Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 379, 380, 381  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 03.04.2009 21:30:02 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Dial-up rokib. Nagu lapsepõlves noh. Neti.ee pihta on ping 2 sekundit jne thumbs_up.gif


Endal dial up pole aga aeglane on küll imelikult icon_eek.gif 30KBs kõigest

Seoses erakorraliste töödega 05.04.2009 kell 03:00 - 04:00 võib esineda internetiteenuse kasutamisel häireid üle Eesti.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 03.04.2009 22:03:25 vasta tsitaadiga

järjekordne nali siis, tellitud sai staatiline IP, täna avastasin, et IP oli muutunud icon_eek.gif Helistasin ja küsisin, mis jama on. Öeldi et jah, muutunud on, kuna paar päeva tagasi oli saadetud mingi arve kohta makseteade ja sellepärast muutus ka IP icon_eek.gif icon_eek.gif Küsisin, et kas see on mingi nali ja vastuseks sain, et kuna arve oli siis minu arusaama mööda paar päeva üle läinud, siis teinekord kindlasti ära maksta õigel ajal, muidu ehk see IP lastakse jälle lahti ja keegi teine võib endale saada.

Loomulikult peaks arved õigel ajal ära maksma (mina pole klient), kuid khm, maksetähtaja ületamisel saadetud makseteatis muudab IP ära??? Müstika...

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006




sõnum 03.04.2009 23:46:03 vasta tsitaadiga

Tõesti müstika,omal seisab karp niisama seinal aga järgi lylitada ei julge:s.Sai vahepeal üle kolitud teise provaideri juurde ja kõu jääb tahaplaanile.Viimati oli kombeks lisaks kesistele kilobittidele ka signaalilampi mitte põletada.Oli öösel väljas,omiku paned järgi ja ei saa öölda et levi kehva,isegi signal tuluke ei hakanud põlema:S.Ja nii korduvalt juba mitu kuud.Vahel kulus ikka tunnike enne kui signaal saabus.Millest see pull?Igatahes kops lendas üle maksa,hetkel sama raha eest 2,4ghz wifi ja kiirus 2 meegi stabiilne.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 04.04.2009 00:27:07 vasta tsitaadiga

walwur, kellelt ostad seda 2 megast netti?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2009 00:41:48 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Scart kirjutas:
Dial-up rokib. Nagu lapsepõlves noh. Neti.ee pihta on ping 2 sekundit jne thumbs_up.gif


Endal dial up pole aga aeglane on küll imelikult icon_eek.gif 30KBs kõigest

Seoses erakorraliste töödega 05.04.2009 kell 03:00 - 04:00 võib esineda internetiteenuse kasutamisel häireid üle Eesti.


kas on siis raske aru saada,et tänaseks on 960 megabitti ilmselgelt üle müüdud!

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 04.04.2009 13:33:08 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Loomulikult peaks arved õigel ajal ära maksma (mina pole klient), kuid khm, maksetähtaja ületamisel saadetud makseteatis muudab IP ära??? Müstika...

Müstikat on selle asjaga teisigi. Kurtis mulle üks tuttav oma muret kõuga. temal oli samuti arve tähtpäev üle läinud ja tuli hoiatav teade ja koos selle teatega kadus ära ka Gmaili kontrollimise võimalus üle POP3-e. Kõik teised postkastide kontrollid töötasid ilusti aga edasi. Kuid IMAP-iga sai ikka Gmaili postkastile ligi. Nagu tähele panin, siis keegi osavnäpp on hoolsalt konfinud nende sistaimi.

Aga huvilised võivad ise uurida mis elukas asub http://81.21.240.70 ja linke veel http://81.21.240.70/status http://81.21.240.70/advert jne... icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno6
HV vaatleja
janno6

liitunud: 31.08.2003




sõnum 04.04.2009 13:46:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lugupeetud klient!

Meie andmetel on Teil maksetähtaja ületanud makse(id). Makse(d) saate tasuda pangas või Eesti Energia e-teenuses. Info meie kodulehelt www.kou.ee

Juhime Teie tähelepanu, et maksetähtpäevaks tasumata maksetelt arvestatakse viivist 0,06% päevas kuni makse täieliku laekumiseni.

_________________
KONTAKT: CB CH23FM & PMR446 CH6 & 2m 145,250 Mhz etc. - http://wiki.kuusit.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 14:29:39 vasta tsitaadiga

See asi pole tegelikult enam naljakas kah mitte.

Kiirus on hetkel 1-2 kilobaiti sekundis. Vana 33,6 dial-up oli kiirem icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2009 14:39:40 vasta tsitaadiga

Mul siin Kõu on Tallinnas üsnagi pädev, kiiruse langust pole märgata.
Scart, kui tõesti kiirust taga ajad siis kas sa kasutad juba Opera Turbo funktsiooni?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 15:19:43 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:

Scart, kui tõesti kiirust taga ajad siis kas sa kasutad juba Opera Turbo funktsiooni?


Dial-upi kiirused on ja jäävad dial-upi kiirusteks. Ainuke erinevus Turboga on see, et pildid on sellise kvaliteediga, et karju appi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2009 15:39:41 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Mul siin Kõu on Tallinnas üsnagi pädev, kiiruse langust pole märgata.

Sama siin, äkki kasutaja Scart elab kuskil leviaugus et kogu aeg kurdab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 04.04.2009 15:41:18 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Mul siin Kõu on Tallinnas üsnagi pädev, kiiruse langust pole märgata.

Sama siin, äkki kasutaja Scart elab kuskil leviaugus et kogu aeg kurdab.


Scart vist oli kohila kant nagu meelde jäänd,,, endal küll niirus 30KBs aga kannatab surfida küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2009 15:46:04 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
]endal küll niirus 30KBs aga kannatab surfida küll thumbs_up.gif

DL kiirus mul kõigub(50-100kb/s), aga surfata saab, interneti raadio ei haki kui midagi tugevat taga pole, youtubes HQ videosi saab vaadatud ja talutavalt saab ka netis mänge lastud.
EDIT: vasti vb lükkan antenni ka ruuterile külge, et äkki läheb kiirus veelgi paremaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 16:50:20 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Scart vist oli kohila kant nagu meelde jäänd,,, endal küll niirus 30KBs aga kannatab surfida küll thumbs_up.gif


Kohila ikka jah, rääkinud ju küll mu elukoha paiknemisest icon_wink.gif

Minu point on siiski "suure pildi" oma ehk siis jätkuvalt ja konstantselt kiirused alanevad. Seda täiesti korraliku levitugevuse puhul ning kunagised 30-40 pingid eesti saitidele on sujuvalt asendunud 60-80ga. Päevane ühendus on viimased kolm nädalat nüüdseks täiesti umbes, dial-upi kanti ja kiirus läheb uuesti üles kesköö paiku, mis vähemalt minule on üsna loogiline - teenus on nii üle müüdud, et igapäevanetindus on juba problemaatiline. Mängudest ei hakka rääkimagi. TF2s olnud pingid serveritesse 60-120 vahel on asendunud 1000+ numbriga ehk online mängud on helesinine mälestus ennemuistest ajast. Öösiti alates kella 1st on kiirused lennukalt üle saja kilobaidi sekundis, mis tõestab veenvalt: kasutajaid on liiga palju. Need probleemid on sõltumata sellest, kas kasutan USB seadet või vana sarvikut või kas mul on USB-lutsul küljes autoatenn või sarviku enda suur KÕU-antenn, mille ostsin EE käest. Seega on nagu üsna selge - asi pole signaali tugevuses, vaid selles kohas, kuhu info edasi läheb peale mastis maandumist.

Lisame veel täiesti toore packet lossi, Eesti sees. Väljamaa kohta ei hakka virisemagi, see nutulaul viskaks kõigil siibrisse. Ja ärge unustage, et mul on kaks seadet, mis mõlemad käituvad antul ajahetkel täpselt samamoodi, seega seadmes probleemi pole. Päevasel ajal on 9xx signaalitugevusega kiirus 5 kilobaiti, öösel on 9xx signaalitugevusega kiiruseks 150 kilobaiti. Väike vahe või mis?

EDIT: ~2 nädalat tagasi saatsin TVsse kirja oma murega, pole veel ühtegi sõna saanud vastuseks. Ütleb nagu antud olukorra kohta kõik.

EDIT2: täpselt sama olukord ka praegu, nagu kirjeldasin oma kirjas. Ühendus on üleval, aga iga natukese aja tagant lakkab liiklus 10-30 sekundiks ning taastekkides ühendab Skype end uuesti sisse. Seega on selge see, et ühendus käib hoolimata üleval olemisest maas ning Skype on sunnitud uuesti ennast võrku ühendama, olles väga aktiivne programm selle koha pealt (IRC end lahti ei ühenda aga vahepealne tekst jääb lihtsalt puudu). Ja selline asi käib juba nädalaid ja ma ei näe küll mingeid seletusi ega korvamisi ega midagi muud Televõrgu poolt, rääkimata siis kirjale vastamisest.

EDIT 3: jäägu see ka viimaseks - kogu see jura algas peale 16 märts. Kust ma seda tean? Tollele päevale eelneval päeval ostsin UT3 Blacki Steamist ja ühe õhtu sain asja proovida onlainis ja lammutada, sealt edasi on olnud mõttetu taidlus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.04.2009 17:22:28 vasta tsitaadiga

Scart:
Vaevalt Televõrgu backbone umbes on, vaid ikka see Kohila vms baasjaam on triiki tegelasi täis.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.04.2009 17:29:05 vasta tsitaadiga

Scart: Aga kas Sa mõnd muud masti ei suuda kinni püüda? Minul on tuttavad Rapla kandis ja nemad pole küll kordagi kurtnud, et neil ühendusega midagi segi või sassis oleks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2009 17:32:25 vasta tsitaadiga

televõrgu väidetav luuselg on endiselt 960 megabitti
seega on see senise seltskonna peale ammu umbes mis umbes!

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 04.04.2009 17:34:01 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Scart: Aga kas Sa mõnd muud masti ei suuda kinni püüda? Minul on tuttavad Rapla kandis ja nemad pole küll kordagi kurtnud, et neil ühendusega midagi segi või sassis oleks.


ühendus on mul vähemalt, kohilast väljas aga asi on aeglane 20KBs hetkel juba, välis antenn kohila peale suunatud.
Peab vist raplat proovima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2009 18:12:01 vasta tsitaadiga

Scart, sa proovi ka see Koduseade Wifiga järgi, vaata mis siis juhtub.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 18:47:23 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Scart, sa proovi ka see Koduseade Wifiga järgi, vaata mis siis juhtub.


Eks ma ronin natuke kuivema ilma saabudes katusele ja hakkan antenni keerama ja vaatama, mis juhtub. USB- seadmel autoantenniga ei oska ma mingit moodi masti valida, see vist võtab kõige tugevama ja kõik. Aga! Mis on kogu loo puhul üllatav: autoantenn on põhimõtteliselt sama võimekas, kui kõrgel taeva all tiksuv suur antenn. Signaali tugevus ja ping Eesti lehele on sama väärtusega nii seal üleval taevas kui mu laua peal.

Samas ajal, kui Silwer meid siin aitas, rääkis ta üks lugu nõndaviisi, et mul püüdis suur antenn hoopis mingit moodi Kohila poole vaadates kinni Maardu soojuslektrijaama otsas oleva kiirgaja - mine tea, mille külge ma end nüüd peegeldan. Hetkel on kiiruseks juhtmeid põletav 5-6 kilobaiti sekundis nii USB-lutsul kui vanal sarvikul. On aga olnud ka selle probleemse aja kestel olukordi, kus tundi paar on nett lennanud keset päeva kiirustel 150-200 kilobaiti sekundis ehk siis põhimõtteliselt seadme maksimumkiirusel. Siis aga käib "kolks" ja dial- up. IP ei muutu, seega ma teise masti külge ei lennanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2009 18:59:15 vasta tsitaadiga

Scart, kui miski ei aita, siis soovitan küll selle Rev.A koduseadme poole vaadata.
Endal oli ka ennem vana sarvik ja oli ka probleeme kiiruse ja stabiilsusega, nii kui uus koduseade sai võetud, läks asi ikka paremaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 04.04.2009 19:01:04 vasta tsitaadiga

Scart, informeerisin sinu murest ka oma kanalite kaudu televõrku. lubati esmaspäeval uurida.
Aga ehk läheb juba peale seda uuendust asi paremaks: http://www.kou.ee/index.php?id=127
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 19:02:52 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Scart, kui miski ei aita, siis soovitan küll selle Rev.A koduseadme poole vaadata.
Endal oli ka ennem vana sarvik ja oli ka probleeme kiiruse ja stabiilsusega, nii kui uus koduseade sai võetud, läks asi ikka paremaks.


Aga mul on juba RevA mobiilne seade, täiesti korraliku levitugevuse ja värgiga. Probleem on selles, et peale 16t märtsi on midagi kapitaalselt lahti Kohila poolt mastiga (kui ma ikka sinna ühendan).

Suured tänud, Silwer! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 04.04.2009 21:04:31 vasta tsitaadiga

Kiirus siis jälle normaalne ei tea mis tegid seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2009 21:18:24 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Kiirus siis jälle normaalne ei tea mis tegid seal icon_biggrin.gif


Kusjuures jah, kiirus on täiesti arvestatav 30-40 kilobaiti aga need pagana "leviaugud" on mul ikka sees icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 379, 380, 381  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.