Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Toshibalt esimene 1GHz protsessoriga nutitelefon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.02.2009 13:20:10 vasta tsitaadiga

l2bukast, läbi linuxi ja qemu vms ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 10.02.2009 17:34:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
l2bukast, läbi linuxi ja qemu vms ?

ma ei jõudnud uurida. Nii, et ma ei tea kuidas, aga asi jooksis seal ilusti. Samas mingi programme ei jooksutanud ka, käisin ainult msnis ja netis.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.02.2009 20:05:53 vasta tsitaadiga

64MB'ga peaks XP päris "hästi" jooksma jah icon_lol.gif
Pigem oli tal Windows Mobile XP Skinniga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 10.02.2009 23:19:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
64MB'ga peaks XP päris "hästi" jooksma jah icon_lol.gif
Pigem oli tal Windows Mobile XP Skinniga.

ei, see oli mingi nlited variant vms.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.02.2009 00:31:32 vasta tsitaadiga

l2bukast, mis ajast XP ARM protsessoritel jookseb ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hr.john
HV kasutaja
hr.john

liitunud: 31.05.2002




sõnum 11.02.2009 00:43:00 vasta tsitaadiga

Tegelikult praegu kurdetaksegi win OSidega mobiilide puhul aeglust, selle pärast, et saaks kasutada m$ OSi peabki prose kiiremaks ajama icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 11.02.2009 10:46:38 vasta tsitaadiga

Omal symbian os nokia E71 peal ja see raibe tee päevas vähemalt 3 korda omale restarti. Pakun et windows mobile teeb samamoodi.
Kumb nüüd kiirem on ma ei tea. Samas peale ostu crasis mul symbian korralikult pea iga päev nüüd peale uuendusi hakkas ta vähem kokku jooksma ja rohkem ennast restartima.
tagasi üles
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.02.2009 12:52:35 vasta tsitaadiga

Varsti murtakse wifi paroole juba telefonidega icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2009 13:05:24 vasta tsitaadiga

Seda on juba tehtud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 13.02.2009 13:54:37 vasta tsitaadiga

mulle sobib ka praeguse prosega rahul. mingit 1mb postimeest uimab kaua lahti piltidega, aga üldiselt saab tööga hakkama.

pigem ma panustan, et puutetundlik ekraan saab igapäevaseks, kuid moodi kindlasti läheb ka üle bt kasutatavad miniatuursed klaviatuurid või siis telefon tehakse lihtsalt kohe paksem ja selle alla lisatakse querty klaviatuur, mis teeb asja mugavamaks kasutamise tasemel.

üsna porr on puutetundlik ekraan nt sönumite/emailide kirjutamiseks. klaviatuur oleks abiks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 16.02.2009 08:27:56 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
mulle sobib ka praeguse prosega rahul. mingit 1mb postimeest uimab kaua lahti piltidega, aga üldiselt saab tööga hakkama.

pigem ma panustan, et puutetundlik ekraan saab igapäevaseks, kuid moodi kindlasti läheb ka üle bt kasutatavad miniatuursed klaviatuurid või siis telefon tehakse lihtsalt kohe paksem ja selle alla lisatakse querty klaviatuur, mis teeb asja mugavamaks kasutamise tasemel.

üsna porr on puutetundlik ekraan nt sönumite/emailide kirjutamiseks. klaviatuur oleks abiks.

BT klaviatuurid olid olemas juba aaastaid tagasi. Ja inimesed ei osta telefoni, mis on suur. Enamus vaatab välimust ja nime ainult ju. Tuleks iphone välja täis qwerty klaviatuuriga telefoni oleks ostuedu metsik! Ise pooldan ka qwerty klaviatuuri, väga mugav asi.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 16.02.2009 13:42:52 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
busse kirjutas:
mulle sobib ka praeguse prosega rahul. mingit 1mb postimeest uimab kaua lahti piltidega, aga üldiselt saab tööga hakkama.

pigem ma panustan, et puutetundlik ekraan saab igapäevaseks, kuid moodi kindlasti läheb ka üle bt kasutatavad miniatuursed klaviatuurid või siis telefon tehakse lihtsalt kohe paksem ja selle alla lisatakse querty klaviatuur, mis teeb asja mugavamaks kasutamise tasemel.

üsna porr on puutetundlik ekraan nt sönumite/emailide kirjutamiseks. klaviatuur oleks abiks.

BT klaviatuurid olid olemas juba aaastaid tagasi. Ja inimesed ei osta telefoni, mis on suur. Enamus vaatab välimust ja nime ainult ju. Tuleks iphone välja täis qwerty klaviatuuriga telefoni oleks ostuedu metsik! Ise pooldan ka qwerty klaviatuuri, väga mugav asi.

mina igastahes olen iphone fenomenist väsinud icon_smile.gif
disain on jah uhke ja popp, kuid nagu need esimesed liitumislepingud olid paras söltuvus kellegist kirve paketiga+see, et köik ihaldavad teeb sellest töelise massitelefoni. muidugi on apple uhke bränd, kuid ka tema sisu on muutunud samasuguseks nagu köikidel teistel tootjatel. see isikupära on jäänud vaid os'i pöhiliseks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003




sõnum 16.02.2009 14:19:23 vasta tsitaadiga

Vaatamata kõigele sooviks ikkagist seda nVidia Tegra vidinad omada: http://www.nvidia.com/object/product_tegra_apx_us.html
Video http://www.youtube.com/watch?v=0UQVHJ3UFaA&feature=related
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.02.2009 14:21:30 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
l2bukast kirjutas:
busse kirjutas:
mulle sobib ka praeguse prosega rahul. mingit 1mb postimeest uimab kaua lahti piltidega, aga üldiselt saab tööga hakkama.

pigem ma panustan, et puutetundlik ekraan saab igapäevaseks, kuid moodi kindlasti läheb ka üle bt kasutatavad miniatuursed klaviatuurid või siis telefon tehakse lihtsalt kohe paksem ja selle alla lisatakse querty klaviatuur, mis teeb asja mugavamaks kasutamise tasemel.

üsna porr on puutetundlik ekraan nt sönumite/emailide kirjutamiseks. klaviatuur oleks abiks.

BT klaviatuurid olid olemas juba aaastaid tagasi. Ja inimesed ei osta telefoni, mis on suur. Enamus vaatab välimust ja nime ainult ju. Tuleks iphone välja täis qwerty klaviatuuriga telefoni oleks ostuedu metsik! Ise pooldan ka qwerty klaviatuuri, väga mugav asi.

mina igastahes olen iphone fenomenist väsinud icon_smile.gif
disain on jah uhke ja popp, kuid nagu need esimesed liitumislepingud olid paras söltuvus kellegist kirve paketiga+see, et köik ihaldavad teeb sellest töelise massitelefoni. muidugi on apple uhke bränd, kuid ka tema sisu on muutunud samasuguseks nagu köikidel teistel tootjatel. see isikupära on jäänud vaid os'i pöhiliseks.
Isegi mitte seda, kuna sisuliselt on see ikkagi linux
Hoopiski raua piiratud valik on ainus tõeline eripära, kuna ei soovita kirjutada tuge laiemale rauavalikule ja selle arvelt saavutatakse mõnevõrra stabiilsust raua ja tarkvara koostöös. Muud linux, win jms. versioonid peavad maadlema mitu korda laiema rauavalikuga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Toshibalt esimene 1GHz protsessoriga nutitelefon mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.