Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 23:44:22 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Web Browsing Interception on väljas?


Tõmba ftp.estpak.ee või kuskilt mujalt mõnda linuxi imaget, mis kiiruseks siis näitab?


Mis see Web Browsing Interception on ja kust seda vaadata saab? icon_redface.gif
linuxi imaget- räägid sellest ka pikemalt? milline see seal estpaki lehel on?
olen suht võhik sellel alal.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 23:48:45 vasta tsitaadiga

ruuterist saad selle maha võtta, surfa menüüdes ringi

mõtlesin, et tõmba mõnest ametlikust ftp'st mõnda suurt faili ja siis näed, et tuleb "täie rauaga", neid kiiruseteste pole vaja uskuda

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.01.2009 00:41:27 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Dumbledore kirjutas:


kodus. elion 12mb. upload võiks parem olla.



digibox ja torrentid maha

See küll realne pole, nii hea kiirus? icon_eek.gif
Väga kadedaks teeb ikka. icon_mad.gif


Imelik...
dtv seadmed ei tohiks sellist buusti välja anda icon_smile.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 11:14:57 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ruuterist saad selle maha võtta, surfa menüüdes ringi

mõtlesin, et tõmba mõnest ametlikust ftp'st mõnda suurt faili ja siis näed, et tuleb "täie rauaga", neid kiiruseteste pole vaja uskuda


Nii, nüüd läheb juba päris offtopic'uks, agajah, kuidas ma, loll, sinna ruuterile ligi pääsen, pole kunagi käinud, näinud, vaadanud....
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 11:19:19 vasta tsitaadiga

Mine uuri Elioni DigiTV teemast, Andmeside foorumis, seal on näpunäiteid.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.01.2009 18:45:09 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Majanet


Mis hinda sa maksad selle eest ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 30.01.2009 18:53:57 vasta tsitaadiga



Ka Majanet ja 180.- eeku kuu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 21:15:42 vasta tsitaadiga

Nii, see Web Browsing Interception on väljas ja kiirus selline, kuid kuidas veel kiiremaks saada?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 12:21:02 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Majanet


Mis hinda sa maksad selle eest ?


Peaks veel mainima et see äripäeva pärastlõunal võetud. Kuna jagatud nett siis tulemus varieerub.
Täna(laup. hommikul)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.01.2009 14:23:16 vasta tsitaadiga

Tahtsin endale ka serveri tarvis majanetti panna aga ei saanud tehnilistel põhjustel icon_sad.gif
Aga see selleks läheb jube OTks.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 01.02.2009 12:29:36 vasta tsitaadiga

kas seda majanetti saab panna ka vanalinna ja 3 nö korteri peale jaotada.

tegemist eraomanduses oleva majaga tallinna vanalinnas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 11.02.2009 17:43:20 vasta tsitaadiga

mm, okei
Kodus:

Telefon:

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 11.02.2009 21:40:19 vasta tsitaadiga

Sain ruuteri kõrvalt wifiga 4473 kbps down ja 382 up, ping 47ms.
Samas kõrvaltoas 10m ruuterist tuli 1701 kbps down ja 114 up, ping 114.(pilte pole, kuna test sai tehtud ipodiga)
Kas Elioni dtv meestel on samasuguseid probleeme või pean ma Elioni paar kurja kõnet tegema?
Lisaks nett kõgu aeg kõigub, sai küll teise kaabli otsa tõstetud, aga ikkagi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 22:24:02 vasta tsitaadiga

Erx15, mida see kuri kõne aitab? Näitab vaid kui loll sa ise oled. 10m kaugusel ruuterist + seinad vahel ei saagi tulla ju samaväärne tulemus kui ruuteri kõrvalt ilma igasuguste häireteta, ohmu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 12.02.2009 14:04:28 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Erx15, mida see kuri kõne aitab? Näitab vaid kui loll sa ise oled. 10m kaugusel ruuterist + seinad vahel ei saagi tulla ju samaväärne tulemus kui ruuteri kõrvalt ilma igasuguste häireteta, ohmu.

Küsimus seisnes selles, et miks nett kõigub ja kaob ära(ka ruuteri kõrvalt) ning kas dtvga ei peaks mul mitte 12mbps nett olema. Ma ei loodagi betoonseina tagant sama head tulemust, kuigi uks on vahel ja see on lahti.
Sorry kui end valesti väljendasin.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Howard
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 14:41:55 vasta tsitaadiga

Da QoX, see, mida telefon näitas, on Opera proxy kiirus. Telefoni ja maailma vahel käib inff ilmselt aeglasemalt.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 12.02.2009 16:22:55 vasta tsitaadiga

Jah, Wiki näitab et maksimum siis EDGEl 236.8 kbit/s, ja telefoniga netis surfates polegi kusjuures hullu.
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:58:32 vasta tsitaadiga

Elioni DigiTV:
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 21:08:37 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:


Ka Majanet ja 180.- eeku kuu


Kah Majanet 180 eeku kuu icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.02.2009 12:06:51 vasta tsitaadiga


kooli nett. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 16.02.2009 22:28:22 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:

kooli nett. icon_biggrin.gif

Väga korralik värk....oletan, et koolis ikka pordid kinni icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 00:43:29 vasta tsitaadiga


ping 0 icon_biggrin.gif

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 08:53:32 vasta tsitaadiga

Aga kas me mingipäev seda statistikat ka näeme siis?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crizzix
HV kasutaja
crizzix

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 19:40:34 vasta tsitaadiga



Elion ikka päris kiire: Aukoht Tartu siis
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koristaja
HV kasutaja
koristaja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 26.02.2009 16:36:47 vasta tsitaadiga

elioni D-tv kodulahendus
kas miskit muutusi ka märgatud peale elioni tix-i vangerdust?
mulle mu ühenduse ping küll ei meeldi, varemalt oli parem.

_________________
600613
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:01:42 vasta tsitaadiga

Statistika on selline, et kõige kiirem neti ühendus on mul icon_lol.gif

O @ 2007 aasta kirjutas:

Südalinn, elisa

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:55:43 vasta tsitaadiga

on vä?
indrekp kirjutas:

Tegemist Elioni 100/100 ühendusega, päris täpne test siiski ei ole, reaalselt andmeid vahetades tuleb siiski maksimaalne kiirus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:23:33 vasta tsitaadiga

ja kui värskendust teha siis tuleb siitsealt lisagi:

häda selles, et tigma ühendus ei vea vist 100M välja icon_biggrin.gif
ka helisngi pole paha:
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2009 18:42:00 vasta tsitaadiga


Moonneti 512kbps ühendus. Ämaris
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:44:36 vasta tsitaadiga

apelsin16, kurat mul mõni lk vahele jäänud, viimati veel oli icon_biggrin.gif

ViskeRelv, teema pealkirja lugesid? küsimus ei ole selles, kellel kõige aeglasem ühendus.

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2009 18:47:00 vasta tsitaadiga

O, olgu olgu... Arvasin, et panen oma kodukandi kiiruse kirja. Aga kui ei meeldi, siis kustutage ära...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 26.02.2009 19:04:37 vasta tsitaadiga


Elion DigiTV, Harjumaa, Viimsi.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 11:20:48 vasta tsitaadiga


Valga Elion Digi TV
Huvitav mis ühendused nendel kiirematel siis on?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 28.02.2009 15:01:08 vasta tsitaadiga

Vähemalt kodune minek on norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 28.02.2009 15:21:28 vasta tsitaadiga




Elioni DigiTV. Räpina. Nooruse tänav. Wifi. 2 arvuti peale jagatud, teisel juhtmega.

_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 28.02.2009 15:28:36 vasta tsitaadiga

romeo kirjutas:



Elioni DigiTV. Räpina. Nooruse tänav. Wifi. 2 arvuti peale jagatud, teisel juhtmega.

lahe kui eestis liigub ka normaalselt juba
Mul endal 24 mega alla ja 1yles (elan soomes)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 18:22:52 vasta tsitaadiga



STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 18:43:20 vasta tsitaadiga

T1000, reaalselt ka üle kisub või lihtsalt numbrid räägivad?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 19:33:23 vasta tsitaadiga

Tegu Eestisisese liiklusega muidugi, niiet polegi imestada. Välisühendus on aga peale Elioni tehtud lüket veidi aeglasem, youtube'is HD videote vaatamine on eriline piin.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 21:32:44 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Tegu Eestisisese liiklusega muidugi, niiet polegi imestada. Välisühendus on aga peale Elioni tehtud lüket veidi aeglasem, youtube'is HD videote vaatamine on eriline piin.

Elioni lüke pidi ju väidetavalt ainult eestisisest liiklust mõjutama?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 22:00:19 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:


STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)

wtf, endal ka Saturn 10/10, kuidas sul nii huvitavad numbrid esimeses lahtris on?

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 23:02:06 vasta tsitaadiga

Mingi lambi wifi (hetkel siia levivatest ainus, mis on krüpteerimata - võimalik, et Sõbra Maxima oma) annab sellist kiirust (ruuter.ee järgi):

Download
Kulunud aeg - 18.887 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

444153.5 bit/sec
433.7 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
54.2 KB/sec

Upload
Kulunud aeg - 3.578 sek
Faili suurus - 125.6 KB

280.8 Kbit/sec
35955 B/sec
35.1 KB/sec
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 16:31:00 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
T1000 kirjutas:


STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)

wtf, endal ka Saturn 10/10, kuidas sul nii huvitavad numbrid esimeses lahtris on?



Tegelikult on mul ka mõnikord seal 10 ringis see aga tihti viskab ka 20-50 Mbit/s. Välisühendus on ikka eriline jorss sellel stv'l. Päeval on kena aga õhtul kui kõik russki rõõbad oma vene filme imevad siis on küll jõle aeglane. icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 18:56:37 vasta tsitaadiga




Elioni DTV pakett.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.03.2009 12:59:34 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:46:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 17:48:35 vasta tsitaadiga


STV 8/8 Mbps

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 29.03.2009 17:52:45 vasta tsitaadiga



Elion DTV
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 17:54:07 vasta tsitaadiga


Elion korrusmaja lahendus 4/1
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 18:46:05 vasta tsitaadiga


Tegin ka siis uue testi, Elioni DTV
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.04.2009 19:54:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei viitsinud välja lõigata icon_biggrin.gif

Starmani digi kolmik.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.