Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Max Payne 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2006 11:25:21 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Max_Payne#Max_Payne_3

Remedy Entertainment's name was not mentioned in the announcement, and as the company is currently working on Alan Wake, they are not likely to be working on the Max Payne franchise. At the same time, a post on Shacknews, apparently from Mikael Kasurinen, a level designer for Max Payne 2, read "FYI: We are not making Max Payne 3."
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 22:24:52 vasta tsitaadiga

asi selles et remedy myys mingid õigused kas take 2-le või mingile firmale.
Remedy ei tee 3-ndat osa, aga kolmas osa arvatavasti tuleb kunagi kindlasti.
2 osa lõpuski oli kirjas "Max Payne`s journey through the night continues" vms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SlateR
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004




sõnum 26.06.2007 02:20:42 vasta tsitaadiga

Eks MP3 tulib kunagi ikka välja. Alan Wake on uus proekt.

Vladimir LEM oli ikka üks suur kaabakas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 18:01:37 vasta tsitaadiga

mis tast siis saanud on?Max Paynest ma mõtlen...
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:47:31 vasta tsitaadiga

kõige uuem uudis vist MP3 kohta on see : http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=26283798
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 21:25:08 vasta tsitaadiga

Rockstar's Max Payne 3 emerges again
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 01.10.2008 09:29:17 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Rockstar's Max Payne 3 emerges again


Max Payne FTW !!!!! Hea uudis, muidugi küsimust tekitav on see, et Remedy ei ole asja taga enam.... Ma loodan ,et tuleks võrd väärne eelmistega ikka...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 18:58:40 vasta tsitaadiga

Kahju , et Remedy enam ei tegele sellega , aga hea kuulda , et see jälle tegemises thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:22:33 vasta tsitaadiga

Nimi on mängul hea aga kui uus tegija seal taga on siis ei tahaks lootusi eriti kõrgele ajada.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.10.2008 19:29:58 vasta tsitaadiga

Minu meelest on hea et Rockstar võttis selle asja enda peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:54:38 vasta tsitaadiga

tuleb mingi GTA stiilis Max Payne icon_biggrin.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 01.10.2008 21:08:07 vasta tsitaadiga

Btw nagu ma aru saan Max Payne 1 ei tööta 64bit vistal jah? Ma olen siis pmst maha maganud icon_sad.gif mõtlesi net teen 1 ja 2 läbi ja hakkan ootama 3 kui meeldib. Nüüd pean kuskilt midagi muretsema millel oleks XP peal ja saaks mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 02.10.2008 13:50:01 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
tuleb mingi GTA stiilis Max Payne icon_biggrin.gif


Laipade kohale ilmub raha ja autoga saab ringi kärutada.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 02.10.2008 18:39:57 vasta tsitaadiga

Max Payne 1 developer oli ka see sama Rockstar Toronto ps2-le. Ma ei usu et Rockstar väga ära solgib selle.
http://en.wikipedia.org/wiki/Max_Payne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 16:36:48 vasta tsitaadiga

mäng tuleb välja "talv 2009"
http://www.rockstargames.com/maxpayne3/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.03.2009 16:52:08 vasta tsitaadiga

Ei leidnud infot, et tuleks PC peale.
Samas ega väga ei hooli ka, Rockstar viis minu jaoks enda maine alla igasugust piiri GTA4 jubeda crappiga (mäng super, performance 0).
Kahju ainult sellest et Max Payne on olnud läbi aegade üks parimaid mänge minu jaoks ja hea meelega mängiks järge aga soome poistel pole seal enam mingit osalust nagu ma aru saan.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 17:05:47 vasta tsitaadiga

Pihv, tuleb ka PC-le: http://kotaku.com/5180253/max-payne-3-hits-this-winter
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 17:47:10 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:

Kahju ainult sellest et Max Payne on olnud läbi aegade üks parimaid mänge minu jaoks ja hea meelega mängiks järge aga soome poistel pole seal enam mingit osalust nagu ma aru saan.

Jama lugu jah ... ehk isegi vorbivad mingi korraliku mängu valmis , aga minu jaoks on Alan Wake Max Payne järg .. mitte küll otsene , aga järglane nagu Bioshock oli System Shock seeria järg .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.03.2009 17:49:05 vasta tsitaadiga

Max ikka vananeb ka pidevalt, erinevalt teistes mängude tegelastest icon_lol.gif

no loodame, et tuleb hea asi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 23.03.2009 18:11:43 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Max ikka vananeb ka pidevalt, erinevalt teistes mängude tegelastest icon_lol.gif

no loodame, et tuleb hea asi.


Sam Fisher ka ju juba vana mees: D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 19:40:00 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
Sam Fisher ka ju juba vana mees: D
Mul on selline tunne, et Sam Fisher on end üldse kuskile prügikasti surnuks joonud icon_neutral.gif

Aga Max Payne 3... Frickin' Sweet! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 19:45:08 vasta tsitaadiga

peab tunnistama et 1 ja teine jätis suht külmaks, selline tavaline 3rd person shooter, mitte et halb, aga lihtsalt ei pakkunud midagi uudset ,eks näis mis kolmas osa toob
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 20:05:36 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
peab tunnistama et 1 ja teine jätis suht külmaks, selline tavaline 3rd person shooter, mitte et halb, aga lihtsalt ei pakkunud midagi uudset ,eks näis mis kolmas osa toob

icon_eek.gif story ja kogu atmosfäär. parimaid mänge üldse imo.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.03.2009 20:53:22 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Pihv, tuleb ka PC-le: http://kotaku.com/5180253/max-payne-3-hits-this-winter


BEST BEST !!!

Alles sai tehtud läbi MP1 ja 2, no nii head mängud + story olid icon_smile.gif))

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 01:02:50 vasta tsitaadiga

nolifer, Max Payne oligi ju see mis just uudset pakkus. Suur modide valik hoiab mängu fänne veel praegugi tegevuses

Lisan infot Ggmaniast

"Rockstar sent out a press release officially confirming the development of Max Payne 3. In production at Rockstar Vancouver (The Warriors), Max Payne 3 features a now-retired Payne who still can't escape a world of corruption and violence. Max Payne 3 will be released for PC, PlayStation 3 and Xbox 360 next winter.
The award-winning Max Payne franchise put players in the role of Max Payne, a hard-boiled New York City detective with a penchant for violence, out to avenge the death of his family. The latest installment delivers more of the classic elements and hyper-intense action that fans have come to love, while moving the story of Max in a new direction.

Since leaving the NYPD and New York itself behind, Max has drifted from bad to worse. Double-crossed and a long way from home, Max is now trapped in a city full of violence and bloodshed, using his weapons and instincts in a desperate search for the truth and a way out."
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 28.03.2009 10:16:55 vasta tsitaadiga

Juhhei, tulebki kolmas osa onfire.gif jään kindlasti ootama thumbs_up.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.06.2009 17:50:43 vasta tsitaadiga

GameInformeri cover:
Spoiler Spoiler Spoiler







Väiksed skännid küll, aga wtf?! kust otsast see Max Payne on ? Mingi kiilakas möllab džunglis.. icon_neutral.gif

http://smages.com/i/00/27/00273ad87d24f6ae71847b4787290126.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.06.2009 17:53:38 vasta tsitaadiga

Stooris on 12 aastat on möödunud eelmisest Max Paye osast, inimesed vananevad.

Ning džunglis või mitte, aga nende scannide põhjal ei saa küll mitte midagi mängu kohta öelda - ei kiita, ega laita, tuleb vähemalt oodata, kuni mõned gameplay videod (või trailer) tulevad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 17:53:52 vasta tsitaadiga

viimased pildid meenutavad liiga palju Far Cry 2
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.06.2009 17:58:36 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka, et mida kuradit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 18:39:07 vasta tsitaadiga

Lahe oleks ikka, kui Max müttaks vihmases metropolis...

Tuleb vaid loota, et stoori jääb paika, mitte et Max hakkab narkoparuneid tapma LAPD jaoks...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.06.2009 18:44:25 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et Max Payne on Sam Fisheri vend icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 18:59:13 vasta tsitaadiga

max payne seiklused indias

max paynest on saamas john rambo sarnane tegelane?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.06.2009 19:41:38 vasta tsitaadiga

Need soome poisid kes Max Payne'ga välja tulid vist enam asja juures ei ole jah? Praeguse info järgi kipub tulema Rcokstari moneymaker ja liiga MP kontekstist välja kistud. Aga eks näis.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 20:03:17 vasta tsitaadiga

Mis mõttes nagu icon_eek.gif
Kuidas läheb see vend kokku MP seeriaga thumbs_down.gif
Eks nad panevad slow motioni sisse ja ütlevad, voilaa MP 3
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 20:10:53 vasta tsitaadiga

Ma tõsiselt loodan , et see on mingi loll nali . Kui MP3 tõesti selline tuleb , siis see küll mingi järg Max Payne seeriale ei ole .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 21:03:34 vasta tsitaadiga

i am not amused icon_neutral.gif

noir york asemel mingi san paolo. Tegelt arvata oli ,et mu lemmikmängu seeriast midagi head enam ei tule..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 15:38:17 vasta tsitaadiga

Masendav, tahaks ikka vana head Max Payne tagasi, Max Payne 1 oli minu esimene mäng mille ma korralikult mängisin/läbi tegin - see oli ikka mega.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.06.2009 10:59:52 vasta tsitaadiga

Cover system, brasiilia, kiilakas vanamees, uus voice actor icon_confused.gif
Miks nad juba siis üldse uut mängu ei teinud? Miks on vaja nu**ida hea seeria nime niimoodi?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 12:03:42 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Cover system, brasiilia, kiilakas vanamees, uus voice actor icon_confused.gif
Miks nad juba siis üldse uut mängu ei teinud? Miks on vaja nu**ida hea seeria nime niimoodi?

Et ikka rohkem raha teha, kui sul oleks valida mingi random wannabe Max Payne või siis Max Payne 3 siis läheks ikka MP3 loosi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 12:12:53 vasta tsitaadiga

Ma sügavalt kahtlen et Max Payne 3 selline tuleb , pigem kellegi väga loll nali .
Aga kui tõesti selline tuleb siis on ikka väga piixus thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.06.2009 12:18:31 vasta tsitaadiga

Heineken, Ei ole see mingi nali. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 12:21:30 vasta tsitaadiga

Andykas, kindel?
Nojah , rikkusid ühe läbi aegade parima mänguseeria ära thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 16:09:49 vasta tsitaadiga

kindel jah. arvatavasti tuleb mäng hea ,aga nimeks ei tohiks Max Payne küll olla.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 16.06.2009 16:16:42 vasta tsitaadiga

Ma teadsin, et Max Payne seeria lõppes Remedy lahkumisega developeripositsioonilt, aga midagi nii jubedat ei osanud ma ausalt öeldes oodata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 16.06.2009 17:12:07 vasta tsitaadiga

pohui kui mingi kiilakas vend on icon_biggrin.gif peaasi et mänguelamust on thumbs_up.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 21:18:47 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
pohui kui mingi kiilakas vend on icon_biggrin.gif peaasi et mänguelamust on thumbs_up.gif

Täpselt õige, kusagil oli isegi võrreldud teda Bruce Willis-ega icon_razz1.gif
Kas teile sellepärast Willis-e filmid ei meeldi, et ta vana ja kiilakas on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 21:23:51 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Volum kirjutas:
pohui kui mingi kiilakas vend on icon_biggrin.gif peaasi et mänguelamust on thumbs_up.gif

Täpselt õige, kusagil oli isegi võrreldud teda Bruce Willis-ega icon_razz1.gif
Kas teile sellepärast Willis-e filmid ei meeldi, et ta vana ja kiilakas on? icon_lol.gif


Õige! Bruce on ju teada-tuntud film noiri staar.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 21:28:38 vasta tsitaadiga

selle põhjal saab ju siis teha filmi mille peaosas on bruce ja mille süžee on midagi die hard filmide sarnast.
peaasi et raha ikka teenida saaks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 21:50:20 vasta tsitaadiga

tänapäeval ongi suht koht nii et järgesid ei ole eriti mõtet oodata, parem panustada uutele tuliatele, kuna järjed tunduvad tõesti ainult rahategemise eesmärgil, kui mõned üksikud asjad välja arvata
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Max Payne 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.