Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 03.02.2009 10:47:41 vasta tsitaadiga

Nu kooma tõmbamine on vb vale väljend, sest muid asju andis teha windows`is (filmi vaatamine, netis k2imine jne) aga lihtsalt CPU kasutus on oli kõikidel coredel seal 80-90 kandis
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 10:51:39 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ei tea kas asi minu nvidia kaartides voi mis aga mingist koomatõmbamisest pole juttugi.Isegi kui määran käsitsi et 2xGPU klienti kasutaks kõrge prioriteediga CPUd siis ikka 5% ehk icon_wink.gif .


Meie foldime 4870X2`ega...
Enne nVidiaga oli prose load Quadil mul kuskil 1-2%..
Nüüd lammutab seal 30-40% kandis... icon_rolleyes.gif
Ati Client ilmselt Imeb... icon_lol.gif
aga 80-90% pole küll olnud icon_rolleyes.gif

Samas ei saa aru ma ühest asjast, kui 2 Clienti jookseb, miks ühe GPU kasutus on 96% & teisel ainult 60% ?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 10:54:17 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ei tea kas asi minu nvidia kaartides voi mis aga mingist koomatõmbamisest pole juttugi.Isegi kui määran käsitsi et 2xGPU klienti kasutaks kõrge prioriteediga CPUd siis ikka 5% ehk icon_wink.gif .


Unustasin mainda et nVidia kaardid kasutavad vähem cpud. ATI , aga elajas cpu tarbimise osas. ATI kaardiga on pea võimatu nii kasutada GPU ja SMP korraga. Endal jääb selle tõttu extra 3000ppd saamata kuna GPU võtab enamuse omale ja SMP ei jõua valmis wu õigeks ajaks ja aegub wu või siis mõlemad on jube aeglased.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 03.02.2009 11:01:20 vasta tsitaadiga

Mul oli mõlema GPU kasutus 97-99%. Nüüd vaja veel proovida peale resa kas jääb jooksma või ei. Kui ei siis mine pärast võib see FAH sinnakohta käia icon_rolleyes.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 03.02.2009 14:52:22 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ei tea kas asi minu nvidia kaartides voi mis aga mingist koomatõmbamisest pole juttugi.Isegi kui määran käsitsi et 2xGPU klienti kasutaks kõrge prioriteediga CPUd siis ikka 5% ehk icon_wink.gif .


Unustasin mainda et nVidia kaardid kasutavad vähem cpud. ATI , aga elajas cpu tarbimise osas. ATI kaardiga on pea võimatu nii kasutada GPU ja SMP korraga. Endal jääb selle tõttu extra 3000ppd saamata kuna GPU võtab enamuse omale ja SMP ei jõua valmis wu õigeks ajaks ja aegub wu või siis mõlemad on jube aeglased.


NVIDIA GPU-d ei kasuta praktiliselt üldse CPU-d uute 181.xx driveritega. ATI CPU koormamine on üldteada ja foldimisek son nad vähemsobilikud ka hinna/arvutusvõimsuse suhte poolest. Räägitakse aga et see olukord peaks tulevikus muutuma ja iga uus ATI draiver on paremaks läinud GPGPU vallas.

Läti radar:
Team Latvia 0 0 0 --
Estonia -16 4,076,581 -148,004 / 3.9 Weeks

Läti kukub vabariigi aastapäevaks, kui kõik natu peale keeraks icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrissuEST
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 03.02.2009 16:55:56 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, Tere!
Kas saaksite täpsemalt rääkida Folding@Home kohta:
1) Kas ma saan seal olla mitmes grupis korraga?, ma ise olen seal ühes grupis Jiggmin, mis on ühe mängu pärast, kuid tahaksin olla ka teie Estonia grupis.
2) Kas läptoppidel on seda programmi kasulik jooksutada kuna mu enda läptopil võtab see palju CPU-d, mis peaksid olema arvuti nõuded millest alates oleks hea seda jooksutada?
3) Kas parimaid gruppe premeeritakse seal ka kuidagi?
4) Millest sõltub kui kiiresti arvuti selle töö valmis saab?
5) Kas tööde suurused on alati ühesuured?, mul on praegu töö 60/1500.
6) Mida tähendavad seal Score ja WU Count, mille järgi need tulevad seal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 18:53:09 vasta tsitaadiga

Vastan siis paar tükki ära juba:

KrissuEST kirjutas:

1) Kas ma saan seal olla mitmes grupis korraga?, ma ise olen seal ühes grupis Jiggmin, mis on ühe mängu pärast, kuid tahaksin olla ka teie Estonia grupis.

Eeldusel,et jooksutad rohkem kui ühte klienti ja/või rohkem kui ühel arvutil siis küll.Muidu saab ühe kliendiga samuti mitmele tiimile pukte teha aga siis tuleb manuaaalselt muuta sätteid enne kliendi käimapanekut ja see veits tüütu.
KrissuEST kirjutas:

4) Millest sõltub kui kiiresti arvuti selle töö valmis saab?

Protsessorist/Videokaardist.Nende mudelist ja nende kiirusest(Mhz).Lisaks ka protsessori tuumade arvust ja videokaardi "tuumade" arvust.
KrissuEST kirjutas:

5) Kas tööde suurused on alati ühesuured?, mul on praegu töö 60/1500.

Ei
KrissuEST kirjutas:

6) Mida tähendavad seal Score ja WU Count, mille järgi need tulevad seal?

Score on üleslaetud(valmis WU-de) eest saadud punktisumma.Fahmoniga nt mugav jälgida palju praegu tehtav WU punkte annab.WU Count on WU-de(workunitite) number mis üles on laetud kasutaja poolt.

Loodetavasti olin abiks...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 04.02.2009 00:07:23 vasta tsitaadiga

Panin peale resa tööle ja seni ilusti. Üks klient lõpetab kohe WU, teine on suts aeglasem. Mõlemad tõõtavad full clock`idel. Aga kunagi räägiti siin affinity seadistamisest. Annab see mingit kiiruse parandamist? Mul on Processes`i all :
1. Folding@home-Win32-GPU.exe *32 CPU Usage = 0% Memory: 2 568K
2. Folding@home-Win32-GPU.exe *32 CPU Usage = 0% Memory: 1 970K
3. FahCore_11.exe *32 CPu usage : 29% Memroy : 43 404 K
4. FahCore_11.exe *32 CPu usage : 31% Memory : 46 364 K

Kui nr3. paneks CPU 0 ja 1 peale ja nr4. paneks cpu 2 ja 3 peale kas annab mingit tulemust?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 08:12:48 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Panin peale resa tööle ja seni ilusti. Üks klient lõpetab kohe WU, teine on suts aeglasem. Mõlemad tõõtavad full clock`idel. Aga kunagi räägiti siin affinity seadistamisest. Annab see mingit kiiruse parandamist? Mul on Processes`i all :
1. Folding@home-Win32-GPU.exe *32 CPU Usage = 0% Memory: 2 568K
2. Folding@home-Win32-GPU.exe *32 CPU Usage = 0% Memory: 1 970K
3. FahCore_11.exe *32 CPu usage : 29% Memroy : 43 404 K
4. FahCore_11.exe *32 CPu usage : 31% Memory : 46 364 K

Kui nr3. paneks CPU 0 ja 1 peale ja nr4. paneks cpu 2 ja 3 peale kas annab mingit tulemust?


Sa saad affinity panna ainult niikauaks kui ta wu ära teeb, iga uue wu-ga tuleb uuesti affinity seada. SMP quad-i CPU jaoks on lausa olemas programm sellejaoks 2 CPU SMP klienti korraga quad-i peal ja rohkem ppd andis asi välja. AMD mehed sellest kasu ei saanud küll, aga Inteli omadel oli tõusu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 13:29:16 vasta tsitaadiga

Kuidas Notfredi kliendil SMP keelata? Prose on HT ja mälu vähe, 2 töö kallale korraga lasta teda ei ole mõtet.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 04.02.2009 18:30:12 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Kuidas Notfredi kliendil SMP keelata? Prose on HT ja mälu vähe, 2 töö kallale korraga lasta teda ei ole mõtet.
Valid sealt algusest 'fold', mitte ei lase tal automaatselt käima joosta.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrissuEST
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 04.02.2009 20:33:13 vasta tsitaadiga

Mis te arvate kui hästi sobib sellele programmile sülearvuti: Fujitsu-Siemens, protsessoriga AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-58 1,90 GHz, 3,00 GB RAM, praegu peal op. süst. Vista home icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 04.02.2009 20:52:50 vasta tsitaadiga

Kurat, üks klient tagus ikka ühe WU errorisse. Peale resa panin hommikul käima icon_rolleyes.gif Milles proble võib olla?
Eile proovisin panna smp`d käima aga ikoonile vajutades ei tee midagi. Varem pole nagu sellist jama olnud. MIlles proble , on kellelgi samamoodi käitunud?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 21:26:29 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Kuidas Notfredi kliendil SMP keelata? Prose on HT ja mälu vähe, 2 töö kallale korraga lasta teda ei ole mõtet.
Valid sealt algusest 'fold', mitte ei lase tal automaatselt käima joosta.

See ei takista teda prosede arvu detektimast ja kahe kliendi käivitamist. Pigem on fold 32 biti valimiseks.
Kui konfifailis SMPCPUS väärtuseks panna 0 või 1, isegi see ei aita.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 04.02.2009 23:32:07 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
vambola kirjutas:
CommandsRef kirjutas:
Kuidas Notfredi kliendil SMP keelata? Prose on HT ja mälu vähe, 2 töö kallale korraga lasta teda ei ole mõtet.
Valid sealt algusest 'fold', mitte ei lase tal automaatselt käima joosta.

See ei takista teda prosede arvu detektimast ja kahe kliendi käivitamist. Pigem on fold 32 biti valimiseks.
Kui konfifailis SMPCPUS väärtuseks panna 0 või 1, isegi see ei aita.

Mobo bios setupis HT-d ära ei saa keelata?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 05.02.2009 00:36:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et FAH smp klient on aegunud? Kui kiiresti uued tulevad kui üldse on oodata?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 05.02.2009 00:40:00 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Tundub, et FAH smp klient on aegunud? Kui kiiresti uued tulevad kui üldse on oodata?
http://foldingforum.org/viewtopic.php?f=46&t=6642
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 05.02.2009 01:05:59 vasta tsitaadiga

Väljavõte FAH logist:
[21:43:06] + 634880 bytes downloaded
[21:43:06] + 645120 bytes downloaded
[21:43:06] + 655360 bytes downloaded
[21:43:06] + 665600 bytes downloaded
[21:43:07] + 675840 bytes downloaded
[21:43:07] + 686080 bytes downloaded
[21:43:07] + 696320 bytes downloaded
[21:43:07] + 706560 bytes downloaded
[21:43:07] + 716800 bytes downloaded
[21:43:07] + 727040 bytes downloaded
[21:43:07] + 737280 bytes downloaded
[21:43:07] + 747520 bytes downloaded
[21:43:07] + 757760 bytes downloaded
[21:43:07] + 768000 bytes downloaded
[21:43:08] + 778240 bytes downloaded
[21:43:08] + 788480 bytes downloaded
[21:43:08] + 789667 bytes downloaded
[21:43:08] Verifying core Core_a1.fah...
[21:43:08] Signature is VALID
[21:43:08]
[21:43:08] Trying to unzip core FahCore_a1.exe
[21:43:09] Decompressed FahCore_a1.exe (2035712 bytes) successfully
[21:43:14] + Core successfully engaged
[21:43:19]
[21:43:19] + Processing work unit
[21:43:19] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:43:19] Core required: FahCore_a1.exe
[21:43:19] Core found.
[21:43:19] Using generic mpiexec calls
[21:43:19] Working on queue slot 01 [February 4 21:43:19 UTC]
[21:43:19] + Working ...
[21:48:23] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:23] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:28]
[21:48:28] + Processing work unit
[21:48:28] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:48:28] Core required: FahCore_a1.exe
[21:48:28] Core found.
[21:48:28] Using generic mpiexec calls
[21:48:28] Working on queue slot 01 [February 4 21:48:28 UTC]
[21:48:28] + Working ...
[21:48:32] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:32] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:37]
[21:48:37] + Processing work unit
[21:48:37] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:48:37] Core required: FahCore_a1.exe
[21:48:37] Core found.
[21:48:37] Using generic mpiexec calls
[21:48:37] Working on queue slot 01 [February 4 21:48:37 UTC]
[21:48:37] + Working ...
[21:48:41] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:41] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:41] - Attempting to download new core...
[21:48:41] + Downloading new core: FahCore_a1.exe
[21:48:44] + 10240 bytes downloaded JNE

Jom a* j*o icon_evil.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 10:32:16 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Väljavõte FAH logist:
[21:43:06] + 634880 bytes downloaded
[21:43:06] + 645120 bytes downloaded
[21:43:06] + 655360 bytes downloaded
[21:43:06] + 665600 bytes downloaded
[21:43:07] + 675840 bytes downloaded
[21:43:07] + 686080 bytes downloaded
[21:43:07] + 696320 bytes downloaded
[21:43:07] + 706560 bytes downloaded
[21:43:07] + 716800 bytes downloaded
[21:43:07] + 727040 bytes downloaded
[21:43:07] + 737280 bytes downloaded
[21:43:07] + 747520 bytes downloaded
[21:43:07] + 757760 bytes downloaded
[21:43:07] + 768000 bytes downloaded
[21:43:08] + 778240 bytes downloaded
[21:43:08] + 788480 bytes downloaded
[21:43:08] + 789667 bytes downloaded
[21:43:08] Verifying core Core_a1.fah...
[21:43:08] Signature is VALID
[21:43:08]
[21:43:08] Trying to unzip core FahCore_a1.exe
[21:43:09] Decompressed FahCore_a1.exe (2035712 bytes) successfully
[21:43:14] + Core successfully engaged
[21:43:19]
[21:43:19] + Processing work unit
[21:43:19] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:43:19] Core required: FahCore_a1.exe
[21:43:19] Core found.
[21:43:19] Using generic mpiexec calls
[21:43:19] Working on queue slot 01 [February 4 21:43:19 UTC]
[21:43:19] + Working ...
[21:48:23] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:23] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:28]
[21:48:28] + Processing work unit
[21:48:28] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:48:28] Core required: FahCore_a1.exe
[21:48:28] Core found.
[21:48:28] Using generic mpiexec calls
[21:48:28] Working on queue slot 01 [February 4 21:48:28 UTC]
[21:48:28] + Working ...
[21:48:32] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:32] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:37]
[21:48:37] + Processing work unit
[21:48:37] Work type a1 not eligible for variable processors
[21:48:37] Core required: FahCore_a1.exe
[21:48:37] Core found.
[21:48:37] Using generic mpiexec calls
[21:48:37] Working on queue slot 01 [February 4 21:48:37 UTC]
[21:48:37] + Working ...
[21:48:41] CoreStatus = 63 (99)
[21:48:41] + Error starting Folding@Home core.
[21:48:41] - Attempting to download new core...
[21:48:41] + Downloading new core: FahCore_a1.exe
[21:48:44] + 10240 bytes downloaded JNE

Jom a* j*o icon_evil.gif


Mul küll Native Linuxi kasti peal krõbistab, rahulikult edasi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 18:53:21 vasta tsitaadiga

Draco, Kumba klienti kasutad kas SMP MPI või DEINO MPI oled kindel ikka et sa uniprocessor klienti ei kasuta SMP ikka MPI oled kindel et sa extended õige fah exe tõmbasid. Sul seal kindlalt midagi mäda. Install.bat lasid ikka käima ja vista ja win 7 puhul UAC kinni väänatud. CoreStatus = 63 (99) viitab sellele, et UAC peal ja pole install.bat käima lastud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 05.02.2009 19:12:27 vasta tsitaadiga

Deinot ei kasuta, seda ma pole kunagi käima saanud. UAC on väljas ja install.bat käivitasin ennem FAH`i.
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 19:23:56 vasta tsitaadiga

Install.bat tuleb run as adminn kui uac maas siis see savi. Tee nii copy-d programfiles alt fah smp programmi koos juradega kataloogi c:\fah smp ja lased seal install.bat käima ja vaata mis siis teeb. fah shortcut xxx.exe -smp vaata mis siis teeb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 05.02.2009 19:43:55 vasta tsitaadiga

Kopisin kataloogi sisu teise kohta, lasin install.bat käima "run as admin" ja ei midagi.
Panin targetisse uue adre ja tundub,e t nüüd töötab. Prose laseb igastahes põhjagaasiga.
Tänud Margus beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 13:02:08 vasta tsitaadiga

Kellel on probleeme hangumisega foldimise jaoks HD4870X2 kaardiga mõlema corega. Cpu usage peaks määrama 99% teises kliendis minul on asi juba töötanud ilma probleemideta 24h ja parandatud uued cal failid fodingu jaoks leiab sealt saidist CAL xp32 ja vista32 failid toimivad ka x64 all. http://www.stanford.edu/~pande/Win32/x86/ATI/R600/beta/

viimati muutis XeStAiSy 09.02.2009 14:25:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.02.2009 13:40:59 vasta tsitaadiga

Jaagu püssi õhku lendamine on tiimi tempole ikka valusa laksu andnud. Loodetavasti oli toiteplokk ikka ainus kannataja ja kaardid terved.
http://estoniadonates.wordpress.com/2009/02/08/i-blew-off-my-supercomputer/
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 13:54:47 vasta tsitaadiga

Värskendage mu mälu.Mis toide tal oli?

EDIT:Chieftec 1000W .Samas raali voolutarbivus oli 900W+ tema kirjade järgi.Ju siis toide ei pidanud valule vastu.Tahaks näha kas Corsair HX1000 peaks icon_razz.gif

Samas arvestades raali siis ehk mõttekam juba 1.5kW toide võtta.Siis ei tööta viimase piiri peal icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 09.02.2009 15:08:26 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kellel on probleeme hangumisega foldimise jaoks HD4870X2 kaardiga mõlema corega. Cpu usage peaks määrama 99% teises kliendis minul on asi juba töötanud ilma probleemideta 24h ja parandatud uued cal failid fodingu jaoks leiab sealt saidist CAL xp32 ja vista32 failid toimivad ka x64 all. http://www.stanford.edu/~pande/Win32/x86/ATI/R600/beta/


Kopisin failid ära ja panin käima. Hetkel on mõlemal 31% tehtud ja näitab kokku 8000PPD. Eks homme teatan kudas edenenud on beer_yum.gif

_________________
Purgatory Judgement


viimati muutis Draco 18.02.2009 00:27:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 19:19:43 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Margus kirjutas:
Kellel on probleeme hangumisega foldimise jaoks HD4870X2 kaardiga mõlema corega. Cpu usage peaks määrama 99% teises kliendis minul on asi juba töötanud ilma probleemideta 24h ja parandatud uued cal failid fodingu jaoks leiab sealt saidist CAL xp32 ja vista32 failid toimivad ka x64 all. http://www.stanford.edu/~pande/Win32/x86/ATI/R600/beta/


Tänud, et keegi viitsib HD4870X2 kallal ka vaeva näha. Õhtul proovin järgi , panen ööseks tööle ja peale homset tööpäeva on tulemused näha.
thumbs_up.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Eelmine variant viskas ikka probleeme


Ikka ei ole veeL asi hea ma pushin ikka veel 3d keladel mõlema gpu-ga ei ole hea veel täna juba 2x järjest masin 3d kelladel pange pannud teatan sellest ka folding foorumit mhoustonile. Tegemist beta cal failidega õiged failid peaks kätte saama cat 9.2 driveritega. Praegu proovin 2d kelladel lasta teist gpu-d. Imelik see et 24h järjest pidas vastu.

tsitaat:
EDIT: Jäi küsimata, et mis CPU priority peaks panema? IDLE või LOW?
Eelmine kord oli IDLE mõlemale kliendile ja üle mõne WU viskasid md_gpu run või midagi taolist.
_________________


Edit: IDLE peaksid panema aga md_gpu run või mis asi viitab jamadele driveritele ka minul oli seda ka vanemat cat 9.1 CAL faile kasutades uuemad CAL beta fah lehelt on pädevam, aga mitte probleemivaba. md_gpu run pole veel tulnud mul nendega.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 23:30:32 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, vahepeal tuli ühe arvutiga päevas üle 3k punkti, viimastel päevadel olen veel 4 masinat tegutsema pannud ja nüüd ei tule 2k isegi päevas icon_confused.gif

ja kas 2tuumalisel prosel ei saagi mõlemat tuuma kasutusse kuidagi x86'ga?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 09.02.2009 23:51:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Värskendage mu mälu.Mis toide tal oli?

EDIT:Chieftec 1000W .Samas raali voolutarbivus oli 900W+ tema kirjade järgi.Ju siis toide ei pidanud valule vastu.Tahaks näha kas Corsair HX1000 peaks icon_razz.gif

Samas arvestades raali siis ehk mõttekam juba 1.5kW toide võtta.Siis ei tööta viimase piiri peal icon_rolleyes.gif


Mul oli FSP 1200W toide. Kusjuures juba teine vigane. Esimene, mis garantiikorras ringi vahetati, lülitas ennast isegi kahe GTX 280-iga väja. Ausaltöeldes lõi usk FSP-sse tugevalt vankuma... Chieftec 1000 töötas 3 kaardiga perfektselt.

Tellisin NewEgg-ist korraliku Cooler ;aster Real Power 1250-ne: http://estoniadonates.wordpress.com/2009/02/09/new-psu-ordered/


Jaak
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 08:52:53 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
ma ei saa aru, vahepeal tuli ühe arvutiga päevas üle 3k punkti, viimastel päevadel olen veel 4 masinat tegutsema pannud ja nüüd ei tule 2k isegi päevas icon_confused.gif

ja kas 2tuumalisel prosel ei saagi mõlemat tuuma kasutusse kuidagi x86'ga?


Kasuta smp klienti mis on küll aeglasem kuid annab parema ppd välja fah download lehel on high performance clients leht http://folding.stanford.edu/English/DownloadWinOther WUd küll aeguvad ruttu kuid hea arvutikorral ei tohiks probleemi tekkida.Dual core cpu ei tohiks ka hätta jääda 3.2GHz peal.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2009 09:19:13 vasta tsitaadiga

Kas P2 940 @ 3.6ghz kohta on 299x PPD normaalne? Minu arust mitte. Keegi oskab kommenteerida?
Prose settingud kliendi kaudu on Priority = LOW ja Usage = 100%
Käsitsi pandud iga klient eraldi tuumale ja seatud priority "above normali" peale

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 10.02.2009 10:18:33 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kas P2 940 @ 3.6ghz kohta on 299x PPD normaalne? Minu arust mitte. Keegi oskab kommenteerida?
Prose settingud kliendi kaudu on Priority = LOW ja Usage = 100%
Käsitsi pandud iga klient eraldi tuumale ja seatud priority "above normali" peale


Mul tegi Phenom II 920 std clock paralleelselt graafikakaartidega ca 1600 PPD, kasutan ühte klienti -smp 4 võtmega. Phenom X3 teeb parallellselt kahe GPU-ga ca 1000-1100 PPD.

Jaak
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 10:45:11 vasta tsitaadiga

mh, nüüd saab SMP kliendiga siis vähem punkte või kuidas ma Phenom 1 @ 2.5GHz peal keskmiselt 4100PPD sain? icon_rolleyes.gif
või noh, GPU kliente jooksutades pole see vist ime, et asi üldse punkte ei saa.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.02.2009 10:52:41 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Värskendage mu mälu.Mis toide tal oli?

EDIT:Chieftec 1000W .Samas raali voolutarbivus oli 900W+ tema kirjade järgi.Ju siis toide ei pidanud valule vastu.Tahaks näha kas Corsair HX1000 peaks icon_razz.gif

Samas arvestades raali siis ehk mõttekam juba 1.5kW toide võtta.Siis ei tööta viimase piiri peal icon_rolleyes.gif


Mul oli FSP 1200W toide. Kusjuures juba teine vigane. Esimene, mis garantiikorras ringi vahetati, lülitas ennast isegi kahe GTX 280-iga väja. Ausaltöeldes lõi usk FSP-sse tugevalt vankuma... Chieftec 1000 töötas 3 kaardiga perfektselt.

Tellisin NewEgg-ist korraliku Cooler ;aster Real Power 1250-ne: http://estoniadonates.wordpress.com/2009/02/09/new-psu-ordered/


Jaak


kusjuures liiga suure koormuse või ka liiga suurte voolukõikumistega võivad kõik tootjad järsku ära surra icon_sad.gif ca 3 aastat tagasi suri mul 580W (tol ajal oli see päris kobe ja kallis toide) lihtsalt lambist ära, ühel kliendil on surnud ära kaks korda juba 1kw OCZ toide!!! Endal on ka OCZ 1010W Gamer extreme versioon, loodan et peab vastu icon_biggrin.gif Folding paneb videole suure koormuse peale ning lahjem toide paneb selle peale pildi tasku. Osad lülitavad masina lihtsalt välja...osad koolevad maha.

Infoks et 1200W chiefteci oleks saanud paari päevaga (soomes olemas), Corsairi 1000w samuti, ainult et see veel kallim. 1500w In Wini tuleks muidugi nädalaid oodata. Loodame et see toide peab vastu sest praegu on eesti graafik sirge seinana alla vajunud icon_sad.gif Ja kedagi ju vaja kes tomesele ära teeks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2009 11:48:19 vasta tsitaadiga

Hetkel võtab öösel kella 00.00`st järgmise päeva 17:00 (CA.) ühe WU tegemine aega, nii et enne cat9.2 tulemis GPU clienti ei torgi.
Päevas siis 1720P, peaks natuke Eesti tiimi aitama.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 11:51:01 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
HA kirjutas:
ma ei saa aru, vahepeal tuli ühe arvutiga päevas üle 3k punkti, viimastel päevadel olen veel 4 masinat tegutsema pannud ja nüüd ei tule 2k isegi päevas icon_confused.gif

ja kas 2tuumalisel prosel ei saagi mõlemat tuuma kasutusse kuidagi x86'ga?


Kasuta smp klienti mis on küll aeglasem kuid annab parema ppd välja fah download lehel on high performance clients leht http://folding.stanford.edu/English/DownloadWinOther WUd küll aeguvad ruttu kuid hea arvutikorral ei tohiks probleemi tekkida.Dual core cpu ei tohiks ka hätta jääda 3.2GHz peal.

aga kui ma ta koos GPU kliendiga käima panen (praegu on nii) ja mõlemad 100% peale lahmin?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:01:38 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Margus kirjutas:
HA kirjutas:
ma ei saa aru, vahepeal tuli ühe arvutiga päevas üle 3k punkti, viimastel päevadel olen veel 4 masinat tegutsema pannud ja nüüd ei tule 2k isegi päevas icon_confused.gif

ja kas 2tuumalisel prosel ei saagi mõlemat tuuma kasutusse kuidagi x86'ga?


Kasuta smp klienti mis on küll aeglasem kuid annab parema ppd välja fah download lehel on high performance clients leht http://folding.stanford.edu/English/DownloadWinOther WUd küll aeguvad ruttu kuid hea arvutikorral ei tohiks probleemi tekkida.Dual core cpu ei tohiks ka hätta jääda 3.2GHz peal.

aga kui ma ta koos GPU kliendiga käima panen (praegu on nii) ja mõlemad 100% peale lahmin?


Proovi ära nVidia kaardiga GPU klient ei tarbi eriti üldse cpud julgelt võid lasta ATI kliendid, aga istuvad cpu otsas mis muidugi muutub suuremate wu tulekutega ja n Vdial hakkab viletsamini minema siis. Nii vähemalt räägitakse.

Draco, Varsit tuleb nädala paari jooksul tuleb võib-olla uus fahcore 11 ATI klientidele. BETA vähemalt tekkind juba.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2009 17:18:06 vasta tsitaadiga

Mis võib NV kliendil põhjustada pange panemist? "EUE limit exeeded pausing 24H" taoline kiri tuli ette.
Driverid : 181.20
Kas PhysX: enabled või disabled ka midagi muudab?
Kaart ja süsteem klokkimata!

Tego siis proofilis oleva töö masinaga

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:21:55 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Mis võib NV kliendil põhjustada pange panemist? "EUE limit exeeded pausing 24H" taoline kiri tuli ette.
Driverid : 181.20
Kas PhysX: enabled või disabled ka midagi muudab?
Kaart ja süsteem klokkimata!

Tego siis proofilis oleva töö masinaga


CUDA driverid ikka peal See tähendab, et gpu paneb liiga palju pange. Sama asi ka ati klientidel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 18:26:04 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kas PhysX: enabled või disabled ka midagi muudab?

PhysX Off pidi andma kuskil 300PPD juurde võrreldes PhysX On icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 10.02.2009 19:59:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mh, nüüd saab SMP kliendiga siis vähem punkte või kuidas ma Phenom 1 @ 2.5GHz peal keskmiselt 4100PPD sain? icon_rolleyes.gif
või noh, GPU kliente jooksutades pole see vist ime, et asi üldse punkte ei saa.

Kasutavad ilmselt win smp kliente.
Homme saan ka Phenom 920 ära proovida, saab lõpuks siis teada, mida see asi klokitult teha suudab. Winterwindist ju asja pole icon_wink.gif

tomorrow kirjutas:
Draco kirjutas:
Kas PhysX: enabled või disabled ka midagi muudab?

PhysX Off pidi andma kuskil 300PPD juurde võrreldes PhysX On icon_wink.gif

Mitte mingit vahet ei ole, kust selline info pärit on?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 20:16:46 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Draco kirjutas:
Kas PhysX: enabled või disabled ka midagi muudab?

PhysX Off pidi andma kuskil 300PPD juurde võrreldes PhysX On icon_wink.gif

Mitte mingit vahet ei ole, kust selline info pärit on?

Foldingu foorumis nii oli ühel.See sõltub võibolla ka kaardist icon_rolleyes.gif .Igatahes ise lülitan igaks juhuks alati välja(niikuinii satun SLI väljalülitamise tõttu juba Nvidia CP-sse) thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 10:05:10 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Winterwindist ju asja pole icon_wink.gif

pigem pole f@h-ist asja. normaalset, töötavat klienti pole siiani suudetud teha thumbs_down.gif
või noh, isegi betaks on neid käkke raske kutsuda, mingi pre alpha jura vast annab kuidagimoodi välja.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 17:15:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
vambola kirjutas:
Winterwindist ju asja pole icon_wink.gif

pigem pole f@h-ist asja. normaalset, töötavat klienti pole siiani suudetud teha thumbs_down.gif
või noh, isegi betaks on neid käkke raske kutsuda, mingi pre alpha jura vast annab kuidagimoodi välja.


ATI Clientist pole kah suurt tolku icon_cry.gif
Lagi mis HD4870X2 üksi välja pigistab on ~5500PPD... icon_rolleyes.gif
kui jutti 24h lasta...masendav (kui veel voolutarvet arvestada) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 18:32:19 vasta tsitaadiga

kas FAH'i kella ei saa ära muuta? logifailis näitab koguaeg vale kellaaega...siiamaani mõtlesin koguaeg et klient seisab juba mitu tundi icon_lol.gif
samas ikkagi ei mõista...varem töötas ainult üks masin (profiili 1. arvuti), kusjuures mitte 24h
nüüd töötab see masin ka ja 3 masinat on veel mässama pandud, teised 2 profiiliarvutit ja veel üks P4 2,26GHz ka 24/7
24h skoor ei tule 2000'gi... icon_confused.gif

SMP klienti ma ei kasuta ja varem ka ei kasutanud
kui kindlasti parema PPD annab siis kasutaks, aga ei oska käima panna seda (confida)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 11.02.2009 18:40:23 vasta tsitaadiga

HA, küllap sul jooksis ikka varem SMP või siis GPU ka. Lappa kasvõi selle teema viimaseid lehekülgi, korduvalt on seletatud, kuidas notfred+vmware smp käima saada.
E8600 saaks oma 4K julgelt pisikese klokkimisega, 4850e 1200-1800.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 18:49:14 vasta tsitaadiga

mul E8600'ga masinas lahmivadki CPU ja GPU mõlemad...enne ja nüüd ka, koguaeg CPU kasutus 100%...aga punkte ei tule enam mingil põhjusel
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 12.02.2009 01:08:14 vasta tsitaadiga

Lõbutsesin pisut odava Intel E5200 protsessoriga. Notfred SMP diskless, E5200 @3.75GHz, 1.35v. 3575 PPD. Pole paha. Passiivjahutusega toiteplokk on kergelt leige ainult.
6 tundi on kenasti jooksnud. Kui ühe wu ilusti ära teeb, proovin veel juurde väänata.
Vanematele emaplaatidele nagu rusikas silma-auku see prose, pole kõrget fsb-d vaja ja väga odav ka. Kahjuks ei saa selle prosega VMware+64bit Linuxit jooksutada, seega Windowsi jaoks eriti ei sobi.

Pisut mängisin Phenom 920-ga ka. Esialgu jookseb defis (2.8GHz). 2x VMware+notfred PPD on laias laastus 4500PPD.
Voolu võtab ca 40-45W rohkem kui X2 4850e @3GHz. Käib kah, rahul ei ole. Homme tuunin pisut.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.02.2009 01:14:32 vasta tsitaadiga

On see reaalne, et erinevate WU`dega PPD muutub?
Eelmise WU`ga mille credit oli 1720 , PPD oli 3000
Hetkel on Credit 1920 ja PPD on 2000
icon_question.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.