|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
11.03.2009 17:20:12
|
|
|
muhvigi neid sul seal magistralis on.. sai helistatud ja öeldi, et pole...
oskab, keegi öelda, kust neid telefone veel järelmaksuga osta saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
11.03.2009 17:26:46
|
|
|
| tund tagasi ostsin ka just magristalist ning öeldi et veel on mõned
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
11.03.2009 17:46:49
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen |
Aga milleks tühja räusata? Selline olukord juba pikemat aega ja ega ta vist niipea muutu ka. Milleks raisata oma närve ja joosta ametnike jutu järgi, kes isegi päris täpselt ei tea, et millal või kus(nii on nendest lugudest selgunud)? Äkki tarbijakaitse aitab? Kohtusse anda? Ikkagi kliendi lollitamine. Ei hakkagi rääkima mölakatest kes teevad bronni, et siis mitte kunagi sellele järgi minna.
Kuna lähitulevik ilma selle aparaadita ähvardab tulla kole nagu maailma kõige koledam asi, peaks ehk proovima teisi kaupmehi kes sellised müüvad? Jah, ma annan endale aru, et see läheb tõenäoliselt kallimaks ja raha loeme me täna eriti hoolikalt. Kuid samas arvan, et see siiski väike hind selle rahulolu ja õnne eest mida see telefon pakkuda suudab. Lõppude-lõpuks maksab närvikulu ka midagi.
P.S. Tsitaadi võtsin suvalise sel teemal.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
11.03.2009 18:47:42
|
|
|
| kuunar kirjutas: |
| zuzizew kirjutas: |
osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen |
Aga milleks tühja räusata? Selline olukord juba pikemat aega ja ega ta vist niipea muutu ka. Milleks raisata oma närve ja joosta ametnike jutu järgi, kes isegi päris täpselt ei tea, et millal või kus(nii on nendest lugudest selgunud)? Äkki tarbijakaitse aitab? Kohtusse anda? Ikkagi kliendi lollitamine. Ei hakkagi rääkima mölakatest kes teevad bronni, et siis mitte kunagi sellele järgi minna.
Kuna lähitulevik ilma selle aparaadita ähvardab tulla kole nagu maailma kõige koledam asi, peaks ehk proovima teisi kaupmehi kes sellised müüvad? Jah, ma annan endale aru, et see läheb tõenäoliselt kallimaks ja raha loeme me täna eriti hoolikalt. Kuid samas arvan, et see siiski väike hind selle rahulolu ja õnne eest mida see telefon pakkuda suudab. Lõppude-lõpuks maksab närvikulu ka midagi.
P.S. Tsitaadi võtsin suvalise sel teemal. |
Word!
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
11.03.2009 20:14:04
|
|
|
Kas mu "Free Navigation for 3 months" algab sellest hetkest kui käivitan Nokia Mapsi ?
Olen seda käivitanud, kuid ühendust ei ole loonud .. kas praegu aeg tiksub ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
11.03.2009 20:46:05
|
|
|
| ei tiksu, sa pead ka navigeerimise valima, siis hakkab tiksuma.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
11.03.2009 21:07:17
|
|
|
| võiks ikka mingi reaalne ajapiirang olla...näiteks et 200h vms saad reaalselt navigeerida...taimeriga või nii
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
11.03.2009 22:10:53
|
|
|
| HA kirjutas: |
| võiks ikka mingi reaalne ajapiirang olla...näiteks et 200h vms saad reaalselt navigeerida...taimeriga või nii |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
U-Boot
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2001
|
11.03.2009 22:55:41
|
|
|
| chuulo kirjutas: |
| Kermetis on alles veel 1 sinine ja 2 punast. Kaasas on ka 1GB mälukaart Eesti laul 2009 |
Eile ostsin teie poest sinise 5800 ja ei märganud, et 1GB mälukaart oleks täiendavalt kaasas olnud
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khunt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2009
|
12.03.2009 11:45:13
|
|
|
Mul ei taha tuub elioni kodulahendusega web-i minna. Connectib ära ja pärast aadressi sisestamist teatab mõne aja pärast NO GATEWAY REPLY. Tundub nagu oleks miskit Speedtouchis vaja seadistada. Aidake!
Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää!
Muidu soovitan küll osta, selle raha eest vidinaid kui palju. Marketing on aga uskumatult ebaõnnestunud, isegi reklaamime suurtel pindadel asja, mille saadavus kehv ja varsti uuemad mudelid tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.03.2009 15:07:40
|
|
|
| khunt kirjutas: |
Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää! |
no võtmetega samas taskus ei tasu kindlasti kanda...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
12.03.2009 19:34:33
|
|
|
jei!...sain ka kätte täna telefoni
kuidas telefoni MAC-aadressi saab vaadata telefonist?
ma põhimõtteliselt ei viitsi ruuterisse vaatama minna
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
12.03.2009 19:49:33
|
|
|
| krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.03.2009 20:06:20
|
|
|
Ha ega googlest ka raske otsida. põhimõtteliselt.
*#62209526#
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
12.03.2009 20:20:37
|
|
|
teine variant mac aadressi saamiseks on telefoni pakendi pealt... seal se kaa kirjas....
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
12.03.2009 20:22:53
|
|
|
| pwannabe kirjutas: |
| krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära |
toas oled?...toas ei pea ega saa üldse töötada, kui töötab siis on väga hästi just
ja kuskil mingi väga tihedate majade vahel võib ka jama olla
tänud, Nu
pakend jäi maha
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
12.03.2009 20:36:13
|
|
|
| toas pole yldse...väljas olles...aeg ajalt tuleb ja kaob signaal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
12.03.2009 20:57:41
|
|
|
| HA kirjutas: |
| pwannabe kirjutas: |
| krt gps ei tööta vist...ei saa sateliidiga yhendust ja kui saab siis katkeb mingi aeg ära |
toas oled?...toas ei pea ega saa üldse töötada, kui töötab siis on väga hästi just
ja kuskil mingi väga tihedate majade vahel võib ka jama olla
|
Nende satellitidega on jah selline imelik lugu. Linnas klaasmajade vahel on mul ca 20 sekundiga ära lukustanud samas kui kuskil maal välja peal on ka 2 minutit aega läinud. See vist a-gps:i tõttu, maal maste vähem ja täpsus väheneb.
Proovi seda kusagil lagedama ala peal.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
13.03.2009 11:35:57
|
|
|
Leidsin ühe bugi, mida on ka mujal mainitud, aga suht vähe. Mind igatahes segab päris palju.
Nimelt ei saa kiirvalimisse panna telefoninumbreid, mis sisaldavad tühikuid, St +372 5xxxxxx vaid tuleb panna +3725xxxxxx, ütleb kohe et "pole lubatud". Nokia on teadlik asjast, ehk muudavad kunagi. Tühikud tekivad Outlookiga sünkides, kui kellelegi siin segaseks jäi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspirine
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2009
|
14.03.2009 01:21:16
|
|
|
| khunt kirjutas: |
Mul ei taha tuub elioni kodulahendusega web-i minna. Connectib ära ja pärast aadressi sisestamist teatab mõne aja pärast NO GATEWAY REPLY. Tundub nagu oleks miskit Speedtouchis vaja seadistada. Aidake!
Kaitsekilet sooviks ja soovitaks küll, sest paari kasutuskuuga on ekraan nagu Jeti jäähalli jää!
Muidu soovitan küll osta, selle raha eest vidinaid kui palju. Marketing on aga uskumatult ebaõnnestunud, isegi reklaamime suurtel pindadel asja, mille saadavus kehv ja varsti uuemad mudelid tulemas. |
Mul oli sama häda, minu N78 ja veel üks N79 .. sama probleem. Aitas kui ruuteri security muuta WEP pealt (kasutab ruuteri all olevat code) WPA peale (oli nt WPA personal, ise mõtle sinna kood). Kohe töötas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
14.03.2009 19:46:31
|
|
|
| Äkki keegi viitsib võrrelda Garmin XT kasutamismugavust nokia 5800 peal, võrreldes Garmini enda navidega ala Garmin NÜVI 250. Soft peaks neil ju sama olema. Eriti huvitaks kuidas selle ekraani peal kaardi uurimine on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
14.03.2009 19:51:40
|
|
|
| Minu arvates küll võrdlemisi sama...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
14.03.2009 23:11:16
|
|
|
käisin täna krissu emt's seda pilli näppimas. väga kiire on ja, mõnus. meeldis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
15.03.2009 03:26:17
|
|
|
Sain enda oma ka kätte.
Plast veidi nagiseb, aga muidu väga viis.
Orb on väga sujuv asi sellel telefonil, samuti see, et phm kõik flash mängud töötavad, mõni veidi laggab, aga töötab.
5+ minu poolt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
15.03.2009 13:06:00
|
|
|
| koxx kirjutas: |
Kas keegi on leidnud programmi, mis kaamera piiksu ära võtaks? |
Mingit programmi pole vaja 5800
Kui üldseadetest on hoiatustoonid vms maha keeratud siis ei piiksu ka kaamera.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
15.03.2009 21:42:01
|
|
|
muusikShield-i teemal! HV ei lase mul privas suhelda.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
viimati muutis evald112 18.06.2017 20:13:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
15.03.2009 21:51:44
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
Sain enda oma ka kätte.
Plast veidi nagiseb, aga muidu väga viis.
Orb on väga sujuv asi sellel telefonil, samuti see, et phm kõik flash mängud töötavad, mõni veidi laggab, aga töötab.
5+ minu poolt. |
kust enda oma said? mis esindus? ja ega keegi ei oska öelda, kas mõnes tele2 esinduses (eestis, ei mõtle aint tallinnat) seda telefoni veel on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
15.03.2009 23:18:07
|
|
|
Tutvuste kaudu sain enda oma..
Aga esindustesse pidi jõudma märtsi lõpp/aprilli algus nii palju kui ma neid läbi käisin...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
16.03.2009 07:37:43
|
|
|
| käige esindustest kohal kysimas...info telefon annab valeinfot
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
16.03.2009 07:57:46
|
|
|
Kas keegi teab kuidas lisada keeli juurde ?
Nimelt kingiti välismaalt telefon millel puudub eesti keelne menüü ja kõik muu.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
16.03.2009 13:23:03
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
Kas keegi teab kuidas lisada keeli juurde ?
Nimelt kingiti välismaalt telefon millel puudub eesti keelne menüü ja kõik muu. |
Product code tuleb muuta baltikumi omaks, peale seda uuendada Nokia Software Updateriga tarkvara ja siis võid juba eesti keelt nautida. Kõik vajalikud atribuudid on internetist leitavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
16.03.2009 19:08:53
|
|
|
| probleem, ei leia stopperit/taimerit ylesse , ning kas kõnesid salvestada ka saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
16.03.2009 19:25:53
|
|
|
pwannabe, Stopper/taimer polegi symbianil kaasas.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
17.03.2009 11:59:40
|
|
|
| Kas kõnesid saab salvestada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.03.2009 12:03:32
|
|
|
keegi stopperi ja taimeri jaoks mingit programmi pole leidnud?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
17.03.2009 12:18:39
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| keegi stopperi ja taimeri jaoks mingit programmi pole leidnud? |
Ma sebisin endale HandyClocki...
Päris korralik programmijupp...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.03.2009 19:44:56
|
|
|
IS küll reklaamib ühe omadusena, et improves grip aga see võiks tagumise külje kilele kehtida ainult.
ekraanil ka nüüd natuke selline kummine fiiling. näpuga libistamist tegi halvemaks minumeelest
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
18.03.2009 16:11:50
|
|
|
Sai ka nokiale see full body invisible shield peale kleebitud ja väga häirib see kummine tunne. Täiesti maha visatud raha
Kakun maha, kui ebayst tellitud kott kunagi kohale jõuab. Ekraanil on tõesti üsna ebamugav toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
18.03.2009 22:37:41
|
|
|
| tozz kirjutas: |
Videoklipp iföönidega on samasugune nagu mingi puhastusvahendi reklaam, et lased vurts-vurs pliidi peale ja ühe lapitõmbega on kõik puhas. Tegelikkuses ei kipu ikka nii olema. |
Sai ju räägitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
19.03.2009 00:14:38
|
|
|
| Kusjuures see kile on tõesti vastupidav. Proovisin seda võtmega kriimustada (mõistlikkuse piirides of course) ja kile täitis oma eesmärki. Lihtsalt touchscreenile see asi ei sobi kohe kuidagi, eriti kui stylusega toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
19.03.2009 00:42:59
|
|
|
Mis tal siis niiväga viga on, kujutan ette et veidi takistab näpu sujuvat liikumist, aga stylusega ei tohiks ju probleemi olla, kokkupuute pind niivõrd väike :S
Aga kuidas ta puutetundlikusele mõjub?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.03.2009 10:41:14
|
|
|
| Kas see vallasreziim on põhimõtteliselt sama nagu flight mode? et kui selle profiili valid siis võib lennukis kasutada telefoni muusika kuulamiseks näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
19.03.2009 11:48:09
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Kas see vallasreziim on põhimõtteliselt sama nagu flight mode? et kui selle profiili valid siis võib lennukis kasutada telefoni muusika kuulamiseks näiteks? |
tegemist peaks olema sama asjaga, sest kui panna peale vallasrežiim, siis enam helistada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scirocco
HV kasutaja
liitunud: 11.05.2008
|
19.03.2009 21:23:27
|
|
|
Sain siis kah emti esindusest ühe "tuubi" endale ära toodud. Esmamulje oleks võinud parem olla. Häirib väga kuidagi ebaloogiline menüü, aga seda vist pidi kuidagi muuta saama? 5+ muidugi 3,2" ekraanile, superkvaliteet minu meelest. Samuti oleks huviline sellele invisible shieldile. Msn kah ei hakanud tööle
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.03.2009 21:32:54
|
|
|
Võrdleme nutitelefonide operatsioonisüsteeme
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.03.2009 22:20:42
|
|
|
| Hea artikkel. Korralikult saab naerda, ehtameerikalikult tagurpidi mõtlemine.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
19.03.2009 22:32:56
|
|
|
| scirocco kirjutas: |
...Msn kah ei hakanud tööle  |
Slick on selle jaoks, need Live Messengerid enamus on mingid jurad mis ei tööta või siis lihtsalt jooksevad kokku
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
19.03.2009 23:28:58
|
|
|
| Tõmmake Fring endale. Väga hea MSNi klient...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
19.03.2009 23:56:38
|
|
|
Ise kasutan ka Fring-i väga mugav pakett sisaldab endas kõiki levinumaid suhtlus programme...
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|