|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
07.02.2009 23:34:28
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
| warkriss kirjutas: |
Keegi teab kust kiireim võimalus hetkel Tallinnas kätte saada on? ebay'st tellimine pole vist eriti kiire, kui ta 1-2 nädalat kohale tuleb. |
Võid Prismast ka vaadata, see nädal alles vaatasin, et ilusti olemas, täpsemalt Kristiine omast. Hind oli vist 150.- |
Sikupilli prismas oli ka täiesti saadaval + seal oli see complete pack ka olemas. Maksad 100 krooni juurde ja saad kogu posu kaasa.
Viimane variant on kindlasti kasulikum.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
09.02.2009 22:36:04
|
|
|
Ostsin siis sealt gamepoest cd-key, tõmbasin alla bf2, patchisin ära kõik oli lahe.. Joinisin, kuid 1 minuti pärast viskas välja.. Milles asi? Cd'd pole ja mäng oli no-cd kräkitud, et töötaks.. Et siis on selle vastu rohtu (sest key on mul ju ikkagi ostetud) või peab sõbra juurde tõttama, sealt cd võtma ja koopia tegema?
(väga vabandan, kui see reeglitega vastuollu läheb)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
09.02.2009 22:40:32
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
Ostsin siis sealt gamepoest cd-key, tõmbasin alla bf2, patchisin ära kõik oli lahe.. Joinisin, kuid 1 minuti pärast viskas välja.. Milles asi? Cd'd pole ja mäng oli no-cd kräkitud, et töötaks.. Et siis on selle vastu rohtu (sest key on mul ju ikkagi ostetud) või peab sõbra juurde tõttama, sealt cd võtma ja koopia tegema?
(väga vabandan, kui see reeglitega vastuollu läheb) |
mul oli vist sama teema ning aitas korralik nocd crack. vist oli nii. takoine, mida oli vaja siis daemoniga mountida. peaks olema saadaval gamecopyworld-is
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.02.2009 22:40:57
|
|
|
| Ei ei ära cracki küll võta. Crackiga hakkab PB näkku panema. Saad kicki igalt poolt. Võta mini image.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
09.02.2009 22:44:37
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Ei ei ära cracki küll võta. Crackiga hakkab PB näkku panema. Saad kicki igalt poolt. Võta mini image. |
jah. mini image ma mõtlesingi
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarx1000
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
10.02.2009 00:06:30
|
|
|
Mini image kasutan minagi juba paar aastat.
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!!
Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus...
Ennist kirjutasin ka sellest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.02.2009 00:18:00
|
|
|
| tarx1000, vb mingit conf faili muuta, aga siis võib tekkida probleeme MP mängida.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarx1000
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
10.02.2009 00:31:55
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| tarx1000, vb mingit conf faili muuta, aga siis võib tekkida probleeme MP mängida. |
Probleem ongi selles, et millist faili ja mida?
MP ei sega, kuna SP modil muudaks...
Otsin juba oma nädal- kaks, aga ei miskit.
Olin kuskil serveris, kus see võimalik oli.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.02.2009 00:40:01
|
|
|
| Vanemad patchidel (alla 1.41) oli TV missle lendamis raadius palju suurem.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
10.02.2009 03:18:10
|
|
|
| tarx1000 kirjutas: |
Mini image kasutan minagi juba paar aastat.
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!!
Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus...
Ennist kirjutasin ka sellest. |
http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarx1000
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
10.02.2009 14:09:42
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| tarx1000 kirjutas: |
Mini image kasutan minagi juba paar aastat.
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!!
Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus...
Ennist kirjutasin ka sellest. |
http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama ! |
Said nüüd minust valesti aru...
Mul töötab kõik ideaalselt.
Ütlesin, et mini imagega saab mängida ilma plaadita.
Ja et pole mõtet crackiga jamada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
10.02.2009 21:50:11
|
|
|
| Jah. Crackiga vsikas ka mind alguses mängust välja. Mini-image aitas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
10.02.2009 23:58:19
|
|
|
| tarx1000 kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
| tarx1000 kirjutas: |
Mini image kasutan minagi juba paar aastat.
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!!
Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus...
Ennist kirjutasin ka sellest. |
http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama ! |
Said nüüd minust valesti aru...
Mul töötab kõik ideaalselt.
Ütlesin, et mini imagega saab mängida ilma plaadita.
Ja et pole mõtet crackiga jamada.  |
Ok my bad et ei lugenud eelnevad korralikult läbi !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
13.02.2009 03:58:21
|
|
|
Okei, kellel teist originaalmäng on?
Võiks teha mõnikord battlefieldi-õhtuid, kui kellelgil isu on...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
13.02.2009 09:36:47
|
|
|
| Ma arvan, et seda tehakse niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarx1000
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
13.02.2009 11:52:49
|
|
|
Originaal ikka!
Ma teen siin isegi Battlefield'i päevi vahest...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.02.2009 15:29:14
|
|
|
Ma teen battlefieldi nädalalõppusid
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
14.02.2009 16:48:18
|
|
|
| Passin seal sees: 80.79.117.140:16567 hüpake sisse kui huvi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
14.02.2009 17:56:47
|
|
|
| Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.02.2009 18:01:12
|
|
|
| falkriz kirjutas: |
| Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu? |
Kui nüüd õigesti mäletan, siis Special Force oma oli miskine. Ei tea kas eksisteerib enam. Aga tavalist bf2 eesti serverit pole kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
14.02.2009 18:18:17
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| falkriz kirjutas: |
| Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu? |
Kui nüüd õigesti mäletan, siis Special Force oma oli miskine. Ei tea kas eksisteerib enam. Aga tavalist bf2 eesti serverit pole kohanud. |
Eesti BF2 kommuun koos serveri aadressidega on siin:
http://bf2.pri.ee/
See Special Forces server on jätkuvalt üleval ja on väga populaarne:
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.02.2009 18:24:02
|
|
|
Kuidas seda mini image-it saab?
Endal MP-sse ei lase sissegi, ütleb, et CD-key on vale.
Endal on originaal.
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.02.2009 18:43:27
|
|
|
patrick615, mis sellega tegema peab?
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.02.2009 18:44:08
|
|
|
| Moundid ära (Kasutad kas Daemon tools vms mountimis programmi) ja käivitad mängu.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.02.2009 18:44:36
|
|
|
patrick615,
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
14.02.2009 18:45:55
|
|
|
Daemon Tools'iga avad ja siis mängid - ma arvan. Kuigi ma ei saa sellest BF2'est aru - online'i võiks ikka ilma plaadita saada vms (inimesed ilma orikata ei saa ikka midagi teha). Ei viitsi igakord lasta DT'l seda avada kah vms - siiamaani on kõik mängud olnud, kas ilma plaadita või teed väikse tiki-briki ja ei ole vaja enam midagi teha.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.02.2009 20:18:26
|
|
|
| Dude ., aga sa saad ju muuta DT, et mini image automaatselt mountitakse.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
14.02.2009 21:29:31
|
|
|
Ma ei saa aru milles probleem on?
* Installid mängu originaal keyga
* Patchid ära
* Update PB
* Daemin toolsiga mini image sisse
* Mängi lolliks end
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
14.02.2009 22:33:21
|
|
|
huvitav edetabel aga paljud on sealt puudu, näiteks ei leidnud ma sealt ennastki.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
14.02.2009 22:35:40
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
huvitav edetabel aga paljud on sealt puudu, näiteks ei leidnud ma sealt ennastki. |
Kui 30 päeva mänginud pole, siis vist kaod sealt listist.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
14.02.2009 22:45:46
|
|
|
no vaevalt ma 30 päeva mänginud pole, iga nädal pluss modid mitu korda nädalas , kui just nii pole, et 30 päeva rankes mänginud pole siis kaod üldse edetabelist.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.02.2009 22:57:24
|
|
|
Linnapea mis mängija nimega mängisid ? Ei mäleta enam
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
15.02.2009 06:27:20
|
|
|
Aha, Battlefieldil mingi ranki süsteem kaa veel
Polegi seda enne märganud.
Mis point sel on?
Sama nagu CoD4-5?
Rohkem relvi jne?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.02.2009 10:29:41
|
|
|
| amachie kirjutas: |
Aha, Battlefieldil mingi ranki süsteem kaa veel
Polegi seda enne märganud.
Mis point sel on?
Sama nagu CoD4-5?
Rohkem relvi jne? |
Jap. ja mida kõrgem rank, seda suurem on võimalus roundis commanderiks saada. Kui sul on tavaline BF 2 siis saad avada iga uue ranki ajal 1 relva (kokku 7 relva), kui sul on ka Special Force saad kokku avada 14 relva. Ahjaa kui Special Force on olemas, siis iga rankiga saad avada 2 relva, tavalise bf2 1 asemel.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
15.02.2009 10:44:06
|
|
|
Hmm, mul bf2 expansion pack vms olemas küll.
Aga siis pean mängima seda Special Forcet aint?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.02.2009 10:44:34
|
|
|
Kuidas üldse alustada mängimist, kui on olemas BF2 ja Special Force. Hakkaks alguses rahulikult BF2'ega pihta ja hiljem hüppaks Special Force'isse?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.02.2009 11:45:30
|
|
|
Kui tahad, et hakkaks relvi lahti saama SF omi, siis pidi SF mängima kuni saad 1 punkti vms. Ühesõnaga teed ühe roundi ära ja siis ilmuvad relvad, mida saad hakata järjest lahti tegema.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
15.02.2009 12:47:17
|
|
|
#46
Eestis ka neid troppe siiski leidub.
Ja kuidas saab 1780 tunniga 550k punkti? EA serveris ka veel.
Kurat mul private serveris 1600h 440k punkti ja seal 3punni killi eest.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.02.2009 13:07:09
|
|
|
| Private serverid on kah ranked ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luc
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2008
|
15.02.2009 13:17:37
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Private serverid on kah ranked ? |
Nii mõnedki.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.02.2009 13:19:38
|
|
|
Ehk jagaks IPd ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
15.02.2009 13:46:08
|
|
|
Private serveritel on oma private rank..
Need ei ühildu EA'ga
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.02.2009 13:49:43
|
|
|
Ok. No kui ühilduks EA-ga siis ma pakun, et need serverid oleks umbes 24/7 365 päeva aastas
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
15.02.2009 16:28:48
|
|
|
Jumal hoidku selle eest,terve server oleks värdjaid täis nagu EA'd.
Mina mängin tund aega EA serveris ja et närve puhata lähen oma private serverisse,hea rahulik,täiskasvanud inimesed mängivad. Natuke naerad natuke killid,ajad juttu,mõnus.
Kurat kift idee tuli seda posti kirjutades...Peaks video tegema EA ja private commuuni serverite gameplay'st. Uiui.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
19.02.2009 11:53:52
|
|
|
Aga nv võiks teha kusagil servus AHVide kokkusaamise
Ise küll BF2s noob alles..aga mängu fun-factor on väga kõva
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WEC
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.04.2002
|
19.02.2009 11:57:26
|
|
|
Fun-factori osas täitsa nõus, vahepeal kasutasin lapparit, mis vedas ainult BF 1942 oli ka enam-vähem, aga kui BF2 peale tagasi sain - WOW
oli fun küll
| pents kirjutas: |
Aga nv võiks teha kusagil servus AHVide kokkusaamise
Ise küll BF2s noob alles..aga mängu fun-factor on väga kõva  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarx1000
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
19.02.2009 12:11:28
|
|
|
Ma ka nö noob, kui just lennukis ei ole...
Keegi võiks oma servu püsti panna parooliga. (see eeldab vähemalt 4 Mbit/sek upsteam'i)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|