Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 15:14:32 vasta tsitaadiga

vii garantiisse...issandjumal icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 26.03.2009 16:56:46 vasta tsitaadiga

Ainuke mis ennast mõnevõrra häirib on see, et senise SE K750i kuulari helikvaliteet oli tunduvalt parem/selgem kui praeguse N5800 oma.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 17:11:12 vasta tsitaadiga

kuulariga olidki probleemid mingil ajavahemikul tehtud telefonidele, kontaktid väsisid ära ja hakkas hakkima.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 26.03.2009 17:21:25 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
kuulariga olidki probleemid mingil ajavahemikul tehtud telefonidele, kontaktid väsisid ära ja hakkas hakkima.
Ei haki, vaid on lihtsalt tuhm ja tuim heli.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 26.03.2009 17:41:14 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
vii garantiisse...issandjumal icon_smile.gif

Nii viisin ära icon_smile.gif saan kolmapäeval uue. Niikaua oma vana telefoniga edasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 17:47:14 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
raitm kirjutas:
kuulariga olidki probleemid mingil ajavahemikul tehtud telefonidele, kontaktid väsisid ära ja hakkas hakkima.
Ei haki, vaid on lihtsalt tuhm ja tuim heli.

ipmart foorumis oli tervi nimekiri asju, mida kohe peale ostu kontrollida
samuti oli seal õpetus, kuidas kuularijama korda teha aga keegi ei hakka ju garantiiga telefoni lammutama
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 18:06:10 vasta tsitaadiga

mina lammutasin, higiseks võttis, aga korda ta sai
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 18:48:56 vasta tsitaadiga

HA, Ning minuteada see kuulari teema ei võtnud garantiid ära. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
banzai69
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2008




sõnum 26.03.2009 21:36:44 vasta tsitaadiga

kustkohast ma fring-ile selle aktiveerimis id saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 23:25:55 vasta tsitaadiga

ei saa seda garminit tööle kuidagi.
proovisin sihukest versiooni : http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3939
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 09:09:19 vasta tsitaadiga

mismõttes ei saa?
tõmbad exe alla, ühendad telefoni arvutiga massmälu reziimis (tekib lisaketas), käivitad exe, see pakib lahti ja käivitab nn garmin uploaderi, mis vajalikud failid telefoni kopeerib (valida tuleb õige ketas).
mina pidin veel millegipöärast peale selle nn uploadi lõppu käivitama garmin.sis vms faili mälukaardi juurkataloogist.
Peale seda töötas. täisfunktsionaalsuse saavutamiseks on vaja muidugi ID-d, aga rakendus kui selline töötas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 09:37:35 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
zaitz kirjutas:
raitm kirjutas:
kuulariga olidki probleemid mingil ajavahemikul tehtud telefonidele, kontaktid väsisid ära ja hakkas hakkima.
Ei haki, vaid on lihtsalt tuhm ja tuim heli.

ipmart foorumis oli tervi nimekiri asju, mida kohe peale ostu kontrollida
samuti oli seal õpetus, kuidas kuularijama korda teha aga keegi ei hakka ju garantiiga telefoni lammutama


Saaksid sa selle nimekirja siia välja tuua?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 11:36:12 vasta tsitaadiga

garmini kohta ütles et telefon ei toeta seda versiooni. logo kll tekib rakenduste alla aga ei käivitu.


e: sain toimima. kuigi jah mingit kasu sellest ei ole. peab ikka seda id-d jahtima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 27.03.2009 15:54:21 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
mismõttes ei saa?
tõmbad exe alla, ühendad telefoni arvutiga massmälu reziimis (tekib lisaketas), käivitad exe, see pakib lahti ja käivitab nn garmin uploaderi, mis vajalikud failid telefoni kopeerib (valida tuleb õige ketas).
mina pidin veel millegipöärast peale selle nn uploadi lõppu käivitama garmin.sis vms faili mälukaardi juurkataloogist.
Peale seda töötas. täisfunktsionaalsuse saavutamiseks on vaja muidugi ID-d, aga rakendus kui selline töötas.



Rumal küsimus aga saak täpsustada ID vajadusest, et mis see lahtiseletatuna oleks, kas midagi serialsi taolist?
Ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 15:57:28 vasta tsitaadiga

jep, serial
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scirocco
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 12:51:15 vasta tsitaadiga

banzai69 kirjutas:
kustkohast ma fring-ile selle aktiveerimis id saan?


Mina installisin juhendi järgi läbi Nokia PC Suite. Siis installisin telefoni, siis registreerisin ära ja sain msni valiku alt juba olemasolevate paroolidega sisse.

Üks küsimus ka. Mida teeb selline tore vidin nagu märgutuli? Mul see sisse lülitatud aga vahet ei näe. Ükskord päikese käes telefoni uurides, on telefonis näha mõlemal küljel 2 sinist ledi meenutavat nuppu. Kas need peavad põlema hakkama we?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 13:01:58 vasta tsitaadiga

scirocco, Minumeelest oli märgu tuli see et kui sul jääb telefonile vastamata kõne või saad sõnumi siis hakkab telefonil see keskmine menüü nupp vilkuma. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 14:28:43 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
vex, Tavaline GPS on ka olemas kui on vaja saab A-GPS sisselülitada.


Mul on kõhklus selle telefoni GPS kasutamisega. Saan aru et A-GPS kasutab ka mobiilimaste ja selle eest küsitakse raha. Aga kuipalju raha ja kuidas seda A-GPS pealt minna tavalisele? Tavaline vist ei kuluta ju? Müüja rääkis et mõni inime olla teinud endale ühe väljamaa ekskursiooni ajal ligi 6000 kroonise arve. Tal oli ostasoovijate saba taga ja ei tahtnud hakata pikalt laialt küsima, et miks ja kuidas siis sellised arved tekivad ja kuidas neist hoiduda.

Sõber laadis oma N 82 te marsruudi Eestist Saksamaale - Googlemapi -ja tal läks telefoni GPS pidev kasutamine ca 100 kr maksma. Kuigi tal plnd vist A-GPS-i ... ja selle telefoniga pakub Nokia kaasa üks kuu nokiamaps kasutamist.... mis juhtub pärast siis ja kuidas edasi?....segane lugu icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 14:34:21 vasta tsitaadiga

tumbuser, Okei, Su nimi vastab su teadmistele selles vallas. Igastahes pm on nii et Seadetest saab A-GPSi maha võtta. A-GPS tähendab pm seda et telefon kasutab GPRS/EDGE/3D või mis iganes ühendust mis aitab GPS läbi neti vast oli nii. Googelmaps kasutab ju neti ühendust pidevalt et laadida uusi kaardi osasid. Kui kasutada Tavalist GPSi ja mõnda offline kaardi haldurit/teejuhti nt Garmin tarkvara. Ja A-GPS kinni keerata siis ainus mis juhtub on see et GPSil võib võtta sateliitidega ühenduse saamine palju aega.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 16:26:08 vasta tsitaadiga

see a-gps ei tekita praktiliselt mingit andmemahtu ju.
ja isegi välismaal ei saa sellest 6K arvet kuidagi tulla.
1MB osades maades ligi 200eek tele2'ga ja et seda ainult a-gps pärast täis saada peab ilmselt kuu aega iga päev kasutama.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 16:43:09 vasta tsitaadiga

tumbuser, btw...ka N82'l on A-GPS
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 17:24:00 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:

...1MB osades maades ligi 200eek tele2'ga ja et seda ainult a-gps pärast täis saada peab ilmselt kuu aega iga päev kasutama.


Mõnel roaming partneril võib olla seatud mõõtmis täpsuseks näiteks 100kb. Sellegi pooles 6K uskumatu summa selle eest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 19:47:16 vasta tsitaadiga

Kunagi kuskil räägiti (Pealtnägias vist) Etteinekord ei ole see täpsus isegi mitte 100kb vaid 1MB. Samas minuteada Google maps kasutab oma kaardi jaoks netti, ma ei tea küll palju see netti kasutab aga kui arve oleks 6k ja MB hinnaks ~200.- siis 30MB pole just väga raske sellega kokkusaada. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 21:46:19 vasta tsitaadiga

Kust seda A-GPSi On/Off panna saab ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
derdewyl
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 22:53:39 vasta tsitaadiga

Vaata Tööriistad- Seaded- Internet- Loo käivitamisel võrguüh. Sealt vali omale sobiv seadistus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 23:28:34 vasta tsitaadiga

a kui võtta rakendused -> asukoht -> positsioneerimine ja sealt viisid siis see peaks ju ka teistele navigatsiooni rakendustele kehtima või ei?


_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 10:40:34 vasta tsitaadiga

pm tasuta on siis integreeritud ja bluethoot gps. a-gps ja võrgupõhisega võib asi rahaks minna juba?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 10:59:36 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
pm tasuta on siis integreeritud ja bluethoot gps. a-gps ja võrgupõhisega võib asi rahaks minna juba?


kui eestis kasutad siis pole vahet, see summa mis sealt tuleb on üli väike, välismaale minnes võid igaksjuhuks välja lülitada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2009 11:11:43 vasta tsitaadiga

Mis vahe on üldse võrgupõhisel ja AGPSil?
AGPSi tähendust tean väga hästi, aga mis on võrgupõhine?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 12:47:29 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
...aga mis on võrgupõhine?


Nagu nimigi ütleb põhineb võrgul ehk siis erinevalt GPSist, mis arvutab satelliitidelt saadud info järgi, saab võrgupõhine oma andmed mobiili mastidelt ja selleks kasutatakse andmesidet.
Proovisin ja sain Agps liikluseks 4,3 kb. Kui Mb hind on 30eek siis tuleb hinnaks kuskil 12 senti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2009 13:07:40 vasta tsitaadiga

kuunar, aga mis vahe on AGPSiga?
AGPS küsib ainult alguses satelliitide leidmiseks aga võrgupõhine uurib ja arvutab pidevalt, kui kaugel seade telefonimastidest asub ning annab selle põhjal umbkaudse asukoha?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 13:19:50 vasta tsitaadiga

Oled õigesti aru saanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 14:42:54 vasta tsitaadiga

Aga kumb nendest lisakaarte alla laadib? Mõlemad?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 15:46:01 vasta tsitaadiga

lisakaartide allalaadimine sõltub kaardi tarkvarast. google maps laeb tavalisi, aerofoto kaarte ning tänava vaate fotosi. nokia maps ainult aerofoto kaarte.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 23:50:57 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Aga kumb nendest lisakaarte alla laadib? Mõlemad?


Mida sa nende lisakaartide all mõtled?
Nagu öeldud, sõltub kaartide download neid jooksutavast progest, mitte sellest kas navigeerimine toimub GPSi või võrgu abil.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 11:55:22 vasta tsitaadiga

tegin siis 2 nädalat aktiivseid loomkatseid nokia 5800 GPS võimalustega välismaal. Muud funktsioonid (kasutasin WiFi-t, selle abil Fringi ja VOX-i, Opera mini. Fotografeerisin ja filmisin) said ka aktiivset rakendust, välja arvatud kõne.


Positiivne
- meeldib välimus
- meeldib menüü
- meeldib puutesüsteem
- lihtsalt meeldib icon_smile.gif

leitud miinused ja muu mula
- raal hangus oma 7 korda suht lihtsates tingimustes Nokia oma programme kasutades või menüüdes liikudes niiviisi, et pidin aku tagant maha kakkuma.
- Opera kukkus pidevalt kokku desktopile
- Operal on tüütu see igakordne võrgu kasutamise loa küsimine, aga selle vastu vist rohtu veel pole
- Garmini kaardiuurimisrežiim on väga evastabiilne ja seetõttu hangus Garmin pidevalt. Tavalises navigeerimisrežiimis oli kõik OK.
- Garmini kaardid on ebaselgemad kui nokia oma, st kui vaja lihtsalt kaarti lugeda, siis on Nokia kaardid selgemini loetavad.
- kogemata tehtud võrgukasutus tekitas kiirelt 400kr arve, A-GPS kasutas korraga kuskil 5 kb mahtu, seega see väga määravat osa mahuarvest ei tekitanud. Pärast AGPS-i keelamist aeglustus signaali leidmine tunduvalt venides kõrghoonete vahel isegi häirivalt pikaks.
- ekraanivalgustusega garmin sööb akut hirmuäratava kiirusega, autos juhtme otsas polnud probleem, aga taskusse unustades oli paari tunniga raal surnud.
- otseses päikesevalguses on loetavus nadi
- fotoblogimiseks kasutasin VOX-i ja nüüd avastasin, et VOX ei laadinudki pildiallkirju ülesse, vot see teeb küll vihaseks. Trükid romaanid valmis, aga kasu ei midagi. Kindlasti on paremaid alternatiive, ehk isegi OVI, aga polnud aega enne reisi kontrollida.
- ei leidnud võimalust muusikat kausta kaupa kuulata või kiirelt ja lihtsalt lugusid hetkelisti lisada. Salvestatud listid pole alati otstarbekad.
- fotogaleriis võiks ka olla kaustavalik, hetkel kõik fotod/pildid/videod ühes pikas eelvaate jorus olenemata sellest, kas need asuvad eri kaustades või mitte.

Muidu WiFi töötas, ühendus nii avatud kui turvatud võrkudega, aga mõnes freepublicwifi puunktis andis "lüüs ei vasta" teate, see tegi pahaseks. Triibulise ekraanikaitsekile jätsin reisiks peale, kuna polnud aega muud kaitset leida. Kui just otsest päikesevalgust polnud, siis see tegelt ei seganud, nüüd aga vaja alternatiiv leida, sest mobiilide eest hoolitemine pole mul kunagi hästi välja tulnud mida on juba ka selle ajutise kaitsekile pealt näha.

- londoni lennujaama Nokia butiigis oli 5800 saada ainult 220 raha eest
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 15:26:18 vasta tsitaadiga

pluto, mul oli kunagi miski palju parem galeriiprogramm N82'l, kui see Nokia enda oma...
seal sai nii kaustadesse jagada ja igasugu trikke teha
kahjuks ei mäleta tolle nime icon_confused.gif

ise küsiks et äkki keegi teab mõnd head stopper/taimer programmi, eriti hea oleks intervalliga taimer
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 16:04:41 vasta tsitaadiga

Teil Diktofon ( salvesti ) töötab ? Sessuhtes, et kas see salvestab faile ? Mul lindistab, playback toimib, aga see ei salvesta mittte kuskile seda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.03.2009 16:25:00 vasta tsitaadiga

Loki: Mälukaardile oled vaadanud? Või noh jah. Ei oska seletada praegu pole telefoni veel käes, kolmapäeval peaks saama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 16:27:27 vasta tsitaadiga

vaata mälukaart(või telefoni mälu) ja edasi helifailid, digitaalhelid.
seal peaks olema heliklipp01, heliklipp02 jne.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 16:30:59 vasta tsitaadiga

kui muutnud ei ole, siis ta vaikimisi salvestab telefoni enda mällu C:\data\sounds\digital\heliklipp?.amr
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 16:37:11 vasta tsitaadiga

uus firmware kah väljas, praegu veel polnud läbi software updateri saada aga varsti peaks olema.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 30.03.2009 16:53:46 vasta tsitaadiga

sain ka täna telefoni kätte, üle kuu aja ootasin seda. icon_smile.gif ja väga meeldib hetkel.. on omad puudused, aga need on väiksed. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 30.03.2009 17:52:51 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
uus firmware kah väljas, praegu veel polnud läbi software updateri saada aga varsti peaks olema.

Changelogi ka on ? Kui on viska siia, ei viitsi ise otsida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 17:58:09 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
vaata mälukaart(või telefoni mälu) ja edasi helifailid, digitaalhelid.
seal peaks olema heliklipp01, heliklipp02 jne.


Kui lähen Menüü - galerii - heliklipid, siis ainus asi mis mul on seal on Helinate Lingid.
Salvesti seadetest olen vaadanud, seal on E: mälukaart. Ja peale salvestamist, kui valin seadetest "muuda faili nime" siis näitab et praegune nimi on Heliklipp08 ja see on selectitud, et muuta. Mälukaardil ega kuskil ei ole midagi icon_sad.gif


Nii ! Failihalduri alt ma leidsin need failid üles, aga galeriis neid ikka ei ole.

Ja nüüd ma avastasin et see salvestab mul kõik kausta "Lood".
Okkkei normal.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 19:09:12 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
striker13 kirjutas:
uus firmware kah väljas, praegu veel polnud läbi software updateri saada aga varsti peaks olema.

Changelogi ka on ? Kui on viska siia, ei viitsi ise otsida icon_razz1.gif


päris see pole, aga siit saad natuke lugeda: link

tundub, et see siiski polegi uuendus, lihtsalt väga hiljaks jäänud teadaanne v20' e kohta.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 19:40:14 vasta tsitaadiga

seal kirjutab, et teise kaameraga saab nüüd pilti teha. proovi kas sa saad v20'ga seda. mulle tundub et mitte. seega...
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 19:53:40 vasta tsitaadiga

Nu, v20 suudab seda. just proovisin icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 20:02:47 vasta tsitaadiga

proovisin enne fotoka nuppu vajutades siis ei töötanud. onscreen nupuga töötab jah.

a muidu:
http://www.nokia.com/A4136001?newsid=1301443

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 20:56:42 vasta tsitaadiga

Oli kange kiirus mobla kättesaamisega ja seega võtsin esimese ettejuhtuva - punase. Mulle aga see puna-must taust ei meeldi, liiga äkiline icon_smile.gif.

Patt on muidugi heast paremat tahta aga....kas keegi oskab öelda, ons võimalik tekstiribade all olevat punast tausta (mille peale kirjutatakse igasugused käsud) muuta siniseks?

Ja siis olen aru saanud, et mul on moblas nokia maps, aga see kestab mul moblas kas a) 1 kuu b) 3 kuud?

Ja kui aus olla, siis tuttava nokias olnud GPS pilt näitas märksa paremat värki - mingid nooled näitasid liikumissuunda, kaugust asjadeni, kuna ära pöörata jne. Mul aga - niipalju kui see töös olen hoidnud - näitab vaid asukohta sõidu ajal ja kõik - ja kaart on ka kuidagi niru.

Ma isegi ei taha õpetust kuidas paremaks teha asja vaid mõne helgema pea kinnitust, et selle mobla GPS on võimalik tööle panna mõne teise tasuta kaardiprogrammiga (kaartidega) nagu kellavärk ja et selle kasutamine on tegelt odav, lihtne, lahe mõnus ja ajusid mittekoormav. icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.