Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 01.03.2009 15:45:24 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Rääkige milliseid programme ja lisavidinaid te oma telefonile siis juba lisanud olete ? Tekkis väike huvi, saan siis ise ka targemaks, praegu ei oska nagu midagi ise juurde lisada. icon_rolleyes.gif


emm.. Freesigner, virtualkey, symsmb, symtorrent, opera mini, trekbuddy, mobbler, mobile paint, handwriting calculator, barcode reader, python, gmail, google maps, zip manager,x-plore.
Huvitavaid programme on ikka meeletult, kahjuks osa on tasulised...

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanakurat
HV vaatleja
vanakurat

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 15:53:20 vasta tsitaadiga

Avastasin et Garmin MobileXT on nüüd ametliku touch toega v5.00.30. Proovisin, pole enam mingit virtual keyd vaja. Vana tomtom lendas kohe kapi otsa... icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.03.2009 16:00:38 vasta tsitaadiga

Selline mure, et kui telefon sai ostetud, siis sellest ajast vilgub ekraanil ümbrik ja kui sinna peale klikata, siis tuleb tekst, et sim-mälu on täis.Kustutasin sim kaardilt kõik numbrid ära, aga ikka ei midagi.vilgub edasi.Äkki keegi teab kuidas selle ära sealt saaks, suht närvidele hakkab juba.

Ps. kas keegi üldse mingi msn-i on tööle ka saanud sellel telefonil?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 16:04:04 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Selline mure, et kui telefon sai ostetud, siis sellest ajast vilgub ekraanil ümbrik ja kui sinna peale klikata, siis tuleb tekst, et sim-mälu on täis.Kustutasin sim kaardilt kõik numbrid ära, aga ikka ei midagi.vilgub edasi.Äkki keegi teab kuidas selle ära sealt saaks, suht närvidele hakkab juba.
Kustuta sõnumid ära.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.03.2009 16:05:51 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Selline mure, et kui telefon sai ostetud, siis sellest ajast vilgub ekraanil ümbrik ja kui sinna peale klikata, siis tuleb tekst, et sim-mälu on täis.Kustutasin sim kaardilt kõik numbrid ära, aga ikka ei midagi.vilgub edasi.Äkki keegi teab kuidas selle ära sealt saaks, suht närvidele hakkab juba.
Kustuta sõnumid ära.


Kõige kummalisem on see, et sõnumid ka kustutatud, aga ikka jama edasi...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 01.03.2009 16:33:38 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
virks kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Selline mure, et kui telefon sai ostetud, siis sellest ajast vilgub ekraanil ümbrik ja kui sinna peale klikata, siis tuleb tekst, et sim-mälu on täis.Kustutasin sim kaardilt kõik numbrid ära, aga ikka ei midagi.vilgub edasi.Äkki keegi teab kuidas selle ära sealt saaks, suht närvidele hakkab juba.
Kustuta sõnumid ära.


Kõige kummalisem on see, et sõnumid ka kustutatud, aga ikka jama edasi...


Mine sõnumite kontrollkeskusse, ole kausta "Saabunud" (või siis mingi muu kausta peal) peal ja võta Valikud -> SIM-kaardi sõnumid, veendu et sul sinna midagi jäänud ei ole.

Mul oli sinna veidi jäänd, nende kustutamisel sain asja korda.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 16:45:36 vasta tsitaadiga

Aga minu hommik algas sellise komöödiaga - võtsin vastu ühe töökõne oma voodis, kui ootamatult käivitus tuletõrje alarm (falck matrix 6 süsteem mingine). Voodi kohal laes olev andur hakkas punaselt vilkuma ning koridoris sireen üürgama. Vaigistasin alarmi ning sai uus katse tehtud - ja nii ongi, kui telefon on kõne ajal u 1.5-1.8m kaugusel tulekahju andurist, siis see käivitab häiresüsteemi. Vanade telefonidega pole seda probleemi olnud, homme uurin igatahes falcki järglastelt asja - no mis värk on!? icon_lol.gif Nõuandvad hääled rääkisid midagi ionisatsioonianduritest vms:S

Kasutusjuhendi järgi on elektromagneetiliselt ohutu kaugus 1,5cm ihust (kõne ajal). Seega mõtteainet taskus telefoni hoidmise kohta icon_razz1.gif

EDIT: Garmin XT v30 on äss diil(y). Häiriski see enne, et pole täispuutetundlikkuse tuge - näiteks ei saanud virtualkeyga kuidagi majanumbrit sisestada jne.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 17:19:12 vasta tsitaadiga

vanakurat kirjutas:
Avastasin et Garmin MobileXT on nüüd ametliku touch toega v5.00.30. Proovisin, pole enam mingit virtual keyd vaja. Vana tomtom lendas kohe kapi otsa... icon_lol.gif


Äkki saad anda juhendi, kust ja kuidas seda alla laadida ja installida

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanakurat
HV vaatleja
vanakurat

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 17:26:51 vasta tsitaadiga

http://www.garmin.ee/?id=848 kui see mingil põhjusel ei sobi, kasuta googlit icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 18:09:41 vasta tsitaadiga

Kui hea sisseehitatud GPSi vastuvõtja on? Kannatab autos ilma neti abita kasutada?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 18:15:14 vasta tsitaadiga

Nokia Mapsiga küll probleeme polnud, signaal tugev
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 18:25:10 vasta tsitaadiga

Samuti ka garminiga. Pole veel ühtegi probleemi esinenud. Seda nii linnas kui maanteel.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 18:55:13 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Kannatab autos ilma neti abita kasutada?

keegi mainis, et ilma neti abita ei saa. mina proovisin täna hommikul autos nii, et lülitasin võrgu üldse välja (vallasreziim).
nokia maps sai sateliiditega ilusti ühenduse. lõunaajal maal jälle ei saanud ei neti abiga ega ilma netita üldse ühendust.
sama oli ka laupäeval ei leia kuidagi midagi...
ilmselt pilvkatte paksus antud ajamomendil on kõige olulisem tegur icon_rolleyes.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 01.03.2009 19:02:11 vasta tsitaadiga

kas google maps mobile ei anna sellele peale ajada? ja kas google mapsil saab kaarte ette laadida nagu nokia map loaderiga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 01.03.2009 19:23:47 vasta tsitaadiga

Rakendustest olen pannud ebuddy, opera mini, google maps, mobilepaint, handwriting calculator, step counter
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 02.03.2009 02:22:56 vasta tsitaadiga


kas see pildil olev on tõsi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 02.03.2009 02:33:19 vasta tsitaadiga

zuzizew, Pole minumeelest sama telefon
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 02.03.2009 02:42:27 vasta tsitaadiga

oh mind lollikest. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.03.2009 03:18:55 vasta tsitaadiga

keegi juba kuskilt tellinud ka selle invisibleSHIELDi ? vai tehakse miskine ühistellimus?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 08:31:12 vasta tsitaadiga

attrs tellis. ise tahtsin ka aga ei lase regada millegipärast icon_neutral.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 10:12:44 vasta tsitaadiga

Mul 1 laar tellitud. Kui need õnnelikult käes siis tellin piisava huvi korral järgmised. 1 soovija juba olemas.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 10:26:49 vasta tsitaadiga

sain nüüd ka tellitud 2tk. tartu piirkonnas ühe annaks ära.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 13:55:09 vasta tsitaadiga

Sain kah täna Mustika tele2'st telefoni kätte, esmamuljed on väga head.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala2
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2009




sõnum 02.03.2009 14:25:47 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
sain nüüd ka tellitud 2tk. tartu piirkonnas ühe annaks ära.


Lööksin kampa !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 16:06:37 vasta tsitaadiga

Ei tea kas kuskil Elisas ka seda leidub praegusel ajal. Infotelefon ei anna objektiivset infot icon_sad.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margussa
HV vaatleja
margussa

liitunud: 15.06.2007




sõnum 02.03.2009 22:46:16 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Sain kah täna Mustika tele2'st telefoni kätte, esmamuljed on väga head.


Krt. lasen ka igal võimalusel nagu jahikoer mööda tele2 esindusi, aga ikka sama jutt et praegu ei ole ja ei tea millal tuleb ja kui tuleb on juba ette kõik bronnitud.
Kohe mitte ei vea icon_evil.gif icon_evil.gif icon_redface.gif ups
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 22:54:42 vasta tsitaadiga

margussa kirjutas:
oliver989 kirjutas:
Sain kah täna Mustika tele2'st telefoni kätte, esmamuljed on väga head.


Krt. lasen ka igal võimalusel nagu jahikoer mööda tele2 esindusi, aga ikka sama jutt et praegu ei ole ja ei tea millal tuleb ja kui tuleb on juba ette kõik bronnitud.
Kohe mitte ei vea icon_evil.gif icon_evil.gif icon_redface.gif ups


Sa pole ainus icon_sad.gif.
Ma käin mööda Elisa esindusi nii ringi. Igas esinduses erinev jutt, kliendiinfo samuti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 22:55:41 vasta tsitaadiga

margussa, iseteenindus icon_wink.gif Ainus miinus see, et värvi ei saa valida.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.03.2009 23:12:00 vasta tsitaadiga

kui tellimiseks laheb siis votan htc touch hd-le ka full shieldi.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margussa
HV vaatleja
margussa

liitunud: 15.06.2007




sõnum 02.03.2009 23:16:11 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
margussa, iseteenindus icon_wink.gif Ainus miinus see, et värvi ei saa valida.

Kui sisse logid on punasega kirjas, et antud toodet pole praegu saadaval valige teine mudel. Enda rahustamiseks olen seda proovinud iga paari päevatagant ikka sama. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 23:18:21 vasta tsitaadiga

margussa, icon_redface.gif kui kunagi vaatasin oli olemas, sry
hmekk, vähe hoogu ei sattunud? (3 posti wtf)
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 03.03.2009 01:09:49 vasta tsitaadiga

käisin ka täna mustika keskuses, kui kuulsin, et keegi on telefoni saanud. no kohe mitte ei taha ma oodata, tahan kohe kätte saada. bronnitud on, aga ei tea millal tuleb.
ahjaa, mustikas polnud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.03.2009 19:24:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi selle telefoni jaoks mingeid mänge teab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 19:44:22 vasta tsitaadiga

Hobbyist brings multitouch to the Nokia 5800
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 21:34:13 vasta tsitaadiga

Mmm. Kerge küsimus kuidas eestikeel peale saada. SEl piisas internetist keelefaili tõmbamisest Nokial ei leia seda nagu
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 21:40:06 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Mmm. Kerge küsimus kuidas eestikeel peale saada. SEl piisas internetist keelefaili tõmbamisest Nokial ei leia seda nagu

Settings>phone>language peaks olema.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 21:41:19 vasta tsitaadiga

oliver989, Kui telefonis aga pole eestikeelt... Selle peale tulin isegi. Kui ma ei eksi siis telefon soomest.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 21:47:51 vasta tsitaadiga

Steff., siin on kirjas, et tuleb Nokia esindusse viia.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 22:21:50 vasta tsitaadiga

selle multitouch tegelese mainitud rotary dialer on päris huvitav
http://www.symbian-freak.com/downloads/freeware/cat_s60_5th/descriptions/miscutility/rotary_dialer_brings_nostalgia_to_your_nokia_5800.htm

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.03.2009 12:39:36 vasta tsitaadiga

Mõned küsimused:
Kuidas saaks sellisest errorist mööda, nagu aegunud sertifikaat? Mäletan midagi, et tuli seadmetes midagi muuta vist?
Siis teine küsimus, et mõned failid mis sellele telefonile on mõeldud ja kui ära tõmmata, siis ei saa neid nokia application installerisse panna sest need on mingid WGZ failid, mida teha?

Ja ikka mis kõige rohkem muret teeb on see live messenger mis peaks nokia 5800 peal töötama, aga ei logi sisse, kas sellel tõesti mingit parandust pole?

Tänud ette! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 13:10:42 vasta tsitaadiga

pane selline proge nagu FreeSigner peale (telefoni) ja proovi sellega signeerida.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 13:24:36 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mõned küsimused:
Kuidas saaks sellisest errorist mööda, nagu aegunud sertifikaat? Mäletan midagi, et tuli seadmetes midagi muuta vist?
Siis teine küsimus, et mõned failid mis sellele telefonile on mõeldud ja kui ära tõmmata, siis ei saa neid nokia application installerisse panna sest need on mingid WGZ failid, mida teha?

Ja ikka mis kõige rohkem muret teeb on see live messenger mis peaks nokia 5800 peal töötama, aga ei logi sisse, kas sellel tõesti mingit parandust pole?

Tänud ette! icon_biggrin.gif


Aegunud serdi errori korral keera telefoni kuupäev näiteks aasta tagasi.

Need wgz failid proovi arvutist otse mälukaardile tõsta ja pärast telefonis installida.

Endal sain ka MSNi teisel katsel käima, esimene paigaldatu oli lihtsalt vigane vms. Leia sama proge mingilt teiselt saidilt või katseta alternatiive (slick, fring jne.).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.03.2009 17:12:40 vasta tsitaadiga

Kuhu kausta muidu need WGZ failid peab tõstma, et neid ka telefonis leiaks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 18:15:42 vasta tsitaadiga

1)Kopeeri nad arvutis mälukaardile (irdketas I,H,G vms). Kuskile kausta ära neid tõsta.
2)Ava telefonis failibrauser (FExplorer, Y-Browser). Seal mine mälukaardi "kettale" ja leia kopeeritud failid.
3)Kliki sellel. Kui kõik õige installib.

Kõik õige ütlen seepärast, et sa ei täpsustanud kas wgz on laiend või nimi, näiteks programm.wgz või wgz.sis
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.03.2009 01:39:29 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelegi abiks
http://www8.garmin.com/software/GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50030.exe
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 05.03.2009 15:18:44 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:

Endal sain ka MSNi teisel katsel käima, esimene paigaldatu oli lihtsalt vigane vms. Leia sama proge mingilt teiselt saidilt või katseta alternatiive (slick, fring jne.).

Mis versioon sul käima läks? Mul õnnestus kaks mittetöötavat leida, kumbki ei lase sisse. Pragu on 5.002.1001.en
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 05.03.2009 15:21:18 vasta tsitaadiga

millal uus laadung telefone pidi müüki tulema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 16:08:57 vasta tsitaadiga

Nii: kõlariprobleem tekkis.
Vaatan, kas fixin ise või lasen homme teha ootetööna, kui Mustikas lahti tehakse (EMT-s pidi olema remondiboks). Remonti ei kavatse anda mitmeks päevaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 16:41:27 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
Nii: kõlariprobleem tekkis.
Vaatan, kas fixin ise või lasen homme teha ootetööna, kui Mustikas lahti tehakse (EMT-s pidi olema remondiboks). Remonti ei kavatse anda mitmeks päevaks.


milles see kõlariprobleem seisneb? või noh, kuidas seda ära tunda.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 17:06:50 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
raitm kirjutas:
Nii: kõlariprobleem tekkis.
Vaatan, kas fixin ise või lasen homme teha ootetööna, kui Mustikas lahti tehakse (EMT-s pidi olema remondiboks). Remonti ei kavatse anda mitmeks päevaks.


milles see kõlariprobleem seisneb? või noh, kuidas seda ära tunda.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4996744#4996744
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.