Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 19.02.2009 01:38:12 vasta tsitaadiga

Näpistasin veel törts aega alla icon_biggrin.gif

12.922s

E6600 2400mhz @ 3952mhz
Cpu - 1.752V
Ram - 2.4V
2 x 1gb Crucial Ballistix @ 526mhz 4-4-4-4
Biostar TPower I45

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 01:55:27 vasta tsitaadiga

1200W, lihtsalt võrdlesin enda ja sinu ning Cb4'ja perfi.
Sinul: 51067
Minul: 50573
Cb4: 50402

Meil kahel TPowerid, Cb4'jal Formula. Pole see TP nii kehv midagi (ainuke twiik minul oli nuditud XP, sest lootsin proset kõrgemale ajada) kui see ainult elus püsiks icon_neutral.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 19.02.2009 03:05:59 vasta tsitaadiga

Ei saa öelda jah et ta kehv oleks icon_smile.gif .. alati võiks parem olla icon_lol.gif mul aitas muidugi see et tõstsin emaplaadi aluse põhimõtteliselt aknast välja icon_lol.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 03:25:04 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
Ei saa öelda jah et ta kehv oleks icon_smile.gif .. alati võiks parem olla icon_lol.gif mul aitas muidugi see et tõstsin emaplaadi aluse põhimõtteliselt aknast välja icon_lol.gif


Ega see perfi paranda icon_biggrin.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 19.02.2009 08:39:21 vasta tsitaadiga

ma üldiselt mõtlesin seda selle et kellad said kõrgemale aga jah sain aru su lausest icon_biggrin.gif .. minu pang icon_lol.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 16:18:54 vasta tsitaadiga

Tulemusi on tulnud päris korralikult, üritan homme ära uuendada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 21:28:20 vasta tsitaadiga

( IBM x60s ) running Linux
Intel C2D L2400@1.66GHz
2560MB SO-DIMM
28.747 s
Screen ->
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 01:22:25 vasta tsitaadiga

Tänu külmale ilmale ületasin esmakordselt quadiga 500 FSB piiri nii, et ka 1M pii ära tegi:

Q9650@4,518 GHz, 2 GB A-Data 1066+@502 MHz
10,328 s
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.02.2009 01:23:53 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp, sa pead ikka toru sebima. icon_biggrin.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 02:42:00 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
Tänu külmale ilmale ületasin esmakordselt quadiga 500 FSB piiri nii, et ka 1M pii ära tegi:

Q9650@4,518 GHz, 2 GB A-Data 1066+@502 MHz
10,328 s


Kõva thumbs_up.gif Sellise prose võtaks isegi. Mis ta sul 24/7 jookseb? 4ghz?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 03:19:32 vasta tsitaadiga

4,2 GHz icon_wink.gif Testin praegu 9x475 ehk 4,275 .Volti vajab 4.2 jaoks 1.34 ja 4.275 jaoks 1.38 .
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 03:56:38 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp, Väga korralik tulemus beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 04:12:07 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp, kui HV hwboti üritus tuleb, siis laenad oma prose ka, et LN2 alla panna? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.02.2009 10:23:17 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
SogegaTyyp, kui HV hwboti üritus tuleb, siis laenad oma prose ka, et LN2 alla panna? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

OT: Las toob oma video ka siis saaks Asgate-ga 4870X2 CF-i lasta! thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 13:43:45 vasta tsitaadiga

Opteron 165 1,8@3,044GHz
2x1GB ocz pc3200 @ 250MHz 2,5-3-2-5
DFI LP SLI-D

1M - 28,359sek
Pilt
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 14:12:11 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:

Koolis oli progemise tunnis igav ja lasin spiid:
C2D E4300@1.8GHz
Mälu 1GB@333Mhz
34.250s
Screenshot

Väike uuendus:
C2D E4300@2.0GHz
Mälu 1GB@367Mhz
30.062
Screen

Kohe hakkan tabelit ka uuendama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 14:30:56 vasta tsitaadiga

Hmm mõtlesin et parandaks läppariga Super PI aega aga nagu ma googlest olen lugenud siis Sony Vaiot päris keeruline klokkida ? Et mingi FSB lock ja muu selline biosi värk ? Oskab keegi midagi öelda ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 14:43:51 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Hmm mõtlesin et parandaks läppariga Super PI aega aga nagu ma googlest olen lugenud siis Sony Vaiot päris keeruline klokkida ? Et mingi FSB lock ja muu selline biosi värk ? Oskab keegi midagi öelda ?

Ega läpakatega lihtne pole, enamustel võimatu, emaplaat lihtsalt ei võimalda, läpakad pole selleks mõeldud...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 14:46:45 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Hmm mõtlesin et parandaks läppariga Super PI aega aga nagu ma googlest olen lugenud siis Sony Vaiot päris keeruline klokkida ? Et mingi FSB lock ja muu selline biosi värk ? Oskab keegi midagi öelda ?

Ega läpakatega lihtne pole, enamustel võimatu, emaplaat lihtsalt ei võimalda, läpakad pole selleks mõeldud...

Tundub nii icon_sad.gif ClockGen ei näita midagi. Speedfan ka täiesti tühi. Emaplaat on Intel PM45 (southbridge 82801IM(ICH9-M))

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 17:31:16 vasta tsitaadiga

Tabel uuendatud!

Vigade korral PS ja pealkirjaks SuperPi!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 23.02.2009 00:17:51 vasta tsitaadiga

Tänane õhtu tõi siis sellise tulemuse :


Aeg - 12.688s



Cpu - 1.8V
Ram - 2.5V
E6600 2400mhz @ 4016.5 mhz
Crucial Ballistix 2x1GB @ 535.5 mhz 4-4-4-4
BioStar TPower I45

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 10:44:50 vasta tsitaadiga

1200W, prosele oled päris korralikult volti andnud. Millega proset jahutasid?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 24.02.2009 00:58:18 vasta tsitaadiga

Oleks madalamalt ka läind aga "kindluse" mõttes icon_smile.gif ... Külma talvise tuulega jahutasin icon_smile.gif

Edit! Näpistasin veel maha icon_lol.gif

Aeg : 12.672s

Cpu - 1.8V
Ram - 2.5V
E6600 2400mhz @ 4023mhz
Crucial Ballistix 2x1GB @ 536.5 mhz 4-4-4-10
BioStar TPower I45

Lõpp läks juba väga käest ära , istusin toolis kindad käes icon_lol.gif kindlasti oleks veel kiirema aja saand .. unustasin tRAS -i 4-ja peale ka panna icon_redface.gif .. pole hullu , vigadest ikka õpitakse icon_wink.gif ... järgmine kord peab juba alamsätete kallale minema !

_________________
World Community Grid


viimati muutis 1200W 24.02.2009 01:20:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 00:59:32 vasta tsitaadiga

OT: ärge palun kasutage imagesukki; või vähemalt andke otselink pildile, et ei peaks neid idiootseid popuppe taluma. HVs ka olemas "upload.ee" kiirkasutamise võimalus.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 24.02.2009 01:21:10 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
OT: ärge palun kasutage imagesukki; või vähemalt andke otselink pildile, et ei peaks neid idiootseid popuppe taluma. HVs ka olemas "upload.ee" kiirkasutamise võimalus.


Vabandused minu poolt ... ja pildi asukoht muudetud thumbs_up.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 01:27:56 vasta tsitaadiga

1200W, thumbs_up.gif
MemSet'i näidake alati scriinide peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.02.2009 12:12:34 vasta tsitaadiga

E8600 @ 5GHz 1,6V
ASUS P5Q-PRO
G.SKILL PC 1 x 2GB 8800 @ 500MHz 5-5-5-15

9.359

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 24.02.2009 12:18:34 vasta tsitaadiga

mine või poodi e8x00 prose järgi, haigelt kelluvad, õhtu poole proovin kah.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.02.2009 12:19:05 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
mine või poodi e8x00 prose järgi, haigelt kelluvad, õhtu poole proovin kah.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 13:23:01 vasta tsitaadiga

G80, toho tillae icon_lol.gif saa ka nüüd E8600 omanik thumbs_up.gif Ilus tulemus. Palju bioses volti keerasid icon_question.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.02.2009 13:27:32 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
G80, toho tillae icon_lol.gif saa ka nüüd E8600 omanik thumbs_up.gif Ilus tulemus. Palju bioses volti keerasid icon_question.gif

1,6V aga noh vdroop ka ja see CPU-Z näitab vägagi täpselt.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 13:28:53 vasta tsitaadiga

Kus maal tembid olid?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.02.2009 13:34:48 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kus maal tembid olid?

4800Mhz peal läks nuclear-iga 80 ja siis oli BSOD aga pii küttis kuhugi 65 peale ning 5GHz-l ei jälgind tempe.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 16:59:00 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, Oled mu kasutaja nime tabelis valesti kirjutanud.

E7300 @ 4560MHz, 2x1GB @ 1216MHz 4-4-4-4

11,203s

oleks vb veel alla saanud aga -5C oli külm istuda väljas.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 19:17:37 vasta tsitaadiga

tegu siis lauaarvutis oleva läpaka prosega

AMD Turion 64 ML-34 @ 2173MHz
768MB @ 241MHz

aeg 39,985s

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 01:38:13 vasta tsitaadiga

Toshiba Satellite L100-120
Prose Intel T2300 @ 1660MHz
Mälu DDR2 2x 512Mb @ 332,5MHz

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 25.02.2009 20:21:53 vasta tsitaadiga

Igavusest sai proovitud läpparil kah midagi teha aga midagi kiita ei tulnud läppar on desknote B547 WIDE
Aeg 33.640
Prose t5500 @ 1680.6Mhz
Mälud ddr2 2x2gb @ 336.1
OC win7 b 7000

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 28.02.2009 09:17:33 vasta tsitaadiga

10.312 s

Asus Rampage Extreme.. bios v.1003 /Air cooled
Qx9650 @4490/(10xfsb449)/ Air/ True120+S-flex120(1800rpm) / CM HAF'932 / closed case
vCore - 1.5000v - (manual Bios) // LLC->[Auto]
A-Data - DDR3-1600G (PC-12800) ''@718mhz''8-8-8-24--1n / 2x2GB dual ch. /1.69v
!XPpro(sp3)! 32bit !
-------------------------
screen:
http://img15.imageshack.us/my.php?image=capture28022009072908cr.png
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 21:03:11 vasta tsitaadiga

ivar43, norm perf uue BIOSi kohta thumbs_up.gif
Btw, tule OC üritusele icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.02.2009 22:26:53 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ivar43, norm perf uue BIOSi kohta thumbs_up.gif
Btw, tule OC üritusele icon_wink.gif

+1!

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=75143&start=2500

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 18:34:28 vasta tsitaadiga

C2D E2220@3188MHz
Adata PC-6400 2GB@443Mhz
MSI 975x Platinum PowerUp Edition
20.414s
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 20:57:03 vasta tsitaadiga

Kõik on nii keskendunud tulevasele üritusele et ei viitsita isegi klokkida 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 21:02:13 vasta tsitaadiga

Cb4, mul mott kadunud - sub7 tehtud. Ootan nüüd teid järele 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 21:03:08 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, miks sa üritusele ei tule?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 21:06:30 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Cb4, mul mott kadunud - sub7 tehtud. Ootan nüüd teid järele 8)


Poleks tööl osaline tööaeg siis paneks ln2-hega kindasti ja uuriks ka uut proset/plaati, kuid pregu nii säästu eelarvel kui vähegi saab icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 21:26:49 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Alo.Ko, miks sa üritusele ei tule?

Arvatavasti tulen, aga kahjuks pole mingit riistvara, millega midagi erilist korda saata icon_redface.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 21:33:05 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, mul ka mitte, aga ikka tulen icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 04.03.2009 23:44:57 vasta tsitaadiga

proovisin ka oma rauast nati rohkem täna kätte saada jällegi.
süsteem vee all + lahtine aken (toas oli u 12c) sai kätte 4042mhz ( FSB 505)
E6420 @ 4042mhz
2x2gb A-data extreme editon 800+ @ 1010mhz CL2 6-5-5-15

Tulemus oli siis 13.157 sek

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 23:53:00 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
proovisin ka oma rauast nati rohkem täna kätte saada jällegi.
süsteem vee all + lahtine aken (toas oli u 12c) sai kätte 4042mhz ( FSB 505)
E6420 @ 4042mhz
2x2gb A-data extreme editon 800+ @ 1010mhz CL2 6-5-5-15

Tulemus oli siis 13.157 sek


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.03.2009 00:06:23 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
matzz007 kirjutas:
proovisin ka oma rauast nati rohkem täna kätte saada jällegi.
süsteem vee all + lahtine aken (toas oli u 12c) sai kätte 4042mhz ( FSB 505)
E6420 @ 4042mhz
2x2gb A-data extreme editon 800+ @ 1010mhz CL2 6-5-5-15

Tulemus oli siis 13.157 sek


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


peaks ka varsti uue prose ostma, e8x00 midagi saaks normaalsemaid tulemusi icon_razz.gif mälud oli täiesti viimsel piiril icon_biggrin.gif rohkem ei lähe selliste kelladega, peaks hwboti üritusel laenama kellegilt mälusid.

e: muidu oli veel sellinne nali et kui fsb 510 peal lasin superpi ära (proovisin maksimumi saada ikka icon_biggrin.gif ) siis test tehtud, cpu-z id lahti et screeni teha, hakkan pilti kopima painti jookseb explorer kokku icon_biggrin.gif lõpptulemus oli see et oli must taust kus oli superpi, millest tegin digikaga pilti ning lõpus lendas asi bsodile icon_biggrin.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.