|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
04.02.2009 14:51:52
Google tõlgib eesti keelde |
|
|
www.translate.google.com
tekkinud kasti sisestada kas lehekülje aadress või lause mida tõlkida soovite. valite sobivad keeles ja tõlgibki...
100% seda usaldada ei saa, aga lehekülje sisust saab aru küll.
Ehe näide: valige esimeseks keeleks eesti keel ja laske tölkida inglise keelde järgnev lõik :
Hiir hüppas, kass kargas, vanakaru lõi trummi
Koer poiss tegi muna kivi teel karu tükke - see lause tasuks 1:1 le eesti keelest vene keelde tölkida
iseenesest on väga hea asi küll areneb:
Hetkel just on käimas masintõlke süsteemile keele õpetamine. Süsteem surfab läbi tuhandete tõlgitud blogide ja õpib lausete tähendusi ja mõtteid. Mõne aasta pärast on reaalsus.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
04.02.2009 15:08:14
|
|
|
"hinnavaatlus" >> "prices"
peaaegu
"pricewatch" >> "pricewatch"
"price watch" >> "hind Vahis"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
04.02.2009 15:11:13
|
|
|
Jumping mouse, the cat jumped, vanakaru created the drum'n'bass
mõmmi oli d'n'b oss
ei päris hea asi !
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
04.02.2009 15:26:57
|
|
|
Hiir hüppas, kass kargas, vanakaru lõi trummi, kas mitte vanakaru lahku ei kirjutata?
Sest kui kirjutasin lahku sain täitsa pandava tõlke
Hiir hüppas, kass kargas, vana karu lõi trummi
Jumping mouse, the cat jumped, the old brown bear was drumming
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
04.02.2009 15:34:17
|
|
|
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.02.2009 15:37:38
|
|
|
| XR kirjutas: |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt  |
If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
04.02.2009 15:39:20
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| XR kirjutas: |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt  |
If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif |
Ja tagasi tõlgib nii:
Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks thumbs_up.gif
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
04.02.2009 17:36:11
|
|
|
julmu, ei teadnudki seda. Vat kuslops.
Tea jah, kuidas neid rakendatakse.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
04.02.2009 17:41:17
|
|
|
proovige mõnd pornolehte eesti keelde tõlkida väga huvitavaid tõlkeid tuleb
"Thousands of teen softcore or hardcore action photos" >> "Tuhanded teismeliste Pehmoporno või raskekujulisi tegevus fotosid" päris raskekujuline värk
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.02.2009 01:56:26
|
|
|
jobu kakk-loser cake
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.02.2009 02:06:47
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Mis möllad, kirjutas: |
| XR kirjutas: |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt  |
If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun thumbs_up.gif |
Ja tagasi tõlgib nii:
Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks thumbs_up.gif |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt
Eesti -> Prantsuse -> Jaapani -> Hollandi -> Tai -> Eesti
Kuigi mõned inimesed koju ja kirjutage inglise 1:1 paljud lõbus on heaks kiidetud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo704
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
05.02.2009 14:01:39
|
|
|
Tegelikult isegi üllatavalt hästi tõlgib ta. Proovisin mingit itaaliakeelset foorumit eesti keelde tõlkida sellega, täitsa arusaadav tekst tuli välja.
Ja proovisin oma lemmik Vennaskonna laulust "Keegi veel" viimast kahte rida tõlkida.
Originaal:
"See lugu kuhugi ei vii, sest keel jääb saamatuks
ja miks ma praegu seisan siin, jääb arusaamatuks."
Google tõlkis seda sedasi:
"This story does not lead anywhere, because the language is incompetent
and why I stand here today, remains unclear."
Täitsa hea tõlge ju ja mõte jääb ka samaks.
Ja kui see omakorda tagasi eesti keelde tõlkida, siis:
"See lugu ei vii kuhugi, sest keel on ebakompetentne
ja miks ma siin täna, jääb ebaselgeks."
Kah grammatiliselt täitsa õige ja mõte jääb endiselt samaks.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.02.2009 20:14:58
|
|
|
-.-
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
viimati muutis Tiim 04.01.2016 22:05:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.02.2009 20:19:05
|
|
|
siia saab naljakaid fraase lisada, see link mis sa andsid on pmst uudise moodi.
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
05.02.2009 20:20:28
|
|
|
Ok, tõlkisin: colors and design. Sain: maalrirullid.
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
05.02.2009 20:45:08
|
|
|
ma tegin oma venekeele kodutöd nii(inglise>russia) kunagi ammu:P
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
njahh
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2007
|
05.02.2009 21:37:33
|
|
|
| djelton kirjutas: |
| ma tegin oma venekeele kodutöd nii(inglise>russia) kunagi ammu:P |
Minagi olen proovinud nii teha. Hea oli, et enne töö esitamist lasin keeleoskajal üle lugeda ja kui ta paar naljakamat fraasi tõlkis siis oli endal ka nalja kui palju..
_________________ asd |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.02.2009 22:36:30
|
|
|
AHAHAHAHAAAAHAHAHAHAAAAAAAA
Nii uus nali! Polegi varem MITTE KUSKIL seda näinud
haha-hahaaa
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.02.2009 22:40:38
|
|
|
| carlking kirjutas: |
AHAHAHAHAAAAHAHAHAHAAAAAAAA
Nii uus nali! Polegi varem MITTE KUSKIL seda näinud
haha-hahaaa |
Mina olen Barney
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
06.02.2009 09:17:14
|
|
|
esimeses postis mainisen selle ära
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.02.2009 23:55:24
|
|
|
keevitaja, hah, esimene link on küll hea
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
08.02.2009 14:58:20
|
|
|
Rudolf112, see on huvitav, et google-i arvates on kõik "he"
Võiks vahelduseks mõne "she" ka panna randomiga.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
08.02.2009 16:32:35
|
|
|
| Või siis võiks Wikipediast järgi vaadata, kas tegu on mehe või naisega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
10.02.2009 22:04:54
|
|
|
Inteli i7 Extreme protsessorit tutvustav tekst läbi Google translatori aetuna:
"Töödelda lõppeesmärk mängukogemuse relva Conquer maailma äärmuslik Mängi koos kiireim täidab protsessori planeedilt: Intel ® Core i7 protsessori Extreme Edition. ¹ kiirem, intelligent multi-core tehnoloogia, mis kiirendab tulemuslikkus vasta teie töökoormus, see annab uskumatu läbimurde mängukogemuse tulemuslikkuse .
Kuid efektiivsus ei peatu mängimist. You'll multitask 25 protsenti kiiremini ja Laseb uskumatu digitaalse meedia loomist kuni 79 protsenti kiiremini video kodeerimise ja kuni 46 protsenti kiiremini pildi renderdamist, pluss uskumatu toimivustase foto retouching ja muokkauksessa. ¹
Tegelikult on teil kogemusi maksimaalne toimivustase mida iganes sa teed, tänu kombinatsioon Intel ® Turbo Boost tehnoloogia ² ja Intel ® Hyper-threading tehnoloogia (Intel ® HT tehnoloogia) ³, mis aktiveerib täieliku töötlemise võimsuse täpselt, kus ja millal te peate seda kõige rohkem."
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luc
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2008
|
15.02.2009 11:37:02
|
|
|
Kuidas saab tõlkemasin vastava riigi juba valesti panna.. absurd.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
15.02.2009 14:11:19
|
|
|
| XR kirjutas: |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt  |
Kui keegi oma inglise keele või mis iganes keele kodutöid hakkab sealt 1:1 maha kirjutama, siis on tunnis lõbu laialt
If someone is your English or whatever language housework will then write down 1:1, it is widely recognized for fun
Kui keegi on sinu inglise või mis iganes keeles majapidamistööd seejärel maha 1:1, on laialdaselt tunnustatud meelelahustuseks
If someone is on your English or whatever language the less housework 1:1, is widely recognized for fun
Kui keegi teie inglise või mis iganes keeles vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud lõbus
If someone in your English or whatever language less housework 1:1, is widely recognized as a fun
Kui keegi teie inglise või mis tahes keelt vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus
If someone in your English language or any less housework 1:1, is widely recognized as a fun
Kui keegi teie inglise keele või vähem majapidamistööd 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus
If someone in your English less housework or 1:1, is widely recognized as a fun
Kui keegi teie inglise vähem majapidamistööd või 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus
If someone in your English less housework, or 1:1, is widely recognized as a fun
Lõppkokkuvõttes siis asi eesti keeles oleks nii:
Kui keegi teie inglise vähem majapidamistööd või 1:1, on laialdaselt tunnustatud kui lõbus
Seega õppimisruumi veel on
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.02.2009 14:43:04
|
|
|
| Kuidas see "Soovitage paremat tõlget" toimib? Lihtsalt tuleb oma nägemus mõnest sõnast sinna kirjutada? (peale tõlget)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
15.02.2009 18:44:02
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Kuidas see "Soovitage paremat tõlget" toimib? Lihtsalt tuleb oma nägemus mõnest sõnast sinna kirjutada? (peale tõlget) |
mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna ...üks suuremaid vigu ongi selle asja juures et käänamise vead on meeletud...ise kui kasutan ja viga näen, siis lisan kohe paranduse...ma arvan et kui kõik nii viitsiksid teha, siis üsna vasrsti oleks see translator juba täitsa arvestatav...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.02.2009 18:45:36
|
|
|
| tsitaat: |
mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna ...
|
Ära targuta
Kuidas ta tehtud ettepanekuid arvestab? Oled mõnda oma parandust näinud ka?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
15.02.2009 18:49:50
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
mitte oma nägemus, vaid ikka õige sõna ...
|
Ära targuta
Kuidas ta tehtud ettepanekuid arvestab? Oled mõnda oma parandust näinud ka? |
no umbes nädala jooksul lisab uuenduse ära ikka...algul kui ta suht toores oli panin ühe roppuse õigesse käändesse ja voilaa
aga ennastki huvitab kuidas nad kontrollivad, kas parandusse lisatud sõna on õige või vale...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tame
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2007
|
18.02.2009 12:37:59
|
|
|
Mu saksa keele õpetaja lasi Google Translate'il mingit traktori kasutusmanuaali tõlkida (huvitavad hobid mõnel ) ning andekaim lause keelas traktori käivitamise avakosmoses
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo69
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2008
|
18.02.2009 16:06:02
|
|
|
Peaks ikka ära proovima mis juhtub kui avakosmoses käivitad
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
18.02.2009 18:32:15
|
|
|
Kristo69, kõigepealt tuleb traktor sinna saada ja ei usu, et see eriti lihtne on.
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.02.2009 20:45:00
|
|
|
irw, tõlkides
| tsitaat: |
| Mida rohkem ma joon, seda rohkem mu käsi väriseb, mida rohkem mu käsi väriseb, seda rohkem ma mööda kallan, mida rohkem ma mööda kallan, seda vähem ma joon, järeldus- mida rohkem ma joon, seda vähem ma joon... |
mitu korda edasi-tagasi erinevate keelte vahet, on tulemused järgmised:
| tsitaat: |
| Ja juua, vaid ka mulle, vaid ülesehitusprotsessi Kallan Kallan ei jook, see on võrgus, ma Lin |
või
| tsitaat: |
| Kõrgus värisevad käed ja raputamine käed, ja ma veel Kalle Kalle esiteks, et väiksemate maja, majad me nüüd vähem ... |
ja sealt edasi:
| tsitaat: |
| Ajal Käsiinstrumendid ja rongi kätesse, ja Kalle Kalle, alamkoda, maja on väiksem ... nüüd on oopis nii |
| tsitaat: |
| Sel ajal, ühelt poolt ja haridus, Kallasele Kallasele ja käeraudades Valge Maja ja see on kõige ... |
| tsitaat: |
| Lisaks raamatupidamise ja koolitus kodus, klaas-valge on eriti klaas |
| tsitaat: |
| Hoia kodus on koolituse arvestus on valge klaaspudel |
| tsitaat: |
| Kodus, kus haridus on valge klaas |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
18.02.2009 20:47:01
|
|
|
Mis möllad,, viimane on küll
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.02.2009 20:52:23
|
|
|
Kui järele mõelda, võtab viimane lause selle esimese tsitaadi ilusasti kokku
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.02.2009 02:00:49
|
|
|
Sellest värgist saab ju uue kunstiliigi kohe
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1lk
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
01.03.2009 18:02:17
|
|
|
see oli küll hea
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|