|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
06.04.2009 09:03:43
|
|
|
| siLc kirjutas: |
madd0g
Üritasin hwbot andmebaasist selle kiibistiku järgi leida sarnaseid läpakaid aga ainukese Inteli prosega mis leidsin oli, ülla-ülla, Celeron M 520
. |
Mul on celeron M 550
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.04.2009 09:40:16
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
madd0g
Üritasin hwbot andmebaasist selle kiibistiku järgi leida sarnaseid läpakaid aga ainukese Inteli prosega mis leidsin oli, ülla-ülla, Celeron M 520
. |
Mul on celeron M 550  |
| madd0g kirjutas: |
| Ja Protsessor M Cel 520 vahetada mõne C2D vastu. |
Ahah...mis siis lõpuks on? Tee CPU-Z`i näitudest pilti, kuidagi võiks tõeni jõuda...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
06.04.2009 15:57:24
|
|
|
| soov oleks saada ühte säästu kontorimasinat, pakkuge midagi, töövahenditeks on office, ja raamatupidamisprogram, msn ja IE. klaver ja hiir komplekti
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiih
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2007
|
07.04.2009 02:19:43
|
|
|
| Palun soovitage arvutikomplekti peamiselt fototöötluseks (digifotode sättimine, RAW failide konvertimine ja ka vaatamine). Hea oleks kui komplekt oleks ka võimalikult vaikne ja hind võiks olla 7-8000.- kanti. Arvutiga ei hakata kunagi mängima 3d mänge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
07.04.2009 09:10:36
|
|
|
| hiih, Kas hinda peavad mahtuma ka hiir/klaver/molu/OS?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2009 19:50:40
|
|
|
| Tohoh, kriis pole vist kõiki tabanud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
07.04.2009 19:52:47
|
|
|
, välja peaks vedama GTA IV ja HD filmid.
btw, ega ma kogu kupatust korraga osta, jupp-jupi haaval, niiet kokkusaamisega läheb aastake, ootan ka hinnalangusi, a, kas muidu selline kompott sobiks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2009 19:54:16
|
|
|
Kast aus ja uhke,ning kõik peaks sobima ideaalselt 8) Prosele vaataks mingi korralikuma cooleri peale,et saaks vähe OCd ka teha
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2009 19:57:18
|
|
|
Mälud ei sobi. DDRII800 peab olema. Emaplaadi vahetaks välja, aga ei oska soovitada selles hinnaklassis.
Või on omgwtf'l õigus? : <
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2009 19:57:47
|
|
|
Loomulikult on mul õigus 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2009 19:58:49
|
|
|
| Whoops, ajan jah soga, sorri.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
07.04.2009 20:03:52
|
|
|
No, soovita siis sutsu kallimat.
Ahjaa, clockitav on kast ka ju, eks?
Helikaardi unustasin ka ära- https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Helikaardid/35948/ või midagi paremat kuni 1200?
Põhitöödeks saab olema väga suures osas helitöötlus, AutoCAD'i kasutamine, PhotoShop'i kasutamine ning loomulikult filmide vaatamine, mängude mängimine ja netis käimine.
Kompott peaks olema KIIRE!
Jahutust ei oska siis keegi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2009 20:06:42
|
|
|
Selle võtaks Cooleriks
Rami võtaksin ise vast esialgu vaid 6Gb 12Gb väheke palju vast
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2009 20:12:37
|
|
|
Raha palju, vaata ehk seda.
omgwtf, kas ta mitte seda ei vaja sinu cooleri korral? või ajan järjekordselt jama välja?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2009 20:14:03
|
|
|
| Jah see vist vajalik tõesti selleks.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
07.04.2009 20:17:39
|
|
|
Aga ma mõtlen nüüd üleüldist kasti jahutust, milliseid võtta?
See CPU jahutus ei jahuta ju kogu kasti ...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2009 20:31:05
|
|
|
| Tahad ülekellata?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
07.04.2009 21:32:59
|
|
|
Tonsor, jah.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
07.04.2009 21:49:50
|
|
|
| Kordan kõsimust, soovitage palun säästu kontori masinat, töövahenditeks office, IE, MSN ja raamatupidamisprogramm.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
08.04.2009 10:01:04
|
|
|
| vex kirjutas: |
| Kordan kõsimust, soovitage palun säästu kontori masinat, töövahenditeks office, IE, MSN ja raamatupidamisprogramm. |
Kas office ja raamatupidamis programm olemas või need vaja juurde osta, mis max hind, lcd, klaver, hiir ka vaja osta ?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiih
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2007
|
08.04.2009 11:58:01
|
|
|
| hiih kirjutas: |
| Palun soovitage arvutikomplekti peamiselt fototöötluseks (digifotode sättimine, RAW failide konvertimine ja ka vaatamine). Hea oleks kui komplekt oleks ka võimalikult vaikne ja hind võiks olla 7-8000.- kanti. Arvutiga ei hakata kunagi mängima 3d mänge. |
| attrs kirjutas: |
| hiih, Kas hinda peavad mahtuma ka hiir/klaver/molu/OS? |
Vaja osta ainult kast: emaplat, prose, mälu, kõvaketas, tiotekas, korpus ja videokaart kui seda on eraldi ikka vaja (olemas on: monitor, hiir, klavel ja isegi plaadimängija ning plekist kaste tegelikult leidub kah)
Videokaartide teemas sain juba teada, et tegelikult on 2D jaoks siiski mälu ja prose kõige olulisemad ja kui need saab korralikule emaplaadile, siis ei ole eraldi graafikakaartila raha mõtet raisatagi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=407673
Et siis milline MB, mälu, prose, jne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
08.04.2009 12:14:16
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| vex kirjutas: |
| Kordan kõsimust, soovitage palun säästu kontori masinat, töövahenditeks office, IE, MSN ja raamatupidamisprogramm. |
Kas office ja raamatupidamis programm olemas või need vaja juurde osta, mis max hind, lcd, klaver, hiir ka vaja osta ? |
just nimelt on vaja võimalikult odavat arvutit, programme pole vaja, läheb vabavaraliselt, klaver hiir läheb komplekti, LCD olemas.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
08.04.2009 16:21:56
|
|
|
| vex kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
| vex kirjutas: |
| Kordan kõsimust, soovitage palun säästu kontori masinat, töövahenditeks office, IE, MSN ja raamatupidamisprogramm. |
Kas office ja raamatupidamis programm olemas või need vaja juurde osta, mis max hind, lcd, klaver, hiir ka vaja osta ? |
just nimelt on vaja võimalikult odavat arvutit, programme pole vaja, läheb vabavaraliselt, klaver hiir läheb komplekti, LCD olemas. |
Noh siis eelarve võiks olla nii 5200kr
Kast: INTEL Dual Value HD
Klaver: Logitech ultrax premium est
Hiir: Logitech RX300 BLACK
Ise ostaks sellise oma kontori rotile 8)
Või vaja veel odavamalt
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
08.04.2009 18:28:12
|
|
|
EDIT:
Kast ka :
http://www.coolermaster.com/products/product.php?language=eu&act=detail&tbcate=246&id=5780
Kas on siis mõtet otsida parem emaplaat? On mõtet asendada ATI nVidia'ga?
| tsitaat: |
Helikaardi unustasin ka ära- https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Helikaardid/35948/ või midagi paremat kuni 1200?
Põhitöödeks saab olema väga suures osas helitöötlus, AutoCAD'i kasutamine, PhotoShop'i kasutamine ning loomulikult filmide vaatamine, mängude mängimine ja netis käimine. Välja peaks vedama GTA IV ja HD filmid.
Kompott peaks olema KIIRE!
|
| omgwtf kirjutas: |
Selle võtaks Cooleriks
Rami võtaksin ise vast esialgu vaid 6Gb 12Gb väheke palju vast  |
Ma mõtlesingi ainult 6 GB, ma tahan ju teada ainult kas üks või teine sobib paremini
| Tonsor kirjutas: |
Raha palju, vaata ehk seda.
omgwtf, kas ta mitte seda ei vaja sinu cooleri korral? või ajan järjekordselt jama välja?  |
| tsitaat: |
| Aga ma mõtlen nüüd üleüldist kasti jahutust, milliseid võtta? |
Huh, õppisin ka tsiteerimise ära : )
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
08.04.2009 20:00:47
|
|
|
Valesti tsiteerisid ju. :p
Corsairid tunduvad paremad.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
09.04.2009 14:05:32
|
|
|
link
Võid ühe lisada sinna emaplaadi mooduli külge välja puhuma, kuid nendest juba komplektis olevatest ehk piisab korraliku õhuliikumise jaoks.
Kena korpus muidu, kui ära soetad siis anna teada kui vaiksed need suured ventilaatorid on.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
11.04.2009 14:26:41
|
|
|
Mis kast panna kokku vanemale inimesele. Erilist ressurssi vaja ei ole. kasutatakse wordi, exelit jms. Video võib olla täiesti vabalt interigreeritud ja muud asjad ka sellised lahjemad, et midagi erilist ei ole vaja. Ise vaatasin et proseks võiks E5200 olla, wordi ja exeli jaoks on seda üle aru, aga vist lahjemat ei ole ka enam mõtet osta. Et mida teie arvate ? hind võiks olla suhteliselt madal.
E: Juurde oleks vaja veel mingit odavamat laserprinterit ~1000kr, monitori, mingi 17" sobiks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.04.2009 11:05:47
|
|
|
Sooviks abi sülearvuti ostul, hind kuni 13 000.-. Hetkel endale silma jäänud Dell Studio 1537, kuid sellel mõningad tüüpvead media nuppudega ja heli kvaliteediga. Samas vaadanud ka Aceri ja Asuse tooteid, näitajad on Dellist küll paremad aga pole aimugi nende kvaliteedist. Arvuti pole mõeldud mängimiseks, pigem muuks meelelahutuseks ja koolitööks.
Ekraan alates 15,4'', mälu 3gb ja kõvaketas 250gb.
Ootaks soovitusi, mida osta, põhjendusega.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
12.04.2009 16:15:00
|
|
|
kas HP Pavilion dv5-1160en ei sobi?
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.04.2009 18:01:23
|
|
|
| hp-st hoian pigem kaarega mööda, liiga palju negatiivset selle kohta kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.04.2009 18:03:57
|
|
|
HP on hea ainult trenni tegemiseks. Väga palju saab garantii vahet joosta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.04.2009 18:32:39
|
|
|
| Tüüpvead nupupaneeli ja heliga oli mu teada Studio 1535`l, 1537`l peaksid need juba parandatud olema.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
13.04.2009 01:29:03
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Mis kast panna kokku vanemale inimesele. Erilist ressurssi vaja ei ole. kasutatakse wordi, exelit jms. Video võib olla täiesti vabalt interigreeritud ja muud asjad ka sellised lahjemad, et midagi erilist ei ole vaja. Ise vaatasin et proseks võiks E5200 olla, wordi ja exeli jaoks on seda üle aru, aga vist lahjemat ei ole ka enam mõtet osta. Et mida teie arvate ? hind võiks olla suhteliselt madal.
E: Juurde oleks vaja veel mingit odavamat laserprinterit ~1000kr, monitori, mingi 17" sobiks |
E2: Kasti, Monitori (LCD näiteks 19", kindlasti ei tohi olla Wide), Laser printerit, Mälupulka(2gb sobiks täiesti, suuremat ei ole kindlasti vaja), hiirt, klaviatuuri
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koristaja
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
13.04.2009 12:42:07
|
|
|
ma arvan, et peaaegu sama hinnaga saad sama jõudlusega netbooki, millele statsionaarsetes tingimustes lisad välise monitori, bt klaveri+hiire
samas toimib portatiivsena, küll häirivalt väikse (harjumatult vähe piksleid kõrguses) ekraaniga läpakana
_________________ 600613 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
13.04.2009 14:00:08
|
|
|
| koristaja kirjutas: |
ma arvan, et peaaegu sama hinnaga saad sama jõudlusega netbooki, millele statsionaarsetes tingimustes lisad välise monitori, bt klaveri+hiire
samas toimib portatiivsena, küll häirivalt väikse (harjumatult vähe piksleid kõrguses) ekraaniga läpakana |
See netbook'i variant tasub kindlasti kaalumist, muidu EeePC box kärab kontoritööks küll
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
13.04.2009 21:41:36
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Tüüpvead nupupaneeli ja heliga oli mu teada Studio 1535`l, 1537`l peaksid need juba parandatud olema. |
1535'l on viga parandatav biosi flashimisega, 1537'l pidi mingi ajapärast uuesti esinema. Aga inspiron 15? Oskab keegi midagi rääkida?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
14.04.2009 16:05:17
|
|
|
milline on parim videokaart 3k eest?
kas HD4870 1GB või GTX 260 OC 896MB
Kumb parem?
Vist enamvähem samad?
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.04.2009 17:44:36
|
|
|
| Mask kirjutas: |
milline on parim videokaart 3k eest?
kas HD4870 1GB või GTX 260 OC 896MB
Kumb parem?
Vist enamvähem samad? |
Ehk hoopis SEE
Eelmainitud 2 valiks ise 260 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
14.04.2009 19:18:25
|
|
|
hd4890 3k eest norm jah
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
14.04.2009 20:56:45
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Mask kirjutas: |
milline on parim videokaart 3k eest?
kas HD4870 1GB või GTX 260 OC 896MB
Kumb parem?
Vist enamvähem samad? |
Ehk hoopis SEE
Eelmainitud 2 valiks ise 260 8) |
SEE on jah parem.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nomisjama
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
14.04.2009 21:02:02
|
|
|
Tere, tahaksin osta kõrvaklappe, millel on küljes ka mikrofon. Vaja oleks neid skypes rääkimiseks ja muusika kuulamiseks põhiliselt. Ma ei tea nende hindadest ja erinevatest firmadest midagi ja seega äkki oskate midagi pakkuda. Maksma olen nõus kuskil kuni 600, aga muidugi mida odavam, seda parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
15.04.2009 21:54:42
|
|
|
| Kumba x58 kiibistikuga platet soovitate, kas MSI Eclipse SLI või Asuse Rampage II Extreme?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
19.04.2009 15:08:14
|
|
|
Segan natukene, ei taha väga pealekäia aga:
| tsitaat: |
Põhitöödeks saab olema väga suures osas helitöötlus, AutoCAD'i kasutamine, PhotoShop'i kasutamine ning loomulikult filmide vaatamine, mängude mängimine ja netis käimine. Välja peaks vedama GTA IV ja HD filmid.
Kompott peaks olema KIIRE!
|
Küsiks siis:
1) Kas toide piisab, või äkki sobiks mingi teise tootja oma paremini?
2) Kas see: kirjutaja-lugeja : https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Optilised+seadmed/88423/ Peaks siis kirjutama/lugema nii Blu-ray, DVD kui ka CD plaate?
3) Kummad mälud võtta?
4) Kas on siis mõtet otsida parem emaplaat?
5) On mõtet asendada ATI nVidia'ga?
6) Palju selline umbes elektrit võtab?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
19.04.2009 15:11:59
|
|
|
| Toide toidab ilusti (võib isegi natuke nõrgema võtta imo), kirjutaja peaks kõiki neid asju tegema, Corsairid, emaplaat on kõik hea, videokaardil pole midagi viga, elektri kohta ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|