Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
01.03.2009 11:37:15
Kuulsin täna StarFm-ist, selline kiire ja hea poplugu kus mees ja naine laulavad duetis, naine laulab mingis itaalia keeles, mees inglise keeles, vahepeal käis vist läbi sõna "presto", poplugu on.
Keegi oskab nimetada?
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
01.03.2009 20:11:42
ei ole see, kiirem poplugu on.
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.08.2005
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
61
tagasi üles
Dijital
HV Guru
liitunud: 09.06.2003
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
32
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
03.03.2009 00:52:33
Mingi umbestäpselt pool tundi tagasi tuli pauerist üks uuem trancetümakas. Äkki keegi oskab aidata :/
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
03.03.2009 01:25:18
sõnu oli? mees v naine :p mis laadi tundus..
võiks ju vähe infi fiidida
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
kaspar00
HV Guru
liitunud: 06.07.2003
03.03.2009 01:33:40
jyrisa kirjutas:
Draax kirjutas:
See ongi Genialistide Joomalaul
Eii. Tobukene, jagad valeinfot.
Mis nüüd (Joomalaul 2003)
Ehk siis loo enda nimi on "Mis nüüd". Ma muidu mainisin ka seda enda postituses.
vot see juba läheb, tänud jyrisa 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
102
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
03.03.2009 01:50:04
iceincube kirjutas:
sõnu oli? mees v naine :p mis laadi tundus..
võiks ju vähe infi fiidida
meloodiline trance, servast isegi uplifting
stiililiselt kategooriasse Tiesto-Van Dyk-Van Buuren
ilma vokaalita
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
03.03.2009 02:57:56
see käib küll Tiesto-Van Dyk-Van Buuren triost kaarega mööda
igatahes, ehk oli üks solgitud re-make jälle? http://www.youtube.com/watch?v=VZkksqoyFVY
Draax , lase omal StreamRipper peale ja las istub tray's. kohe kui miskit meeldivat kuuled, ripid jupi ja kõigi elu lihtsam
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
03.03.2009 08:37:11
eks ta ole jah, ma panin igaksjuhuks kuna mingi aeg tuli jälle sellest mingi remix paueris peale.
Enivei, lisan kohe siis 5 enda oma ka jälle mis telefoni tekkind on. Kvaliteet on nagu ta on jälle.
http://kirves.pri.ee/HV_nodi/player/
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
03.03.2009 11:39:33
Sirius kirjutas:
Kuulsin täna StarFm-ist, selline kiire ja hea poplugu kus mees ja naine laulavad duetis, naine laulab mingis itaalia keeles, mees inglise keeles, vahepeal käis vist läbi sõna "presto", poplugu on.
Keegi oskab nimetada?
Ei tea keegi
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
03.03.2009 13:19:29
iceincube ,
salvestis5 - tean, aga krt no ei tule meelde
salvestis2 - Scotty - Black Pearl (Dave Darrell Mix)
salvestis1 - Sandra - Johnny Wanna' Live
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
03.03.2009 15:39:24
salvestis 4 - Pendulum?
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
04.03.2009 14:20:28
Sirius kirjutas:
Sirius kirjutas:
Kuulsin täna StarFm-ist, selline kiire ja hea poplugu kus mees ja naine laulavad duetis, naine laulab mingis itaalia keeles, mees inglise keeles, vahepeal käis vist läbi sõna "presto", poplugu on.
Keegi oskab nimetada?
Ei tea keegi
Kuulsin hetkeks seda lugu jälle raadiost ja mingi osa lüürikast oli "you are the one"vms - help?
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
Look Right
Anna vin
liitunud: 05.02.2007
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
18
tagasi üles
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
11.03.2009 17:02:54
Sooviks teada laulu nime, mis oli Eesti Laulu saates. See kus laulsid mingid kolm tüüpi ja Justamendi laulja. Pool laulu oli inglise keeles. Sõnad olid a'la sellised : mängin mängin, mängin sulle muusikat.
Kommentaarid: 88 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
77
tagasi üles
RLst
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2004
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
59
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
liitunud: 27.08.2004
18.03.2009 19:00:21
juba teist päeva olen ühte lugu otsinud...
esimest korda kuulsin seda veebruari lõpus MS Romantikaga stocki kruiisil käies. showbaaris mingi punt tegi suure show ja mees ja naine laulsid. hästi sensuaalne lugu, refräänis oli sõna "cream" mitu korda sees.
nüüd eile kuulsin seda raadiost ka. aga ma ei tea mis raadio see parajasti seal mängis. arvasin, et mania, aga mania playlisti läbi youtube otsides õiget lugu ei leidnud. tuli see öösel umbes 12 ja 2 vahel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
55
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
18.03.2009 21:01:35
"Prince - Cream" see vaevalt on, kui sa nii pikalt otsinud oled.
Kas tegu on sellise rockiliku looga või pigem "põsekas"?
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
liitunud: 27.08.2004
18.03.2009 21:36:05
no täitsa lõpp, peksa või kettidega aga see lugu millegi pärast ette ei sattunud...
ÕIGE!
aitäh!
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
55
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
18.03.2009 21:50:43
Tore, kui aidata sain. Tänud ka sinule, leidsin enda playlisti päris mitu uustulnukat selle kammimise käigus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
19.03.2009 00:22:14
Eesti lugu: sa ära ära jahtu kuni on öö jne....
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
19.03.2009 00:56:38
Seoses selle looga meenus kentsakas lugu aastate tagant, kui oli Hovery Covery kontsert Linnahallis ja sõber lasi autogrammid kirjutada enda passi
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
kjaups
MeesKesTuliMetsast
liitunud: 02.02.2005
Kommentaarid: 173 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
142
tagasi üles
RLst
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2004
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
59
tagasi üles
kjaups
MeesKesTuliMetsast
liitunud: 02.02.2005
Kommentaarid: 173 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
142
tagasi üles
eestlane
HV Guru
liitunud: 26.01.2004
23.03.2009 02:16:45
ei väsinud sepp sõnad lendelid õhus, nad katsid kõik põõsad ja rippusid puul.
et neius need sõnad ei äratand võlu, ei ihalda seppa vaid kedagi muud.
Selline on refrään. Pole eriti levinud lugu, aegajalt tuleb Elmarist peale südaööd.
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus
Kommentaarid: 30 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
eestlane
HV Guru
liitunud: 26.01.2004
24.03.2009 00:37:02
Tänud
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus
Kommentaarid: 30 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
24.03.2009 00:37:55
Oskab keegi selle loo nime öelda?
VIDEO
Link
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
24.03.2009 00:44:53
Syncmahv , video lõpus oli ju kirjas
Songs used:
Creambase - Fiddle &
Scotty - The black pearl
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
24.03.2009 00:47:00
VIDEO
Link
edit: nõks aeglane
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
eestlane
HV Guru
liitunud: 26.01.2004
24.03.2009 00:50:44
irw ... vaata video lõpuni, kasutatud muusika on ju välja toodud.
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus
Kommentaarid: 30 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
24.03.2009 00:58:26
Mybad, unine pea teeb oma töö
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
Eisbär
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2004
29.03.2009 16:18:22
Laulu mitmeid kordi kuulanud, kuid ühtegi pidepunkti ei leia...
Kaks häält - mees (vist James Blunt?!) ja naishääl
Laulavad itaalia keeles vms... ei saagi ausaltöeldes aru.
Oli/on üsna mängitud laul raadios. Suhteliselt uus samuti.
_________________Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
69
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
29.03.2009 17:31:13
Eisbär , üllitise tuvastmisel raadiost kuulduna aitab kaasa ka raadiojaama nimetus.
Otsimisele aitaks kaasa sõna/salm, mis meelde jäänud teosest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
Eisbär
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2004
29.03.2009 17:43:37
Laulu olen kuulnud StarFM-ist (muud nagu eriti ei kuula)
Minu arust polnud laulus sõnakestki inglise keelt, seetõttu ei oska ka sõnu kirja panna (muidu saaks kasvõi ise googlist otsida)
_________________Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
69
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
03.04.2009 00:40:05
arm2004 kirjutas:
iceincube ,
salvestis5 - tean, aga krt no ei tule meelde
salvestis2 - Scotty - Black Pearl (Dave Darrell Mix)
salvestis1 - Sandra - Johnny Wanna' Live
1 ja 2 täppi
Lisasin salvestis 6 juurde.. ehk keegi teab,
Star FM jälle
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
03.04.2009 01:18:11
6. on Belinda Carlisle - La Luna
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
03.04.2009 09:35:09
arm2004 kirjutas:
6. on Belinda Carlisle - La Luna
oi hea
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
iceincube
HV veteran
liitunud: 18.11.2005
03.04.2009 13:34:02
oh, tänx...
ja see sinu otsitud lugu, arvasingi et seda taga ajad. tahtsin ise ka seda tabada ja leida
nüüd mul ka oelmas ...
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
kaspar00
HV Guru
liitunud: 06.07.2003
03.04.2009 13:37:02
Mis lugu see oligi, kus sõnadeks oli "kaigub kõrvu raha hääl..", esitajaks vist sama, mis seda Massikommunikatsioon laulis
Kommentaarid: 114 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
102
tagasi üles
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
03.04.2009 13:46:48
tsitaat:
Mis lugu see oligi, kus sõnadeks oli "kaigub kõrvu raha hääl..", esitajaks vist sama, mis seda Massikommunikatsioon laulis icon_rolleyes.gif
Singer Vinger. Lugude nimesid pole kunagi üritanud meelde jätta... Ehk oligi Raha?
Kommentaarid: 81 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles