijate ees. Karta on, et isegi kui need tangid ja asjad kunagi tulevad, siis nii kaugele jõudmine võtab väga kaua aega, sest saad enamus ajast lihtsalt vastastelt peksa .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 12:03:35 vasta tsitaadiga

Timberg, Minu app ikka pendib icon_neutral.gif


wanawoll1
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 12:05:45 vasta tsitaadiga

Avaldus saadetud.
http://koopamees.mybrute.com/cellule

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
el1K
HV kasutaja
el1K

liitunud: 08.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 12:51:42 vasta tsitaadiga

Tegelane tehtud http://bvitamiin.mybrute.com/cellule ning avaldus saadetud
_________________
Back to basics
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 12:52:55 vasta tsitaadiga

Okei kui ma sealt lingi pealt tahan joinida siis ütleb et logi sisse ja viskab mu tegelase pealehele, kuidas ma sealt saaks joinida :/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 13:06:31 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Okei kui ma sealt lingi pealt tahan joinida siis ütleb et logi sisse ja viskab mu tegelase pealehele, kuidas ma sealt saaks joinida :/

Pane enda šaakalile pässaks peale,kodu aknas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 13:07:29 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Araablane kirjutas:
Okei kui ma sealt lingi pealt tahan joinida siis ütleb et logi sisse ja viskab mu tegelase pealehele, kuidas ma sealt saaks joinida :/

Pane enda šaakalile pässaks peale,kodu aknas thumbs_up.gif

On pässakas ammu juba peal
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 13.04.2009 13:12:04 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Sarin kirjutas:
ei taha teha icon_wink.gif

äkki juhtub midagi
lvl 20 saan mingi tanki või midagi .

No kui ei taha, siis ei taha, praegusel kujul kahjuks ei ole su tegelasel erilisi eeliseid teiste mängijate ees. Karta on, et isegi kui need tangid ja asjad kunagi tulevad, siis nii kaugele jõudmine võtab väga kaua aega, sest saad enamus ajast lihtsalt vastastelt peksa .p


ehehe

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 13:21:18 vasta tsitaadiga

link :: KARUSPETSIALIST OHTLIKPANDA VÕTAB ENDISELT VASTU UUSI ÕPILASI!

21 kohta alles. Hetkel ei ole gildi foorumis keegi teatanud, milliseid tegelasi ta omab. Kui ESTONIAN BEAR CLUB saab täis, siis esmajärjekorras vahetame välja aktiivsemate liikmete vastu just need tegelased, kel pole eriti potentsiaali ja kelle omanik pole teada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.