|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.03.2009 10:39:00
Swedbank hoiatab petukirja eest |
|
|
link :: Tarbija24
Paljud inimesed, kelle seas on Swedbanki kliente, on saanud oma e-posti kirja, kus pank küsib kliendiandmeid. Pank kinnitab, et antud teade ei ole saadetud panga poolt ja tegemist on pettuse katsega.
Pank ei küsi kunagi e-maili teel kliendi käest turvatunnuseid ega nõua nende uuendamist taolises vormis. Swedbank palub kõikidel antud kirja saajatel see koheselt kustutada. Kogu panga käsutuses olev informatsioon on politseile edastatud kriminaalmenetluse otsustamiseks.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
23.03.2009 10:52:11
|
|
|
Sain ka täna sellise kirja, milles link.
Linki aades soovitakse teada pangakaardi andmeid.
Saatsin ka panka sellekohase kirja.
Igatahes reageering on kiire
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
23.03.2009 10:57:17
|
|
|
http://netual l-54-130.cnt.nerim. net/HansaBank-SwedBank/index.php link siis selline.
Eriti lammas peab muidugi olema, et pank küsib sinult ATM koodi .
EDIT by XYZ : link ei pea olema otse kasutatav siitkaudu
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
23.03.2009 10:59:41
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti lammas peab muidugi olema, et pank küsib sinult ATM koodi .
|
Eestis on küllaga neid, kes on selle "õnge" läinud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
23.03.2009 11:00:00
|
|
|
| dellu kirjutas: |
http://netual l-54-130.cnt.nerim. net/HansaBank-SwedBank/index.php link siis selline.
Eriti lammas peab muidugi olema, et pank küsib sinult ATM koodi . |
Milleks vaja panna siia aadress - mõni klõpsabki sellele.
EDIT by XYZ : link ei pea olema kasutatav siitkaudu
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
23.03.2009 11:01:43
|
|
|
kui siit teemast klõpsab, siis on ju hea.
saab ju esimese posti järgi aru,et tegu on petuskeemiga.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
23.03.2009 11:03:48
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
kui siit teemast klõpsab, siis on ju hea.
saab ju esimese posti järgi aru,et tegu on petuskeemiga. |
On olnud ka selliseid kellele seletad ära, et see link toob halba - aga ikkagi ta klõpsab sellele ja kirjutab omi andmeid teab kuhu.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
23.03.2009 11:07:03
|
|
|
| Sellised ongi mõeldud pettureid toitma.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.03.2009 11:22:15
|
|
|
| Tegin veidi kosmeetikat........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
23.03.2009 11:33:46
|
|
|
oli mulgi see kiri postkastis. MInd huvitab rohkem see, kuidas nad oskavad õigesse kohta neid kirju saata...
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
23.03.2009 11:34:44
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas nad oskavad õigesse kohta neid kirju saata...
|
Milline see õige koht on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
23.03.2009 11:36:32
|
|
|
eeldatavasti Hansapanga kliendid. Või üldse eestlased. Kus nad oma inffi ammutasid? Mulle tuli üldse Yahoo aadressile, kus on mul asukohaks pandud naljapärast USA
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
23.03.2009 11:37:35
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| eeldatavasti Hansapanga kliendid. Või üldse eestlased. Kus nad oma inffi ammutasid? Mulle tuli üldse Yahoo aadressile, kus on mul asukohaks pandud naljapärast USA |
Eks see saadeti ikka (suvaliselt) kõigile, kelle aadresse omati
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
the_ul
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2006
|
23.03.2009 11:40:03
|
|
|
noh, mina olen konkurentide klient, aga ikka sain selle maili
aga kuna ausal kodanilik pole vaja midagi karta ega varjata, siis ma loomulikult oma andmed ka esitasin
laiskusest pasten oma muljetamise irc'ust:
(10:32:25 AM) ***the_ul_afk suhtleb pangaga
(10:32:39 AM) the_ul_afk: hmm.. huvitav, mul oleks nagu seebipangast kaart
(10:32:58 AM) the_ul_afk: miks ma siis pean swedbank lehe kaudu oma kaardiandmeid uuendama
(10:33:07 AM) the_ul_afk: krt, igaks juhuks parem teen ära
(10:33:31 AM) the_ul_afk: äkki hakkab siis sahtlist leitud 10 aastat vana tallinna panga kaart tööle
(10:36:24 AM) the_ul_afk: kõigele lisaks
(10:36:46 AM) the_ul_afk: see f-king skämmimise-koodiküsimise leht EI TOIMI!!!!
(10:37:13 AM) the_ul_afk: mida on, krt, kui minult pangaandmeid välja petetakse, siis ma ootan vähemalt korralikku teenindust sel alal
(10:37:16 AM) the_ul_afk: jobukari
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
23.03.2009 14:14:56
|
|
|
Enam link ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
23.03.2009 14:40:12
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Enam link ei tööta  |
Minul küll töötab. Kui mõtled siin olnud minu antud linki, siis mingi admin/mode mudis seda natuke, et mõni lollike kogemata ei läheks siit andmeid sisestama . Tegelikult ei ole l ja l vahel tühikut.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
23.03.2009 17:58:33
|
|
|
tomorrow, suupärane kindlasti, aga ments ju alles otsustab, kas alustada menetlust või mitte...
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
23.03.2009 19:34:32
|
|
|
EI mõista, kus see bot on saanud enamike Swedbanki kasutajate e-maili aadresid . Ise pole õnneks sellist kirja saanud, võibolla oli abi gmaili rämpsufiltrist.
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.03.2009 12:05:56
|
|
|
Jep, täna on uus õngitsejate kiri juba uue veebiaadressiga, kiri tapeti Spamassassini poolt ~25minutit tagasi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.03.2009 12:32:14
|
|
|
Jätkavad visalt, lootes, et äkki näkkab?
Kui see nüüd peaks tõele vastama, siis on Eesti Vabariigi kodanike IT-alane teadlikkus tõusnud.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
24.03.2009 14:47:02
|
|
|
mul tuli samale meilile, mis eelmine kord. Kuna ma eelmise märkisin SPAMiks, siis see läks ise juba prügikasti.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.03.2009 15:00:20
|
|
|
Õhtuks oli kinni . Vähemalt uudistes rääkis kah sellest ja hoiatati kõiki ,loodetavasti isegi kergeusklikud jäid mõtlema et ikka ,kas ikka peab andmeid sisestama . Et nagu rahvusvaheline koostööna suleti see leht
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramses007
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
25.03.2009 00:54:44
|
|
|
minul mozilla anidis selle lehele kirja et on libaleht vms. aga siis kui ütlesin et eira siis ei olnud midagi sellel lingil.
_________________ MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
25.03.2009 10:52:34
|
|
|
Nonii sain uue meili, lingile klikates näeb libaleht välja selline:
Spoiler 
http:KAIGASKAIGASip-209-124-192-94.static.eatel.netKAIGASHansaBank-SwedBankKAIGASindex.php
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.03.2009 11:34:34
|
|
|
Jep, phishijad ei väsi - tänane uus assassineeritud spämm (saabunud ~50 minutit tagasi) juhatab juba uuele leheküljele.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
25.03.2009 13:27:14
|
|
|
täna tuli uus kiri jah, nüüd on ainuke vahe et punasega oli lisatud üks rida:
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.03.2009 15:30:34
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
täna tuli uus kiri jah, nüüd on ainuke vahe et punasega oli lisatud üks rida:
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD. |
See rida oli juba eilses versioonis sees. Eilne ja tänane kiri on sisuliselt identsed, vaid link on uus.
Muide, kirja ülaserva paigutatud pilt on lingitud otse Wikimedia-sse: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2d/Hansapank.png
ehk leitud Hansapanga Wiki leheküljelt ja otse sinna lingitud. Nupumehed...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
25.03.2009 16:08:29
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
täna tuli uus kiri jah, nüüd on ainuke vahe et punasega oli lisatud üks rida:
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD. |
See rida oli juba eilses versioonis sees. Eilne ja tänane kiri on sisuliselt identsed, vaid link on uus.
Muide, kirja ülaserva paigutatud pilt on lingitud otse Wikimedia-sse: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2d/Hansapank.png
ehk leitud Hansapanga Wiki leheküljelt ja otse sinna lingitud. Nupumehed... |
no meile tulnud esimeses kirjas (esmaspäeva hommikuses) seda ei olnud.
Kiri 1:
| tsitaat: |
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank will change its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
Click here and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners
|
Kiri 2:
| tsitaat: |
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank changed its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD.
Click here and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.03.2009 16:15:14
|
|
|
Kokku on 3 kirja tulnud:
Kiri 1.
| tsitaat: |
----- Original Message -----
From: AS Hansapank - SwedBank
Sent: Monday, March 23, 2009 9:13 AM
Subject: AS Hansapank - SwedBank
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank will change its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
Click here (http://netuall-54-130.cnt.nerim.net/HansaBank-SwedBank/index.php) and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners |
Kiri 2.
| tsitaat: |
----- Original Message -----
From: Hansapank - SwedBank
Sent: Tuesday, March 24, 2009 10:36 AM
Subject: Hansapank - SwedBank
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank changed its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD.
Click here (http://nsc69.38.5-141.newsouth.net/HansaBank-SweedBank/index.php) and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners |
Kiri 3.
| tsitaat: |
----- Original Message -----
From: Hansapank - SwedBank
Sent: Wednesday, March 25, 2009 9:44 AM
Subject: Hansapank - SwedBank
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank changed its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
FOR THE MOMENT WE WILL REQUIRE ONLY YOUR MASTERCARD.
Click here(http://ip-209-124-192-94.static.eatel.net/HansaBank-SwedBank//index.php) and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
25.03.2009 20:45:28
|
|
|
Heh. Mul töökohas tulemüüri spämmifilter on präeguseks juba 124 kirja ära korjanud.
Et nad ka ei väsi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.03.2009 20:56:11
|
|
|
Kuidas programm ära väsima peaks
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
25.03.2009 21:04:31
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
Kuidas programm ära väsima peaks  |
No väsib siis - või lülitatakse välja - kui ühtegi tulemust mõne aja jooksul ei tule...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.03.2009 09:21:04
|
|
|
| Tühi lootus sul! Kuna levitama on pandud võõrad arvutid, siis saad loota vaid n.ö. asendajatele, s.t. et valitakse uus sihtmärk (hõivatud arvutite omanikele sa loota ei saa, need on liiga lollid).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
26.03.2009 14:53:43
|
|
|
Sisestaks sinna mingi skriptiga lõpmatult suvalisi pinne ja pangakaarte, las siis murravad pead
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.03.2009 15:04:43
|
|
|
| tsitaat: |
Swedpanga IT meeskond saaks siis jälgida, mis IP-aadressidelt üritatakse valede ligipääsuandmetega sisse pääseda
|
Sellisel juhul tuleks petturitele saata ainult kaardinumbreid, mis numbri järgi oleksid ikka Swedbank´i omad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
26.03.2009 16:57:14
|
|
|
"seebipank"
pank ise võiks saata sinna lehele mingi portsu libakontosi ja nende kasutajate jälitamise organiseerida
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
26.03.2009 22:12:57
|
|
|
ma panin juba esimese kirja peale lambist sinna numbri ja pinni, ütles et vale kombinatsioon
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|