|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
01.06.2008 10:14:43
|
|
|
| seda mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leet66
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
01.06.2008 13:29:05
|
|
|
jah, sedasama ehk $6.99
_________________ Kes minevikku ei mäleta, see ostku mälu juurde! |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smifens
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2007
|
07.06.2008 00:15:09
|
|
|
| On ikka huvi see skin tellida ? Oleks ka mestis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nicko
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2002
|
07.06.2008 22:26:29
|
|
|
Sai kuu aega tagasi saksast ostetud 8GB versioon. panen kirja oma tähelepanekud.
Originaal firmwarega pani segast koguaeg (jooksis kokku ja aku sai iseenesest tühjaks). uue firmwarega (1.21.01 kui ma ei eksi) töötab ilusti. Ekraan on tõesti ere ja loetav ka päikese käes. Seade ise tundub jah väga õrnakene ja sellepärast ostsin juurde ZEN Clear Case plastümbrise ja nüüd võib ka põrketeste teha
Mälukaardilt kopeerib kõik failid küll ära aga paneb need fotode kausta ja sealt ei saa muusikat kuulata. Seadmel on eri funktsioonide jaoks põhimälus spets kaustad (nt muusikat otsib ainult muusika kaustast ja pilte piltide kaustast) Muusikat saab otse mälukaardilt kuulata küll.
Lihtsalt huvitav feature, et FM raadio näitab ka levi tugevust nagu mobiilil
Kaasas olev video konvertimise tarkvara on tõesti aeglane. Peab midagi muud selleks vaatama. VirtualDub peaks ka aitama, aga pole proovinud veel kas player sööb VirtualDubiga tehtud faile.
Ei ole märganud, et mälukaardilt muusika kuulamine aeglasemalt toimuks. Mälukaardilt kuulates ei saa menüüsse surfama minna, siis katkeb muusika ära, põhimälust kuulates jääb muusika käima. Mälukaardile ei lase ka siis kui aku hakkab tühjaks saama. Kui silma järgi 10-20% oli aku, siis ei lasknud enam mälukaardilt kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
07.06.2008 22:32:28
|
|
|
Ise lähen esmaspäeval Austriasse..peab vaatama, et ehk leiab sealt mingisuguse kesta endale
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leet66
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
08.06.2008 17:44:17
|
|
|
On huvi küll, isegi 2 tk tahaks, kuid äkki keegi viitsiks tellimisep oole endapeale võtta. Pole tegelenud välismaalt tellimisega jne. Või äkki RaidoR võtaks Austriast neid mitu. Olenevalt hinnast oleks mina niimoodi 2 tk küll valmis kinni maksma.
_________________ Kes minevikku ei mäleta, see ostku mälu juurde! |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
08.06.2008 18:23:24
|
|
|
Eks ma vaatan...lähen ikkagi turismireisiga ja ei tea, kuidas ma poodidesse jõuan. Võimalusel toon, kuid minu peale lootma ei tasu jääda
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smifens
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2007
|
08.06.2008 20:51:49
|
|
|
| Kui tõesti leiad midagi, siis kui lisa tood ostaks kohe ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
26.06.2008 18:14:18
|
|
|
| Pidin eile 8gb-se versiooni saama aga ravolink pani näkku, homme peaks selle asemel 16gb-se saama.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
26.06.2008 19:33:25
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| ravolink pani näkku |
see on ju see ettevõte, mis müüs teadlikult turu-mälupulkasid originaalide nime all. Ei ostaks sealt midagi
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
29.06.2008 05:38:43
|
|
|
spongerdan, player on käes (16gb). Muidu kodulehel on neil jah et tellimis aeg on 1-2 päeva aq ma sain umbes nädal pärast maksmist kätte.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
29.06.2008 10:15:41
|
|
|
Kui sul mälu on 16 giga, kas sa siis loobid kogu oma helikogu sinna peale we? Või mida sa teed selle ruumiga? Endal 4gigane isend(ostetud oktoobris) ja mul seal 2,5 GB vaba. Ei oska midagi sinna tarka panna. Muusikat võib ju palju panna, aga niikui nii ei kuula ju kõike.
Kas keegi teab nüüdseks paremat/kiiremat video konvertimisprogrammi kui see kaasas olnud?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiFF
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2007
|
29.06.2008 10:52:42
|
|
|
Isegi leidsin ühe, oli mingi daniusofti creative zen video converter või asi.
Hästi convertis, midagi halba pole öelda.
Peaks tasuline olema, a ma muidugi leidsin mingi võimaluse, kuidas mitte maksta.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
29.06.2008 12:29:53
|
|
|
spongerdan, eelmine player oli 5g sinna ei mahtunud ära kõik, pidi aegajalt midagi kustutama.
Convertimiseks kasutan Total video converterit ja converdin wmv formaati.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
17.07.2008 23:52:03
|
|
|
Ma tellin vist ka selle Creative zeni endale(8gb). Praegu kahtlen kas võtta sony walkman video või creative zen.
Kallid Zeni omanikud öelge miks peaks eelistama Zeni
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senso
HV kasutaja
liitunud: 15.07.2007
|
18.07.2008 00:00:07
|
|
|
võta ipod touch
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
18.07.2008 00:47:39
|
|
|
| raha pole nii palju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
18.07.2008 00:50:28
|
|
|
| ants_k, ipodil ple igastahes raadiot n'shit sony ple uurinud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
18.07.2008 00:53:06
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| ants_k, ipodil ple igastahes raadiot n'shit sony ple uurinud. |
minu kogemuse põhjal pole see suurem kaotus. valdava enamuse mp3-mängijate antennid on nii viletsakesed, et korralikult katkestuste ja sahinata signaali nagunii liikudes vastu võtta ei suuda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
28.07.2008 22:37:47
|
|
|
| kas keegi oskab öelda kus kohast sellele pleierile armbandi osta saaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
29.07.2008 10:16:47
|
|
|
| Peaks vist see olema.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
30.07.2008 00:22:50
|
|
|
| on see usaldusväärne koht tellimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.07.2008 00:29:26
|
|
|
| zebra on ok
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
30.07.2008 00:55:02
|
|
|
| Muidu kas keegi on endale selle armbandi tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
06.12.2008 22:45:10
|
|
|
Mingi rockboxi häxi ka keegi sellel playeril juba käima on saanud? Kodukalt uurisin, tüübid on juba ZEN-ide kallale läinud aga mingi kahtlane teema on installimisega ..
Edit (6.dets): Mul käis leierkast ~2 kuud tagasi pesemas ekraan sodi, alguses suutis arvuti isegi välja lugeda mis seal peal on. Keegi ära osta ei taha?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.04.2009 20:24:17
|
|
|
Sattus see teema silma , mõtlesin , et kirjutaks enda arvamuse kah sellest , kuigi see mul juba aasta olnud kasutuses .Sai ostetud , kuna Creative Zen Sleek värvilise ekraaniga MP3 aku oli põhimõtteliselt läbi , pidi pea iga päev laadima ja ka sellepärast , et see oli paras telliskivi suuruse poolest aku kestvuse koha pealt on vägagi korralik jubin , ekraan on hea , kuigi mul kriimud sellest , et panin kogemata välgumihkli ja MP3 samasse tasku ja siis tuli mingi jooksmine . Aga neid pmst ei näe , kui päikest peale ei paista .
Esimesel päeval mul õnnestus kuidagi selle firmware peeti keerata ja pidin uuesti kõik peale laskma , aga peale seda on korras . Aga ega keegi ei oska soovitada mingit spets soki taolist asja nagu iPodidel on kus sees hoida ? Tahaks vältida tulevikus kriimustusi teistest esemetest .
Videosid on täitsa normaalne vaadata , bussis olen vaadanud Simpsoneid ja kunagi teel Kuutsemäele sai Die Hard 4 ära vaadatud ning peale seda kah hunnik filme ja väikseks see ekraan küll ei jäänud , ma ei saa aru kuidas teistele see väikseks jääb .
Muidugi üks suur möödapääsmatu probleem on - mälu on vähe ... 8 GB . 80 GB oleks tore , siis mahuks kõik mu muusika ja paar filmi kah peale , aga siis oleks see kõvakettaga ja omajagu suurem .
Edit: Laadijaks on miski jubin tuttava tuttava poolt kokku pandud ... USB ots ja adapter ma ei tea mille küljest ja läheb otse seinakontakti . Senini töötab hästi ( peale ca 7 või 8 kuulist kasutamist ) . Ja mulle jõudis kohale et praegu on aprill , niiet see on mul hoopis 16 kuud olnud , mitte 1 aasta .
viimati muutis Heineken 08.04.2009 23:09:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiFF
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2007
|
08.04.2009 22:34:26
|
|
|
Endal oli ka varem see, nüüd on Zen X-Fi 16GB. Kiidan mõlemat pleierit, praegusel heli muidugi natukene parem.
| Heineken kirjutas: |
| Aga ega keegi ei oska soovitada mingit spets soki taolist asja nagu iPodidel on kus sees hoida ? |
Soovitan sul see iPodi sokk osta. Ise kasutan seda praegu ja pole pleierilt veel ühtegi kriimu leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.04.2009 22:54:18
|
|
|
Eks midagi muud üle ei jää jah . Lähiajal siis kusagile poodi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
09.06.2010 20:36:58
|
|
|
niih, kust ma saaks sellisele Creative Zen pleierile autohoidiku
või mingit mounti mis sobiks sellele pleierile *ideaalselt*
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|