Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.02.2009 23:34:28 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
warkriss kirjutas:
Keegi teab kust kiireim võimalus hetkel Tallinnas kätte saada on? icon_biggrin.gif ebay'st tellimine pole vist eriti kiire, kui ta 1-2 nädalat kohale tuleb.

Võid Prismast ka vaadata, see nädal alles vaatasin, et ilusti olemas, täpsemalt Kristiine omast. Hind oli vist 150.-


Sikupilli prismas oli ka täiesti saadaval + seal oli see complete pack ka olemas. Maksad 100 krooni juurde ja saad kogu posu kaasa.
Viimane variant on kindlasti kasulikum.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 22:36:04 vasta tsitaadiga

Ostsin siis sealt gamepoest cd-key, tõmbasin alla bf2, patchisin ära kõik oli lahe.. Joinisin, kuid 1 minuti pärast viskas välja.. Milles asi? Cd'd pole ja mäng oli no-cd kräkitud, et töötaks.. Et siis on selle vastu rohtu (sest key on mul ju ikkagi ostetud) või peab sõbra juurde tõttama, sealt cd võtma ja koopia tegema?
(väga vabandan, kui see reeglitega vastuollu läheb)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 22:40:32 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Ostsin siis sealt gamepoest cd-key, tõmbasin alla bf2, patchisin ära kõik oli lahe.. Joinisin, kuid 1 minuti pärast viskas välja.. Milles asi? Cd'd pole ja mäng oli no-cd kräkitud, et töötaks.. Et siis on selle vastu rohtu (sest key on mul ju ikkagi ostetud) või peab sõbra juurde tõttama, sealt cd võtma ja koopia tegema?
(väga vabandan, kui see reeglitega vastuollu läheb)


mul oli vist sama teema ning aitas korralik nocd crack. vist oli nii. takoine, mida oli vaja siis daemoniga mountida. peaks olema saadaval gamecopyworld-is
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 22:40:57 vasta tsitaadiga

Ei ei ära cracki küll võta. Crackiga hakkab PB näkku panema. Saad kicki igalt poolt. Võta mini image.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 22:44:37 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Ei ei ära cracki küll võta. Crackiga hakkab PB näkku panema. Saad kicki igalt poolt. Võta mini image.


jah. mini image ma mõtlesingi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarx1000
HV kasutaja
tarx1000

liitunud: 26.04.2008




sõnum 10.02.2009 00:06:30 vasta tsitaadiga

Mini image kasutan minagi juba paar aastat. icon_biggrin.gif
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!! icon_sad.gif

Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus... icon_rolleyes.gif

Ennist kirjutasin ka sellest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 00:18:00 vasta tsitaadiga

tarx1000, vb mingit conf faili muuta, aga siis võib tekkida probleeme MP mängida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarx1000
HV kasutaja
tarx1000

liitunud: 26.04.2008




sõnum 10.02.2009 00:31:55 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
tarx1000, vb mingit conf faili muuta, aga siis võib tekkida probleeme MP mängida.


Probleem ongi selles, et millist faili ja mida?
MP ei sega, kuna SP modil muudaks... icon_biggrin.gif

Otsin juba oma nädal- kaks, aga ei miskit.

Olin kuskil serveris, kus see võimalik oli. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 00:40:01 vasta tsitaadiga

Vanemad patchidel (alla 1.41) oli TV missle lendamis raadius palju suurem.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 03:18:10 vasta tsitaadiga

tarx1000 kirjutas:
Mini image kasutan minagi juba paar aastat. icon_biggrin.gif
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!! icon_sad.gif

Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus... icon_rolleyes.gif

Ennist kirjutasin ka sellest.


http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarx1000
HV kasutaja
tarx1000

liitunud: 26.04.2008




sõnum 10.02.2009 14:09:42 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
tarx1000 kirjutas:
Mini image kasutan minagi juba paar aastat. icon_biggrin.gif
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!! icon_sad.gif

Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus... icon_rolleyes.gif

Ennist kirjutasin ka sellest.


http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama !


Said nüüd minust valesti aru... icon_biggrin.gif
Mul töötab kõik ideaalselt.
Ütlesin, et mini imagega saab mängida ilma plaadita.
Ja et pole mõtet crackiga jamada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 21:50:11 vasta tsitaadiga

Jah. Crackiga vsikas ka mind alguses mängust välja. Mini-image aitas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 23:58:19 vasta tsitaadiga

tarx1000 kirjutas:
Nika0 kirjutas:
tarx1000 kirjutas:
Mini image kasutan minagi juba paar aastat. icon_biggrin.gif
Crackida pole mõtet- PB viskab kohe välja!!!! icon_sad.gif

Kas keegi oskab öelda, mida muuta (single player), et saaks kopteri TV guided missle laske kaugust muuta?
Nt lõpmatus... icon_rolleyes.gif

Ennist kirjutasin ka sellest.


http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod4.php tõmba PB alla ja update ja siis äddid mängu sinna bf2 ja korras have fun in MP mina sain niimodi korda selle jama !


Said nüüd minust valesti aru... icon_biggrin.gif
Mul töötab kõik ideaalselt.
Ütlesin, et mini imagega saab mängida ilma plaadita.
Ja et pole mõtet crackiga jamada. icon_biggrin.gif


Ok my bad et ei lugenud eelnevad korralikult läbi !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 03:58:21 vasta tsitaadiga

Okei, kellel teist originaalmäng on?

Võiks teha mõnikord battlefieldi-õhtuid, kui kellelgil isu on...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 13.02.2009 09:36:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et seda tehakse niikuinii.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarx1000
HV kasutaja
tarx1000

liitunud: 26.04.2008




sõnum 13.02.2009 11:52:49 vasta tsitaadiga

Originaal ikka! icon_biggrin.gif
Ma teen siin isegi Battlefield'i päevi vahest... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 15:29:14 vasta tsitaadiga

Ma teen battlefieldi nädalalõppusid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 16:48:18 vasta tsitaadiga

Passin seal sees: 80.79.117.140:16567 hüpake sisse kui huvi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 17:56:47 vasta tsitaadiga

Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:01:12 vasta tsitaadiga

falkriz kirjutas:
Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu?


Kui nüüd õigesti mäletan, siis Special Force oma oli miskine. Ei tea kas eksisteerib enam. Aga tavalist bf2 eesti serverit pole kohanud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:18:17 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
falkriz kirjutas:
Kas mingit eestlaste ranked serverit kah olemas on muidu?


Kui nüüd õigesti mäletan, siis Special Force oma oli miskine. Ei tea kas eksisteerib enam. Aga tavalist bf2 eesti serverit pole kohanud.


Eesti BF2 kommuun koos serveri aadressidega on siin:
http://bf2.pri.ee/

See Special Forces server on jätkuvalt üleval ja on väga populaarne:
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 14.02.2009 18:24:02 vasta tsitaadiga

Kuidas seda mini image-it saab?
Endal MP-sse ei lase sissegi, ütleb, et CD-key on vale.
Endal on originaal.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:42:55 vasta tsitaadiga

3GHZ, mini image http://www.upload.ee/files/14691/BF2DVD.rar.html
Tegu siis 1,41 versiooniga ühilduva mini imageiga.


viimati muutis Pätu 14.02.2009 18:43:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 14.02.2009 18:43:27 vasta tsitaadiga

patrick615, mis sellega tegema peab? icon_redface.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:44:08 vasta tsitaadiga

Moundid ära (Kasutad kas Daemon tools vms mountimis programmi) ja käivitad mängu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 14.02.2009 18:44:36 vasta tsitaadiga

patrick615, icon_question.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:45:55 vasta tsitaadiga

Daemon Tools'iga avad ja siis mängid - ma arvan. Kuigi ma ei saa sellest BF2'est aru - online'i võiks ikka ilma plaadita saada vms (inimesed ilma orikata ei saa ikka midagi teha). Ei viitsi igakord lasta DT'l seda avada kah vms - siiamaani on kõik mängud olnud, kas ilma plaadita või teed väikse tšiki-briki ja ei ole vaja enam midagi teha.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 20:18:26 vasta tsitaadiga

Dude ., aga sa saad ju muuta DT, et mini image automaatselt mountitakse.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 21:29:31 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru milles probleem on?
* Installid mängu originaal keyga
* Patchid ära
* Update PB
* Daemin toolsiga mini image sisse
* Mängi lolliks end
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 21:34:47 vasta tsitaadiga

http://bf2s.com/rankings/score/ee/ Eesti mängijate järjestus. AHV nimega KuriVaim1 on teisel kohal eestis icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 14.02.2009 22:33:21 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
http://bf2s.com/rankings/score/ee/ Eesti mängijate järjestus. AHV nimega KuriVaim1 on teisel kohal eestis icon_razz.gif

huvitav edetabel aga paljud on sealt puudu, näiteks ei leidnud ma sealt ennastki.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 22:35:40 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
patrick615 kirjutas:
http://bf2s.com/rankings/score/ee/ Eesti mängijate järjestus. AHV nimega KuriVaim1 on teisel kohal eestis icon_razz.gif

huvitav edetabel aga paljud on sealt puudu, näiteks ei leidnud ma sealt ennastki.

Kui 30 päeva mänginud pole, siis vist kaod sealt listist.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 14.02.2009 22:45:46 vasta tsitaadiga

no vaevalt ma 30 päeva mänginud pole, iga nädal pluss modid mitu korda nädalas icon_biggrin.gif , kui just nii pole, et 30 päeva rankes mänginud pole siis kaod üldse edetabelist. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 22:57:24 vasta tsitaadiga

Linnapea mis mängija nimega mängisid ? Ei mäleta enam icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 06:27:20 vasta tsitaadiga

Aha, Battlefieldil mingi ranki süsteem kaa veel icon_biggrin.gif

Polegi seda enne märganud.
Mis point sel on?
Sama nagu CoD4-5?
Rohkem relvi jne?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 10:29:41 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
Aha, Battlefieldil mingi ranki süsteem kaa veel icon_biggrin.gif

Polegi seda enne märganud.
Mis point sel on?
Sama nagu CoD4-5?
Rohkem relvi jne?


Jap. ja mida kõrgem rank, seda suurem on võimalus roundis commanderiks saada. Kui sul on tavaline BF 2 siis saad avada iga uue ranki ajal 1 relva (kokku 7 relva), kui sul on ka Special Force saad kokku avada 14 relva. Ahjaa kui Special Force on olemas, siis iga rankiga saad avada 2 relva, tavalise bf2 1 asemel.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 10:44:06 vasta tsitaadiga

Hmm, mul bf2 expansion pack vms olemas küll.
Aga siis pean mängima seda Special Forcet aint?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 10:44:34 vasta tsitaadiga

Kuidas üldse alustada mängimist, kui on olemas BF2 ja Special Force. Hakkaks alguses rahulikult BF2'ega pihta ja hiljem hüppaks Special Force'isse?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 11:45:30 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et hakkaks relvi lahti saama SF omi, siis pidi SF mängima kuni saad 1 punkti icon_biggrin.gif vms. Ühesõnaga teed ühe roundi ära ja siis ilmuvad relvad, mida saad hakata järjest lahti tegema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 12:47:17 vasta tsitaadiga

#46
Eestis ka neid troppe siiski leidub.

Ja kuidas saab 1780 tunniga 550k punkti? EA serveris ka veel.
Kurat mul private serveris 1600h 440k punkti ja seal 3punni killi eest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:07:09 vasta tsitaadiga

Private serverid on kah ranked ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 15.02.2009 13:17:37 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Private serverid on kah ranked ?

Nii mõnedki.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:19:38 vasta tsitaadiga

Ehk jagaks IPd ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:46:08 vasta tsitaadiga

Private serveritel on oma private rank..
Need ei ühildu EA'ga
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:49:43 vasta tsitaadiga

Ok. No kui ühilduks EA-ga siis ma pakun, et need serverid oleks umbes 24/7 365 päeva aastas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 16:28:48 vasta tsitaadiga

Jumal hoidku selle eest,terve server oleks värdjaid täis nagu EA'd.
Mina mängin tund aega EA serveris ja et närve puhata lähen oma private serverisse,hea rahulik,täiskasvanud inimesed mängivad. Natuke naerad natuke killid,ajad juttu,mõnus.

Kurat kift idee tuli seda posti kirjutades...Peaks video tegema EA ja private commuuni serverite gameplay'st. Uiui.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.02.2009 01:58:43 vasta tsitaadiga

Keegi Project Reality modi ka mängib?
http://www.realitymod.com/

Kes on kokku puutunud siis nende jaoks suht naljakas video icon_smile.gif , küll vanemast versioonist aga ikkagi
http://www.youtube.com/watch?v=p1ZPqFQP6gE
icon_lol.gif

http://www.youtube.com/watch?v=y5PPWbi90rs

http://www.youtube.com/watch?v=JWvSW7rZP5A

http://www.youtube.com/watch?v=1UH6dLWOYmo
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 11:53:52 vasta tsitaadiga

Aga nv võiks teha kusagil servus AHVide kokkusaamise icon_smile.gif
Ise küll BF2s noob alles..aga mängu fun-factor on väga kõva icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WEC
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 11:57:26 vasta tsitaadiga

Fun-factori osas täitsa nõus, vahepeal kasutasin lapparit, mis vedas ainult BF 1942 oli ka enam-vähem, aga kui BF2 peale tagasi sain - WOW
oli fun küll icon_biggrin.gif

pents kirjutas:
Aga nv võiks teha kusagil servus AHVide kokkusaamise icon_smile.gif
Ise küll BF2s noob alles..aga mängu fun-factor on väga kõva icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarx1000
HV kasutaja
tarx1000

liitunud: 26.04.2008




sõnum 19.02.2009 12:11:28 vasta tsitaadiga

Ma ka nö noob, kui just lennukis ei ole... icon_biggrin.gif
Keegi võiks oma servu püsti panna parooliga. (see eeldab vähemalt 4 Mbit/sek upsteam'i) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.