Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 171, 172, 173  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.02.2009 03:03:14 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Lugesin siin paar lehte, ja tekkis kohe küsimus. Oletame, et tuttav ostaks näiteks PS3 Bundle'i Game-ist või HMV-st ära, siis kas oleks odavat ja turvalist viisi kuidas see siia Eestisse toimetada ?

Sa võid hakata ju seda Bundelt ostma ning maksekinnituse juures näeb hinna lisa raske paki puhul. Võibolla tuleb odavam otse tellida, kui see sebimine kõik kokku.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2009 08:42:36 vasta tsitaadiga

peppitina, no game.co.uk ei tule mingit hinnalisa kuna UK sisene transport on kõigile asjadele tasuta. Otse eestisse tellida ei saa game-st seda.

HMV lehel seevastu ei näinud riistvara piirangut ja postikulu peaks ka olema kõikidele asjadele £2.50 . Sealt tuleks PS3 bundle otse eestisse tellimisel hinnaks ~5,5k.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.02.2009 09:11:05 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
peppitina, no game.co.uk ei tule mingit hinnalisa kuna UK sisene transport on kõigile asjadele tasuta. Otse eestisse tellida ei saa game-st seda.

HMV lehel seevastu ei näinud riistvara piirangut ja postikulu peaks ka olema kõikidele asjadele £2.50 . Sealt tuleks PS3 bundle otse eestisse tellimisel hinnaks ~5,5k.
ja eestis maksab...?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2009 10:18:52 vasta tsitaadiga

No seda palju eestis maksab saad ju netist vaadata. icon_rolleyes.gif Pealegi ei ole eestis bundle versioone müügil. Ühe mänguga vist isegi oli, hind jäi 8k kanti.
Kui HMV eestisse saadab siis soovitaks kasutajal Splash sealt tellida. Garantii peaks olema euroopa oma ja kehtima eestis Sony Center-i kaudu (tasuks ennem sealt järgi küsida). Võit oleks märgatav kuna seal ka mängud kaasas. Kui tahab, et sõber saadaks siis soovitaks tavalist Royal mail teenust, väike lisapapp juurde kindlustuse (või tähitud) asja eest ja peaks probleemideta kohale tulema.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2009 10:32:07 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
peppitina, no game.co.uk ei tule mingit hinnalisa kuna UK sisene transport on kõigile asjadele tasuta. Otse eestisse tellida ei saa game-st seda.

HMV lehel seevastu ei näinud riistvara piirangut ja postikulu peaks ka olema kõikidele asjadele £2.50 . Sealt tuleks PS3 bundle otse eestisse tellimisel hinnaks ~5,5k.

nad ei saada sealt suuri pakke, olen juba proovind.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007




sõnum 18.02.2009 16:21:11 vasta tsitaadiga

Kuradi kahju et HMV eestisse ei saada, aga praeguse naela kursiga tuleks kohaletoomisega Parcelforce'i kaudu ( sest Royal Maili koduleht ütles et nad ise sellist pakki ei too ) tuleks kokku ~6700.- Arvestades eesti hindu oleks KZ2 bundle suhteliselt hea ost.
Muide, kas keegi suudaks aidata selle paki kaalu ja mõõtmetega. Iseenesest google mulle korralikku vastust ei anna, aga niipalju uurisin välja et 80Gb karbis peaks kaaluma 7kg ja mõõtmed peaksid olema 43x17,5x35. Keegi saaks kinnitada kas bundle on täpselt sama ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 18.02.2009 16:35:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

80Gb karbis peaks kaaluma 7kg

60GB Jaapani mudel kaalub küll nii palju... Mäng kaalub alla 200g
IMO ise ei ostaks, hinnavahe liialt väike (nt. Hobby Hallis 80GB + karaokemäng ''Singstar ABBA'' = 6999.-eek) + KZ2 ca 600.-eek
P.S Singstar'i müüks maha icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007




sõnum 18.02.2009 16:45:49 vasta tsitaadiga

Amazon.com väidab muide, et PS3 80Gb karp on 20x20x20 (tolli).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 18.02.2009 16:49:33 vasta tsitaadiga

Ise tegin alles kogu selle ostmiskoha uuringu ja kadalipu läbi.
Kuna mul on tuttav soomes olemas siis tellisin Amazon.co.uk-st PS3 bundle omale Soome ja tuttav tõi selle ära.
Hind tuli midagi 4500-5000 vahele ....icon_smile.gif Nii sai kõige odavamalt ja garantii kehtib ka meil.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007




sõnum 18.02.2009 17:02:10 vasta tsitaadiga

Ohoo, niiet Sony Centeris kehtib üleeuroopaline garantii ?
Ja palju see shipping soome maksis ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 18.02.2009 19:14:59 vasta tsitaadiga

SonyCenter ise ei teosta garantiiremonti vaid seda teeb Remondiekspert, neile peab esitama ostukviitungi siis pidi kehtima.
Aga sealt saab vajadusel alati üle küsida täpsema info saamiseks.
Shipped via UPS
Delivery Charge: £2.32
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 19.02.2009 14:03:10 vasta tsitaadiga

Sooviks, ette tellida Resident Evil 5-e. Millisest kohast oleks kõige targem tellida, et saada enamvhem õigel ajal kätte. Ebay-ga on see jama, et seal paljud müügimehed panevad alles siis teele kui õige reliiis päev kukub.Seega saab mängu 2-3nädalat hiljem kätte. Muidu oli plaan games.co.uk-st tellida. Enivei minu jutu point on selles, et millisest veebipoest saab mängu kätte kõige lähemal õigele kuupäevale. Andrico orjamisest on lihtsalt villand saanud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 19.02.2009 14:14:04 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Sooviks, ette tellida Resident Evil 5-e. Millisest kohast oleks kõige targem tellida, et saada enamvhem õigel ajal kätte. Ebay-ga on see jama, et seal paljud müügimehed panevad alles siis teele kui õige reliiis päev kukub.Seega saab mängu 2-3nädalat hiljem kätte. Muidu oli plaan games.co.uk-st tellida. Enivei minu jutu point on selles, et millisest veebipoest saab mängu kätte kõige lähemal õigele kuupäevale. Andrico orjamisest on lihtsalt villand saanud. icon_rolleyes.gif

minu ainuke kogemus game.co.uk -st ette tellides lõppes sellega et mäng pandi 1 päev enne reliisi teele ja kätte sain 1,5 nädalat pärast reliisi.
Aga olen kuulnud ka selliseid jutte et inimesed on õigel päeval kätte saanud samast poest tellides.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 19.02.2009 14:20:13 vasta tsitaadiga

Ravenclaw, 11 päeva transport on erijuht, tavaliselt jõuab ikka 3-5 päevaga kohale, olenevalt kui kiirest Eesti Post end liigutab.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2009 14:24:03 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Sooviks, ette tellida Resident Evil 5-e. Millisest kohast oleks kõige targem tellida, et saada enamvhem õigel ajal kätte. Ebay-ga on see jama, et seal paljud müügimehed panevad alles siis teele kui õige reliiis päev kukub.Seega saab mängu 2-3nädalat hiljem kätte. Muidu oli plaan games.co.uk-st tellida. Enivei minu jutu point on selles, et millisest veebipoest saab mängu kätte kõige lähemal õigele kuupäevale. Andrico orjamisest on lihtsalt villand saanud. icon_rolleyes.gif

oleneb rohkem kuidas post liigub, mitte poest

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 19.02.2009 14:33:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ravenclaw, 11 päeva transport on erijuht, tavaliselt jõuab ikka 3-5 päevaga kohale, olenevalt kui kiirest Eesti Post end liigutab.

jagasin lihtsalt enda kogemust selle poega, ise pole rohkem sealt poest tellinud kuna üld juhul olen leidnud ebayst soodsamalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 19.02.2009 18:58:05 vasta tsitaadiga

hahaa, ox.ee on päris hea, pidid esmasp. tooma mulle puldi, kell oli pool kuus, helistasin küsisin, et millal tuleb ütlesid,et homme ja nii igapäev on edasi lükanud seda kõike, täna helistasin uuesti, ütlesid, ei tea milles probleem, meil kulleril pole sada kätt et kõikidele tuua, icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008




sõnum 19.02.2009 19:19:24 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Sooviks, ette tellida Resident Evil 5-e. Millisest kohast oleks kõige targem tellida, et saada enamvhem õigel ajal kätte. Ebay-ga on see jama, et seal paljud müügimehed panevad alles siis teele kui õige reliiis päev kukub.Seega saab mängu 2-3nädalat hiljem kätte. Muidu oli plaan games.co.uk-st tellida. Enivei minu jutu point on selles, et millisest veebipoest saab mängu kätte kõige lähemal õigele kuupäevale. Andrico orjamisest on lihtsalt villand saanud. icon_rolleyes.gif


sa võid ju Shopto.net'i proovida.tegin sealt fear 2 eeltellimuse ja mäng tuli välja 13.veebr, mina sain selle kätte 14.veebr.Seal on veel midagi siuhkest et kui nad ei suuda reliisi päevaks kaupa kätte toimetada siis nad kompenseerivad selle 3 naelaga.Aga ma ei tea kas see Eesti kohta kehtib või on aint UK siseselt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 19.02.2009 19:41:25 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
TombcaT kirjutas:
Sooviks, ette tellida Resident Evil 5-e. Millisest kohast oleks kõige targem tellida, et saada enamvhem õigel ajal kätte. Ebay-ga on see jama, et seal paljud müügimehed panevad alles siis teele kui õige reliiis päev kukub.Seega saab mängu 2-3nädalat hiljem kätte. Muidu oli plaan games.co.uk-st tellida. Enivei minu jutu point on selles, et millisest veebipoest saab mängu kätte kõige lähemal õigele kuupäevale. Andrico orjamisest on lihtsalt villand saanud. icon_rolleyes.gif


sa võid ju Shopto.net'i proovida.tegin sealt fear 2 eeltellimuse ja mäng tuli välja 13.veebr, mina sain selle kätte 14.veebr.Seal on veel midagi siuhkest et kui nad ei suuda reliisi päevaks kaupa kätte toimetada siis nad kompenseerivad selle 3 naelaga.Aga ma ei tea kas see Eesti kohta kehtib või on aint UK siseselt.


Kompensatsioon kehtib ainult UK kohta. Ise tegin RE5 tellimuse gamest ära...ega midagi kaotada ei ole, kui nädal hiljem kätte saan.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004




sõnum 19.02.2009 19:52:23 vasta tsitaadiga

Tellisin HMV'st Street Fighteri...homme on väljalaske kuupäev ja eile pandi pakk teele niiet tänu nädalavahetusele usun, et on esmaspäeval kohal, viimati tellitud mäng tuli sealt nelja päevaga...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 19.02.2009 20:07:00 vasta tsitaadiga

Tellisin ka game.co.uk-st RE5 ära. Kummaline on see, et päeva jooksul pole minu kontolt raha veel lahkunud. Mis värk sellega on? Kas raha võetakse siis, kui kaup teele pannakse või on probleem minu krediitkaardis. Mail kinnitusega tuli, et ettetellimus tehtud. Kahtlane. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2009 20:12:11 vasta tsitaadiga

Raha võetakse siis maha, kui kaup läheb pakkimisele.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.02.2009 21:02:35 vasta tsitaadiga

Pigem siis võetakse maha kui pakk on saadetud ma arvan
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 19.02.2009 22:13:04 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Tellisin ka game.co.uk-st RE5 ära. Kummaline on see, et päeva jooksul pole minu kontolt raha veel lahkunud. Mis värk sellega on? Kas raha võetakse siis, kui kaup teele pannakse või on probleem minu krediitkaardis. Mail kinnitusega tuli, et ettetellimus tehtud. Kahtlane. icon_rolleyes.gif
Copy-Paste emailist:
Your credit / debit card will be charged upon despatch of your order.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 20.02.2009 11:07:56 vasta tsitaadiga

njah, tundub et mul miski 2 nädala needus icon_lol.gif igalt poolt kus tellin tuleb kaup 2 nädalat kohale, üks kord on ainult inglismaalt 7 päevaga tulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 171, 172, 173  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.