kurm üritab tegelikult paralleeli tuua, et need 2 asja, et maa on lapik ja WTC lasti õhku on nagu võrdsed asjad.
Maa on lapik sa ju ei usu? miks peak see erinema WTC teemast ?
kurm üritab tegelikult paralleeli tuua, et need 2 asja, et maa on lapik ja WTC lasti õhku on nagu võrdsed asjad.
Maa on lapik sa ju ei usu? miks peak see erinema WTC teemast ?
Lugeja otsustada jääb kumb pool on lapiku maa pooldaja, konspiratsiooniteoreetikud või ametlikuks tunnistatud teooria autorid
Igal juhul on ametlikus teoorias terve posu kahtlase väärtusega auke mis panevad selles üsna kõvasti kahtlema. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
kuidas alateadvust mõjutades soovitud tulemus saavutada:
http://www.youtube.com/watch?v=UEgRLUCcLaI
9/11 oli seesama "symbolic act" ja Bushi kõne terroristidest "slogan", mis pani massid kõigesse uskuma. kasutatati alateadvuse vajadusi ja hirme. mitte reaalseid fakte.
sama ka globaalse soojenemise kohta. kasutati päikese aktiivsust oma kasuks ära.
Jesse Ventura on "The big idea":
http://www.youtube.com/watch?v=Sm2weLS5gJ4
"Maybe we should have attacked the Korea after japanese bombed Pearl Harbour". "They are asians too"
"When we lie to the Gov, we go to prison."; "When Gov lies to us, we go to War."
aga ilmselt polegi õiglust veel saavutatud kuna ameeriklased on tõesti nii lollid, et ei tea kus või mis on Iraak. nad elavad lihtsalt teadmisega, et riik tegutseb nende kaitsmise eesmärgil. _________________
"Prantusmaast on saanud riik, kus isikutel kes valitsuse meelest on alla laadinud illegaaslseid faile , lülitatakse internet välja 1 kuuks kuni 1 aastaks. Selline seaduseelnõu oli Prantsuse parlamendis kuid president Sarkozy poolt läbi surutud eelnõu sai tagasilöögi kuna esimesel hääletusel hääletati see opositsiooni aktiivse osalemise tõttu maha. Seaduse viiakse ka uuele katsele ning eeldatakse et teisel katsel õnnestub seadus ka läbi viia, sest Sarkozy parteil on parlamendis enamus ning vaja on seekord vaid korralikumat partei distsipliini. Valitsuse õigust juhe seinast välja tõmmata olevat vaja selleks et kaitsta autoriõigusi ja vältida teoste illegaalseid alla-laadimisi. Ka Sarkozy enda parteisõduritest 2 liiget hääletas esimesel katsel eelnõu vastu kuna eelnõus on punkt, et kodanik peab maksma edasi interneti eest juhul kui interneti ühendus oli enne välja lülitamist ühes teenusepaketis koos kaabeltelevisiooni ja digitaalse telefoni teenusega. Setback for Sarkozy as French parliament rejects controversial internet law"
No kui see seaduseelnõu läbi läheb, on pool Prantsusmaad kohe netita _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
vull: Ümbrikutes cd-de saatmine on juba Dial-Up ajastu leiutis. Vaatasid internetis olevast nimestikust vajaliku plaadi välja, tellisid ja siis saadeti see ümbriku sees kohale.
Usun, et keelu järgi hakkavad prantslased püstitama massiliselt WiFi-kaugvastuvõtusüsteeme ning siis toimub signaali püüdmine naaberriikidest. Eestiski on selline kaugvastuvõtu kogemus olemas ajast, kui Soome-TV-d igal pool Eestis üritati kinni püüda.
Ning naaberriikides hakatakse kõvasti saateantenne püstitama, kas siis tasuta või tasuliste võrkude tekitamine.
Siia teemaarendusse sobib vist isegi järgnev dilberti klipp .. 06:40 algab osa mida mõtlen.
"people are busy". Kui klippi vaadata siis saab aru mida mõtlen.
Aga äkki pole inimestel vaja seda teada?
Kas on inimesel parem kui ta masetseb päevad läbi, et kogu maailm on <b>piixus</b>? Äkki oleks parem kui ta mõtleks hoopis suvest ja ilusatest tüdrukutest?
Elab kuni saab, kuni on võimalik ja nautida seda mida on?
Jah, pea liiva alla pistmine ja elamine motoga "peale mind tulgu või veeuputus" lahendab alati kõik praegu olevad ja tulevikus tekkivad probleemid.
tsitaat:
ega lennuk sul mingi ime asi pole, kui ta täiskiirusel hoonesse sisse lendab, mis sa arvad, et lennuk jääb terveks?
Sellest ei jää sittagi järele, pealegi lennukikütuse oktaani arv oli mingi...eee.. üle 150 igastahes, et see põleb juba sellisel kuumusel, et mis katki ei läinud...see põleb ära.
Ega sa vist eriti ei tea ise ka, mida kirjutad? Lennukikütuse oktaanarv on 130 ringis ja näitab detonatsiooniastet, ehk mida kõrgem oktaanarv, seda rohkem kütus pigem plahvatab, kui põleb. Oktaanarv ei mõjuta põlemisel leegi temperatuuri. Lennukikütuse vabaõhupõlemistemperatuur on 287.5 °C. Wiki andmetel on Põhja-Ameerikas ehitusterase kriitiline temperatuur, ehk temperatuur, millest alates teras kaotab suure osa oma tugevusest, ca. 540°C. Arvestades, et WTC sees oli hapniku puudujääk, oli tõenäoline kütuse põlemistemperatuur alla 287.5 °C. Lisaks olid WTC kesktalad kaetud paksu tulekindla vahuga. Lisaks on maailmas põlenud palju kõrghooneid päevade viisi märksa kõrgematel temperatuuridel ja mitte ükski neist pole kokku varisenud. Kõike seda arvesse võttes, on ülimalt ebaloogiline jutt, et kütuse põlemisest tekkinud tuli, mis kestis ühes hoones 40 minutit, sai nõrgestada kõiki kesktalasid niipalju, et hoone tuli alla vabalangemise kiirusel. Ja kui lennuk hoonesse sisse sõidab, siis alles jäävad mootorid, sest need on tehtud titaanist. Mis on ülitugev metall. Pluss kõiksugu muud liiga paljud kokkulangemised ja "juhused" mis just täpselt sel päeval aset leidsid.
Ma ei viitsi hakata isegi kommenteerima sinu vaateid Aafrika probleemide lahendamise teemal.
tsitaat:
Mina näiteks ei usu, et see oli G.W.Bushi'i haige idee, et sõda alustada..9/11 teema üldse mõttetu, inimestel on alati erinevaid arvamusi.
Keegi ei arvagi, et see Bushi idee oli, Bush on tavaline tankist. Ja mismõttes 9/11 teema mõttetu on? Üle 3000 inimese sai surma ja teema on mõttetu? Loomulikult soolavad vandenõuteooriate filmid asju üle ja moonutavad osasid fakte aga arvata, et kõik maailma valitsused ja USA miljon salaagentuuri ONGI nii lollid ja lasid paarikümnel moslemil endal karjapoissi teha ja keegi midagi ei planeeri ette, sest kõik ONGI nii lollid ja "shit just happens" - no andke andeks, sellisel inimesel pole küll õigust naeruvääristada teiste arvamust.
et kõik maailma valitsused ja USA miljon salaagentuuri ONGI nii lollid ja lasid paarikümnel moslemil endal karjapoissi teha ja keegi midagi ei planeeri ette, sest kõik ONGI nii lollid ja "shit just happens" - no andke andeks, sellisel inimesel pole küll õigust naeruvääristada teiste arvamust.
Elu on korduvalt tõestanud ja jätkuvalt tõestab, et maailm on täidetud lollidega. Igal riigi tasemel alates kodanikust ja lõpetades presidendiga.
Viimase aja parim näide on Obama, kes keelas mereväel kapteni ära toomise nelja ulja piraadi käest aerupaadist ning olukord lahenes kolme kuuli abil, kui kohapeal olnud kõrgeima käsuga onul siiber sai.
Aga äkki pole inimestel vaja seda teada?
Kas on inimesel parem kui ta masetseb päevad läbi, et kogu maailm on <b>piixus</b>? Äkki oleks parem kui ta mõtleks hoopis suvest ja ilusatest tüdrukutest?
Elab kuni saab, kuni on võimalik ja nautida seda mida on?
Jah, pea liiva alla pistmine ja elamine motoga "peale mind tulgu või veeuputus" lahendab alati kõik praegu olevad ja tulevikus tekivad probleemid.
tsitaat:
ega lennuk sul mingi ime asi pole, kui ta täiskiirusel hoonesse sisse lendab, mis sa arvad, et lennuk jääb terveks?
Sellest ei jää sittagi järele, pealegi lennukikütuse oktaani arv oli mingi...eee.. üle 150 igastahes, et see põleb juba sellisel kuumusel, et mis katki ei läinud...see põleb ära.
Ega sa vist eriti ei tea ise ka, mida kirjutad? Lennukikütuse oktaanarv on 130 ringis ja näitab detonatsiooniastet, ehk mida kõrgem oktaanarv, seda rohkem kütus pigem plahvatab, kui põleb. Oktaanarv ei mõjuta põlemisel leegi temperatuuri. Lennukikütuse vabaõhupõlemistemperatuur on 287.5 °C. Wiki andmetel on Põhja-Ameerikas ehitusterase kriitiline temperatuur, ehk temperatuur, millest alates teras kaotab suure osa oma tugevusest, ca. 540°C. Arvestades, et WTC sees oli hapniku puudujääk, oli tõenäoline kütuse põlemistemperatuur alla 287.5 °C. Lisaks olid WTC kesktalad kaetud paksu tulekindla vahuga. Lisaks on maailmas põlenud palju kõrghooneid päevade viisi märksa kõrgematel temperatuuridel ja mitte ükski neist pole kokku varisenud. Kõike seda arvesse võttes, on ülimalt ebaloogiline jutt, et kütuse põlemisest tekkinud tuli, mis kestis ühes hoones 40 minutit, sai nõrgestada kõiki kesktalasid niipalju, et hoone tuli alla vabalangemise kiirusel. Ja kui lennuk hoonesse sisse sõidab, siis alles jäävad mootorid, sest need on tehtud titaanist. Mis on ülitugev metall. Pluss kõiksugu muud liiga paljud kokkulangemised ja "juhused" mis just täpselt sel päeval aset leidsid.
Ma ei viitsi hakata isegi kommenteerima sinu vaateid Aafrika probleemide lahendamise teemal.
tsitaat:
Mina näiteks ei usu, et see oli G.W.Bushi'i haige idee, et sõda alustada..9/11 teema üldse mõttetu, inimestel on alati erinevaid arvamusi.
Keegi ei arvagi, et see Bushi idee oli, Bush on tavaline tankist. Ja mismõttes 9/11 teema mõttetu on? Üle 3000 inimese sai surma ja teema on mõttetu? Loomulikult soolavad vandenõuteooriate filmid asju üle ja moonutavad osasid fakte aga arvata, et kõik maailma valitsused ja USA miljon salaagentuuri ONGI nii lollid ja lasid paarikümnel moslemil endal karjapoissi teha ja keegi midagi ei planeeri ette, sest kõik ONGI nii lollid ja "shit just happens" - no andke andeks, sellisel inimesel pole küll õigust naeruvääristada teiste arvamust.
Muidugi iga inimese oma asi kuidas ta elab, aga miks peaks vaevama ennast mõttega Võibolla! Äkki peaks kah aeda püramiidi ehitama, et Planeet-X (Nibiru või mis iganes) mulle pähe ei kukuks? Miks elada tulevikus kui võib elada olevikus? Hakka valeprohvetiks, juhata meid lollikesi. Ega kõik mingid Van Dammed või Arnold Schwarzeneggerid pole, et lähevad ja peatavad kurja. Või mida siis teha?
Mida sa sellest paksust tulekindlast vahast räägid? Jutt ei käinud kaksiktornidest, vaid pentagonist. Ja mitte pentagoni kahjustusest vaid selle lennuki hävimisest mis sinna lendas.
Pealegi lennukikütuse maksimaalne põlemistemperatuur on kõvasti üle 287.5°C, kuskil meelde jäänud, et ligi 1000°C.
Kas sa arvad, et ülerahvastus pole probleem?
Mitte 9/11 pole mõttetu, vaid selle teema üle arutlemine on.
Tegelt ma olen vist liiga noor, et teiega vaielda, ma enam ei sekku, ausalt.
point ongi selles, et reaalselt toimuva vastu saab hakata. ei pea oma pead vaevama müstiliste planeetide, pilvel elavate "politseinike" jms asjadega. kõik siin ilmas on reaalselt faktidega seletatav!
muidugi on 9/11 teema üle arutlemine mõttetu - kui tuuakse väiteid, et see polnud inside job
9 aastat ja siiani on Maailma suurim vaenlane veel liikvel, kuigi kõikvõimas ja ülitark USA meid kaitseb?
Hail the Elite!
tegelikult on siiamaani veel ainus eesmärk sisestada inimestesse hirmu - pole lihtsalt võimalik kinni püüda seda, mida pole olemas. võimu laiendamise vastu pole aga kellelgi midagi... _________________
Üldse ei imesta, et teda kätte pole saadud. Nagu Scart mainis, siis sealne maastik soosib väga sellist peiduspüsimist ning igasugune tehinka oma kõrvade ja silmadega sinna nii kergesti ei ulatu. Ning neid mägesid, mida jälgida on ju tohutult sealkandis. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
just just mättaid, põõsaid ja kitlites tüüpe on ka hästi palju!
pidevad vihmasajud segavad ka veel järjekindlaid otsinguid. jama ikka küll
Oled ehk kuulnud mehest nimega Steve Fossett? Mine ja nüüd uuri- kus ta kadus, millise tohutu väega teda otsiti ja millal ta lõpuks leiti. Siis vaata kaardi pealt, kus ta kadunuks jäi ja kasuta oma pead ka vahelduse mõttes mõtlemise jaoks. Mütsi kandmiseks ei ole ta sulle antud.
Oled ehk kuulnud mehest nimega Steve Fossett? Mine ja nüüd uuri- kus ta kadus, millise tohutu väega teda otsiti ja millal ta lõpuks leiti. Siis vaata kaardi pealt, kus ta kadunuks jäi ja kasuta oma pead ka vahelduse mõttes mõtlemise jaoks. Mütsi kandmiseks ei ole ta sulle antud.
väidad siis, et Bin Laden on surnud? otsitakse laipa v konte?
saatsin oma tel numbri ka. helista kui sul midagi minu kohta öelda on! _________________
väidad siis, et Bin Laden on surnud? otsitakse laipa v konte?
saatsin oma tel numbri ka. helista kui sul midagi minu kohta öelda on!
Sa oled ikka täiesti terve poiss
Sa nagu selle peale ei tulnud, et kui Fossettit ei leitud üles USA pinnal sadade tuhandete otsijate poolt, siis ei leita kusagil pärapõrgus mägedest Bin Ladenit mitte kunagi? Sa võid sinna terve Tallinna ära peita ära ja järgmised kümme aastat ei tea keegi sellest midagi.
kaua sa siin niisama tühja plõksid? kui tahad selles osas kuhugi jõuda, siis nagu ma ütlesin - helista
läheb küll offtopikuks ära, aga arvata võib, et luureorganisatsioonid ei hakka paraplaanide ja massidega mingit ala läbi kammima, et maailma kõige ohtlikumat inimest leida? "otsitakse" ju siiski elusat ja aktiivselt tegutsevat isikut ja seda veel maailma kõige targema, rüütelliku jne jne jne valitsuse poolt
kaua sa siin niisama tühja plõksid? kui tahad selles osas kuhugi jõuda, siis nagu ma ütlesin - helista
Tühja plõksin?
Sulle vist ei ole siiamaani jõudnud kohale, mida tähendavad enne mainitud riikide mägised piirkonnad ning tribal kogukonnad. Sa ei leia sealt mitte kunagi Bin Ladenit üles - kui ta veel üldse elus peaks olema. Lõpetaks nagu selle idiootse vaidluse asja üle, millest sa ilmselgelt eriti just ei jaga?
vull: Ja suure tõenäosusega ei hakata kunagi Bin Ladenit tegelikult taga otsima. Sellest, mitteotsimisest, on ajakirjanduses üsna palju ka juttu olnud.
vull: Ja suure tõenäosusega ei hakata kunagi Bin Ladenit tegelikult taga otsima. Sellest, mitteotsimisest, on ajakirjanduses üsna palju ka juttu olnud.
Niipalju teadmiseks et Osama Bin Laden on CIA tööriist koodnimega "Tim Osman" neil on ja oli vaja sellist buggie meest kusagilt Afganistaani/pakistani koopastest kes ähvardab ja ka mingil määral süü enese peale võtab, et manipuleerida rahva arvamusega, kas teadsid et FBI pole siiani 9/11 terrorirünnakuid ametlikult tema kuritegudeks tunnistanud: http://www.fbi.gov/wanted/terrorists/terbinladen.htm
Ärge laske endid manipuleerida, telekas on lõbustuspark/igavuse peletaja, internet on alternatiivne/ainuõige sõltumatu meedia kust leiab rohkem tõde kui telekast kui tahad teada mis tegelikult maailmas toimub, tsentseerimisega/üldse ära kaotamisega kaasneks vältimatu revulutsioon
Billionaire media mogul Rupert Murdoch gave a strange response when asked about plans for mainstream news websites to charge for content, declaring, The current days of the internet will soon be over.
He was making reference to the fact that corporate media websites cannot continue to survive under their current failing business model.
The establishment media is dying and advertising revenue has plummeted as people turn to blogs and the alternative media for their news in an environment of corporate lies and spin.
This has forced sectors of the corporate media to charge the dwindling number of loyal readers they have left for news content, a practice which is set to become widespread according to Murdoch. This will only send more people over to the alternative media as the old organs of de facto state-controlled propaganda wither and die.
Asked whether he envisaged fees at his British papers such as the Times, the Sunday Times, the Sun and the News of the World, (Murdoch) replied: Were absolutely looking at that, reports the Guardian. Taking questions on a conference call with reporters and analysts, he said that moves could begin within the next 12 months adding: The current days of the internet will soon be over.
Murdochs newspapers and TV networks, which include Fox News and the Asian Star Network, have seen profits plummet from $216m to just $7m year-on-year. MySpace.com is also floundering despite a recent move to replace the companys entire management staff.
It was all but over for the Boston Globe this week, following a threat to close the 137-year-old publication after net losses of $85 million this year alone. Only a last minute cost-cutting agreement on behalf of its owner, The New York Times Company, and The Boston Newspaper Guild, saved the newspaper.
But its not just establishment newspapers that are struggling to survive - social networking websites like Twitter and corporate online video giant You Tube are also deep in the red. Apparently, paying out millions in server fees for half the population of the planet to watch clips of cute puppies isnt a sustainable business model.
This is why You Tube is being forced to pursue lucrative partnerships with giant production studios and broadcasters, at the expense of user generated content which has been relegated to a sub-section of its website, taking the You out of You Tube altogether. Content that may be deemed harmful to You Tubes corporate agenda and its multi-million dollar partnership deals, like The Alex Jones Channel, is being systematically erased from You Tubes website under the pretext of flimsy copyright infringement claims.
The jig is up for the corporate media. If they continue to allow free access to their content they will go out of business because theres not enough advertising revenue coming in, whereas if they charge for content they will lose a huge chunk of their audience and their influence in shaping the news agenda will wane completely.
This is the price the corporate media has paid for lying, spinning and obfuscating on behalf of the virulently corrupt power elite and expecting the population to eat it up without question.
The corporate media monopoly has terminal cancer and they are losing their power, which is why they are aggressively supporting moves to phase out the old Internet altogether and replace it with Internet 2, a highly regulated and controlled electronic Berlin wall, where alternative voices will be silenced and giant corporate propaganda organs will dominate once again.
This what Murdoch is really getting at when he assures us that, The Internet will soon be over and its down to us to stop that agenda from being realized.
Suht mõtlemapanev - reklaamide ignoreerimine/blokeerimine viibki lõpuks tasuliste veebisaitideni ja või saitide sulgemiseni. Ja kui saidid on maksevõimetud ei jõuta ka kiireid ja kalleid internetikanaleid kinni maksta, ei suudeta arendusse piisavalt finantse kaasata, tarbija hävib kasutusmugavuses ning mis peamine, kui telekomide tulud peaksid kahanema kriitilise piirini, ei jõuta ka olemasolevat infrastruktuuri korralikult üleval pidada, rääkimata selle laiendamisest. See siis asja teoreetiline pool, kui asi peaks majanduslikult kurjaks minema. Poliitiline pool (tsensuuri kehtestamine) on sootuks midagi muud.
Idee poolest peaks kommertstegevus lihtsalt netist ära kolima, ehk siis asjad läheks tagasi selle mudeli juurde mis iNeti algul oli - Võrk oli kasutajate genereeritud materjalile (usenetipostitused, kodulehed, jne), kui proffessionaalselt kommertsmaterjali tahtsid siis läksid ja ostis ajaleheputkast.
Oma kunagisi hiigelaegu ajakirjandus/muu meedia "taandarenedes" kindlasti tagasi ei saaks, aga mõningal määral peaks asi siiski paremuse poole minema. _________________ IMO & GPLed
Idee poolest peaks kommertstegevus lihtsalt netist ära kolima, ehk siis asjad läheks tagasi selle mudeli juurde mis iNeti algul oli - Võrk oli kasutajate genereeritud materjalile (usenetipostitused, kodulehed, jne), kui proffessionaalselt kommertsmaterjali tahtsid siis läksid ja ostis ajaleheputkast.
Sa võiks samahästi soovitada, et inimesed peaks kolima tagasi koopasse.
Kui nad sellega oma väljasuremisest hoiduda suudavad siis miks ka mitte
Pigem oli mõte sellessamas dilemmas mis KuriVaiM1u postis välja on toodud: firmad ei saa meediat tasuta pakkuda kuna nad ei teeni "lisade" pealt piisavalt, meedia enda pealt aga ei saa kah tasu küsida kuna siis kaovad needki vähesed kes seni "lisade" kaudu maksid. Loogiline oleks siis ju, et kommertspakkumised liiguvad tagasi reaalsesse maailma - tahad päevauudiseid siis pead ajalehe ostma/telerist vaatama, mitte ei saa kuskilt veebilehelt täpselt sama info kätte. Kui asja Võrgus tahad ajad siis pead rahulduma uudiste kommentaaride ja analüüsidega blogides. EAKOt ja teisi saab järelvalve eest hoolitsema panna, et "analooguudised" digitaalkujul ringlema ei satuks. Võrku jääks alles vaid see kommerts mis juba algusest peale on põhimeedia pakkumise eest nutsu küsinud (parim näide: porri pakkuvad saidid)
Kuigi jah, eks arvata võib et nii need asjad ei lähe. Kommerts ei taha minna ei edasi (uued mudelid) ega ka mitte tagasi (vanad mudelid mis nüüd jälle toimiksid). Ainult paigal tahavad püsida, et midagi tegema ei peaks, raha aga voolaks taskutesse. _________________ IMO & GPLed
Sind hakkas häirima, et teema vaikseks jäänud? _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Austraalia on olemas! _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
No ma lootsin sisimas, et õige Alex Jonesi temaatika kohaselt jõuame selleni, et Illuminaadid on reptiilid, kellel on baas Jupiter ja Marsi vahel asteroidide vöös ja George Bush on Plejaadidelt pärit Grey aga näed - tutkit. Pettumus.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.