Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Nett kaob ära kui lauatelefon haaratakse! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 18:55:04 Nett kaob ära kui lauatelefon haaratakse! vasta tsitaadiga

Tere.

Mure on järgmine, et kui lauatelefon tõstetakse hargilt kaob neti ühendus ära veidikeseks ja kui kõne katkestatakse kaob Samuti ära veidikeseks.
Oskab öelda keegi lahendust sellele?

Elion kodu II.
modem Speedtutch(wireless)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2009 19:04:22 vasta tsitaadiga

Lahendust ei tia,kuid endal oli mul sama teema DigiTVga.. Kuna tarkpead keegi ei suutnud/suvatsenud asja parandada lahendasin selle sellega ,et viskasin lauaka minema..
Muud hullu pole aga jama nüüd see,et ennem ämm koguaeg helistas lauaka peale,kuid nüüd raibe ronib külla! icon_lol.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:11:51 vasta tsitaadiga

Endal käis sama mõte, et viskan lauaka välja, aga mõtlesin tagajärgedele..samadele mis sul icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:19:27 vasta tsitaadiga

Kontrolli liini vahel olevat filtrit, see kas valesti ühendatud või katki.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 28.02.2009 19:26:21 vasta tsitaadiga

Mul oli sama asi kunagi, kui õieti mäletan pidin mingisuguse jupi vahele ostma.

See läks lauaka liini otsa ja tegi selle kaheks 1 telefoni ja 2 neti jaoks. Mul lahendas probleemi.

Ainult ei mäleta mis selle nimi oli :/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:49:06 vasta tsitaadiga



Kasvõi oomipoest näiteks.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:02:13 vasta tsitaadiga

Täitsa olemas see lulla, aga ikka.
Hmm, äkki vigane.proovin kohe teist lullat.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2009 20:05:01 vasta tsitaadiga

Mul endal prooviti 4 erinevat icon_wink.gif Kõik jäeti isegi mulle tasuta..
Lõpuks midagi pobiseti,et juu siis liinid kehvad,kuigi kui mõõtmas käidi väideti,et kõik ok ja kannatab isegi 2 vaatajakohta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:23:56 vasta tsitaadiga

Jah, lulla vahetus kah midagi ei mõjunud.
Ise mõtlen, et äkki peaks midagi modemi seadetes käppima?Aga mida?..selles on küsimus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2009 20:51:13 vasta tsitaadiga

danny: Kontrolli ka oma lauatelefon üle. On selliseid telefonivigu, kus telefon ise telefoniliini füüsiliselt ära lühistab.

Ja teine asi - kontrolli ka testriga reaalselt üle, et kas telefonijuhtmed on ikka õieti veetud. Mõni kuu tagasi vedasin ise oma tuttaval kõik telefonitraadid uuesti, kuna tema süsteemis olid juhtmed "vähe sassis" ja telefon ei sattunud tänu sellele mingit moodi filtri telefoniotstele.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:55:24 vasta tsitaadiga

mul telefonil ainult 1 juhe icon_smile.gif Mis läheb toru küljest otse filtrisse.Nagu toru küljes asub kogu süsteem.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.02.2009 21:13:07 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
mul telefonil ainult 1 juhe icon_smile.gif Mis läheb toru küljest otse filtrisse.Nagu toru küljes asub kogu süsteem.
Viska see toru-süsteem minema - see tekitabki jamasid.
Oli sama probleem, ku kunagi naabri kääst endale needuse jäuks kaabli vedasin. Tema toru-tilehvunn hakkas ebanormaalseid kutsungeid vastu võtma(loe: kõneteenus) ja minul oli nett tihtipeale katkendlik(loe: digi-ühendus), kuigi filter oli vahel. No lihtsalt on siukseid tilehvonne...
Paigaldasin talle teise telefoni(keskjaama ja lausa mitme toruga) ja siiani probleeme ei tähelda, kui teenusepakkuja või liini-häired(>5km DSL jaamast) välja arvata icon_smile.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 21:19:17 vasta tsitaadiga

No jah, tundub, et ainukene lahendus on telefoni toru sisse vett valada ja...emme, telefon on katki, osta uus, aga noh sellega pole kiiret icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.03.2009 10:52:19 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kontrolli ka oma lauatelefon üle. On selliseid telefonivigu, kus telefon ise telefoniliini füüsiliselt ära lühistab.

Palun ära aja inimestele kärbseid pähe. Filtri ülesanne on keelata ADSL-i kasutatavate sageduste sattumine telefoniaparaati. ADSLi toimimisele ei mõju aparaadi lühis, tuletame meelde, et pulssvalimine on ju kah võimalik; selle käigus tõmmatakse liin kõigepealt lühisesse (lühistatakse aparaadi kõnetrakt), siis katkestatakse niimitu korda kui vaja ning seejärel võetakse kõnetrakti lühis maha. Nii iga numbri valimisel.
Nii et rahulikult võid õieti ühendatud filtrisse telefoni asemele lühise ühendada ja mitte midagi internetiühendusega ei juhtu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 01.03.2009 13:48:09 Re: Nett kaob ära kui lauatelefon haaratakse! vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
... kui lauatelefon tõstetakse hargilt kaob neti ühendus ära veidikeseks ja kui kõne katkestatakse kaob Samuti ära veidikeseks. ...
mul aitas kunagi sarnase vea puhul telefoniaparaadi vahetus, modem oli ADSL-PCI, filter kaardile otse ehitatud
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 14:14:54 vasta tsitaadiga

Kutsu elioni onud koju. Võib vabalt olla sinust mitte olenev viga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 15:07:18 vasta tsitaadiga

p2ep, minu teada pulssvalimine koos ADSL'ga ei ole kasutatav, aga võin muidugi eksida. Samas peaks ADSL oma kõrgsagedusega olema suhteliselt hea leviga. Tean mitut juhust, kus telefon oli tumm, aga nett töötas ja tuli välja, et õhuliinil oli ühe traadiga jäänud icon_smile.gif.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.03.2009 15:11:23 vasta tsitaadiga

mega, pulssvalimine täitsa kasutusel ja ei kuku ühendus ära ega midagi.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 17:51:57 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd õieti mäletan siis alguses seda jama ei olnud.(oli siis orginaal elioni poolt saadud modem, see kõige tavalisem speedtuch)
nüüd ostsin teise modemi(wireless modem/ruuter)

aga sellest lühisevärgist ei saanud hästi aru icon_smile.gif mis ma lühisesse ajan? icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 23:06:03 vasta tsitaadiga

ähh, unusta see lühise jutt... icon_smile.gif
a vahest adsl seadetega midagi puusse pannud?

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 01.03.2009 23:11:50 vasta tsitaadiga

Mul ka sama probleem ja elioni mehed mitu korda kodus käinud ja alati ütlevad et kõik on korras.
Tekib juba sellinne tunne et nad on probleemist teadlikud aga meelega ignoreerivad seda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 00:28:05 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
ähh, unusta see lühise jutt... icon_smile.gif
a vahest adsl seadetega midagi puusse pannud?


No mis siin puuse panna? Arvan just, et midagi tegemata seal ruuteri/modemi seadistuses. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.03.2009 08:59:13 vasta tsitaadiga

Seadetega on ilmselt kõik korras, kui katkestus ainult toru näppimisel tekib.
Sissehelistamise puhul katkemine on võimalik, kui kaablis on kusagil vilets isolatsioon: kutsepinge (vahelduv 25Hz) on kordi suurem tavalisest liinipingest ning kusagil kaablis võib seetõttu kas soonte omavaheline lühis või "maaühendus" tekkida. Sellisel puhul DSL katkestus on igati loomulik.
Toru hargile panekul aga ... no ei ole ju kaablil sellist winget induktiivsust, et toru hargile pannes taolise pingehüppe indutseeriks.
Kõik majja tuleva kaabli ühendused on muidugi juna üle vaadatud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 02.03.2009 09:06:17 vasta tsitaadiga

Kui see liinifilter. mis pannakse telefoni ja liini vahele on kudagi "Pe**e" läinud tekib sama efekt, et toru tõstmisel või langetamisel modem liinilt "maha kukub". Väliselt ei ole tavaliselt mitte kottigi mäha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 09:13:54 vasta tsitaadiga

Mulle ka Elion ajas samasugust jura, et kontrollige oma filter üle jms. Mul oli teine filter veel ja ikka oli sama jama - hakkas pihta raginaga kõnes ja jõudis välja selleni, et telefonikõne saabudes internetiühendus katkes. Ragina peale kutsusin tehniku kohale ja viimane kehitas õlgu. Siis aga kui netiga juba jama oli, siis ma asja niisama ei jätnud. Käis ka toas vaatamas, kuid ju oli siis telefoni tehnikule ka minu juhtmeterägastik midagi ennenägematut, sest toast lahkus ta kiiresti. Abi oli sellest, kui ta kusagil keskjaamas mingid liinid ümber tõstis. Täpsemalt ma olukorra lahendust ei tea, kuid ma tean, et probleem ei pruugi olla sellisel juhul alati kliendipoolne ning teenusepakkuja saab selle ise ka suurepäraselt ära lahendatud. Kui keegi tahab siis teada, mis minu probleemine lahenduse tõi, siis saatku privas küsimus ja ma annan talle oma lauatelefoninumbri mille eelmise sügise rikketeadete hulgas peaks olema ka antud probleemile lahendus mis võib ka siinolijate probleemi puhul aidata kui kohalikud tehnikud ise selle peale ei suuda tulla.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 17:11:20 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mul endal prooviti 4 erinevat icon_wink.gif Kõik jäeti isegi mulle tasuta..
Lõpuks midagi pobiseti,et juu siis liinid kehvad,kuigi kui mõõtmas käidi väideti,et kõik ok ja kannatab isegi 2 vaatajakohta icon_neutral.gif


okei, sa saad VOIPi panna, lase teenus ümber vormistada, konfi Speedtouchi ruuterit ja lülita lauatelefon selle külge

EDIT: soovitaksin neile, kellel on lahendamata probleem filtri ja telefoniga, sellel puhul pole filtrit vaja tuleb üks juhe

telefonijuhe - Speedtouch ( roheline pesa ) - telefoon

Hinnas ei muutu midagi, tehnoloogia on teine.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.03.2009 17:46:19 vasta tsitaadiga

Pailaps, millised speedtouchid seda toetavad ja kas sel viisil saab ka sellised lisateenused nagu numbrinäit tööle kohas, kus muidu see võimalik pole? Splitteriga saab mitu toru ka ühendada?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 17:51:53 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Pailaps, millised speedtouchid seda toetavad ja kas sel viisil saab ka sellised lisateenused nagu numbrinäit tööle kohas, kus muidu see võimalik pole? Splitteriga saab mitu toru ka ühendada?


Speedtouch 716/780WL, TG 784 on ATA pesadega, ülejäänute puhul peaks olema vahel ATA adapter.

Võimalus ühendada 2 toru, faks+telefon või telefon+telefon, vastava ATA lisandiga samuti rohkem kui vaja. Lisateenused on nagu tavadigi telefonil.

Odavaim variant on 716 icon_biggrin.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 16:13:29 vasta tsitaadiga

keegi võiks täpsemalt ära seletada kuidas konfida seda asja.Ühendasin telfoni sinna rohelisse pessa aga telefon teeb vahetpidamata pininat.

pip-pip-pip-pip-pip-....
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 19:25:44 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
keegi võiks täpsemalt ära seletada kuidas konfida seda asja.Ühendasin telfoni sinna rohelisse pessa aga telefon teeb vahetpidamata pininat.

pip-pip-pip-pip-pip-....


teenuse ka juba tellisid v? Info telnetist konfimiseks nii:


:voice profile delete SIP_URI 372xxxxxxx
:voice profile add SIP_URI 372xxxxxxx username 372xxxxxxx@elion.ee password <tootenumber> voiceport FXS1
:voice sip config primregaddr elion.ee regport 5060
:voice sip config primproxyaddr 195.250.168.178 proxyport 5060
:voice sip config min-se 0
:voice sip config session-expires 0
:voice country config country etsi
:voice sip config reinvite_stop_audio disabled
:voice sip config reinvite_at_cgfax_detect disabled

:voice services provision type forcedFXO
:voice services activate type forcedFXO

:service system modify name VOIP_SIP state enabled

:voice qos config type sign&control qosfield dscp dscp af42
:voice qos config type realtime qosfield dscp dscp ef

:label rule add chain qos_user_labels name elion_voip dstip 195.250.168.128/26 state enabled label VoIP index 1

Ära minu käest ainult, küsi misasi on telnet ja kuidas speedtouchile ligipääseda, see on elementaarne. xxxxx on telefoninumber ja tootenumbri leiad iseteenindusest näiteks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.03.2009 21:00:31 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
[... sa saad VOIPi panna, lase teenus ümber vormistada, ... Hinnas ei muutu midagi, tehnoloogia on teine.
kas hotifoniga odavam ei tule? ainuke, et tel nr muutub ...

panete teemast mööda, oleks tahtnud teada, miks ikkagi torulogistamine DSL ühendust häirib
ei tea kas peaksin oma vana aparaadi üles otsima, mis sarnast defekti tekitas

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 23:51:08 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
Pailaps kirjutas:
[... sa saad VOIPi panna, lase teenus ümber vormistada, ... Hinnas ei muutu midagi, tehnoloogia on teine.
kas hotifoniga odavam ei tule? ainuke, et tel nr muutub ...

panete teemast mööda, oleks tahtnud teada, miks ikkagi torulogistamine DSL ühendust häirib
ei tea kas peaksin oma vana aparaadi üles otsima, mis sarnast defekti tekitas


asi on täiesti teemasse, kuna väidetavalt ei suudeta asja lahendada, ma pakun niiöelda workaroundi.

Miks hotifoni mitte kasutada? kuna VOIP komponent on kodulahendusega juba kasutatav, ainult ümbervormistamise küsimus, telefoninumber jääb samaks, tehnoloogia muutub, maksad ainult kõnede eest.

Ma olen probleemiga kursis ja enamuses aitab filtrite kasutuselevõtt, täpsemalt, siis kasutatakse 2t filtrit/jagajat, mis mudeleid ei tea, tehnikud paigaldavad neid.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 05.03.2009 00:24:07 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
[... Miks hotifoni mitte kasutada? kuna VOIP komponent on kodulahendusega juba kasutatav, ainult ümbervormistamise küsimus, telefoninumber jääb samaks, tehnoloogia muutub, maksad ainult kõnede eest. ...
Hotifon peaks olema ~17.- kuumaksuga, kuhu sisse läheb kõneaeg, hinnakirja järgi pole ka kõnealustustasu, minutihind selline keskmine ...
millise hinnakirja järgi VOIP hindu arvestatakse, nagu tavatelefonil, kõnealustustasuga

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 01:00:39 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
Pailaps kirjutas:
[... Miks hotifoni mitte kasutada? kuna VOIP komponent on kodulahendusega juba kasutatav, ainult ümbervormistamise küsimus, telefoninumber jääb samaks, tehnoloogia muutub, maksad ainult kõnede eest. ...
Hotifon peaks olema ~17.- kuumaksuga, kuhu sisse läheb kõneaeg, hinnakirja järgi pole ka kõnealustustasu, minutihind selline keskmine ...
millise hinnakirja järgi VOIP hindu arvestatakse, nagu tavatelefonil, kõnealustustasuga


kellele ema, kellele tütar icon_biggrin.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.03.2009 18:59:37 Re: Nett kaob ära kui lauatelefon haaratakse! vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
... kaob neti ühendus ära veidikeseks ja kui kõne katkestatakse kaob Samuti ära veidikeseks.

Räägi
- milline juhe Sul filtrini tuleb
- kas ta on täies ulatuses nähtav
- kas majasisene/sisesed ühenduskohad on üle vaadatud
- kas oled kindel, et temast nael (soont riivates) läbi pole löödud
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 20:21:18 vasta tsitaadiga

Filtrini läheb tuttnoi juhe ja nähtav.Homme kaen välise juhme ära mis pööningult tuleb.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Nett kaob ära kui lauatelefon haaratakse!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.