Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 11.03.2009 17:20:12 vasta tsitaadiga

muhvigi neid sul seal magistralis on.. sai helistatud ja öeldi, et pole...
oskab, keegi öelda, kust neid telefone veel järelmaksuga osta saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.03.2009 17:26:46 vasta tsitaadiga

tund tagasi ostsin ka just magristalist ning öeldi et veel on mõned
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 17:46:49 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen


Aga milleks tühja räusata? Selline olukord juba pikemat aega ja ega ta vist niipea muutu ka. Milleks raisata oma närve ja joosta ametnike jutu järgi, kes isegi päris täpselt ei tea, et millal või kus(nii on nendest lugudest selgunud)? Äkki tarbijakaitse aitab? Kohtusse anda? Ikkagi kliendi lollitamine. Ei hakkagi rääkima mölakatest kes teevad bronni, et siis mitte kunagi sellele järgi minna.
Kuna lähitulevik ilma selle aparaadita ähvardab tulla kole nagu maailma kõige koledam asi, peaks ehk proovima teisi kaupmehi kes sellised müüvad? Jah, ma annan endale aru, et see läheb tõenäoliselt kallimaks ja raha loeme me täna eriti hoolikalt. Kuid samas arvan, et see siiski väike hind selle rahulolu ja õnne eest mida see telefon pakkuda suudab. Lõppude-lõpuks maksab närvikulu ka midagi.

P.S. Tsitaadi võtsin suvalise sel teemal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 18:47:42 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
zuzizew kirjutas:
osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen


Aga milleks tühja räusata? Selline olukord juba pikemat aega ja ega ta vist niipea muutu ka. Milleks raisata oma närve ja joosta ametnike jutu järgi, kes isegi päris täpselt ei tea, et millal või kus(nii on nendest lugudest selgunud)? Äkki tarbijakaitse aitab? Kohtusse anda? Ikkagi kliendi lollitamine. Ei hakkagi rääkima mölakatest kes teevad bronni, et siis mitte kunagi sellele järgi minna.
Kuna lähitulevik ilma selle aparaadita ähvardab tulla kole nagu maailma kõige koledam asi, peaks ehk proovima teisi kaupmehi kes sellised müüvad? Jah, ma annan endale aru, et see läheb tõenäoliselt kallimaks ja raha loeme me täna eriti hoolikalt. Kuid samas arvan, et see siiski väike hind selle rahulolu ja õnne eest mida see telefon pakkuda suudab. Lõppude-lõpuks maksab närvikulu ka midagi.

P.S. Tsitaadi võtsin suvalise sel teemal.

Word!

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 20:14:04 vasta tsitaadiga

Kas mu "Free Navigation for 3 months" algab sellest hetkest kui käivitan Nokia Mapsi ?
Olen seda käivitanud, kuid ühendust ei ole loonud .. kas praegu aeg tiksub ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 20:46:05 vasta tsitaadiga

ei tiksu, sa pead ka navigeerimise valima, siis hakkab tiksuma.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 21:07:17 vasta tsitaadiga

võiks ikka mingi reaalne ajapiirang olla...näiteks et 200h vms saad reaalselt navigeerida...taimeriga või nii
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 22:10:53 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
võiks ikka mingi reaalne ajapiirang olla...näiteks et 200h vms saad reaalselt navigeerida...taimeriga või nii


thumbs_up.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
U-Boot
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 22:55:41 vasta tsitaadiga

chuulo kirjutas:
Kermetis on alles veel 1 sinine ja 2 punast. Kaasas on ka 1GB mälukaart Eesti laul 2009

Eile ostsin teie poest sinise 5800 ja ei märganud, et 1GB mälukaart oleks täiendavalt kaasas olnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khunt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2009




sõnum 12.03.2009 11:45:13 vasta tsitaadiga

Mul ei taha tuub elioni kodulahendusega web-i minna. Connectib ära ja pärast aadressi sisestamist teatab mõne aja pärast NO GATEWAY REPLY. Tundub nagu oleks miskit Speedtouchis vaja seadistada. Aidake!
Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää!
Muidu soovitan küll osta, selle raha eest vidinaid kui palju. Marketing on aga uskumatult ebaõnnestunud, isegi reklaamime suurtel pindadel asja, mille saadavus kehv ja varsti uuemad mudelid tulemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 15:07:40 vasta tsitaadiga

khunt kirjutas:

Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää!

no võtmetega samas taskus ei tasu kindlasti kanda...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 19:34:33 vasta tsitaadiga

jei!...sain ka kätte täna telefoni

kuidas telefoni MAC-aadressi saab vaadata telefonist?
ma põhimõtteliselt ei viitsi ruuterisse vaatama minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.03.2009 19:49:33 vasta tsitaadiga

krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 20:06:20 vasta tsitaadiga

Ha ega googlest ka raske otsida. põhimõtteliselt.
*#62209526#

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 12.03.2009 20:20:37 vasta tsitaadiga

teine variant mac aadressi saamiseks on telefoni pakendi pealt... seal se kaa kirjas....
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 20:22:53 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära

toas oled?...toas ei pea ega saa üldse töötada, kui töötab siis on väga hästi just
ja kuskil mingi väga tihedate majade vahel võib ka jama olla

tänud, Nu icon_razz.gif
pakend jäi maha
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.03.2009 20:36:13 vasta tsitaadiga

toas pole yldse...väljas olles...aeg ajalt tuleb ja kaob signaal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 20:57:41 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
pwannabe kirjutas:
krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära

toas oled?...toas ei pea ega saa üldse töötada, kui töötab siis on väga hästi just
ja kuskil mingi väga tihedate majade vahel võib ka jama olla




Nende satellitidega on jah selline imelik lugu. Linnas klaasmajade vahel on mul ca 20 sekundiga ära lukustanud samas kui kuskil maal välja peal on ka 2 minutit aega läinud. See vist a-gps:i tõttu, maal maste vähem ja täpsus väheneb.
Proovi seda kusagil lagedama ala peal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 11:35:57 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe bugi, mida on ka mujal mainitud, aga suht vähe. Mind igatahes segab päris palju.

Nimelt ei saa kiirvalimisse panna telefoninumbreid, mis sisaldavad tühikuid, St +372 5xxxxxx vaid tuleb panna +3725xxxxxx, ütleb kohe et "pole lubatud". Nokia on teadlik asjast, ehk muudavad kunagi. Tühikud tekivad Outlookiga sünkides, kui kellelegi siin segaseks jäi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspirine
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2009




sõnum 14.03.2009 01:21:16 vasta tsitaadiga

khunt kirjutas:
Mul ei taha tuub elioni kodulahendusega web-i minna. Connectib ära ja pärast aadressi sisestamist teatab mõne aja pärast NO GATEWAY REPLY. Tundub nagu oleks miskit Speedtouchis vaja seadistada. Aidake!
Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää!
Muidu soovitan küll osta, selle raha eest vidinaid kui palju. Marketing on aga uskumatult ebaõnnestunud, isegi reklaamime suurtel pindadel asja, mille saadavus kehv ja varsti uuemad mudelid tulemas.


Mul oli sama häda, minu N78 ja veel üks N79 .. sama probleem. Aitas kui ruuteri security muuta WEP pealt (kasutab ruuteri all olevat code) WPA peale (oli nt WPA personal, ise mõtle sinna kood). Kohe töötas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 14.03.2009 19:46:31 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viitsib võrrelda Garmin XT kasutamismugavust nokia 5800 peal, võrreldes Garmini enda navidega ala Garmin NÜVI 250. Soft peaks neil ju sama olema. Eriti huvitaks kuidas selle ekraani peal kaardi uurimine on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 19:51:40 vasta tsitaadiga

Minu arvates küll võrdlemisi sama...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 14.03.2009 23:11:16 vasta tsitaadiga

käisin täna krissu emt's seda pilli näppimas. väga kiire on ja, mõnus. icon_smile.gif meeldis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 03:26:17 vasta tsitaadiga

Sain enda oma ka kätte.
Plast veidi nagiseb, aga muidu väga viis.
Orb on väga sujuv asi sellel telefonil, samuti see, et phm kõik flash mängud töötavad, mõni veidi laggab, aga töötab.

5+ minu poolt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 13:06:00 vasta tsitaadiga

koxx kirjutas:


Kas keegi on leidnud programmi, mis kaamera piiksu ära võtaks?

Mingit programmi pole vaja 5800
Kui üldseadetest on hoiatustoonid vms maha keeratud siis ei piiksu ka kaamera.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 21:42:01 vasta tsitaadiga

muusikShield-i teemal! HV ei lase mul privas suhelda.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.


viimati muutis evald112 18.06.2017 20:13:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 15.03.2009 21:51:44 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Sain enda oma ka kätte.
Plast veidi nagiseb, aga muidu väga viis.
Orb on väga sujuv asi sellel telefonil, samuti see, et phm kõik flash mängud töötavad, mõni veidi laggab, aga töötab.

5+ minu poolt.

kust enda oma said? mis esindus? ja ega keegi ei oska öelda, kas mõnes tele2 esinduses (eestis, ei mõtle aint tallinnat) seda telefoni veel on? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 23:18:07 vasta tsitaadiga

Tutvuste kaudu sain enda oma..
Aga esindustesse pidi jõudma märtsi lõpp/aprilli algus nii palju kui ma neid läbi käisin...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 16.03.2009 07:37:43 vasta tsitaadiga

käige esindustest kohal kysimas...info telefon annab valeinfot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 16.03.2009 07:57:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas lisada keeli juurde ?
Nimelt kingiti välismaalt telefon millel puudub eesti keelne menüü ja kõik muu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 13:23:03 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Kas keegi teab kuidas lisada keeli juurde ?
Nimelt kingiti välismaalt telefon millel puudub eesti keelne menüü ja kõik muu.


Product code tuleb muuta baltikumi omaks, peale seda uuendada Nokia Software Updateriga tarkvara ja siis võid juba eesti keelt nautida. Kõik vajalikud atribuudid on internetist leitavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 16.03.2009 19:08:53 vasta tsitaadiga

probleem, ei leia stopperit/taimerit ylesse , ning kas kõnesid salvestada ka saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 19:25:53 vasta tsitaadiga

pwannabe, Stopper/taimer polegi symbianil kaasas.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 17.03.2009 11:59:40 vasta tsitaadiga

Kas kõnesid saab salvestada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 12:03:32 vasta tsitaadiga

keegi stopperi ja taimeri jaoks mingit programmi pole leidnud?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 12:18:39 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
keegi stopperi ja taimeri jaoks mingit programmi pole leidnud?


Ma sebisin endale HandyClocki...
Päris korralik programmijupp...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 19:44:56 vasta tsitaadiga

IS küll reklaamib ühe omadusena, et improves grip aga see võiks tagumise külje kilele kehtida ainult.
ekraanil ka nüüd natuke selline kummine fiiling. näpuga libistamist tegi halvemaks minumeelest icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 18.03.2009 00:57:58 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
Kas kõnesid saab salvestada?


Alon Mp3 Dictaphone
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 16:11:50 vasta tsitaadiga

Sai ka nokiale see full body invisible shield peale kleebitud ja väga häirib see kummine tunne. Täiesti maha visatud raha icon_mad.gif
Kakun maha, kui ebayst tellitud kott kunagi kohale jõuab. Ekraanil on tõesti üsna ebamugav toimetada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 18.03.2009 22:37:41 vasta tsitaadiga

tozz kirjutas:

Myoldryn kirjutas:
Inimestele, kes kardavad ekraani ära kriimustada:
http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php
Lubavad eluaegset garantiid icon_razz.gif

Videoklipp iföönidega on samasugune nagu mingi puhastusvahendi reklaam, et lased vurts-vurs pliidi peale ja ühe lapitõmbega on kõik puhas. Tegelikkuses ei kipu ikka nii olema.


Sai ju räägitud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 00:14:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures see kile on tõesti vastupidav. Proovisin seda võtmega kriimustada (mõistlikkuse piirides of course) ja kile täitis oma eesmärki. Lihtsalt touchscreenile see asi ei sobi kohe kuidagi, eriti kui stylusega toimetada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 00:42:59 vasta tsitaadiga

Mis tal siis niiväga viga on, kujutan ette et veidi takistab näpu sujuvat liikumist, aga stylusega ei tohiks ju probleemi olla, kokkupuute pind niivõrd väike :S
Aga kuidas ta puutetundlikusele mõjub?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 10:41:14 vasta tsitaadiga

Kas see vallasreziim on põhimõtteliselt sama nagu flight mode? et kui selle profiili valid siis võib lennukis kasutada telefoni muusika kuulamiseks näiteks?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.03.2009 11:48:09 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kas see vallasreziim on põhimõtteliselt sama nagu flight mode? et kui selle profiili valid siis võib lennukis kasutada telefoni muusika kuulamiseks näiteks?


tegemist peaks olema sama asjaga, sest kui panna peale vallasrežiim, siis enam helistada ei saa.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scirocco
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 21:23:27 vasta tsitaadiga

Sain siis kah emti esindusest ühe "tuubi" endale ära toodud. Esmamulje oleks võinud parem olla. Häirib väga kuidagi ebaloogiline menüü, aga seda vist pidi kuidagi muuta saama? 5+ muidugi 3,2" ekraanile, superkvaliteet minu meelest. Samuti oleks huviline sellele invisible shieldile. Msn kah ei hakanud tööle icon_sad.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 21:32:54 vasta tsitaadiga


Võrdleme nutitelefonide operatsioonisüsteeme icon_smile.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 22:20:42 vasta tsitaadiga

Hea artikkel. Korralikult saab naerda, ehtameerikalikult tagurpidi mõtlemine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 22:32:56 vasta tsitaadiga

scirocco kirjutas:
...Msn kah ei hakanud tööle icon_sad.gif

Slick on selle jaoks, need Live Messengerid enamus on mingid jurad mis ei tööta või siis lihtsalt jooksevad kokku
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 23:28:58 vasta tsitaadiga

Tõmmake Fring endale. Väga hea MSNi klient...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 23:56:38 vasta tsitaadiga

Ise kasutan ka Fring-i väga mugav pakett sisaldab endas kõiki levinumaid suhtlus programme...
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.