Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.02.2009 14:07:11
Acer Aspire 5520 probleem |
|
|
Tervitused,
tekkis siis viimastel nädalatel selline probleem ,et sülearvuti ei lae kui adapter taha lükata. Power nupp , battery tuli ja power tuli vilguvad ja arvuti töötab ikka aku pealt .
Ja senikaua kuni aku täiesti nullis on,
Ainuke lahendus praegusel momendil on ,et kui arvuti välja lülitada ,siis laeb normaalselt ja kui aku täis saab ,siis sisselülitades AC juhe taha jätta.
Siis töötab arvuti koguaeg adapteri pealt :S:S
Igatahes väga kummaline probleem selle arvutiga ,nii palju kui lugenud olen siis peaks see olema mingi väga laialt levinud acerite probleem ,aga lahendust ei ole leitud .
Keegi oskab aidata , siis oleks väga tänulik.
Ardo
|
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.02.2009 16:54:49
|
|
|
Diesel: Lihtne. Tühja aku korral tõmbab laadija kogu voolutarbe endale ja sellega läheb mingi muu skeemiosa pinge valeks. Kui aku on täis laetud, siis ei vajata enam sellist akulaadimisvoolu ja ka muule skeemile järkub vajalikku energiat.
Lahendus on selline, et pead skeemist selle koha suutma üles leida, et kus see pinge valeks läheb (puudub) ja ei luba arvutit käima vedada. Ja siis peada selle koha "ära lappima".
|
|
tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.02.2009 17:21:05
|
|
|
mida sa pead silmas sõna all "skeem"? ma olen 3 erinevat universaaselt laadijat ka proovinud ,kui seda pidasid silmas?
|
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.02.2009 18:19:47
|
|
|
Diesel: Emaplaadil olevat, aku laadimisega seotud pingeahelat pidasin silmas. Ja selle töötamise ajal ei jätku mõne teise skeemiosa tarbeks enam piisavalt pinget. Ja see skeemiosa ei suuda ennast käima vedada.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.02.2009 18:29:26
|
|
|
aa ja kuidas seda "lappima" peaks ?
|
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.02.2009 18:37:35
|
|
|
Selleks vajad testrit, luupi, jootekolbi ja palju vaba aega, et emaplaat "läbi kammida", koht üles leida ja siis analüüsida, et mis on segi või sassis. Selline meeldiv, tihti küllaltki pikka aega nõudev, tegevus.
Kusjuures selliste koormamiste korral võib igasutuste huvitavate olukordade otsa komistada. Endal on olemas remondikogemus Delliga, kus pinge koormamist, kuni läppari väljalülitamiseni, tegi hoopis näiteks poolkatkine inventer. Aga see siis lihtsalt väikseks näiteks kuidas läppari emaplaadi skeemides on kõikvõimalikud skeemiosad omavahel vastastikku sõltuvuses.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.02.2009 18:40:24
|
|
|
ühesõnaga on targem läpakas minema visata? Pole eriline kolbi-vend
|
|
tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.02.2009 18:58:44
|
|
|
Kui garantiid arvutile enam pole, siis võib alati masina tükkideks müüa.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.02.2009 19:18:25
|
|
|
Vaevalt keegi seda läpakat juppidena tahab no esialgu püüan selle maha müüa tervena. Vaatan ehk venitan 3000 välja
|
|
tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
17.02.2009 16:08:32
|
|
|
Laptopide varuosi ostetakse suure innuga
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|