Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 24.02.2009 21:38:43 vasta tsitaadiga

ohvtopic:

kas 5800 on võimalik android ka peale panna ?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 25.02.2009 01:11:19 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
ohvtopic:

kas 5800 on võimalik android ka peale panna ?


Kahjuks mitte...

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 25.02.2009 11:55:22 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
tozz kirjutas:
Veebibrauser on üsna aeglane ja mõnedel lehtedel jääb päris kauaks rippuma.

ütle mõni selline, tahaks testida.


Googeldasin miskit ega mäleta, mis leht täpselt oli. Kuid kasvõi postimees.ee võtab üsna kooma.
Opera Mini on hea lahendus.

Hädadest veel - tõesti hämmastav, kuidas nad stopperi (ja taimeri) ära "unustasid". Või üritavad selleks mingit rakendust müüa?

Sõnumitest - eelmisel telefonil sai SMS-i saata kahtemoodi - lühisõnum ja "välksõnum". Välksõnum saatis teate otse ekraanile, ega talletanud seda sissetulnud sõnumite hulka. 5800-l pole veel sellist kohta leidnud. Sõnumi saatmisel on mingid saatevõimalused, aga sealt ei sobi vist ükski (valik "piipar" ei läinud üldse kohale).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 13:39:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas nad stopperi (ja taimeri) ära "unustasid". Või üritavad selleks mingit rakendust müüa?

See on kõikidel Symbian föönidel "ära unustatud" icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 13:53:07 vasta tsitaadiga

tozz kirjutas:
Kuid kasvõi postimees.ee võtab üsna kooma.
Opera Mini on hea lahendus.


nokia enda omaga tuli leht ette 15s pärast ja laadimine lõppes umbes 50s pärast.
laadidtud andmete maht midagi 1,1mb

opera miniga samuti umbes 15s pärast ja laadimine lõpetatud 20s pärast.
kokku umbes 350kb, kui seadetes pildi kvaliteet madal.

vahe tulebki sellest, et pilte ei laadita kogumahus. graafiline osa välja lülitatud
siis ei ole mingit erilist vahet.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 25.02.2009 15:14:18 vasta tsitaadiga

Plaanin kah seda telefoni osta aga on tekkinud üks küsimus, kas sellega näiteks youtube-st videosid kah vaadata saab?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 15:25:34 vasta tsitaadiga

Youtube link originaalis järjehoidja vahel olemas ja hetkel katsetuseks piilun miskit videot üle wifi thumbs_up.gif. Seega kokkuvõtteks jah saab.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2009 15:40:01 vasta tsitaadiga

Käisin täna mõni h tagasi kahes esinudses ja seal räägiti ikka seda 3 nädala teemat, tulin nördinult ära, mingi 30 minutit läks mööda ja helistati mulle, et telefon olemas nüüd ja kas tahan veel seda, loomulikult kimasin kohe kohale ja sain sinise nokia icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 16:57:08 vasta tsitaadiga

Dave20, mis esinduses sa käisid ?
Elisa ütles mulle nii et kuna neil on kaubapäev ja EILE oli riigipüha siis neile kaupa ei tulnud . wtf icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 25.02.2009 18:12:20 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et prooviks järgi kuidas filme telefonist vaadata ka on. Leidsin netist sellise asja nagu Internet Tablet video converter, sellega sai siis film kenasti ära koverditud ja telefoni tõstetud. Filmi on minumeelest ikka super vaadata, pildi kvaltiteet on väga hea(noh vähemalt minu kogenematu silma jaoks), heli on ka mõnus, eriti kui suuri kõrvaklappe kasutada. Aga tekkis küsimus kas kuidagi subtiitreid ka lisada annaks ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2009 19:15:08 vasta tsitaadiga

Telefoni sain tele2 esindusest, mingi 3 vist tuli neil neid.
Proovisin just telefoni ühendada 40 tollise telekaga, päris lahe oli youtubes möllata:D
Muidu telefonist nii palju, et ma ise olen rahul... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 19:42:53 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Mõtlesin, et prooviks järgi kuidas filme telefonist vaadata ka on. Leidsin netist sellise asja nagu Internet Tablet video converter, sellega sai siis film kenasti ära koverditud ja telefoni tõstetud. Filmi on minumeelest ikka super vaadata, pildi kvaltiteet on väga hea(noh vähemalt minu kogenematu silma jaoks), heli on ka mõnus, eriti kui suuri kõrvaklappe kasutada. Aga tekkis küsimus kas kuidagi subtiitreid ka lisada annaks ?


Subtiitrite lisamise võimalust hetkel symbianile pole, ainuke võimalus on subtiitrid lisada convertimise ajal. Seda jällegi, võimaldavad vähesed programmid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 23:16:52 vasta tsitaadiga

mul on kaks korda nüüd selline asi olnud, et mingiks 2'ks sekundiks muudab ekraani värvi punaseks või siniseks... ja siis läheb sama targalt jälle normaalseks tagasi.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2009 00:21:22 vasta tsitaadiga

endal ka plaanis tele2 see telfu ära osta, keegi oskab öelda kaua see kampaania (et 4500 saaks) kestab? täna käisin tele2 kristiine esinduses ja sealt nähvati, et hetkel neil seda telefoni pole, juba 2x müügis olnud ja alles teisipäeval tuleb. ma küll ei taha uskuda, et alles teisipäeval.. telefon ju iseenesest nii tahetud, et peaks varem tulema. homme jälle esindusse pärima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 00:25:58 vasta tsitaadiga

Mõnikord targem helistada kui mööda esindusi joosta (mõnda esindusse see polegi veel jõudnud). Kristiines esimese laine ajal minuteada neid polnud. Tahtsin sinna ühe broneerida aga saadeti ülemistesse.

See, et tahetud ei tähenda mingit pidi seda, et need varem tulevad. See pigem vastupidi selgituseks, et miks neid pole.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2009 00:30:05 vasta tsitaadiga

peaksin ülemistesse minema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 00:59:07 vasta tsitaadiga

1. Helista infotelefonile niikaua kuni saad infot kus on ja broneeri sinna.
2. Telli iseteenindusest (ainsa miinusena ei saa sa siis värvi valida).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2009 01:13:38 vasta tsitaadiga

Miks iseteenindusest värvi valida ei saa? :O
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 26.02.2009 01:35:04 vasta tsitaadiga

Värvi ei saa valida jah (kunagi sain roosa telefoni, mille sai 14 päeva jooksul tagastada siis).

Mina olen punasega rahul, tõenäoliselt oleks ka sinisega - seega, erilist vahet ei ole (vähemalt for me)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2009 01:38:55 vasta tsitaadiga

Noh tegelt mul ka värvil vahet pole.. alati on võimalik osta silikoonist ümbris mis on ühtlasi kasulik ja ka varjab ära värvi mis ei meeldi. no mul vahet pole. eks siis soovige edu mulle, helistan end oimetuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.02.2009 08:34:01 vasta tsitaadiga

Kas neid silikoonist ümbriseid on kusagil juba müügil ka Tallinnas?
Ps. Mis msn-i keegi kasutab selle telefoniga?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 12:54:47 vasta tsitaadiga

Mina sain eile Tartu Lõunakeskuse Tele2'st oma telefoni kätte.
_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 26.02.2009 15:10:38 vasta tsitaadiga

Peale korduvaid ''ei ole'si'' otsustasin telefoni ära bronnida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:03:57 vasta tsitaadiga

Rääkige kallid kaasmõnulejad/kannatajad, kas teil teeb ka telefon järgmisi trikke:
Taustainfoks: default theme, efektid maas ja v20 soft.
*laadija taga olles kõnet vastu võttes peale kõne lõppu ei reageeri ükski nupp ega ekraan. Ekraan ise pime ja nuppude taustad helendavad. Aitab aku tagant ära võtmine
*sama lugu juhtus kui olin parasjagu kontakte muutmas ning tuli kõne sisse. Aitas jällegi aku tagant võtmine
*vana softiga ei tahtnud miskipärast sujuvalt isefilmitud klippe jooksutada
*kui efektid peale panna ja kasutada mitte-default theme, siis kaamera ei soostunud pildinäitamisega (ilmselt ei saanud jagu sellest sujuvast transition-efektist)

Kiiresti torkab meelde paar huvitavat eripära:
*kontaktiriba ja otseteede riba ei saa korraga kasutada - tundsin end õrnalt pettasaanuna, kuna reklaamiti justnagu lisavõimalusena, mitte ühe valikuna
*Symbian on jätkuvalt veider oma menüü rikkaliku ülesehitusega. Tugevalt annab tunda ka see, et tegu pole algselt puuteekraanile mõeldud OSina. Nii mõnegi koha peal tuleb päris mitu korda toksida, et jõuda tekstisisestuseni (eriti suvalised tekstisisestused brauseris, kontaktides jne). Sellised asjad võiksid juhtuda ühe tapiga ja intuitiivsemalt
*Kui panna teemade efektid peale, siis on asi küll ilus aga kiirus langeb peaaegu et mu eelmise telefoni E50 tasemele - ja just uimasus oli see, miks ma üldse uut telefoni tahtma hakkasin. Seega suht kasutu värk see teema efekt, minu jaoks siis. Lisaks ei taha efektid hästi kokku käia igasugu videonäitamistega.

Millega ekraane puhastate? Mu meelest kogub see tube tolmu ja ihumustust väga edukalt, et võiks nagu aiföönilgi (kui ma nüüd ei eksi, siis oli ju nii?) mingi lapike kaasas olla:P
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 19:09:40 vasta tsitaadiga

McCoffin, ma arvan, et neid lapikesi pole keeruline eraldi leida. Aga veider küll, et sellise telefoniga lapikest kaasa ei saa. Isegi mu E51 sai selle kaasa mida kunagi vaja polnud.

Aga rääkige kuidas aku vastu peab?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 19:14:46 vasta tsitaadiga

Pole täheldanud, et teksti sisestamiseks liigselt klikkida oleks vaja. teinekord ei saa vist aru lihtsalt kus 'fookus' on. sama ka linkide avamisega.

Aga täis jama on see, et kui näiteks siin HV tahd lahtrisse kirjutada nii et tekst ilmub korraga lehe vastavasse lahtrisse ja miniqwerty aknasse
siis vigadeparandusi ei lase teha. paned kursori kuhugi eelmise lause keskele a sealt hüppab kohe lõppu jälle.

Mis aeglusse puutub siis ega sellest ARM 11 prosest muud oodata polegi ju. Sama prose on paljudel vanematel mudelitel ja ka uutel
wannabee N seeria telefonidel (N78, N79). Osadel päris uutel on aga sama prose ja sagedus tõstetud kuni 600mhz (6700 classic)
Nendega võibolla probleemi pole.

tsitaat:
Aga rääkige kuidas aku vastu peab?

esimene laadimine pidas vähese kasutusega 5 päeva (öösel väljas ja ekraani heledus min.)
teine kord pidas 4päeva (30-40min. kõnet ja 180mb gprs + nati wifit ja gps'i)
nüüd katsetan seda nõuannet, et mitte välja lülitada. Ööseks panen lihtsalt vallasreziimi.
Kui enne oli 3p hommikuks kolm kriipsu akut siis nüüd on 4p õhtuks veel 5 kriipsu.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.02.2009 20:39:05 vasta tsitaadiga

Mina ise olen selle telefoni kiirusega rahul ja kokku ta pole mul ka jooksnud.Väga suur pluss sellel telefonil tunudb olevat ka aku, võrreldes näiteks ifööniga, kunagi oli föön ja seda pidi ikka väga tihti laadima.
Tegelikult üks mure on ka ikka, kui proovin arvutis käivitada nokia application installerit, siis teeb arvuti restardi ja ei saa midagi installida.Milles võib asi olla?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 26.02.2009 21:02:26 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mina ise olen selle telefoni kiirusega rahul ja kokku ta pole mul ka jooksnud.Väga suur pluss sellel telefonil tunudb olevat ka aku, võrreldes näiteks ifööniga, kunagi oli föön ja seda pidi ikka väga tihti laadima.
Tegelikult üks mure on ka ikka, kui proovin arvutis käivitada nokia application installerit, siis teeb arvuti restardi ja ei saa midagi installida.Milles võib asi olla?


Kõige kindlam viis programmide paigaldamiseks on teha seda otse telefoni peal... peab küll natuke rohkem selleks liigutama, aga see eest esineb vähem anomaaliaid.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 21:59:22 vasta tsitaadiga

Siin lubati teha A4 paberist, mis on teksti täis, pilt teha. Keegi pidi tegema, aga ma ei leinud mingit pilti.
Kas keegi saaks siis teha ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 22:01:47 vasta tsitaadiga

pilt sai saadetud ps'iga ammu.

max resoga ja resizetud
http://www.upload.ee/image/14538/a4_r.jpg
orig.
http://www.upload.ee/image/14540/a4.jpg

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 22:16:08 vasta tsitaadiga

paar lehte tagasi pakkusin välja võimaluse, kuidas nokia mapsi tasuta saaks kasutada ja tundub et mu nipp toimib. Muutsin kuupäeva 10.10.2010 ja võtsin tolleks ajaks tasuta 3 kuud ja kui õige kuupäevaga proovin navigeerida siis tasuta ei saa, aga muudan kuupäeva ära, siis jälle saab:)
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 23:16:00 vasta tsitaadiga

ja mis maploader sulle litsentsi kehtivuseks ütleb?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margussa
HV vaatleja
margussa

liitunud: 15.06.2007




sõnum 26.02.2009 23:40:14 vasta tsitaadiga

Sai siis ka täna käidud Ülemistes asja uurimas, et millal ja kas saab? Nii emt kui tele2 vastasid, et enne 3 nädalat pole lootagi. Ei tea kas olid kokku leppinud icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 23:49:18 vasta tsitaadiga

Ilmselt saavad nad need telefonid samalt maaletoojalt.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 23:50:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nokia mapsi

Kui on olemas Garmin XT siis tekib küsimus miks seda umbmäärast saasta üldse telefoni installida icon_rolleyes.gif
Tallinna ja Tartu poistel vist vahava tänavaid vaadata.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 26.02.2009 23:59:04 vasta tsitaadiga

margussa kirjutas:
Sai siis ka täna käidud Ülemistes asja uurimas, et millal ja kas saab? Nii emt kui tele2 vastasid, et enne 3 nädalat pole lootagi. Ei tea kas olid kokku leppinud icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Esimese päeva (20.veeb) õhtul Ülemiste emt-ist saingi viimase punase, siniseid jäi veel 3 tk. Esmaspäeval oli Sikupillis vähemalt vitriinis punane ja täna õhtul nägin Järve emt-is sinist ka. Ma arvan, et kui sa veel käinud pole, siis Sikupilli võid kiigata, see võibolla pole kõige populaarsem mobiiliostmise koht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:15:46 vasta tsitaadiga

Paar fakti: Kõik uuemad Nokia telefonid S60V3 ja S60V5 töötavad kenasti Androidi ja Maemoga. Lihtsalt see, et neil salajane topelt elu on ei tähenda, et nad seda näitaks. See on pigem Nokia backup plan juhul kui Symbianiga midagi väga nihu peaks minema, et neil ei oleks probleeme uuele OS süsteemile üle liikuda. thumbs_up.gif

wanawoll, oskad öelda miks halle mudeleid eestisse ei tarnita?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 15:01:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

wanawoll, oskad öelda miks halle mudeleid eestisse ei tarnita?

Krt seda Nokia asja teab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.02.2009 16:39:51 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Rääkige kallid kaasmõnulejad/kannatajad, kas teil teeb ka telefon järgmisi trikke:
Taustainfoks: default theme, efektid maas ja v20 soft.
*laadija taga olles kõnet vastu võttes peale kõne lõppu ei reageeri ükski nupp ega ekraan. Ekraan ise pime ja nuppude taustad helendavad. Aitab aku tagant ära võtmine
*sama lugu juhtus kui olin parasjagu kontakte muutmas ning tuli kõne sisse. Aitas jällegi aku tagant võtmine
*vana softiga ei tahtnud miskipärast sujuvalt isefilmitud klippe jooksutada
*kui efektid peale panna ja kasutada mitte-default theme, siis kaamera ei soostunud pildinäitamisega (ilmselt ei saanud jagu sellest sujuvast transition-efektist)

Kiiresti torkab meelde paar huvitavat eripära:
*kontaktiriba ja otseteede riba ei saa korraga kasutada - tundsin end õrnalt pettasaanuna, kuna reklaamiti justnagu lisavõimalusena, mitte ühe valikuna
*Symbian on jätkuvalt veider oma menüü rikkaliku ülesehitusega. Tugevalt annab tunda ka see, et tegu pole algselt puuteekraanile mõeldud OSina. Nii mõnegi koha peal tuleb päris mitu korda toksida, et jõuda tekstisisestuseni (eriti suvalised tekstisisestused brauseris, kontaktides jne). Sellised asjad võiksid juhtuda ühe tapiga ja intuitiivsemalt
*Kui panna teemade efektid peale, siis on asi küll ilus aga kiirus langeb peaaegu et mu eelmise telefoni E50 tasemele - ja just uimasus oli see, miks ma üldse uut telefoni tahtma hakkasin. Seega suht kasutu värk see teema efekt, minu jaoks siis. Lisaks ei taha efektid hästi kokku käia igasugu videonäitamistega.

Millega ekraane puhastate? Mu meelest kogub see tube tolmu ja ihumustust väga edukalt, et võiks nagu aiföönilgi (kui ma nüüd ei eksi, siis oli ju nii?) mingi lapike kaasas olla:P


See on jah väga kehv variant, et nii ei saa. Äkki on olemas sellele mingi lahendus, et saab mõlemad panna?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 16:44:05 vasta tsitaadiga

zann, proovi Epocware Handy Shell'i, võib-olla saad miskit.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 16:46:42 vasta tsitaadiga

d3t, Nu ikkagi. Kodustes tingimustes sa talle seda OSi üle USB vms nagu arvutile peale panna ei saa.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 16:59:05 vasta tsitaadiga

Steff., selleks vaja jah siis Nokia firmasisest flashimis tarkvara mis siis ära alkirjastab vastava tarkvara flashimiseks.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.02.2009 17:18:24 vasta tsitaadiga

Peale uue softi peale laskmist (v.20) lõi siis korra pilt roosakaks/lillakaks, menüüs edasi liikudes kadus ära.
Akust siis niipalju: minul saab see suht kähku otsa. Aga see eest ma kasutan telefoni väga aktiivselt.
2~3 täispikka filmi, umbes tunnike wifis istumist ja siis tunnike, poolteist gps'i ja siis 10~~20 minutit kõneaega ja kusagil tunni kanti muusikat ka (ei tea kas määrab mingit rolli aga kasutan suuri kõrvaklappe), sellise kasutamisega peab aku umbes päeva vastu. Ekraani heledus on maha keeratud.
Tegin sõpradest telefoniga pilte ja lisasin need siis nende kontaktidele, aga kui nad helistavad siis nende pilti ei kuva. Uurisin ja puurisin aga seda võimalust ei osanud leida kust saaks selle sisse lülitada, et helistades näitaks nii nime kui pilti. On üldse selline võimalus olemas ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 17:22:33 vasta tsitaadiga

Mul küll näitab helistades pilti. Seda siis täiesti defaultis. Midagi näppinud selle koha pealt pole seega jään seadistamise osas vastuse võlgu.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 27.02.2009 18:26:20 vasta tsitaadiga

Ja soovitus Kõigile, kes uuendavad telefoni tarkvara. On teada mõningad väikesed vead, mis tekkivad uuendades, nagu gps-i kadumine, sertifikaatidega väikesed jamad jne... Need bug'id peaksid kaduma, kui teha täis system restori (*#7370#). Mu telefonile see mõjus positiivselt. icon_biggrin.gif
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 18:56:42 vasta tsitaadiga

Kas Tube-l on ka niiõelda multitouch olemas?
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 18:58:15 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Kas Tube-l on ka niiõelda multitouch olemas?


mkm

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 19:17:33 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Kas Tube-l on ka niiõelda multitouch olemas?

Tegemist resisteve touch screeniga ehk siis pole puht füüsiliselt võimalik icon_smile.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2009 19:40:14 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas keegi on proovind windows live msn-i? Ma ise panin peale, aga kui sisse hakkab logima, siis tuleb mingi error, et ei ole võimalik logida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.02.2009 20:04:44 vasta tsitaadiga

Loen Elisa foorumist sellist asja:
tsitaat:
SKANDAAL! 100% müüdud (üle miljoni ühiku) Nokia 5800 XpressMusic telefoni on tootmisdefektiga. Viga seisneb vigastes kõlari kontaktides; aja jooksul lakkavad need töötamast. kui telefon on 3 korda teeninduses käinud, on õigus raha tagasi küsida. samas on nokial valmis ka 5800 järglane ja ootab müüki paiskamist.

telefonil pääseb natuke lahti ülemine parem nurk, kuid see ei mõjuta kuulari kõlari rikki minekut (hääl muutub ebaühtlaseks ja krõbisevaks). nokia on tunnistanud viga ja alates jaanuarist on kõlarid teiselt tootjalt. samuti on hooldustesse saadetud teise tootja kõlarid. kahjuks esimestel ostjatel tuleb mitu korda teeninduses käia, kuna neile vahetati uuesti vana tootja kõlar. kõlar peaks üles ütlema 1-3 kuu jooksul kui telefoniga palju helistada ja eriti väljas. ei ole teada, kas eestis tulid müügile nn uue partii nokiad, millel puudub defekt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.