Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  juttu AA akudest ja laadijatest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 01.04.2009 13:18:05 vasta tsitaadiga

tuleb + ja - klemmi jälgida
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riinukas
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 01.04.2009 13:52:23 vasta tsitaadiga

ei ole aprillinali
ja pooluseid ka jälgisin ega ma eilne ei ole, aga igatahes tundub et peale seda "akude vahetamist" toimib,
peab seda fotokat uurima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 15:32:52 vasta tsitaadiga

Kas HV-lased teavad veel mingeid häid kohti Eneloopide ostmiseks peale http://www.serigo.ee/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=eneloop ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 01.04.2009 17:47:15 vasta tsitaadiga

ebayst tuleb 40 eek/tk ja ei pea poodi tallama või ep nuumama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 01.04.2009 19:09:56 vasta tsitaadiga

Prederik kirjutas:
Kas HV-lased teavad veel mingeid häid kohti Eneloopide ostmiseks peale http://www.serigo.ee/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=eneloop ? icon_smile.gif

http://www2.renovaar.ee/kataloog/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 10:51:36 vasta tsitaadiga

Prederik, viimasel ajal mitu AHV'i ka pakkunud neid...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 20:34:27 vasta tsitaadiga

Prederik, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=405973
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 29.04.2009 10:50:50 vasta tsitaadiga

SANYO ametlik müüja Eestis on Mediatech ( www.mediatech.ee ). Sealt saab kõige odavamalt (ametlikult).
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 15:57:53 vasta tsitaadiga

oskab keegi leida võimalikult odavalt 3 x 900mah - 1100 mah 1.2V akud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 16:37:17 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
oskab keegi leida võimalikult odavalt 3 x 900mah - 1100 mah 1.2V akud.
Miks mahtuvus piiratud?
NiCa või NiMh?
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 08.06.2009 16:42:00 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
oskab keegi leida võimalikult odavalt 3 x 900mah - 1100 mah 1.2V akud.

Ja mõõt? AA, AAA, mingid spetsakud, ...

_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 17:20:27 vasta tsitaadiga

Mahtuvuse järgi on NiCd.
Photopointis on AA u 30 kr tükk, Maximast võib vaadata, Tartus on neid Realiseerimiskeskuses praegu soodsalt (ka muuhulgas Duracelli AA patareisid 4 kr tükk jne icon_smile.gif ).
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 17:36:51 vasta tsitaadiga

Oleks vaja AA laetavaid akusid, mul on vaja toita üks seade mis vajab 3.6v ja 1000mah. Oskab keegi öelda mitu mah on tavaline AA 1.5v patarei?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.06.2009 17:46:48 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
Oleks vaja AA laetavaid akusid, mul on vaja toita üks seade mis vajab 3.6v ja 1000mah. Oskab keegi öelda mitu mah on tavaline AA 1.5v patarei?


http://en.wikipedia.org/wiki/AA_battery

tsitaat:
Primary (non-rechargeable) zinc-carbon AA batteries of 400-900 milliamp-hours capacity are commonly made using Leclanché cell technology. Zinc-chloride batteries of 1000 to 1500 mAh are often sold as "long life" or "heavy duty". Alkaline batteries from 1700 mAh to almost 3000 mAh cost a little more, but last proportionally longer.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 17:56:47 vasta tsitaadiga

henry1992, Vabalt võid ka suurema mahtuvusega akud panna - lihtsalt kestab kauem. Kui on spets laadija, siis pead ainult aku tüüpi vaatama. NiCa ja NiMh laadimine ei ole 100% identne. Kui akud võivad olla ka teises mõõdus kui AA, siis ehk sobiks ka mõni Li element?
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 18:13:26 vasta tsitaadiga

Eneloop akudel mingit muud praktilist eelist pole kui minimaalne isetühjenemine?
Tähendab, näiteks kui kasutad teatud seadmes akusid pidevalt ja vajad pikemat tööaega, siis on mõttekam valida suurema mahutavusega akud. Kui aga vaja "igaks juhuks ruttu saada" akusid riiulile, siis Eneloop ja taolised?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 18:14:18 vasta tsitaadiga

Orginaal aku, mis oli elektroonilisel sigaretil väga nõrk ja ruttu otsa sai:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd on plaan ise ehitada uus aku. Üks võimalus olekski jadamisi ühendada 3 x 1.2voldist 1000mah laetavat näiteks.
On kellelgi veel mingeid huvitavaid ja odavaid lahendusi. Kuna mul on olemas laadija mis laeb 1.2v AA/AAA NiMH ja NiCD siis eelistan neid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 18:18:33 vasta tsitaadiga

Vaata ikka aku mõõtmeid: pikkus 6.8cm ja diagonaal 0.9cm. Sinna sa kolme akut küll ei mahuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 18:23:06 vasta tsitaadiga

ei olegi plaanis sinna neid mahutada. Mul on valmis juba selle jaoks karp, koos lüliti ja 3 AA pesaga
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:57:05 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et seal sees on Li element. Asenda see suuremaga ja saad originaallaadijaga laadida.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
polaarhunt
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004




sõnum 09.06.2009 01:25:12 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kust saaks Tartus ühe GP Recyko akukese osta. Endal kadus ühe tsükli läbi teinud neljasest komplektist üks ära.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.06.2009 08:51:33 vasta tsitaadiga

polaarhunt kirjutas:
Oskab keegi öelda, kust saaks Tartus ühe GP Recyko akukese osta. Endal kadus ühe tsükli läbi teinud neljasest komplektist üks ära.

Oomipood peaks neid tüki kaupa müüma. http://www.oomipood.ee/?t=k_o&otsi=akud

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 09.06.2009 15:15:54 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Eneloop akudel mingit muud praktilist eelist pole kui minimaalne isetühjenemine?


Külmas peavad tunduvalt paremini vastu, kui "tavalised".
Samuti on "tavaliste" akude kasutamine seinakellades, kaugjuhtimispultides jms madala voolutarbega seadmetes suht võimatu, vajuvad ise tühjaks.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.06.2009 20:11:20 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
Orginaal aku, mis oli elektroonilisel sigaretil väga nõrk ja ruttu otsa sai:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd on plaan ise ehitada uus aku. Üks võimalus olekski jadamisi ühendada 3 x 1.2voldist 1000mah laetavat näiteks.
On kellelgi veel mingeid huvitavaid ja odavaid lahendusi. Kuna mul on olemas laadija mis laeb 1.2v AA/AAA NiMH ja NiCD siis eelistan neid.

3,6-4,2.Lõhnab lipo järele, EHk täis ja tühja vaheline kõikumine.
Seega 1S lipo:
Ehk http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7649 oleks näiteks pöörfikt.
Samas nõub eraldi korralikku laadijat (10-20usd) ja ettevaatlikut ümberkäimist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 23:19:16 vasta tsitaadiga

Kas Alkaline patareid on enamuses kõik sama pidavad?
Kus Eestis on kõige odavamad AA(A) patareid?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 12.06.2009 08:30:59 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kas Alkaline patareid on enamuses kõik sama pidavad?
Kus Eestis on kõige odavamad AA(A) patareid?

Renovaar: Panasonic Powerline

_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 14:56:19 vasta tsitaadiga

ostsin 4x duracell rechargeable 2650mAh akut, mida kasutan canoni välgu sees aga pettumus suur, kui peale täislaadimist on akud täiesti tühjad 5-6päevaga ning mitte kordagi kasutatud icon_eek.gif
laen HAMA delta slim kiirlaadijaga, kuigi eelmised 2500mAh akud pidasid kaks aastat normaalselt vastu. On kellelgi kogemust nende duracellidega või äkki ongi praak icon_evil.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 19:12:40 vasta tsitaadiga

mul samad akud Metz välgus vist 1,5 aastat ja pole probleemi olnud.Vahepeal ei ole mitu kuud laadinud ja kestavad ilusti.
Laadija on mingi Energizer'i akudega koos ostetud icon_rolleyes.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 26.08.2009 13:38:57 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
ostsin 4x duracell rechargeable 2650mAh akut, mida kasutan canoni välgu sees aga pettumus suur, kui peale täislaadimist on akud täiesti tühjad 5-6päevaga ning mitte kordagi kasutatud icon_eek.gif
laen HAMA delta slim kiirlaadijaga, kuigi eelmised 2500mAh akud pidasid kaks aastat normaalselt vastu. On kellelgi kogemust nende duracellidega või äkki ongi praak icon_evil.gif


Mul oli sama kamm mingite tutikate Varta 2700'ste akudega. Laadisin BC700'ga, seega laadijas nagu probleem pole. Miski sada laksu välgust ja järgmisel päeval olid akud nii tühjad, et välk ei võtnud piltigi ette. Teistkordse laadimisega sama kamm. Nüüd seisavad sahtlis.
Kasutan edaspidi ainult allkirjas olevat kaubamärki. Vähemalt niikaua, kui midagi paremat välja ei mõelda.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.08.2009 11:09:20 vasta tsitaadiga

Olete ILMSELT sattunud vanade partiide peale.
Aka akud juba pool kopitanud sees.
Minu AA akudest on praegu mingi aastakese kestnud Panasonicu infiumid ja MingidRohelisesPhotopointisMüüdavad kestavad juba 3dat aasta. Amazing.
AAA akudest enam ei mäleta. Minupuhul läks nii UFOks ära asi, et sebisin juba mätchitud pakke ja niiedasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 28.08.2009 18:57:24 vasta tsitaadiga

deejott kirjutas:
Mul oli sama kamm mingite tutikate Varta 2700'ste akudega. Laadisin BC700'ga, seega laadijas nagu probleem pole. Miski sada laksu välgust ja järgmisel päeval olid akud nii tühjad, et välk ei võtnud piltigi ette. Teistkordse laadimisega sama kamm. Nüüd seisavad sahtlis.
Kasutan edaspidi ainult allkirjas olevat kaubamärki. Vähemalt niikaua, kui midagi paremat välja ei mõelda.
Ega BC700 päris omapead ei toimi, operaatorit on ikka ka vaja. Tõenäoliselt on üks aku neljast praak, sellepärast ei pea veel kõiki prügilasse viima.
Kui järgmisel päeval akud tühjad, siis ongi õige aeg BC700-ga üks "discharge" tsükkel teha, et teada saada, milline aku just läbi on.
Mingil määral võib viletsat akut ka "refresh" tsükkel parandada, eriti pärast pikemat seismist, aga see võtab tublisti aega (päev või paar).
Ladimisvool tasub ka suuremaks keerata, 500 või 700 mA peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 03.12.2009 17:40:33 vasta tsitaadiga

realgamer kirjutas:


Miks Sanyo on laisalt loorberitele puhkama jäänud oma 2000mAh ja ainult litsentsi tasu korjab on omaette teema.


Asi pole nii lihtne. See tehnoloogia ei võimalda vägapalju suuremat mahtuvust samasse formaati mahutada. Juba 2000mAh teeb akud veidi jämedamaks.
2800mAh AA sarnaneks suuruselt juba ilmselt C'le.
See 2100 ja 2200 on juba sellised "punnitamised" et saaks kohe kindlasti teistest tootjatest "parem" olla. See kas klient sellest ka mingit reaalset kasu saab, ei koti väga kedagi.
Nagu see megapikslite maania mingi aeg tagasi oli. Mida suurem number, seda pikem t*ll.
Loomulikult ei väida ma, et ReCyko mingilgi moel halb oleks. Absoluutselt mitte. Ka Pana on väga hea.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realgamer
HV kasutaja
realgamer

liitunud: 09.07.2006




sõnum 03.12.2009 21:17:36 vasta tsitaadiga

Ma ei taha nõustuda sinuga.Selle väite lükkab ümber just see sama test http://www.candlepowerforums.com/vb/showthread.php?t=223842 Seal on selgelt kirjas graafiliselt 2000 ja 2100 vahe,mis ilmekalt väljendub lõpptulemustes,et võitja on ReCyko 2100mAh.GP ReCyko on ka veidi paksem ja raskem,( The Eneloops weighed in at a respectable 26.75g / 12.1g (AA/AAA) whereas the Recyko’s weighed 29.5g / 13g).Nagu näha on power saadud just sealt ja mulle on see piisav argument ostueelistusel.Selles oligi testi point.Eneloop on ka hea aga GP ReCyko on parem.ja Panasonicut ma ei poolda tema liigsoolase hinna pärast.
_________________
..............................................................................................................................................................
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 03.12.2009 23:33:59 vasta tsitaadiga

Ehk oskavad teadjamad kinnitada, kas sel juhul ReCyko isetühjeneb eneloopist pisut kiiremini? Sest päris olematuks pole seda suudetud ju siiski kummalgi teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jerome
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 08.12.2009 01:31:58 vasta tsitaadiga

Casanova kirjutas:
Ehk oskavad teadjamad kinnitada, kas sel juhul ReCyko isetühjeneb eneloopist pisut kiiremini? Sest päris olematuks pole seda suudetud ju siiski kummalgi teha.


Arvestades LSD akude isetühjenemise aega, on see vahe (kui see on) mitte ainult pisuke, vaid ka täiesti tähtsusetu. No mida sa hakkad peale teadmisega, et pärast üht-kaht aastat riiulis seismist saab üks teisest kümme minutit varem tühjaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 20.01.2010 10:15:59 vasta tsitaadiga

ise ostsin Sony CycleEnergy blue AAA, need on eneloop rebrand, aga kuuldavasti toodetud kõige uuemas eneloop vabrikus niiet ideepoolest võiksid olla parimad.
olen ise rahul, aga võrdlusmomenti pole. beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 10:16:40 vasta tsitaadiga

hind?
wari kirjutas:
ise ostsin Sony CycleEnergy blue AAA, need on eneloop rebrand, aga kuuldavasti toodetud kõige uuemas eneloop vabrikus niiet ideepoolest võiksid olla parimad.
olen ise rahul, aga võrdlusmomenti pole. beer_yum.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 10:40:09 vasta tsitaadiga

Võib-olla rumal küsimus, aga kas ühe tootja laadijat võib kasutada ka mõne teise tootja akude laadimiseks?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 10:52:51 vasta tsitaadiga

Jüri Öö, võib ikka...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 21.03.2010 12:48:55 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
hind?
wari kirjutas:
ise ostsin Sony CycleEnergy blue AAA, need on eneloop rebrand, aga kuuldavasti toodetud kõige uuemas eneloop vabrikus niiet ideepoolest võiksid olla parimad.
olen ise rahul, aga võrdlusmomenti pole. (b)


ligi 400.- oli 4 akut
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 01:28:19 vasta tsitaadiga

Midagi BC700 taolist laadijat on mis otse seina käiks? Et ei oleks seda juhtmepundart jalus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 12:27:29 vasta tsitaadiga

Lugupeetud GP kasutajad. Kas te pole tähele pannud, et akud kuidagi kiiremini ära surevad kui näiteks vartat või panasonicud. Kuidagi on mul nii juhtunud, et 3 a on lagi, siis hoiavad ikka väga vähe sees. Muidugi camelion on selles osas päris jube. Mingi aastaga võivad otsad anda, kuigi kasutamine eriti tihe pole.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2010 12:50:05 vasta tsitaadiga

Ei ole märganud. Mul ühed üle 4 aasta vanad ja töötavd ilusti.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 13:45:30 vasta tsitaadiga

vast kasutuskordade arv, kasutusel olev laadija ning laadimismeetod mõjutavad aku eluiga ikka veidi rohkem kui lihtviisiliselt aastad. icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2010 14:56:39 vasta tsitaadiga

http://4gdo.com/gppower-nimh-kit.htm
Mul sellised akud ja laadija. Kui nüüd meenutada püüdsin, siis peaksid olema ikka märgatavalt vanemad kui 4 aasta. Koju jõuan, siis täpsustan vanust.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 19:51:34 vasta tsitaadiga

Mis AA tüüpi akusi soovitate välgu sisse? Olen vist õigesti aru saanud, et Eneloopid on päris hea kraam? Aga laadija osas ei oma küll mingit aimu kuhu poole vaadata... Midagi kuigi kallist ei tahaks. Oskab ehk keegi mind kuhugipoole suunata?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 20:05:38 vasta tsitaadiga

Laadimisaeg võiks olla 4 tundi või rohkem ja veel parem kui paki peale on kirjutatud -deltaV. See saab siis ise aru kuna aku täis on mitte ei lae tuimalt kella järgi.
Panasonicu infiniumid on ka ok.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.01.2011 20:13:06 vasta tsitaadiga

Eneloopi julgen küll soovitada thumbs_up.gif
Samas mingid ostsin just "kingiks" fotokale 4 panasonicut + laadija ~5 soti eest ja tundub,et väga ahet Eneloopiga polnud.. Photopointist sain asjad siis. Laadija selline mis siis ise lõpetab laadimise kui täis ja akud vist olid 2600mAh icon_smile.gif
Eneloop oleks kindlapeale mine,kuid Panasonicuga saab korraliku laadija ja akud koos,samas akud hiljem saab vahetada eneloopide vastu ja laadija jätta alles.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 21:10:02 vasta tsitaadiga

Siin on muuhulgas ka nimekiri Eneloopi analoogidest: http://en.wikipedia.org/wiki/Low_self-discharge_NiMH_battery
Kui on oluline, et aku seistes tühjaks ei oleks läinud, siis on vahe suur: http://www.stefanv.com/electronics/eneloop/newgraph.gif
Ja kui mõnest kohast saab Eneloope 45 - 55 kr tükk (krooniajal icon_smile.gif ), ei oleks nagu mõtet mingeid mitte-LSD akusid osta.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 21:52:27 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kui väga ta oluline on, aga mugavam kindlasti. Aga ikkagi, keegi mingit konkreetset laadijat teab soovitada, mis ei oleks ülemäära high tech ehk siis kallis? icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  juttu AA akudest ja laadijatest mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.