Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 243, 244, 245  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 19:55:28 vasta tsitaadiga

DonNiger, XSis on tihti servuparandustööd.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:33:38 vasta tsitaadiga

Tööinimesed oleme.... pean kohapeale minema ja rääkima - võtab vähe aega... alla 4000 tahaks ikka nuruda... Kuna ma ise otseselt tegutsema ei hakka siis olen nõus mingi 1000 elamuse eest välja käima jne... Aga muidugi kui keegi tahab vaatama tulla peab mingit külakosti maksma - muidu on pmst nii, et igaüks ütleb, et ei tule ja siis tulevad " vaatama"
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 21:46:58 vasta tsitaadiga

Nonii, täna jõudis siis minu HX1000 Ceemicu kätte. Loodan, et teil see ruumide asi laheneb mõistlikult, sest muidu tulevad osalejatel ikka päris suured väljaminekud.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 02:40:12 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et teen väikse nimekirja asjadest, mida plaanin kaasa võtta. Hea "spikker" ka teistele, et vajalik kraam maha ei ununeks. Täiendan, kui meenub veel pisiasju. Samas lisan selle ka teema esimesse posti, et oleks kiirelt leitav. Ka muu info ürituse toimumise kohta!

* maandusega pikendusjuhe
* majapidamispaber
* backplate
* söe kustukumm, neopreen
* käärid, kruvikeeraja/tööriistad
* jootevahendid; potekad, juhtmed jms
* liimipüss
* suure CFMiga vendid
* 0,5-1L termosed
* föön/kuumapuhur
* juhtmevitsad
* teip/kahepoolne teip
* multimeeter
* bootiv USB pulk
* termopasta
* ...
* söök/jook
* lebomatt
* sisejalanõud, riided, pesemisvahendid
* ...

...ja ärge unustage emaplaate/videokaarte/protsessoreid/mälusid/kõvakettaid/toiteplokke/monitore/hiiri-klavereid/jms icon_biggrin.gif


viimati muutis ceemic 28.02.2009 05:03:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 03:12:48 vasta tsitaadiga

mõni tuleb kohale icon_biggrin.gif hambahari ja magamiskott kaasas aga emaplaat jäi maha icon_razz.gif

Ceemic... Räägi kas emaplaadi tray'd on head asjad või halvad? Mul üks päris hea suur olemas mille ma kaasa saan tarida ja võiksin organiseerida neid juurde. Milleks sa Backplate (IO shield) eraldi välja tõid?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 03:14:54 vasta tsitaadiga

Sa mõtled mingit alust plate kinnitamiseks? Milline on?

...ja backplate ei ole ju I/O plekk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 03:31:17 vasta tsitaadiga

Suur ja metallist on icon_biggrin.gif

aaa, sa mõtled siis jahuti backplate? no ma ei tea icon_biggrin.gif emaplaadi tagumine plate on minujaoks tagumine plate icon_wink.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 03:37:01 vasta tsitaadiga

Chidori, võta see rack kaasa jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 06:32:37 vasta tsitaadiga

Lisasin uue küsitluse ka icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 12:51:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab Dragon F1 EE siseehitust? icon_biggrin.gif
Praegu tuhnin siin:
Parim pilt siseehitusest hetkel:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seal näha ümar auk.
Midagi taolist ehk?
http://www.upload.ee/image/21373/Dragon_F1_EE.JPG
Muidugi asi palju keerulisem sest vast aga ehk point enam vähem selline või mis arvate? icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 15:42:21 vasta tsitaadiga

G80, tean ikka, aga ei näita icon_razz1.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 15:42:25 vasta tsitaadiga

Praeguse seisuga on hea kui kümme inimest tuleb.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 17:16:05 vasta tsitaadiga

G80, midagi sellised pigem. kindel pole...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 17:42:42 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
G80, midagi sellised pigem. kindel pole...

See ei ole F1Extreme Edition aga savi see. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 17:57:25 vasta tsitaadiga

Kes need 7 on, kes kindlalt tulevad?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 19:39:30 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kes need 7 on, kes kindlalt tulevad?

Mina.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:40:31 vasta tsitaadiga

Mina
Jaan
G80
Chidori
Cb4
recent
1200W
krusu70

edasi?


viimati muutis ceemic 28.02.2009 22:50:51, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:03:55 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mina
Jaan
G80
Chidori

edasi?

8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 20:12:50 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mina
Jaan
G80
Chidori
Cb4

edasi?

Smoking ka, eks kinnitab ise. thumbs_up.gif
Estnx lubas ka ju tulla.
Wanawoll ka. thumbs_up.gif
Krusu70
recent
thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:52:58 vasta tsitaadiga

Praeguse hetkega asjade tabel:
http://www.upload.ee/image/21668/Picture_2.png
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.02.2009 20:55:25 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on õige teema, aga küsisin ikkagi kui palju reaalselt see voltmod videokaardil võib clockimisel juurde anda? Jutt käib siis 8800gtx millel suhteliselt hea jahutus peaks peal olema Accelero Xtreme 8800. Vaatasin googlest neid gtx ile tegemise õpetusi ei tundu väga keeruline , kolb jne olemas aga kust saada sellised detailid nagu
Spoiler Spoiler Spoiler
Ja kui palju need maksta võiksid.
Või ei tasuks sellist asja ise proovida ehitada? Ja kui selline asi peal juba kas siis võib sellega videokaardi ära tappa?Ehk teeb mõni kasutaja ära väikse raha eest?


viimati muutis dsg 28.02.2009 20:59:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 20:59:46 vasta tsitaadiga

dsg, piirdu esialgu ainult Vgpu modiga. 500 või 1k oomine potekas sobib jah. Saad näiteks:
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CERM%201K
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=K001TW
http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/64-721-12/trimmer#!64-722-03
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 21:05:07 vasta tsitaadiga

Winter lubas ka ju tulla ja kraami kaasa võtta icon_rolleyes.gif

Mina olen hinges teiega icon_biggrin.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 28.02.2009 21:14:02 vasta tsitaadiga

ega jah, ma üle tükiaja akkasin üldse seda joru ajama, et võiks jälle teha icon_biggrin.gif
niiet mina ei jää mitte mingil hinnal sellest ilma.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 28.02.2009 21:32:50 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kes need 7 on, kes kindlalt tulevad?


Mina ka icon_wink.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 21:41:48 vasta tsitaadiga

Täiendasin teema esimest posti ja lisasin tulijate nimed!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 22:18:53 vasta tsitaadiga

Siinkohal tahaks küsida kuidas on kõvemate tegijate finantsolukord - mina arvan, et ürituse võiks ära teha vaatamata kulutustest... Teine asi on muidugi, et võib ju leida paar sponsorit kes banneri näitamise eest mingi 1000 eek välja köhivad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 22:24:21 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Ei tea kas on õige teema, aga küsisin ikkagi kui palju reaalselt see voltmod videokaardil võib clockimisel juurde anda? Jutt käib siis 8800gtx millel suhteliselt hea jahutus peaks peal olema Accelero Xtreme 8800. Vaatasin googlest neid gtx ile tegemise õpetusi ei tundu väga keeruline , kolb jne olemas aga kust saada sellised detailid nagu
Spoiler Spoiler Spoiler
Ja kui palju need maksta võiksid.
Või ei tasuks sellist asja ise proovida ehitada? Ja kui selline asi peal juba kas siis võib sellega videokaardi ära tappa?Ehk teeb mõni kasutaja ära väikse raha eest?

Mul teises arvutis olemas vmodi pildid jne, võin shareda kui tahad.
Endal jäi napilt katki vmodi tegemise, kõik asjad olid juba olemas. icon_neutral.gif icon_mad.gif

Chidori kirjutas:
Siinkohal tahaks küsida kuidas on kõvemate tegijate finantsolukord - mina arvan, et ürituse võiks ära teha vaatamata kulutustest... Teine asi on muidugi, et võib ju leida paar sponsorit kes banneri näitamise eest mingi 1000 eek välja köhivad.

Kui leiaks kellegi siis oleks ikka mega super aga jah, sa leiaksid midagi icon_question.gif


Vaikselt võiks rehendama hakata palju näo peale summa tuleb!

Ja ikka ei saa aru kuidas on kohaga, kas on kindel?Ning mis summa?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 22:37:09 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Mina
Jaan
G80
Chidori
Cb4

edasi?

Smoking ka, eks kinnitab ise. thumbs_up.gif
Estnx lubas ka ju tulla.
Wanawoll ka. thumbs_up.gif
Krusu70
recent
thumbs_up.gif


Mina ka ikka jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 22:59:31 vasta tsitaadiga

Arvestage siis võimaliku 500+.- üüri+LN2 tasuga icon_exclaim.gif

Btw, Jaan, võta vapod kaasa icon_razz.gif

Minu 500. post siin teemas 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.03.2009 00:44:45 vasta tsitaadiga

ceemic, no 500kr nägu oleks veel lumme kusta sellise ürituse eest imo, kuna korralikud kontserdid ja mu träna maksab juba sama palju.
Aga no 1000kr + on jube teine mant. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 00:50:20 vasta tsitaadiga

Tundub et minu JA, on siin teemas suht tühise kaaluga ja ega vist minust suht muhvigi ei sõltu thumbs_up.gif
Seega otsustan kui asjad paigas ja eelarve jääb näkku vähem kui 2K (mille võiks sõpradega lihtsalt maha juua) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 00:51:31 vasta tsitaadiga

wanawoll, sinu JAHi ma just ootasingi icon_wink.gif Niiet lisan listi? beer_yum.gif
Mis sa küsitlusele vastasid?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 00:52:42 vasta tsitaadiga

Ma vast olin esimene kes kindlalt tahtis tulla aga no....
Raha ma vast leiaks mingid jupid tooks ja päris lammas ka pole ,niiet tulen ikka.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 00:53:32 vasta tsitaadiga

wanawoll, icon_lol.gif thumbs_up.gif
8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 00:54:18 vasta tsitaadiga

Küsitlusele ka vastatud igaksjuhuks beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 01:01:21 vasta tsitaadiga

Kahjuks vajutasin küsitlusele kolmanda variandi - üle 5k välja käiia on natuke palju. Kui oleksin lähemal, ei jätaks mingil juhul tulemata icon_exclaim.gif

Aga kui te teaksite, mis ma täna 120 eegi eest sain, läheksite kadedusest roheliseks icon_lol.gif

BTW: DDR2 WR dual channel 900Mhz tehti Ballistix PC8500 16FD3 klotsidega - arvake ära, mis täna postkasti potsatas icon_wink.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 01:07:57 vasta tsitaadiga

Kui keegi lahke AHV loovutaks mulle antud nädalavahetuseks E8400/E8500 või Q6600, siis annaks oma Q9450 kah sinna näppida teil icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 01:08:15 vasta tsitaadiga

DonNiger, äärmiselt kahju, et sa tulla ei saa.


Hetkel siis 10 nö kindlat tulijat.
Lisaks mõned, kes pole veel päris kindlad:
Estnx
KriXksu
lolloom
Evil


viimati muutis ceemic 01.03.2009 01:32:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 01:08:19 vasta tsitaadiga

piraat262, Kui elu takistama ei jää siis E1200 @ 3200 1.4200v 100% oleks täitsa olemas icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 02:15:26 vasta tsitaadiga

piraat262, Albert52 annab sulle E8600 icon_biggrin.gif



Täiendasin veel esimest posti!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 02:26:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Täiendasin teema esimest posti ja lisasin tulijate nimed!


Pane mind kirja hingesugulasena beer_yum.gif Koos beer_yum.gif testin ka 1KW lampi "ök".

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 02:57:00 vasta tsitaadiga

Võib-olla tuleb kohale ka PlatoonSgtElias, kes meile house tantsib icon_lol.gif thumbs_up.gif

DonNiger, 8) beer_yum.gif thumbs_up.gif


Täiendasin veel esimest posti!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 03:19:21 vasta tsitaadiga

oleks miskit rauda tuleks ka...

oma q6600 -s potentsiaali ei näe ja muu on kah suht pointless sodi icon_biggrin.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 03:37:20 vasta tsitaadiga

Drizzle, aga kust sa tead, kui hea su Q6600 LN2 all on? icon_razz1.gif
Ja 9800GTXi võib ju vabalt piinata 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 03:45:16 vasta tsitaadiga

Drizzle, mine muu kamaga sinna ja anna prose mulle nädalavahetuseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 03:58:19 vasta tsitaadiga

pole nagu väga mõtet vist, minu majanduslik olukord on tugevas miinuses hetkel...

edit: hea kui tol hetkel veel 9800GTX mul alles on... icon_lol.gif

edit2: mul on muidugi venna kastis E2140, ehk teeb see imesi LN2 all icon_biggrin.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 04:33:32 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
mul on muidugi venna kastis E2140, ehk teeb see imesi LN2 all icon_biggrin.gif


Mis tulemus sellel õhuga on? Minu oma, mis toimis kenasti õhuga @3000 mhz suht normaalse voldiga, tegi hädised 3700 ln2 all. Vist oli selline tulemus, või oli 3900.

PS! Ma olen ka hinges teiega seal üritusel icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 04:39:25 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Drizzle kirjutas:
mul on muidugi venna kastis E2140, ehk teeb see imesi LN2 all icon_biggrin.gif


Mis tulemus sellel õhuga on? Minu oma, mis toimis kenasti õhuga @3000 mhz suht normaalse voldiga, tegi hädised 3700 ln2 all. Vist oli selline tulemus, või oli 3900.

PS! Ma olen ka hinges teiega seal üritusel icon_biggrin.gif



viimased poolteist aastat juba 3000mhz tiksunud 1.375V kui ma ei eksi , võis olla ka kõrgem volt... pole viitsinud teise emaplaadi peal seda prose proovida seal mingi 965P-S3 juust

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 04:57:02 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Drizzle, aga kust sa tead, kui hea su Q6600 LN2 all on? icon_razz1.gif
Ja 9800GTXi võib ju vabalt piinata 8) thumbs_up.gif


Kui saaks dual või triple systeemi püsti, siis võin oma GTX moditud kaardi ka saata. Postiga veel jõuaks.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 243, 244, 245  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.