Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Google tõlgib eesti keelde märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 04.02.2009 14:51:52 Google tõlgib eesti keelde vasta tsitaadiga

www.translate.google.com

tekkinud kasti sisestada kas lehekülje aadress või lause mida tõlkida soovite. valite sobivad keeles ja tõlgibki...
100% seda usaldada ei saa, aga lehekülje sisust saab aru küll.
Ehe näide: valige esimeseks keeleks eesti keel ja laske tölkida inglise keelde järgnev lõik :

Hiir hüppas, kass kargas, vanakaru lõi trummi


Koer poiss tegi muna kivi teel karu tükke - see lause tasuks 1:1 le eesti keelest vene keelde tölkida


iseenesest on väga hea asi küll areneb:

Hetkel just on käimas masintõlke süsteemile keele õpetamine. Süsteem surfab läbi tuhandete tõlgitud blogide ja õpib lausete tähendusi ja mõtteid. Mõne aasta pärast on reaalsus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 15:08:14 vasta tsitaadiga

"hinnavaatlus" >> "prices"

peaaegu icon_lol.gif

"pricewatch" >> "pricewatch"
"price watch" >> "hind Vahis" icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2009 15:11:13 vasta tsitaadiga

Jumping mouse, the cat jumped, vanakaru created the drum'n'bass

icon_lol.gif
mõmmi oli d'n'b oss
ei päris hea asi !
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 15:22:06 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate_t#et|en|eile%20sai%20k%C3%B5vasti%20viina%20v%C3%B5etud%2C%20n%C3%BC%C3%BCd%20pea%20haige
make sense
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 15:26:57 vasta tsitaadiga

Hiir hüppas, kass kargas, vanakaru lõi trummi, kas mitte vanakaru lahku ei kirjutata?
Sest kui kirjutasin lahku sain täitsa pandava tõlke thumbs_up.gif
Hiir hüppas, kass kargas, vana karu lõi trummi
Jumping mouse, the cat jumped, the old brown bear was drumming
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.02.2009 15:34:17 vasta tsitaadiga

Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 15:37:38 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif

If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 15:39:20 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
XR kirjutas:
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif

If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif


Ja tagasi tõlgib nii:
Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.02.2009 15:48:50 vasta tsitaadiga

Seda võiks saada ise õpetada nagu jabberwacky-t.
http://www.jabberwacky.com/

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 04.02.2009 17:30:35 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Seda võiks saada ise õpetada nagu jabberwacky-t.
http://www.jabberwacky.com/

Saabki ju:
Kui sisestad mingi urli nt. http://www.translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Ffoorum.hinnavaatlus.ee%2Fviewtopic.php%3Fp%3D4945350%234945350&sl=et&tl=en
siis tõlgitud lause peal hiirt veidi kauem hoides avaneb kiht, mis näitab lauset originaalkeeles ja laseb paremat tõlget soovitada. Sellest, kuidas neid soovitatud tõlkeid täpselt rakendatakse, pole ma veel aru saanud, aga vähemalt võimalus on olemas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.02.2009 17:36:11 vasta tsitaadiga

julmu, ei teadnudki seda. Vat kuslops.
Tea jah, kuidas neid rakendatakse.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 17:41:17 vasta tsitaadiga

proovige mõnd pornolehte eesti keelde tõlkida icon_lol.gif väga huvitavaid tõlkeid tuleb

"Thousands of teen softcore or hardcore action photos" >> "Tuhanded teismeliste Pehmoporno või raskekujulisi tegevus fotosid" icon_lol.gif päris raskekujuline värk
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 01:56:26 vasta tsitaadiga

jobu kakk-loser cake icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.02.2009 02:06:47 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
XR kirjutas:
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif

If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif


Ja tagasi tõlgib nii:
Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks thumbs_up.gif


Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif

Eesti -> Prantsuse -> Jaapani -> Hollandi -> Tai -> Eesti

Kuigi mõned inimesed koju ja kirjutage inglise 1:1 paljud lõbus thumbs_up.gif on heaks kiidetud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 05.02.2009 14:01:39 vasta tsitaadiga

Tegelikult isegi üllatavalt hästi tõlgib ta. Proovisin mingit itaaliakeelset foorumit eesti keelde tõlkida sellega, täitsa arusaadav tekst tuli välja.

Ja proovisin oma lemmik Vennaskonna laulust "Keegi veel" viimast kahte rida tõlkida.
Originaal:
"See lugu kuhugi ei vii, sest keel jääb saamatuks
ja miks ma praegu seisan siin, jääb arusaamatuks."

Google tõlkis seda sedasi:
"This story does not lead anywhere, because the language is incompetent
and why I stand here today, remains unclear."

Täitsa hea tõlge ju ja mõte jääb ka samaks.

Ja kui see omakorda tagasi eesti keelde tõlkida, siis:
"See lugu ei vii kuhugi, sest keel on ebakompetentne
ja miks ma siin täna, jääb ebaselgeks."

Kah grammatiliselt täitsa õige ja mõte jääb endiselt samaks.

_________________
...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 19:21:54 vasta tsitaadiga

Mina loen nüüd uudiseid vaid inglise keeles! Harin enda keeleoskust!

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=www.postimees.ee%0D%0A%0D%0A&sl=et&tl=en

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 20:14:58 vasta tsitaadiga

-.-
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk


viimati muutis Tiim 04.01.2016 22:05:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 05.02.2009 20:16:26 vasta tsitaadiga

"Tõlgitud" Postimehe uudistest jäi silma huvitav asi: "Eesti tehnoloogia" tõlgitakse kõikides keeltes peale soome keele "Soome tehnoloogia"-ks (nt. http://www.translate.google.com/translate_t#et|en|Eesti%20tehnoloogia ). Samas muud "Eesti ..." fraasid tõlgitakse õigesti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 05.02.2009 20:17:44 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=399263&highlight= icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 20:19:05 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=399263&highlight= icon_rolleyes.gif



siia saab naljakaid fraase lisada, see link mis sa andsid on pmst uudise moodi.

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 05.02.2009 20:20:28 vasta tsitaadiga

Ok, tõlkisin: colors and design. Sain: maalrirullid. icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 05.02.2009 20:45:08 vasta tsitaadiga

ma tegin oma venekeele kodutöd nii(inglise>russia) kunagi ammu:P
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 05.02.2009 21:37:33 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
ma tegin oma venekeele kodutöd nii(inglise>russia) kunagi ammu:P

Minagi olen proovinud nii teha. Hea oli, et enne töö esitamist lasin keeleoskajal üle lugeda ja kui ta paar naljakamat fraasi tõlkis siis oli endal ka nalja kui palju..

_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 22:28:41 vasta tsitaadiga

http://i42.tinypic.com/2ltgck7.jpg
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 22:36:30 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://i42.tinypic.com/2ltgck7.jpg



AHAHAHAHAAAAHAHAHAHAAAAAAAA icon_razz.gif

Nii uus nali! Polegi varem MITTE KUSKIL seda näinud


haha-hahaaa

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 22:40:38 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
me@homeq kirjutas:
http://i42.tinypic.com/2ltgck7.jpg



AHAHAHAHAAAAHAHAHAHAAAAAAAA icon_razz.gif

Nii uus nali! Polegi varem MITTE KUSKIL seda näinud


haha-hahaaa


Mina olen Barney
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 06.02.2009 09:17:14 vasta tsitaadiga

esimeses postis mainisen selle ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2009 23:16:51 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate_t#en|et|my%20name%20is%20bond%2C%20james%20bond%0A

aga sellise roppuse tõlgib üli kenalt:

http://translate.google.com/translate_t#en|et|what%20the%20fuck%20are%20you%20doing%20here%20you%20fucking%20moron
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 23:55:24 vasta tsitaadiga

keevitaja, hah, esimene link on küll hea icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2009 15:38:51 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate_t#en|et|My%20name%20is%20Bond%2C%20James%20Bond.%0D%0A

Kui kenasti kasutada suurt/väikest algustähte ning lause lõppu punkt panna, pole hullu midagi icon_razz.gif

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2009 14:21:30 vasta tsitaadiga

http://74.125.39.102/translate_c?hl=en&sl=et&tl=en&u=http://sport.postimees.ee/%3Fid%3D79538&prev=hp&usg=ALkJrhipelL_qyvTZrCGvgAbHiBbkGT45w

Ma nagu naersin päris kõvasti. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2009 14:58:20 vasta tsitaadiga

Rudolf112, see on huvitav, et google-i arvates on kõik "he"
Võiks vahelduseks mõne "she" ka panna randomiga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 08.02.2009 16:32:35 vasta tsitaadiga

Või siis võiks Wikipediast järgi vaadata, kas tegu on mehe või naisega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 10.02.2009 22:04:54 vasta tsitaadiga

Inteli i7 Extreme protsessorit tutvustav tekst läbi Google translatori aetuna:
"Töödelda lõppeesmärk mängukogemuse relva Conquer maailma äärmuslik Mängi koos kiireim täidab protsessori planeedilt: Intel ® Core ™ i7 protsessori Extreme Edition. ¹ kiirem, intelligent multi-core tehnoloogia, mis kiirendab tulemuslikkus vasta teie töökoormus, see annab uskumatu läbimurde mängukogemuse tulemuslikkuse .
Kuid efektiivsus ei peatu mängimist. You'll multitask 25 protsenti kiiremini ja Laseb uskumatu digitaalse meedia loomist kuni 79 protsenti kiiremini video kodeerimise ja kuni 46 protsenti kiiremini pildi renderdamist, pluss uskumatu toimivustase foto retouching ja muokkauksessa. ¹
Tegelikult on teil kogemusi maksimaalne toimivustase mida iganes sa teed, tänu kombinatsioon Intel ® Turbo Boost tehnoloogia ² ja Intel ® Hyper-threading tehnoloogia (Intel ® HT tehnoloogia) ³, mis aktiveerib täieliku töötlemise võimsuse täpselt, kus ja millal te peate seda kõige rohkem."
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.02.2009 13:18:00 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate_t#et|en|ma%20olen%20vaene%20eesti%20turist
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 15.02.2009 11:37:02 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
http://translate.google.com/translate_t#et|en|ma%20olen%20vaene%20eesti%20turist

Kuidas saab tõlkemasin vastava riigi juba valesti panna.. absurd.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 14:11:19 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt thumbs_up.gif


Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt

If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun

Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks

If someone is on your English or whatever language the less housework 1:1, is widely recognized for fun

Kui keegi teie inglise või mis iganes keeles vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud lõbus

If someone in your English or whatever language less housework 1:1, is widely recognized as a fun

Kui keegi teie inglise või mis tahes keelt vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus

If someone in your English language or any less housework 1:1, is widely recognized as a fun

Kui keegi teie inglise keele või vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus

If someone in your English less housework or 1:1, is widely recognized as a fun

Kui keegi teie inglise vähem majapidamistööd või 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus

If someone in your English less housework, or 1:1, is widely recognized as a fun


Lõppkokkuvõttes siis asi eesti keeles oleks nii:
Kui keegi teie inglise vähem majapidamistööd või 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus
Seega õppimisruumi veel on

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 14:43:04 vasta tsitaadiga

Kuidas see "Soovitage paremat tõlget" toimib? Lihtsalt tuleb oma nägemus mõnest sõnast sinna kirjutada? (peale tõlget)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 18:44:02 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kuidas see "Soovitage paremat tõlget" toimib? Lihtsalt tuleb oma nägemus mõnest sõnast sinna kirjutada? (peale tõlget)


mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna icon_wink.gif...üks suuremaid vigu ongi selle asja juures et käänamise vead on meeletud...ise kui kasutan ja viga näen, siis lisan kohe paranduse...ma arvan et kui kõik nii viitsiksid teha, siis üsna vasrsti oleks see translator juba täitsa arvestatav...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 18:45:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna ...


Ära targuta doh.gif
Kuidas ta tehtud ettepanekuid arvestab? Oled mõnda oma parandust näinud ka?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 18:49:50 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna ...


Ära targuta doh.gif
Kuidas ta tehtud ettepanekuid arvestab? Oled mõnda oma parandust näinud ka?


icon_biggrin.gif
no umbes nädala jooksul lisab uuenduse ära ikka...algul kui ta suht toores oli panin ühe roppuse õigesse käändesse ja voilaa icon_redface.gif
aga ennastki huvitab kuidas nad kontrollivad, kas parandusse lisatud sõna on õige või vale...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 12:37:59 vasta tsitaadiga

Mu saksa keele õpetaja lasi Google Translate'il mingit traktori kasutusmanuaali tõlkida (huvitavad hobid mõnel icon_rolleyes.gif) ning andekaim lause keelas traktori käivitamise avakosmoses icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 18.02.2009 16:06:02 vasta tsitaadiga

Peaks ikka ära proovima mis juhtub kui avakosmoses käivitad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.02.2009 18:32:15 vasta tsitaadiga

Kristo69, kõigepealt tuleb traktor sinna saada ja ei usu, et see eriti lihtne on. icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 20:45:00 vasta tsitaadiga

irw, tõlkides
tsitaat:
Mida rohkem ma joon, seda rohkem mu käsi väriseb, mida rohkem mu käsi väriseb, seda rohkem ma mööda kallan, mida rohkem ma mööda kallan, seda vähem ma joon, järeldus- mida rohkem ma joon, seda vähem ma joon...

mitu korda edasi-tagasi erinevate keelte vahet, on tulemused järgmised:
tsitaat:
Ja juua, vaid ka mulle, vaid ülesehitusprotsessi Kallan Kallan ei jook, see on võrgus, ma Lin

või
tsitaat:
Kõrgus värisevad käed ja raputamine käed, ja ma veel Kalle Kalle esiteks, et väiksemate maja, majad me nüüd vähem ...

ja sealt edasi:
tsitaat:
Ajal Käsiinstrumendid ja rongi kätesse, ja Kalle Kalle, alamkoda, maja on väiksem ... nüüd on oopis nii

tsitaat:
Sel ajal, ühelt poolt ja haridus, Kallasele Kallasele ja käeraudades Valge Maja ja see on kõige ...

tsitaat:
Lisaks raamatupidamise ja koolitus kodus, klaas-valge on eriti klaas

tsitaat:
Hoia kodus on koolituse arvestus on valge klaaspudel

tsitaat:
Kodus, kus haridus on valge klaas

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.02.2009 20:47:01 vasta tsitaadiga

Mis möllad,, viimane on küll thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 20:52:23 vasta tsitaadiga

Kui järele mõelda, võtab viimane lause selle esimese tsitaadi ilusasti kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.02.2009 02:00:49 vasta tsitaadiga

Sellest värgist saab ju uue kunstiliigi kohe icon_smile.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 01.03.2009 17:47:18 vasta tsitaadiga

http://translate.google.com/translate_t#et|en|T%C3%BCdrukutele%20meeldib%20sassis%20habe
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 01.03.2009 18:02:17 vasta tsitaadiga

m1lk kirjutas:
http://translate.google.com/translate_t#et|en|T%C3%BCdrukutele%20meeldib%20sassis%20habe


see oli küll hea
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Google tõlgib eesti keelde mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.