|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas jätkame Crysis 2 MP teemadel siin, või teema uue teema? |
| Jätkame vanas teemas |
|
30% |
[ 3 ] |
| Teeme uue teema |
|
70% |
[ 7 ] |
|
| hääli kokku : 10 |
|
| autor |
|
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.02.2009 10:46:31
|
|
|
Kuidas sa scariga tanki maha võtad?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 12:02:48
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Kuidas sa scariga tanki maha võtad?  |
Tahaks ka teada...
| tomorrow kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
Ise asi on see et kas selliseid tulemusi suudavad nad ka ainult jalaväelasena teha, tankida loomulikult  |
Mina mitte.G80 vb .Mind on lihtsalt äärmiselt raske tappa kui ma tankiga olen.Selleks läheb tavaliselt vaja vähemalt 2 VTOL+keegi kes tulistab kas rocket launcherist või siis paneb C4 tagumiku külge .Muidu ühe VTOL-ga on lihtne.Vend tulistab ja raiskab ornamente.Mina samal ajal cloakituna parandan pidevalt tanki.Kui tal raketid otsas hakkab kodubaasi tagasi minema,hüppan tanki ja lasen valvsuse kaotanud sõduri alla 8)
Tihtipeale viga mis tangijuhid teevad Crysises on see,et keegi tulistab siis hakkavad meeleheitlikult vastu tulistama ja/või jäävad ühe koha peale seisma.keegi mind NH servus rocketiga tulistab(seal 6 raketti).Siis cloack ja hüppan hohe välja parandama .Vend raiskab oma raketid ära,mina jälle tanki ja võtan ta maha.Mõnes servus isegi mõned pistsid karjuma,et cheater ja invinsible tank vms .Njah...eks see kahtlane ole aga ma kasutan taktikat ja lubatud vahendeid  |
Selle jutu peale pean ütlem, et siis on need VTOL-i mehed ülimad noobid.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.02.2009 13:40:55
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Cb4, miks sul nii kehv FPS on?  |
Mix ta kehv on? MA ei tea, kogu aeg selline, olenevalt rahavst kukub kohati ligi 30 juurde. Niikaua kuni nõxe ei tähenda on kõik hästi. 3xaa ja kõik enhusiast teeb oma töö- Lisaks pidi fraps oluliselt maha kiskuma. Ise pole nagu tähele pannud
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 13:43:14
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Cb4, miks sul nii kehv FPS on?  |
Mix ta kehv on? MA ei tea, kogu aeg selline, olenevalt rahavst kukub kohati ligi 30 juurde. Niikaua kuni nõxe ei tähenda on kõik hästi. 3xaa ja kõik enhusiast teeb oma töö- Lisaks pidi fraps oluliselt maha kiskuma. Ise pole nagu tähele pannud  |
Fraps küll midagi alla ei kisu aga kui Best Visuals siis korras + 4xAA(3xAA ei ole ju,)
Ise pelan Good Visuals ning no AA ning 40-50FPS.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.02.2009 14:13:36
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Cb4, miks sul nii kehv FPS on?  |
Mix ta kehv on? MA ei tea, kogu aeg selline, olenevalt rahavst kukub kohati ligi 30 juurde. Niikaua kuni nõxe ei tähenda on kõik hästi. 3xaa ja kõik enhusiast teeb oma töö- Lisaks pidi fraps oluliselt maha kiskuma. Ise pole nagu tähele pannud  |
Fraps küll midagi alla ei kisu aga kui Best Visuals siis korras + 4xAA(3xAA ei ole ju,)
Ise pelan Good Visuals ning no AA ning 40-50FPS. |
Ja jah, mul nii hea meel et ei osanud kirjutada.
4xaa ikka jah, ning best visual. Ping on see mis muret teeb viimastel päevadel Noh, enamasti ongi 40-50,, kuid aeajalt kukub alla ka. Aga kaj, niikaua kuni nõxe pole ei näpi seadeid.
Good Visuals ning no AA, oleks vist kogu aeg 60 Peakski proovima tegelt 8)
Edit
Katsetasin veidi mesas:
Üllatuseks tuli Pink_warlord sisse
Aga kõik maas oli fps kohati üle 200(siseruumides)
0xAA ja good visual - 60-80
Tegin Võrdlsue pildid, best visual 4XAA, v-synk sees ja siis 0xAA ja good visual v-syn väljas, kuid pildil pole vabsee vahet näha
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 14:25:16
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Tegin Võrdlsue pildid, best visual 4XAA, v-synk sees ja siis 0xAA ja good visual v-syn väljas, kuid pildil pole vabsee vahet näha
 |
Ole hea jaga meiega ka neid pilte, imelik tõesti.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
06.02.2009 14:59:59
|
|
|
Täna võiks jälle mõne mängu teha.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 17:39:01
|
|
|
Cb4, kui esimesi pilte võrrelda siis best visualsiga on mäed kuidagi udused... Aga muidu on vahet näha, kuid see on ikka väga väike. ning Good visualsiga nagu AA ei töötaks.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.02.2009 18:02:00
|
|
|
AA on välja good visualiga. Pildil on asi palju udusem kui tegelt.
Aga krt ping nii suur et ei saanud enam mängida. Hommikul läks ikka paremini 8)
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 18:03:31
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
AA on välja good visualiga. Pildil on asi palju udusem kui tegelt.
Aga krt ping nii suur et ei saanud enam mängida. Hommikul läks ikka paremini 8) |
Palju see suur ping on?
Mul NH-s 50 ringis aga muid 100-200 mängitav.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.02.2009 18:04:48
|
|
|
Võttsi kinni pikalt. JA juba 400 juures oli
Tavaliselt 70-100
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.02.2009 18:53:55
|
|
|
Tankil on peal nö ventilaatorid ja sinna lastes saab väga efektiivselt tanki maha nottida. Samuti tuleks c4 panna just tanki tagumisse ossa mitte ette ega mujale. Parim peale panna.
Kõikidel masinatel on alates WARSist omad nõrgad kohad. Lihtsalt tuleb üles leida need.
Korralikud vtolimehed üldiselt ei anna väga vastastele ruumi nende tulistamiseks. Kui võimalik siis tapavad su ja seda isegi tunnelis olles. Kui vaatavad et sa ikka väga kangekaelne siis jätavad rahule ja tegelevad oma asjadega edasi, siiski valvsust kaotamata. Samas veel et kui NH servus(kus timub tihe tiimitöö - NH klanni vahel just) siis minnake ühte tanki maha võtma mitte üksi vaid mitmekesi seega ei ole su parandamisest piisavalt kasu kuna nende tulejõud ületab igal juhul sinu parandamiskiiruse. Üksik üritajatega loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 18:59:48
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Tankil on peal nö ventilaatorid ja sinna lastes saab väga efektiivselt tanki maha nottida. Samuti tuleks c4 panna just tanki tagumisse ossa mitte ette ega mujale. Parim peale panna.
Kõikidel masinatel on alates WARSist omad nõrgad kohad. Lihtsalt tuleb üles leida need.
Korralikud vtolimehed üldiselt ei anna väga vastastele ruumi nende tulistamiseks. Kui võimalik siis tapavad su ja seda isegi tunnelis olles. Kui vaatavad et sa ikka väga kangekaelne siis jätavad rahule ja tegelevad oma asjadega edasi, siiski valvsust kaotamata. Samas veel et kui NH servus(kus timub tihe tiimitöö - NH klanni vahel just) siis minnake ühte tanki maha võtma mitte üksi vaid mitmekesi seega ei ole su parandamisest piisavalt kasu kuna nende tulejõud ületab igal juhul sinu parandamiskiiruse. Üksik üritajatega loomulikult.  |
Või ventilaatoris nõrgad kohad siis, selge.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
06.02.2009 22:45:21
|
|
|
Mitte keegi ei viitsi mõnda mängu teha?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.02.2009 22:51:34
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Mitte keegi ei viitsi mõnda mängu teha?  |
Krt ma ei tea kas jõuab. Mayby hiljem leian 30 minti või rohkem, et Noobhunteris lällata. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
06.02.2009 22:59:04
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| otto123 kirjutas: |
Mitte keegi ei viitsi mõnda mängu teha?  |
Krt ma ei tea kas jõuab. Mayby hiljem leian 30 minti või rohkem, et Noobhunteris lällata. 8) |
Kohe võiks. pärast enam ei saa.
Ja võiks eesti servus teha. noobhunterisse ei saa praegu sissegi arvan.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
07.02.2009 16:26:47
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Tänane mäng siis:
Spoiler 
See 1500-ne VTOL sakkib sajaga, jumala mõttetu, 1000 VTOL 10 korda parem.  |
huvitav, ma sain vahepeal isegi kindraliks Mul viimasel ajal hea või siis halb komme pidevalt oma statid ära nullida, sestap ei saagi kindraliks - tahan mängu lõpuni jääda null surmaga, aga see õnnestub üliharva
______
minigun vtol on selline psühholoogiline relv vastaste vtolide vastu - kõik vaenlase vtolid põgenevad kabuhirmus kui nendele sappa istun sellega ja paistab et tankisoomust sööb see relv kah - millegipärast läheb tankistidel kangesti kiireks kui kaks rauda tuld sülitavad. Vtoli hinna ja tulemi suhe on muidugi saast -- selle raha eest saab kaks korralikku tanki NH-s ning jääb ülegi.
_____
Sain korra kicki NH-st, lasin mulle enda arvates tükk aega kavalalt selja taha hiilinud admini õigustes mängija VTOL-i sodiks, mõni hetk hiljem tuli kick
Selline hea tunne oli, kavaldasin tüübi ära, lasin tal arvata, et ei kuule ega näe kui ta oma aparaadiga mul selja taha hõõrub, sõitsin pealtnäha rahulikult ja siis järsku keerasin kõik neli toru tema suunas ja andsin ka raketi, surm oli tüübil silmapilkne, sest ta hõljus nii 10 meetrit eemal. Ma olen ennegi nii vtole alla lasknud, tuleb lihtsalt rahulikult edasi sõita ja näida muretuna...
_______
mm....muidu aga omadega kohtumisest, ....nägin Ott123 -e olime ühes tiimis ja mõlema peale viriseti et me kasutame auto peal C4-ja....cb4 avastasin ka paar korda servus, vahepeal oli ta liitlane aga ei tahtnud koostööd arendada ja siis teises mängus lasin tal tanke puruks vtoliga. Parim koostöö tuleb Killerwavega ikka kuigi vahepeal vihastab tema minu peale ja siis mina tema peale
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.02.2009 16:32:29
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
Parim koostöö tuleb Killerwavega ikka kuigi vahepeal vihastab tema minu peale ja siis mina tema peale  |
eks meil ole omi arusaamatusi ja ka möödaräkimisi kohati ja vahel tekivad need täiesti lihtsalt lambist ja närvilisusesest. Aga tõsi see on et parim koostöö on koos tumbuseriga ja kuigi kohati puudub otsene külg-külje kõrval liikumine siis vähemalt info vahetus on pidev ja see annab tohutult palju juurde. Siiski võiks veel rohkem koos liikuda, praktika on näidanud et sel juhul oleme suht võitmatud(kui taktika on õige vastavale olukorrale).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
07.02.2009 16:45:57
|
|
|
täna viitsib keegi?
ja kõige mõnusam on gauss guniga käsitsi vtole lasta. nad ei saa kunagi pihta kui ma proto eri ustest teda lasen. iga lask tabab ning mingi 5? lasku võtab maha ka.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.02.2009 16:54:49
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
täna viitsib keegi?
ja kõige mõnusam on gauss guniga käsitsi vtole lasta. nad ei saa kunagi pihta kui ma proto eri ustest teda lasen. iga lask tabab ning mingi 5? lasku võtab maha ka. |
Õhtu poole kindlasti.Noobhunteris siis.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.02.2009 17:10:46
|
|
|
Tulen kah siis
Leiab selle noobhunteri ilusti ülesse sealt? Või viskab keegi Ip siia
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.02.2009 17:10:58
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Mina samuti noobhunterisse.Kui sisse saan  |
5-10 minti rehreshi ja oledki sees.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
07.02.2009 17:24:54
|
|
|
Ma lähen noobhunterisse. Keegi võiks ikka veel tulla.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
07.02.2009 18:00:12
|
|
|
masendav server see NH
ja mu prose ei saa hakkama sellise player massiga. 30-40 fpsi lowga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.02.2009 19:02:53
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
masendav server see NH
ja mu prose ei saa hakkama sellise player massiga. 30-40 fpsi lowga  |
No aga osta siis E8400/E8500 lükka 4Ghz ja mingit muret pole.
Mängite?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
07.02.2009 19:19:49
|
|
|
Ei mängi enam. Nõme serv. Sain karistuse selle eest et mode killis mu ära ja siis sõimas mind noobiks, ütlesin vastu et ise oled ja sain selle eest karistuse.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.02.2009 19:22:22
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Ei mängi enam. Nõme serv. Sain karistuse selle eest et mode killis mu ära ja siis sõimas mind noobiks, ütlesin vastu et ise oled ja sain selle eest karistuse.  |
See on tõesti nõme.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.02.2009 20:40:10
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| cb4 avastasin ka paar korda servus, vahepeal oli ta liitlane aga ei tahtnud koostööd arendada ja siis teises mängus lasin tal tanke puruks vtoliga. |
Kui süvenen koostööle siis muutun uimaske ja saan liiga palju surma. Minu hea külg on kaugelt laskmine, või siis äkk rünnak. Ehk siis olen veel veidi koba. Aga arenemis ruumi on.
Aga et siis sina olidki see mees kes mind rõvedalt peedistas ühekorra oma vtol-iga jah
Jätan meelde
Ma see nädal ei saa kahjuks, ning ka järgmine mitte. Olen eestist ära, kuid eks loen teie muljeid
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.02.2009 21:20:05
|
|
|
| Varsti püüan NHsse minna, võimalikke ühinejaid?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
07.02.2009 21:25:43
|
|
|
| K üritan siis uuesti tulla.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.02.2009 21:28:16
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Varsti püüan NHsse minna, võimalikke ühinejaid? |
Ma ammu sees, vahepeal käin eemal aga välja ei lähe servust, raske sisse saada. 
Hetkel pani server pange?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
07.02.2009 21:33:20
|
|
|
On jah midagi mind ei lasknud ka sisse mingi ping hüppas 0 ja 700 vahel ja sisse ei saand.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.02.2009 21:45:36
|
|
|
Täna server tuksis, ping kõigil üle 200-300 ja kohati hüppab päris kõrgustesse. Seega mõnda muusse ma.
Edit: NG ehk nanogamers läksin
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.02.2009 22:04:37
|
|
|
MIx Otto123 kikki sai? Ei saanud nagu pihta hästi?
"Rollin2" ja "mingi vend" on väga head
Mul hüppas eile juba ping väga julmalt. Ning paljudel oli 200-500.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
07.02.2009 23:20:19
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
MIx Otto123 kikki sai? Ei saanud nagu pihta hästi?
"Rollin2" ja "mingi vend" on väga head
Mul hüppas eile juba ping väga julmalt. Ning paljudel oli 200-500. |
Rääkisin sellest juba eespool, mingi idikas mode oli.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
08.02.2009 00:38:57
|
|
|
Sai ka mõned keskpärased mängud tehtud, homme ehk rohkem.
Poolik mäng Shore-is
Spoiler 
JA täismäng mesas, G80 kadus kuhugi ära?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
08.02.2009 01:08:22
|
|
|
Mis progega te neid pilte teete?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
08.02.2009 13:11:35
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Mis progega te neid pilte teete?  |
Mina vajutan F12 ja screenid leian user name/my games/crysis wars/screenshots kaustast. 8)
Edit: andke teada kui keegi täna mängib, ise kohe ten mõned hommikused. Kui NHs ping peetis siis lähen Nanogamersisse.
Edit2: Väike kahetunnine mäng NHs
Spoiler 
Sai veel mõned tehtud NG servus, kahjuks läheb too servu kinni sest neil pole raha enam et üleval seda hoida Mingisuguse sulgesid nad veel aga samas nad tegid ühe uue nende kahe asemel(vb siis odavamasse servusse vms)
viimati muutis Killerwave 08.02.2009 18:26:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
08.02.2009 22:06:26
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ma nüüd NH-sse.Keegi viitsib siis tulge kah  |
nii, nüüd mina ka kuni hommikuni....
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|