Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Skype tasuta kõned lauatelefonidele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
freelancer
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003




sõnum 17.03.2009 18:28:51 Skype tasuta kõned lauatelefonidele vasta tsitaadiga

Ei teagi kuhu seda teemat oleks õigem teha.

Igatahes minu küsimus seisneb selles, et kas keegi kasutab Skype piiramatut lauatelefonidele helistamise teenust ja teaks kommenteerida seda teenust?

http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/#europeanSubscriptionTab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004




sõnum 18.03.2009 01:00:43 vasta tsitaadiga

mis seal ikka kommenteerida. maksad oma kuumaksu ära ja helistad lauatelefonitele nii palju, kui jaksad nagu õigete telefonitega, mis sul taskus või kodus/kontoris laual.
ma ise ei kasuta seda teenust (helistan suht vähe skype-ga ja siis kah mobladele peamiselt) aga kõned on head.

_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freelancer
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003




sõnum 18.03.2009 01:33:41 vasta tsitaadiga

frygor kirjutas:
ma ise ei kasuta seda teenust


Eriti hea on kommenteerida asja mida ise ei kasuta icon_lol.gif

Mind huvitab milline on selle teenuse kvaliteet, kas sind kuuldakse ja sina kuuled teisi laitmatult. Lisaks kuidas see töötab M-Internetiga ja ka Windows Mobile'ga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004




sõnum 18.03.2009 11:30:19 vasta tsitaadiga

freelancer kirjutas:
frygor kirjutas:
ma ise ei kasuta seda teenust


Eriti hea on kommenteerida asja mida ise ei kasuta icon_lol.gif

Mind huvitab milline on selle teenuse kvaliteet, kas sind kuuldakse ja sina kuuled teisi laitmatult. Lisaks kuidas see töötab M-Internetiga ja ka Windows Mobile'ga?

nu kuule. ma nüüd küll ei usu, et olenevalt maksusüsteemist muutub ka kõne kvaliteet. (võibolla tõesti aint siis, kui su internet on aeglane tipptundidel vms) icon_lol.gif
kui sa pole skype-ga veel telefonitele helistanud, siis lae krediit peale ja helista, siis näed, mis kvaliteet on (minu jaoks täitsa hea).
põhiline vahe ongi selles, kuidas sa maksta tahad ja mille eest. kõne jääb ikkagi kõneks.

m-interneti ja Windows Mobile küsimuse kohta jään vastuse võlgu.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freelancer
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003




sõnum 18.03.2009 18:56:24 vasta tsitaadiga

Ma kasutangi ainult M-Internetti, nii EMT kui Tele2. Mis annavad ühendust ka lauaarvutile. Ja lauaarvutiga olen Skype-to-Skype helistanud küll kuid mitte lauatelefonidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 24.04.2009 02:35:45 vasta tsitaadiga

Asi töötab suurepäraselt. Kvaliteet kõneside osas ei tohiks erineda sellest, mida koged Skype-to-Skype puhul, sest ainsaks probleemseks pudelikaelaks võib olla su oma netiühendus, eriti saatemahu osas. Kui jutt sealt normaalselt läbi läheb, läheb edasi ka.

Soovitaks veel tellides maksta kohe kolme kuu eest. Nii tuleb veidi soodsam ja lisaks tekib õigus saada ka numbrikasutus (Eestis 712-ga algav "linnanumber"). Isegi kui Skype'i pidevalt sees ei pea, saab sinna tööle panna automaatvastaja, millele jäetud teateid võid kuulata, kui oled jälle sisse loginud. See number tuleb küll eraldi aktiveerida, automaatselt seda ei anta.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 26.04.2009 12:31:30 vasta tsitaadiga

kasutan kah seda lahendust siit saksamaalt eestiga suhtlemiseks. KValiteedi osas midagi ette heita ei ole. Kõik toimib nii nagu peab icon_smile.gif + kui tellida, siis inglise naeltes tuleb vist kõige odavam. 60 eeku kuu.
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Skype tasuta kõned lauatelefonidele
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.