|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.02.2009 13:35:16
|
|
|
Kartulisalong on ka mulle sama rääkinud. Kõige jubedam koht kust kaupa osta
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
12.02.2009 13:47:11
|
|
|
Endaligi sammasugune juhus kartulisalongiga olnud aga siis sai lahendatud jah nimoodi toote väärtuses sai asju võtta aga ma olin rahul sest ma olin selle toote kõvasti odavamalt ostnud kui oli algne toote väärtus
_________________ http://www.pugetsystems.com/submerged.php |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
12.02.2009 16:17:01
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Äkki nad on frantsiisi lepinguga poed, umbes nagu MacDonald's et neil on küll üks kaubamärk ja ühised reklaamid, aga igal poel on eraldi omanik/ettevõtja kes selle nime all opereerib? Siis tõesti üks ei tea mida teine teeb.  |
Mkm. Kõik peaks üks suur Sandman Grupi AS olema.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bablos
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008
|
12.02.2009 16:29:23
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
yes yess yesss - eile jõudis kohale pakk "uute" mängudega müügiks... kes ees see mees: http://ikspoks.com/wiki/New_games_to_sell
sorry, kui keegi seda spämmiks või müügikuulutuseks peab...
Hetkel istun arvutis ja lisan mängude tutvustuse lehti saiti... |
PS!!!!!! Jälle täis!!!!
_________________ M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100% |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2009 16:36:57
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| ex6 kirjutas: |
Äkki nad on frantsiisi lepinguga poed, umbes nagu MacDonald's et neil on küll üks kaubamärk ja ühised reklaamid, aga igal poel on eraldi omanik/ettevõtja kes selle nime all opereerib? Siis tõesti üks ei tea mida teine teeb.  |
Mkm. Kõik peaks üks suur Sandman Grupi AS olema. |
Kuressaare +- on minuteada frantsiisi lepinguga nt.
Keegi UK kontole 4200pts aitaks hankida?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
12.02.2009 16:41:00
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| ex6 kirjutas: |
Äkki nad on frantsiisi lepinguga poed, umbes nagu MacDonald's et neil on küll üks kaubamärk ja ühised reklaamid, aga igal poel on eraldi omanik/ettevõtja kes selle nime all opereerib? Siis tõesti üks ei tea mida teine teeb.  |
Mkm. Kõik peaks üks suur Sandman Grupi AS olema. |
Ei ole kõik üks suur pere
| wicked kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| ex6 kirjutas: |
Äkki nad on frantsiisi lepinguga poed, umbes nagu MacDonald's et neil on küll üks kaubamärk ja ühised reklaamid, aga igal poel on eraldi omanik/ettevõtja kes selle nime all opereerib? Siis tõesti üks ei tea mida teine teeb.  |
Mkm. Kõik peaks üks suur Sandman Grupi AS olema. |
Kuressaare +- on minuteada frantsiisi lepinguga nt.
Keegi UK kontole 4200pts aitaks hankida? |
ebay vast kõige lihtsam moodus
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
12.02.2009 17:21:01
|
|
|
Tom Clancy´s HAWX demo saadaval Marketplaces
Mitu päeva peale demo väljalaset peavad Silver memberid ootama, et saaksid tõmmata seda demot?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2009 17:24:41
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
| Mitu päeva peale demo väljalaset peavad Silver memberid ootama, et saaksid tõmmata seda demot? |
1 nädal
aga see demo oli juba eile väljas
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
12.02.2009 18:30:17
|
|
|
panin ka eile tirima, aga proovida polegi veel saanud - lihtsalt tegemist palju (paar "haltuurat" ning mu x-kast on hetkel kaugeid külalisi lõbustamas)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bablos
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008
|
12.02.2009 19:39:18
|
|
|
ok. . .
_________________ M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100%
viimati muutis bablos 03.03.2009 15:23:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
12.02.2009 20:15:20
|
|
|
| Selline küsimus ,et kas see on halb enne kui mu xbox 360 on selle nädala jooksul kolm korda kokku jooksnud,enne seda ei ole seda kordagi juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.02.2009 20:17:53
|
|
|
ei, see on väga hea. su Xbox muutub sellest kiiremaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.02.2009 20:33:12
|
|
|
...loo jätk...
Psühholoogia tunni ajal hakkab midagi vibreerima. Mis see võib olla? Kas see on tõesti mõne klassivenna alatu nali mulle taskusse vibraator sokutada?
Ei.
See oli mu mobiil.
Palun õpetajalt luba klassist väljuda, ning vastan väljudes kiirelt mobiilile, teadmata, aga arvates üsna täpselt, kellega tegu.
"Hallo! Siin Rocca al Mare Euronics! Saime teada teie tšeki summa, nii et kui aega leiate, siis tulge järgi."
"Jah, ma tulen!"
Ning passisin veel 7 piinarikkalt igavat tundi koolis mis sisaldas veel üht lisatundi, kus pidime klassiga aitama kunstiõpetajal töid üles riputada.
Koju jõudes uhasin ruttu mingid makaronid sisse, ning suundusin otsejoones Rocca al Maresse, käpus legendaarne paberileht, kus peal minu nimi ja garantiiandmed.
Bussis aga tunnen et midagi on püksis viltu...
Ei!
Kurat!
Ainult mitte seda. Ma olingi hommikul endale need rebenenud weird auguga trussikud jalga ajanud, kust meheuhkus vahest välja vopsab, ning teksaseid uurima hakkab.
See ei ole lahe tunne.
Kuidas ma pean vastu need mitukümmend minutit?
Olgu.. Euronicsis ukse ees... astun sisse, ning kõnetan juba tuttavat müügipreilit : "Hei, tulin rahale järgi!"
"Ajaa, siin need kinkekaardid on. Ma pean nendele veel kuupäevad peale kirjutama ja ära tembeldama."
Otsustasin sel ajal poes aega parajaks teha, ehk otsisin eraldatud kohta ja üritasin pükse korda seada.
Kurat!
Miks on inimesed igalpool?
Miks on teil idiootidel vaja neljapäeva õhtul pesumasinat osta? Ah?!
Tuleb üle elada... pole midagi parata.
Lõpuks saangi kätte oma kinkekaardid... Hunnik on jahmatav, ning igaüht lugedes kisub mu suu rohkem naerule, ning mõtted jooksevad kubemest kaugemale!
Oo.. 6500 krooni... 6500.- väärtuses Euronicsi kinkekaarte!
Uskumatu... Ah kurat... Enter ei võta seda arvestatava valuutana..
Aeh.. lahkun poest siiski väikese muigega, sest ostsin ju mina xboxi algselt HVst kasutatuna 5000.- eest, ning lisaks oli ju kaasas ka 4 mängu.. :] Lisaks ei saanud Euronics mu Forza2 ja Viva Pinata bundlet.. höhöhö
Ja kui ma saan Enterist uue xboxi 4000.- eest, siis on ju võit suur.
Spoiler 
...jätkub kolmandas osas
EvilKatarn otsib uut XBOXi...
TÄnTÄdää-dädödädödötätätää-nänännänäää
viimati muutis EvilKatarn 13.02.2009 19:00:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
12.02.2009 20:38:06
|
|
|
amddude, hea hunnik tõesti
Lugu ei petnud ootusi!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
12.02.2009 20:39:22
|
|
|
amddude, su lugu kohe põnev lugeda
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2009 20:55:28
|
|
|
| soovitan uued püksid osta selle raha eest, mis konsoolist üle jääb
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 21:04:12
|
|
|
Shiet, see ei ole tore:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.02.2009 21:16:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Shiet, see ei ole tore:
 |
see võib sul kaabli viga olla...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 21:25:53
|
|
|
Poole töötamise ajal jooksis box kokku ja pilt läks selliseks.
Vead on ilmselgelt GPU ülekuumenemisest, arvuti peal küll ja küll selliseid vigu nähtud videokaarti üle kellates.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.02.2009 21:27:44
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Poole töötamise ajal jooksis box kokku ja pilt läks selliseks.
Vead on ilmselgelt GPU ülekuumenemisest, arvuti peal küll ja küll selliseid vigu nähtud videokaarti üle kellates. |
RROD ukse ees?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 21:36:27
|
|
|
| Kurat seda teab, vaevalt 20 minutit oli töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.02.2009 21:39:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Kurat seda teab, vaevalt 20 minutit oli töötanud. |
katantii on alles?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 21:46:22
|
|
|
| Vist 2a täis juba.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.02.2009 21:55:21
|
|
|
| mikk36, millise chipiga tegu? Zephyr?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 22:06:39
|
|
|
Kui Halo 3 edition sulle midagi ütleb
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.02.2009 22:09:41
|
|
|
| Halokas lase ikka ära parandada kellelgi asjatundjal.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.02.2009 22:19:25
|
|
|
mikk36, Mul sulle üks Arcade siin müügiks odavamalt kui poes ja tööd tehtud
Muidu sul 100% GPU ülekuumenemis viga. Artifacte screen täis, see ei tulene kudagi kaablist jep.
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 22:20:35
|
|
|
| "Tööd tehtud" ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
12.02.2009 22:21:14
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| "Tööd tehtud" ? |
Moditud vast...
Muidu, endal viskas ka kunagi arifakte, väike restart ja kõik oli korras
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 22:24:02
|
|
|
| Moditud ei huvita ennast, mul juba üks selline olemas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.02.2009 22:27:06
|
|
|
Priva mulle. Ei ole moditud
Igatahes, täna sain esimest korda Jasperit uurida ja käsitleda. Suht normaalne, konded igalpool väikseks tehtud, mõned uued kiibid. Samas vent lärmab täpselt samamoodi nagu varem Ma ei saa aru kuda nad ei suuda hääletuid vente teha.
  
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
12.02.2009 22:29:50
|
|
|
Kiire küsimus.
Ühendasin boxi monitoriga, aga pilti ei tule miskipärast ette?
Mida teha või milles probleem võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2009 22:31:54
|
|
|
PlatoonSgtElias, ega mul nüüd nii kiire ka uue konsooli ostmisega pole
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.02.2009 22:35:04
|
|
|
mikk36, ei ma lihtsalt vaatasin ja tulin ning tahtsin aidata
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
12.02.2009 22:36:54
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| puik17, kaablid korralikult sees, monitoris õige sisend valitud? |
Sain juba. Miskine vale reso oli. Pidin telekaga ühendama ja reso ära muutma.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
12.02.2009 22:37:52
|
|
|
Kas CRT televiisorile saab paremat pilti mõne teise kaabliga, kui seda saab Arcade komplektkaabliga?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
12.02.2009 22:47:19
|
|
|
Samas vent lärmab täpselt samamoodi nagu varem Ma ei saa aru kuda nad ei suuda hääletuid vente teha.
Mis tootja ventte seekord on kasutatud?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.02.2009 23:00:40
|
|
|
ny21k, eitea, box pole enam minu valduses See Xbox360 osteti siukesest poest nagu "minupood" gonsori tänaval vms. Küsid kuttide käest, et uurige selle ampriga xbox välja ja nii teevadki Nii, et Jasperid Eestis ametlikult saadaval
Andykas, Üks inimene tõi mulle
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
12.02.2009 23:29:39
|
|
|
Jälle peab siis väikse gut-swapi tegema. Kalliks läheb nii ma ütlen.
Tegelikult aga oli selline küsimus, et kuskohast TÄNA v.a. ebay saaks osta UK MS Pointse?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.02.2009 23:30:26
|
|
|
ee ebayst saadavad ka ju mailiga koodi lihtsalt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
12.02.2009 23:33:20
|
|
|
Iik. Kas ebay pole ebay?
Või telliksid mulle ära sealt ise?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.02.2009 23:47:41
|
|
|
ma eriti ei viitsi vahendada, aga seal osad müüjad acceptivad ju ka kõike, mitte ainult paypal, cheki around.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
12.02.2009 23:58:25
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
Iik. Kas ebay pole ebay?
Või telliksid mulle ära sealt ise? |
ebays pole suurt midagi karta, eriti veel mingite koodide tellimis. Olen erinevatelt müüjatelt siiani kõik asjad kätte saanud, mõned neist üsna haprad. Paypali avamine ja kasutamine on kah lihtsam kui poest piima ostmine.
Pez, you got PS
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
13.02.2009 00:02:57
|
|
|
Ma ei saa aru kaua see paypal mulle uneti virtuaalkrediitkaardile seda koodi saadab. Või noh 1.5 euri maha võtab.
Või ma ei saa üldse asjast aru.
Tahaks pulti juba.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
13.02.2009 00:16:53
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Ma ei saa aru kaua see paypal mulle uneti virtuaalkrediitkaardile seda koodi saadab. Või noh 1.5 euri maha võtab.
Või ma ei saa üldse asjast aru.
Tahaks pulti juba. |
Proovi maksta, 1,5 euri peaks su Paypal kontole üsna kohe tekkima. Koodivärk on jah imelik, mul saatis ainult esimesel registreerimisel, hilisematega lubas saata, aga tegelikult hakkas registreeritud krediitkaart kohe tööle.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
13.02.2009 00:17:07
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Ma ei saa aru kaua see paypal mulle uneti virtuaalkrediitkaardile seda koodi saadab. Või noh 1.5 euri maha võtab.
Või ma ei saa üldse asjast aru.
Tahaks pulti juba. |
See tehing peaks väga kiiresti nähtavale ilmuma, mul läks mingi 10 min umbes kui määratud maksete alla rida ilmus ja sealt koodi võtsin.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
13.02.2009 00:17:11
|
|
|
see alguses võib paar päeva võtta isegi, kui nad verifyivad.
terry - tean varsti vastan
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|