|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
04.02.2009 13:37:50
|
|
|
| kuldplaat kirjutas: |
Devil May Cry 1- 3 on ilma koodideta "Dante must die" astmes ära lõpetatud ja 3. liskas veel Heaven or Hell mode alistatud.(mis oli oodatust lihtsam tänu unlockidele) S-ranke pole viitsinud taga ajada, aga kunagi teen kindlast ära . DMC4 pole jõudnud eriti teha, sest pole arvuti taha head gamepad-i leidnud  |
Oi kurat, vot see on saavutus.
Peaks ise kunagi DMC3 uuesti käsile võtma ja selle raskusega proovima, aga kardan, et sellest tuleb mu elu hulleim ajunuss.
Juba normal raskusega oli see raskeim mäng, mida ma üldse mänginud olen.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
05.02.2009 22:05:29
|
|
|
| oblivion main guest,1 mäng mida boxiga 100% läbitud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
06.02.2009 14:15:43
|
|
|
Olen mänginud Cobra 11: Crash time I ja II demod läbi. Vat see on saavutus, mehed.
See oli mu elu hulleim ajunuss.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2009 18:00:53
|
|
|
Test Drive: Unlimited - 1000/1000 (MV Agusta Tamburini odomeeter näitas lõpuks üle 10000km, ostetud kõik masinad, kõigile 3rd level upgrade ning kõige kallimad majad/garaazid. ühel rajal olen ka global rankingus kõige kõrgemal kohal tsikliga. mänguaega oli kokku üle 500h)
Kane & Lynch: Dead Men - 915/1250 (mäng läbitud kõige kõrgema ehk Morphine raskusastmega)
1000/1000 mänge on veelgi, kuid neid pole mõtet mainida, kuna need ei olnud rasked.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
09.02.2009 18:17:03
|
|
|
| forza 2 60ringi sõit C klassi masinaga
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.02.2009 13:49:22
|
|
|
Polegi veel siia kirjutanud Tehke üle.
Gran Turismo 5 Prologue kõik sõidud GOLD. Kõik manufacturer sõidud ka GOLD. Mängiks hea meelega edasi aga suht läbi mängitud, ootame GT5 nüüd 8)
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom345
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2009
|
22.02.2009 21:11:42
|
|
|
PS3
#Burnout Paradise World Rank 190+ (enne seda kui kustutati kõik Stats-id)
#Burnout Paradise 5 Barrel Roll
#MGS4 - Big Boss Emblem
Ps2
#Manhunt 100% kõik maad 5 Tähte
#Black 100%
#Dynasty Warrior 3 Kõigi Tegelastega Hard-iga läbi tehtud ja peaaegu kõigiga sain kätte parimad relvad
#GTA 3 100% (ilma Cheatitega)
Psx
#Resident Evil 3 - 9 korda Hard-iga läbi teinud
_________________ PSN: Loom345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
22.02.2009 22:59:57
|
|
|
tegin metal gear nelja läbi
minu ajaloo parim mäng
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
24.02.2009 21:35:13
|
|
|
X360:
Fallout 3. 1000/1000 achievementid.
Niisama uhke tunne, et olen Lost Odyssey läbinud - väga hea mäng.
PC:
Crysis läbi delta raskusel (kõige raskem)
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.02.2009 19:02:54
|
|
|
FFX: Chocobo race´i tegin 0.00:0 ajaga ära
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
25.02.2009 20:29:06
|
|
|
Xbox 360
Gears of War (Insane keerukus - solo)
GRAW 2 elevated risk
Kane and Lynch - Iron Flower
Kõik täiesti tehtavad, aga nõuavad tibakese kannatlikkust lihtsalt.
Mu gamerscore hulgas on ka GH3 Tone Deaf saavutuse eest saadud 5 punkti, mis tähendab siis mahakeeratud audioga expert keerukusel pala läbimängimist, aga sellega sai hakkama sõber. Mu jaoks oli kogu see kiirus liig mis liig:)
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.02.2009 20:54:37
|
|
|
Tuli meelde, et paljud teist sellise asja ära teind on?
Halo 3 läbi tehtud kõige raskema tasemega üksinda.
Nii kui mängu sain siis alustasin kõige raskema tasemega suht haige oli vahest.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
26.02.2009 01:23:17
|
|
|
HL: Orange Box Xboxil
One Free Bullet
Beat Episode One firing exactly one bullet.
Zombie Chopper
Play through Ravenholm using only the Gravity Gun.
Need hardiga
ja siis
Little Rocket Man
Send the garden gnome into space.
Te ei kujuta ette kui hea meel mul oli, kui sai selle kuradima päkapiku lõpuks raketti toppida.
Ei midagi erilist, aga ise olin endaga rahul miski aeg tagasi kui need said tehtud.
Ahjaa - SMB1 SMB All-Starist ilma warpideta läbi, laskmata eludel alla 2 joosta (sest seal on miskipärast 5, mitte kolm elu alguses). Kokku võtab ainult ca 20 minutit, aga kõlab lihtsam kui on. Võttis paar nädalat harjutamist, enne kui hakkama sain.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
26.02.2009 11:59:03
|
|
|
Muide, iga inimene keda mina olen kuulnud Little Rocket Man-i kohta rääkimas on öelnud kui hea tunne oli see gnoom lõpuks sinna toppida
Mul endal midagi uhket eriti ei ole, võibolla mõned Orange Boxi achievementid ( One Free Bullet ja Little Rocket Man tehtud ) ja muud sellist. Mõtlen, et oleks pidanud ikka Kingdom Heartsis Sephirothile ära tegema.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
26.02.2009 12:37:47
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| kuldplaat kirjutas: |
Devil May Cry 1- 3 on ilma koodideta "Dante must die" astmes ära lõpetatud ja 3. liskas veel Heaven or Hell mode alistatud.(mis oli oodatust lihtsam tänu unlockidele) S-ranke pole viitsinud taga ajada, aga kunagi teen kindlast ära . DMC4 pole jõudnud eriti teha, sest pole arvuti taha head gamepad-i leidnud  |
Oi kurat, vot see on saavutus.
Peaks ise kunagi DMC3 uuesti käsile võtma ja selle raskusega proovima, aga kardan, et sellest tuleb mu elu hulleim ajunuss.
Juba normal raskusega oli see raskeim mäng, mida ma üldse mänginud olen. |
Nõus. Meeletult aegavõttev ja skilli ja külma närvi nõudev tegevus peaks olema DMD keerukuse alistamine. DMC 3 normal tuli endale üliraskelt kätte, neljas on lihtsam - aga ei saa siingi poolmuidu midagi. Son of Sparda kipub mulle neljandas piiriks olema (holy water oleks kohati mõeldav, aga seda pole nii palju, et saaks suvaliselt vastu seinu loopida).
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
02.03.2009 00:27:18
|
|
|
| kamps28 kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| kuldplaat kirjutas: |
Devil May Cry 1- 3 on ilma koodideta "Dante must die" astmes ära lõpetatud ja 3. liskas veel Heaven or Hell mode alistatud.(mis oli oodatust lihtsam tänu unlockidele) S-ranke pole viitsinud taga ajada, aga kunagi teen kindlast ära . DMC4 pole jõudnud eriti teha, sest pole arvuti taha head gamepad-i leidnud  |
Oi kurat, vot see on saavutus.
Peaks ise kunagi DMC3 uuesti käsile võtma ja selle raskusega proovima, aga kardan, et sellest tuleb mu elu hulleim ajunuss.
Juba normal raskusega oli see raskeim mäng, mida ma üldse mänginud olen. |
Nõus. Meeletult aegavõttev ja skilli ja külma närvi nõudev tegevus peaks olema DMD keerukuse alistamine. DMC 3 normal tuli endale üliraskelt kätte, neljas on lihtsam - aga ei saa siingi poolmuidu midagi. Son of Sparda kipub mulle neljandas piiriks olema (holy water oleks kohati mõeldav, aga seda pole nii palju, et saaks suvaliselt vastu seinu loopida). |
Sain lõpuks DMC4 kõik S'id kätta. Viimased tulid raske pohmakaga.
Veel Hell or Hell ja Bloody Palace teha, siis on 1000/1000 käes. Kuigi BP S rank on vist üle minu võimete.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
02.03.2009 01:50:22
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
| kamps28 kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| kuldplaat kirjutas: |
Devil May Cry 1- 3 on ilma koodideta "Dante must die" astmes ära lõpetatud ja 3. liskas veel Heaven or Hell mode alistatud.(mis oli oodatust lihtsam tänu unlockidele) S-ranke pole viitsinud taga ajada, aga kunagi teen kindlast ära . DMC4 pole jõudnud eriti teha, sest pole arvuti taha head gamepad-i leidnud  |
Oi kurat, vot see on saavutus.
Peaks ise kunagi DMC3 uuesti käsile võtma ja selle raskusega proovima, aga kardan, et sellest tuleb mu elu hulleim ajunuss.
Juba normal raskusega oli see raskeim mäng, mida ma üldse mänginud olen. |
Nõus. Meeletult aegavõttev ja skilli ja külma närvi nõudev tegevus peaks olema DMD keerukuse alistamine. DMC 3 normal tuli endale üliraskelt kätte, neljas on lihtsam - aga ei saa siingi poolmuidu midagi. Son of Sparda kipub mulle neljandas piiriks olema (holy water oleks kohati mõeldav, aga seda pole nii palju, et saaks suvaliselt vastu seinu loopida). |
Sain lõpuks DMC4 kõik S'id kätta. Viimased tulid raske pohmakaga.
Veel Hell or Hell ja Bloody Palace teha, siis on 1000/1000 käes. Kuigi BP S rank on vist üle minu võimete. |
Sügav kummardus. Hell or Hell saab muidugi karm olema:) Need pöidlad pihku, mis veel puldi piinamisest terveks jäänud on:)
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
02.03.2009 05:31:29
|
|
|
Parimad saavutused
PSX
Final fantasy tactics igatepidi läbi tehtud oma 5x mängutunde vist üle 200. Sai koguaeg ööseks käima jäätud et leveleid teha.... frog trick
Final fantasy 8 - 3x läbi. Mängutunnid ühel läbimängimisel hakkas nullist kui õigesti mäletan ehk üle saja tunni. ja muidugi kõik tegeleased k.a. GF'id level 99
Tekken 3 - Igatepidi läbi tõmmatud vahel harva isegi ikka mängib
Xbox 360 - Pole midagi saavutanud... oh kui uhke ma selle üle olen! IN YOUR FACE LOWLIFERS!
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.03.2009 13:31:57
|
|
|
Viimasel ajal vast suurt miskit eriti huvitavat polegi ära teinud, teistele mängudele peale wow'i ei jää suurt miskit. Seal on ajaviiteks ja gildiga vahel tehtud igasugu achievemente. Kogu 10+25man wotlk content v.a 10-man sartharion 3 drakega sai puhtaks löödud jaanuari esimeseks nädalaks. Eelmise expansioniga jõudsin enne suurt mobide nerfi-playerite buffi maha lüüa kõik peale kahe viimase bossi, väidetavalt jõudsid nii kaugele protsendi murdosa kõigist mängijaist.
Varasemast ajast olen teinud 200MHz P1 peal q3a singelplayeris kõik peale viimase leveli kõige raskema raskusastmega läbi, mäng jooksis keskmiselt 15-25 fps. Serious Sam 1 sai läbi tehtud üksinda co-op modes kus vastaste elud olid tõstetud 4 või 8x kõrgemaks, kui normaalses singleplayeris. Isegi kõige nõrgemad vastased pakkusid üsna tugevat vastupanu.
| Skeptik kirjutas: |
Test Drive: Unlimited
...
mänguaega oli kokku üle 500h |
Seda on oluliselt rohkem, kui ma olen viimase ~2a jooksul wow'i alla pannud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.03.2009 18:19:01
|
|
|
Ho Ho, asi oli selles, et TDU oli mu esimene mäng, mille ostsin Xbox 360 peale. avatud maailm ja racing paelus nii palju, et pea pool aastat teisi mänge peaaegu üldse ei mänginudki. lõpuks tüdinesin, kuna online sõitudes oli juba raske võrdväärseid vastaseid leida.
olid ajad...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
10.03.2009 18:22:39
|
|
|
| Mnja, mul on peaaegu samadel põhjustel ca 100 h Burnout Paradises (teine samapalju tegelikult XB1 Burnout 3 + Revenge peale kokku).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.08.2009 17:53:59
|
|
|
| Wii: Skate it story+ kõik 100% järjest non-stopp 20h pela.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.08.2009 13:22:35
|
|
|
COD 4+WAW Veteran 1000/1000g
lisandus COD 2 Veteran 1000/1000g.
kuulsate granaatide suhtes on COD2 kõige leebem (Veteran), ilmselt on järgi antud kuna seal ei saa joosta. vastased viskavad suhteliselt mööda ja ükshaaval. pigem ennem lased oma mehi kui granaadiga surma saad mis osutus ka tihti probleemiks.
viimati muutis virx 14.08.2009 21:05:24, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
03.08.2009 13:27:54
|
|
|
| Call of Juarez 1000/1000. $1m onlines on üliraske saada arvestades seda, et roundi pealt saab 5k-40k ja roundi pikkus on ~10 minutit. Peale selle veel kõik secretid leida ja very hard tasemega läbi teha on tõesti VERY hard.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ripspeed
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2006
|
03.08.2009 15:18:15
|
|
|
| LaserDude kirjutas: |
GTA IV stoori 20H - ga läbi  |
18h ga läbi ilma cheatideta, hetkel käsil tasapisi 100%
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
03.08.2009 17:36:35
|
|
|
Skate2-s sain 1000G lõpuks täis 1030/1500
Minu jaoks üks parimaid ja lahedamaid mänge mida üldse mänginud olen.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
04.08.2009 13:48:37
|
|
|
Oman uuematest konsoolidest Xbox 360, PS3, Wii, PSP
Ainult nintendo DS põhimõtteliselt puudu... A kõik müün maha kah varsti
Vähemalt kõva saavutus, et kõik need kodus teleka all passivad
Isiklik arvamus, et Xbox 360 ja PSP on parimad konsoolid. Samas PS3'e ja PSP vaheline remoteplay on vinge lahend... töötaks ta vaid xboxiga kah
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.08.2009 16:24:45
|
|
|
Viitsisin RE5 profiga läbi teha. Ja nüüd mu PS3 jälle nii sama seisab. Kahjuks see uus jahe värsioon, oleks elektripliidiks kõlvanud.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
10.08.2009 15:01:46
|
|
|
Level 14-1410 trophyt ja rohkemgi veel Kohe varsti (homme,tãna) 10 Platinumi. GF2 tegin 100% 21 tunniga. Maailmas 139 kohal trophydega. Nieet suht Kõva sõna minu arust
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.08.2009 21:34:36
|
|
|
| ot: |
PSNis on levelid? |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.08.2009 21:40:46
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| ot: |
PSNis on levelid? |
|
jah.
ise näiteks 9
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.08.2009 21:46:48
|
|
|
| aga ainult level või mingi auaste,nimetus,medal vms on ka leveliga kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
10.08.2009 21:56:04
|
|
|
Ei lihtsalt levelid. Mida suurem level seda rohkem on vaja trophisid saada et suuremaks leveliks saada hetkel maailmas minu teada suurim level on lvl18-50% 3600+ trophyt...aga too on ikka siuke vend kes 24/7 konsooli ees istub. Keegi neid muidu jahib kah või võetakse asja pisut ükskõikselt? Ma tean nt paari venda kes sõna trophy kuulevad siis lähevad veits pöördesse. Vb nad on kadedad vms aga nh vahet ple.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
10.08.2009 23:44:07
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
Level 14-1410 trophyt ja rohkemgi veel Kohe varsti (homme,tãna) 10 Platinumi. GF2 tegin 100% 21 tunniga. Maailmas 139 kohal trophydega. Nieet suht Kõva sõna minu arust |
No kõiki trophysid pole sa ise ju lahti mänginud. Milleks siis nüüd uhkustada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terrormaz
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2008
|
11.08.2009 01:09:33
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Call of Juarez 1000/1000. $1m onlines on üliraske saada arvestades seda, et roundi pealt saab 5k-40k ja roundi pikkus on ~10 minutit. Peale selle veel kõik secretid leida ja very hard tasemega läbi teha on tõesti VERY hard. |
Jah, endal veel ka see 1m saada, aga very hardiga oli tõesti väga raske. Läbi ta aga lõbuks sai ja uhke ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
11.08.2009 03:58:33
|
|
|
Nikson- Sarvik tegi jah mulle mingi Ski-doos ja fsjo niiet +- 20 trophyt vms Point ikka sama ju ega need paar tykki midagi suurt ei muuda kh.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
11.08.2009 11:41:58
|
|
|
Arvan, et MS gamerscore või Sony levelid on selles teemas mittemidagi ütlevad. Ei ole mingi saavutus filmimängudega ennast üles skoorida/leveldada. Tähtsad on hoopis mängudega eraldi seisvad saavutused.
Samas ei ole ka need saavutused 100% kindlad. Alles hiljuti pakuti 4000 mspunkti, et aitaks raskemate mängudega. Kuna loobusin, siis ei kujuta eriti süsteemi ette. Kas seivedega, teise kasutaja all mängimisega, vms.
Et teemasse oleks, siis sai Golden Axe: The Beast Raider 1000/1000 tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
11.08.2009 12:58:14
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
Arvan, et MS gamerscore või Sony levelid on selles teemas mittemidagi ütlevad. Ei ole mingi saavutus filmimängudega ennast üles skoorida/leveldada. Tähtsad on hoopis mängudega eraldi seisvad saavutused.
Samas ei ole ka need saavutused 100% kindlad. Alles hiljuti pakuti 4000 mspunkti, et aitaks raskemate mängudega. Kuna loobusin, siis ei kujuta eriti süsteemi ette. Kas seivedega, teise kasutaja all mängimisega, vms.
Et teemasse oleks, siis sai Golden Axe: The Beast Raider 1000/1000 tehtud. |
Huvi pärast küsin, kui keerulised Golden Axe ahievementpointsid tulema olid? Mingeid erilisi pähkleid ka? Pluss lühike arvamus mängu enese kohta - arvustused olid vist suuremalt jaolt kõik kas negatiivsed või eriti negatiivsed.
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
11.08.2009 13:44:17
|
|
|
Eks oodati mängust rohkem. Aga kui Sega märk juures on kuidagimoodi, siis viimasel ajal sealt paras shovelware tuleb.
Kuna olen ka DMC4 1000/1000 teinud, siis Golden Axe uusversioon vajas tugevalt rohkem kannatlikkust ja sämaväärselt vähem mängurõõmu.
Selline koht nagu http://www.trueachievements.com/ annab mängule 4245 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
11.08.2009 15:00:57
|
|
|
Huvitav, kas kohalikest leidub veel keegi, kel DMC4 1000/1000 käes?
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamps28
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2009
|
11.08.2009 17:16:27
|
|
|
Jalutaja jääb troonima. Ma esialgu 300/1000 kaugemale ei püüdle. Ja pole kindel, kas oleksin isegi võimeline maksimumiks.
_________________ elades ekraanil |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.08.2009 22:16:06
|
|
|
Resident Evil 5 - Unlockisin täiesti kogemata Infinite Rocket Launcheri
Trials HD - Height Jumpis maailma parim
Addon: Täiesti haige - Trials HD's Inferno II rajal pääsesin top viiekümnesse. Kõige raskem rada selles mängus, ning esmakordsel läbimisel läks vähemalt üle tuhande retry (500 on limiit ühe sõidu peale)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
16.08.2009 23:01:04
|
|
|
| Olen iga Fable 2 mängitud hetke eest uhke!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
20.08.2009 21:20:11
|
|
|
nvm
viimati muutis virx 21.08.2009 04:01:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönitaja
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
21.08.2009 01:11:43
|
|
|
Suutsin täis peaga Beijingis 100 meetris WR'i joosta
Kaine peaga pole ligilähedalegi jõudnud sellele ajale.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2009 14:49:24
|
|
|
sain wormsis(ps3) 100% karikad. oi kui rahul ma olen.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
07.10.2009 15:05:30
|
|
|
Ai jaa. Võiks selle siia ka panna:
+ postitamise ajal X360's Leaderboard placement: 261
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2009 15:12:01
|
|
|
| qodopob kirjutas: |
Ai jaa. Võiks selle siia ka panna:
+ postitamise ajal X360's Leaderboard placement: 261 |
naiss.
üks küsimus karikate kohta. see, et ole oma tiimiga igas mapis esimene(best squad). kas lennuki mapi läheb ka selle alla?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|