Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Red Dead Redemption märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 18:00:07 [X360/PS3] Red Dead Redemption vasta tsitaadiga

Red Dead Redemption



  • Ametlik leht: link
  • Väljaandja: Take-Two Interactive
  • Arendaja: Rockstar San Diego
  • Stiil: wild west shooter
  • Väljalaske kuupäev: 21. mai 2010
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    As a follow up to the 2004 hit game, Red Dead Revolver, Red Dead Redemption is a Western epic, set at the turn of the 20th century when the lawless and chaotic badlands began to give way to the expanding reach of government and the spread of the Industrial Age. The story of former outlaw, John Marston, Red Dead Redemption takes players on a great adventure across the American frontier.

    Utilizing Rockstar's proprietary Rockstar Advanced Game Engine (RAGE), Red Dead Redemption features an open-world environment for players to explore, including frontier towns, rolling prairies teeming with wildlife, and perilous mountain passes - each packed with an endless flow of varied distractions. Along the way, players will experience the heat of gunfights and battles, meet a host of unique characters, struggle against the harshness of one of the world’s last remaining wildernesses, and ultimately pick their own precarious path through an epic story about the death of the Wild West and the gunslingers that inhabited it.

  • Multiplayer: ?
  • Uudised ja eelvaated: Gamespot
  • Ülevaade: Gamespot
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gamespot


viimati muutis SKG 23.03.2010 13:50:35, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 04.02.2009 18:10:55 vasta tsitaadiga

juba ootasingi et sa teed teema icon_smile.gif
tundub põnevam kui ükstaspuha mis muu openworld asi mis tulemas. wildwildwildwest on mulle nt alati väga meeldinud, kahju et mängud sellel teemal ainult pole suuremad asjad olnud.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 18:13:30 vasta tsitaadiga

damn, ma pean Call of Juarezi läbi tegema enne. ammu juba pakitseb... icon_redface.gif

westernid on kuidagi südamelähedased. filmid kaasaarvatud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 18:13:45 vasta tsitaadiga

wild wild westi open world võib olla...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 04.02.2009 18:16:48 vasta tsitaadiga

tühjem kui fallout ikka ei saa olla icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 18:38:18 vasta tsitaadiga

Vaba lääs?
god my damn
or
glaze my nipples and call me Nancy

Awesome.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 16:34:06 vasta tsitaadiga

vägev värk, GUN tuleb meelde kohe. kahju, et alles sügisel saab, kui siiski...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.04.2009 10:06:22 vasta tsitaadiga

Boxart:



Väga lahe.
E: A krt Skeptik jõudis ette juba icon_smile.gif
Aga väga lahe ikkagi. Stiilne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 10:14:01 vasta tsitaadiga

kle jah, väga stiilne. nagu mõne vana raamatu kaas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.04.2009 10:31:48 vasta tsitaadiga

Sellest ajast kui ma Soomes elasin mäletan Tex Willeri nimelist pulpkoomiksite seeriat... see nägi umbes samasugune välja


Best pealkiri btw icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 21:12:46 vasta tsitaadiga

New Red Dead Redemption Screens
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 06.05.2009 21:16:06 vasta tsitaadiga

Wow, näeb ikka välja mitu sammu parem kui GTA IV... ilmselt kuna autode/majade peale ei pidanud nõnda palju aega kulutama, sai seda tegelaste ja valguse peale kasutada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 22:24:56 vasta tsitaadiga

trailer kah
http://xbox360.ign.com/dor/objects/14320288/red-dead-redemption/videos/reddead_trl_wildwest_50509.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 16:36:48 vasta tsitaadiga

selle intervjuu järgi väga vinge mäng tulemas... tundub, et day-one purchase for me
The first part of an epic talk with Rockstar co-founder Dan Houser.

tsitaat:
The game world Rockstar is constructing is supposed to be massive, in a way that could be one of the largest worlds the company has yet created.
icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.05.2009 11:41:38 vasta tsitaadiga

Rockstar tundub heas suunas minemas. Max Payne 3 ja RD Redemption... Ei jõua ära oodata icon_razz.gif
Vist uued screenid ka? (May 11)
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 18:25:40 vasta tsitaadiga

Pärast esimese treileri ja selle intervjuu'd House'riga vääääääääääga ootan seda mängu... omg
Skeptik kirjutas:

tsitaat:
The game world Rockstar is constructing is supposed to be massive, in a way that could be one of the largest worlds the company has yet created.
icon_eek.gif

+1, kui see saab suurem kui San Andreas... :twisted:
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 01:24:31 vasta tsitaadiga

ei tulegi võibolla sel aastal
http://kotaku.com/5270709/red-dead-redemption-mafia-ii-to-come-after-the-fall
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 21:13:20 vasta tsitaadiga

ilmub 27. aprillil 2010.


Link
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 19:26:19 vasta tsitaadiga

30. aprill 2010 Euroopas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 15.12.2009 22:13:44 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/gameplay-series-red-dead/59978
Pole küll ise suurem asi GTA fänn aga peab tõdema,et rockstar lajatab ikka pm koguaeg kvaliteediga näkku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mining531
HV vaatleja
mining531

liitunud: 25.10.2008




sõnum 16.12.2009 16:22:35 vasta tsitaadiga

Tundub päris hea tulevat, kindlasti ootan ja ostan ka kui raha jätkub icon_smile.gif
_________________
GT: karl kreevald
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 00:34:57 vasta tsitaadiga

Gameplay videoseeria teine osa: Weapons & Death - link
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 11:30:50 vasta tsitaadiga

Üks oodatumaid mänge sel aastal. thumbs_up.gif

Aga närvi ajab küll, kui sellist sitta keeratakse:

U.S. Retailers

* GameStop - Exclusive In-Game Outfit
* Amazon - Golden Guns Pack ("Increased Fame")
plus $10 Amazon Gift Card
* Best Buy - The War Horse ("Faster + Increased Damage")
* GameCrazy - Exclusive Mini Guide
* Target - $5 Target Gift Card
* Walmart -$10 Walmart Gift Card
* Rockstar Warehouse - Red Dead T-Shirt

U.K. Retailers

* Game - Deadly Assassin Outfit ("Increased Dead Eye Regeneration")
* Amazon UK - The Golden Guns Pack ("Increased Fame")
* HMV - The War Horse ("Faster + Increased Damage")
* Zavvi - Exclusive Mini Guide

Tõsiselt loodan, et iseeneset on neid ingame asju võimalik ka DLC'na kunagi väikese raha eest osta.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 10:35:35 vasta tsitaadiga

lükkus ~1 kuu edasi
http://www.vg247.com/2010/03/03/take-two-q1-2010-financials-red-dead-redemption-delayed-into-may/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 09.03.2010 09:47:13 vasta tsitaadiga

edasilükkamine ei tähenda head. järelikult on mingid probleemid. pakun, et mängu reiting tuleb 6/10.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 09.03.2010 09:50:55 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti olid developerid liiga suure töökoormuse all,et poleks õigeks ajaks mängu ilma bugideta valmis saanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 12:16:38 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
edasilükkamine ei tähenda head. järelikult on mingid probleemid. pakun, et mängu reiting tuleb 6/10.

Selle loogika järgi pannakse GT5-le 2/10 siis või?

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 13:58:04 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
edasilükkamine ei tähenda head. järelikult on mingid probleemid. pakun, et mängu reiting tuleb 6/10.
icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ilmselt on tegu huumoriga
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 21:26:44 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
edasilükkamine ei tähenda head. järelikult on mingid probleemid. pakun, et mängu reiting tuleb 6/10.

doh.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 21:28:10 vasta tsitaadiga

paljude mängude puhul on edasilükkamine kasuks tulnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 01:19:55 vasta tsitaadiga

Nagu GTA IV icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 10.03.2010 09:29:07 vasta tsitaadiga

saame näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 18:54:24 vasta tsitaadiga

mingi uus video lasti välja...

tundub pre order materjal olevat icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 09:52:58 vasta tsitaadiga

Gameplay Series: "Life in the West - Part II"
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 11:20:07 vasta tsitaadiga

Epic. Vaatasin ametlikul lehel kõik need videod ära ja olen lihtsalt sõnatu. Tuleb koju see mäng.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:14:46 vasta tsitaadiga

Videosid vaadates tuleb meelde kohe Bonanza,
kuid tundu päris hea.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 00:00:27 vasta tsitaadiga

Multiplayer Free Roam:


Link
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 09.04.2010 17:03:43 vasta tsitaadiga

Väga vinge mäng näeb välja ikka. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 09.04.2010 18:45:24 vasta tsitaadiga

No see multiplayer trailer ajas ikka isu peale küll.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 12.04.2010 08:27:14 vasta tsitaadiga

kui nüüd ainult kõik kaadrikiiruse nahka ei läheks.
kohati tundub küll, et tiba pilt kiilub. eriti siis kui hobuse seljast action toimub.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 13:56:19 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt kaardikiirus päris roomama siiski ei hakka, vb toetab põlve maha siis kui 16playerit hobustega dünamiiti loobivad ekraanis.
Autosi ja maju oli GTA4'jas ekraanil korraga rohkem. Red deadis suht tühermaa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:13:27 vasta tsitaadiga

veider ka kui selle aja western oleks mingi pilvelõhkujad ja juua täis inimesed hobese seljas 100'ga ringi kihutamas.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 18:16:46 vasta tsitaadiga

Lõpuks töötab: http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/91?ch=1&sd=1_hd
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 11:15:58 vasta tsitaadiga

uues Game Informeris olevat mäng 9,75/10 skoorinud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 01:04:42 vasta tsitaadiga

Preorder tehtud hetkel. Tundub super mäng ja multiplayer ikka lisab kõvasti funni juurde.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 10:40:51 vasta tsitaadiga

kindel ost. trophid on jälle selline online hooramine, et vähe ei ole icon_biggrin.gif suht kindlalt on ka mingid DLC´d tulemas. loodetavasti tulevad need mõlemale konsoolile samal ajal mitte nagu GTA4 icon_evil.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 20:45:28 vasta tsitaadiga

oleneb sellest kes R* maksis... Loodetavasti tulevad asjalikud DLC'd mis on rohkem kui EXP mitte mingi fullist välja lõigatud kohad mis pärast maha parseldatakse ehk siis maksad mängu 2x kinni.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 01:58:27 vasta tsitaadiga

Esimene DLC ei ole tasuline.

Muide, Zavvi korraldab veel viimaseid päevi twitter'is RDR-iga seotud kraami laiali jagamist:

zavvionline Congrats to yesterdays winner @j2mm for correctly naming 3 Red Dead Redemption characters. More prizes up for grabs later today!

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.05.2010 08:23:35 vasta tsitaadiga

PS3 Owners Get Red Dead Redemption Exclusives

tsitaat:

We all reveled in the glorious Red Dead Redemption launch trailer yesterday, but come May 18 only PS3 owners will be able to relish in some exclusive content for the game. Folks lucky enough to get their hands on early retail copies of the game are reporting that the packaging advertises two pieces of PS3-only content.

Upon carefully inserting the Red Dead Redemption disc into your PS3, you’ll have access to Solomon’s Folly Gang Hideout and the Walton Gang Outfit. If I do say so myself, the Walton Gang Outfit makes the otherwise rugged-looking John Marston look like quite the distinguished gentleman. I certainly wouldn’t mind raising hell in the Wild West in a top hat.


http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/05/14/ps3-owners-get-red-dead-redemption-exclusives.aspx
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 17.05.2010 11:43:25 vasta tsitaadiga

pidin ikka veel vaatam neid videosid, meil alles 21. tuleb välja, igastahes, seda tuleb kohe järgi proovida, naersin täiega, ei mingit jumalikku sekkumist icon_biggrin.gif : http://www.liveleak.com/view?i=468_1274045745
thumbs_up.gif
üli irw
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Red Dead Redemption mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.