Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 20:21:37 vasta tsitaadiga

Oli jah mingi vana versioon ja osa infot puudu, vahetasin nüüd uuema vastu.

G80 kirjutas:
erkky2002, Ole hea tõmba ikka korralik GPU-Z : http://www.techpowerup.com/downloads/1304/TechPowerUp_GPU-Z_v0.3.1.html
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 20:23:16 vasta tsitaadiga

Deem, just vaatasin et posti ei ole muudetud ka icon_redface.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 20.01.2009 21:58:28 re vasta tsitaadiga

15225 punni
E8400@3915mhz
Palit HD4870 default
Gigabte GA-965P-DS4

_________________
Proovige vesijahutust;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 20.01.2009 21:58:35 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
Sai väike proov tehtud uue prosega:

Phenom II 940 3GHz @ 3,6GHz
2xASUSHD4850 2x512MB@def

Skoor: 18826

Spoiler Spoiler Spoiler


nunii, oleks võind vast kaartidele ka särtsu takka anda.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.01.2009 22:42:39 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Deem, just vaatasin et posti ei ole muudetud ka icon_redface.gif

Ei ole ma veel midagi segi läind ja ei aja sokki. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 16:49:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Deem, just vaatasin et posti ei ole muudetud ka icon_redface.gif

Ei ole ma veel midagi segi läind ja ei aja sokki. icon_biggrin.gif


Vedas sul see kord 8)

Ma ise panen tihti nii pange et ei tea kuhu ära pugeda pärast icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 21.01.2009 17:13:49 vasta tsitaadiga

erkky2002, See uus Phenom kaugemale ei lähe, kui 3,6Ghz?
Kuigi tundub, et asi hakkab intelie juba kanna peale astuma icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 17:22:43 vasta tsitaadiga

3,7GHz tahab pinget 1,45v saada ja teeb kõik testid ära.
3,8GHz enam WinXP üles ei jõua ja üle 1,55 pinget ei julgenud panna ka.

TruePlaya kirjutas:
erkky2002, See uus Phenom kaugemale ei lähe, kui 3,6Ghz?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.01.2009 19:23:15 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
3,7GHz tahab pinget 1,45v saada ja teeb kõik testid ära.
3,8GHz enam WinXP üles ei jõua ja üle 1,55 pinget ei julgenud panna ka.

TruePlaya kirjutas:
erkky2002, See uus Phenom kaugemale ei lähe, kui 3,6Ghz?

3,8GHz ei tule üless 1,55V-ga?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 20:18:23 vasta tsitaadiga

Jah, natuke enne login akent viskab korra sinist ja restart

G80 kirjutas:
3,8GHz ei tule üless 1,55V-ga?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.01.2009 20:23:23 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
Jah, natuke enne login akent viskab korra sinist ja restart

G80 kirjutas:
3,8GHz ei tule üless 1,55V-ga?

Aga proovi 1,6V-ga, kuigi sul vajab mayby mõni muu asi volti või näppimist.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:26:31 vasta tsitaadiga

Proovisin nüüd seda ka aga tulemus sama

G80 kirjutas:
Aga proovi 1,6V-ga, kuigi sul vajab mayby mõni muu asi volti või näppimist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.01.2009 21:29:19 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
Proovisin nüüd seda ka aga tulemus sama

G80 kirjutas:
Aga proovi 1,6V-ga, kuigi sul vajab mayby mõni muu asi volti või näppimist.

Siis sul mingi muu kala ikka 3,8GHz peaks 1,6V ära tulema küll.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 01:18:58 vasta tsitaadiga

Nüüd sain kaunis normaalse tulemuse kätte:
24030 punni:

Q9650 @4,374 GHz (1.36V) ja HD4870X2 @842/939
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.01.2009 01:20:32 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp, no vot see on juba ilus. thumbs_up.gif Video max kellad?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 01:45:35 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
SogegaTyyp, no vot see on juba ilus. thumbs_up.gif Video max kellad?

Väga külmas toas on ka 860 core-ga Vantage ära teinud, täna aga suht soe ja jonnis Firefly testi ajal, 850-ga pani ühes kohas 2x pange. Pigem annaks veel prosest pigistada, paarkümmend Mhz ehk. Ootaks -10 ilma, siis proovin veel, saab ka chipset paremat jahutust.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 02:00:43 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
niisiis icon_biggrin.gif
meie tänane OC nõupidamine!

QX 9650 @ 4400 MHZ
EVGA 780i
2 X 1 GB A-Data 800 OC Ext
2 X EVGA 9800 GTX SC @ 880/2172/2450


ALL ON AIR BABY!!!

Ja 3dmarki skoor 23560

Spoiler Spoiler Spoiler


Nonii...

ühe 9800GTX XXX või superclocked vms hind 2900eeku poes, kokku 5800eeksu.
x2 4870 hind poes 5500eeku.
Sinu quad 15k icon_lol.gif Noo kasutatuna mingi kolm korda väiksem hind. E8600 2200-2700eek.

Mis ma öelda tahan, et hale skoor on sellise komboti kohta icon_razz.gif Või noh, mis hale, lihtsalt näitab, et sama raha eest on palju paremat saada.
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 02:22:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ET siis lased 4870x2-ga ja misiganes prosega üle 25000 icon_rolleyes.gif
Peaks ju suht iisi olem või mis...
Annad äkki mõned skriinid mis seal kodus treinud oled thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 07:29:10 vasta tsitaadiga

x2 4870 ja see quad teeks 25k+ vabalt. Pakun, et saaks 27k kätte sellise quadiga.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 07:56:48 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
Nüüd sain kaunis normaalse tulemuse kätte:
24030 punni:

Q9650 @4,374 GHz (1.36V) ja HD4870X2 @842/939


Krt kus on hea prose!! thumbs_up.gif Kui pinget tõstatd siis kaugemale ei lähe? 1.5v peaks täitsa ohutu veel olema! icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 22.01.2009 09:33:03 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
SogegaTyyp kirjutas:
Nüüd sain kaunis normaalse tulemuse kätte:
24030 punni:

Q9650 @4,374 GHz (1.36V) ja HD4870X2 @842/939


Krt kus on hea prose!! thumbs_up.gif Kui pinget tõstatd siis kaugemale ei lähe? 1.5v peaks täitsa ohutu veel olema! icon_wink.gif


Kindlasti läheb, ta otsib max FSB'd taga.


PlatoonSgtElias kirjutas:

Mis ma öelda tahan, et hale skoor on sellise komboti kohta icon_razz.gif Või noh, mis hale, lihtsalt näitab, et sama raha eest on palju paremat saada.


Eks ikka on niiet, ostetakse seda mis meeldib, haledat ei ole seal midagi! Kui sa hakkad siin ostuhindade ja mille muu kõige järgi võtma
Siis tead sa ise ka mis on vahet Quadil ja Dual corel, et neid mitte niimoodi võrrelda.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.01.2009 21:28:55 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias Tore aga ATI on ahi ja quad on midagi muud kui core2duo eriti extreme, kui keegi tahtsis säästupüssi ehitada siis oleks ka vana strikeri ja miski E seeria prose võtnud icon_wink.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2009 04:59:22 vasta tsitaadiga

E8600 4GHZ
4850CF 700/1100

19333
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 21:15:42 vasta tsitaadiga

16806
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=9755890
Hd 4870 820@1100
E8500@4750
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.01.2009 18:42:41 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Duo E8500 3600MHz
Asus Rampage Extreme X48
4X1GB OCZ PC3-12800 Platinum Edition 7-7-7-20
7800GTX


4585


_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 21:20:09 vasta tsitaadiga

Irw, prose kaugemale ei lähe ve icon_lol.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.01.2009 21:30:14 vasta tsitaadiga

See suht prose pilastamine jah siin hetkel G80, käsil icon_evil.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.01.2009 22:31:50 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
See suht prose pilastamine jah siin hetkel G80, käsil icon_evil.gif

Tavaliselt olen ise vingund, kui kellelgi 45nm prose alla 4GHz. icon_lol.gif Häbi mul olgu!Lähen jooksen karistuseks paljalt läbi tikripõõsa. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 07:26:57 vasta tsitaadiga

MIs see meid aitama peaks icon_lol.gif

Eks tee video ka ( strateegilised kohad kata kinni ), ning pane youtube ülesse, et kõik näeksid mis juhtub kui lased oma e8xxx prose liiga madalal taktil 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:56:19 vasta tsitaadiga

Gigabyte EP45-UD3R
Intel Core 2 Duo E8600 @ 4902MHz (516x9.5)
A-Data 2*1GB @ 516MHz 4-4-4-12
Gigabyte GTX260 216SP @ 740/1345

3DMark06: 20328p

http://img230.imageshack.us/img230/3946/3d0620328pe8600gtx260xm2.jpg
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:57:38 vasta tsitaadiga

Flavius, nice nice . jahutusest midagi?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 28.01.2009 23:58:49 vasta tsitaadiga

Mälud on päris korralikud!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:03:05 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Mälud on päris korralikud!

Saastad nad pole jah, aga no midagi erilist seal ka pole icon_wink.gif
Tal peaks need mälud ikka üle 550@CL4 tegema, nagu iga normaalne D9.

Scoor korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:37:18 vasta tsitaadiga

jahutab õhk, peal Scythe Mugen thumbs_up.gif

ceemic, mälu ei võtnud vahepeal pilti ette ja soovitasid mingi aeg külmikusse panna, nagu näha aitas, tänud soovituse eest icon_razz.gif

muidu mälu teeb ka 600mhz CL4
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=494941
8)
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:51:36 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=494941

Fu*k, ma ei saa aru, mis sellel cpu-z lehel häda on, et enamus tulemusi pole valideeritud okse icon_evil.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 01:31:51 vasta tsitaadiga

ceemic, suckib jah vahepeal. Selle mammaga peaks rohkemgi saama, D9 ja UD3 armastavad teineteist icon_biggrin.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 03:44:22 vasta tsitaadiga

600mhz cl4 on suvaline tulemus praegu, tõenäoliselt saaks rohkem jah
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 29.01.2009 22:05:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
recent kirjutas:
Mälud on päris korralikud!

Saastad nad pole jah, aga no midagi erilist seal ka pole icon_wink.gif
Tal peaks need mälud ikka üle 550@CL4 tegema, nagu iga normaalne D9.

Scoor korralik thumbs_up.gif



Ma ei arvestanud D9saga. Mõtsin et tavalised junnid icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.01.2009 00:46:23 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
ceemic kirjutas:
recent kirjutas:
Mälud on päris korralikud!

Saastad nad pole jah, aga no midagi erilist seal ka pole icon_wink.gif
Tal peaks need mälud ikka üle 550@CL4 tegema, nagu iga normaalne D9.

Scoor korralik thumbs_up.gif



Ma ei arvestanud D9saga. Mõtsin et tavalised junnid icon_smile.gif


Oleneb kuidas juhtub üldjuhul peaksid suht ok olema aga vahest juhtub ka erandeid icon_wink.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.01.2009 22:11:28 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3,6GHz
Asus Rampage Extreme X48
4X1GB OCZ PC3-12800 Platinum Edition 7-7-7-20
Gigabyte 8800GTX deff


12032

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 31.01.2009 22:13:39 vasta tsitaadiga

Prose endiselt naeruväärsel taktil icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.01.2009 22:15:37 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Prose endiselt naeruväärsel taktil icon_smile.gif

Vaja lõbustada HV-lasi ka ju. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 23:14:58 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Prose endiselt naeruväärsel taktil icon_smile.gif


nagu 24/7 -e jaoks vägapalju rohkem oleks vaja ?

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 31.01.2009 23:45:20 vasta tsitaadiga

Q6600@3600mhz ning 8800GTS 640mb said paar punkti alla 13k... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 23:48:23 vasta tsitaadiga

Q6600@3600mhz ning 8800GTS 512mb said paar punkti alla 17k mul.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 31.01.2009 23:51:12 vasta tsitaadiga

Evil14, G80 ja G92 ikkagist... G80 pole eriline mark-i kaart. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 23:53:07 vasta tsitaadiga

Smoking, tõingi G92 ja G80 võrdluse, sest sama prose samal taktil.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 01.02.2009 02:44:29 vasta tsitaadiga

niiet, tänapäeval G80 on suht BS.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 02:58:52 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
niiet, tänapäeval G80 on suht BS.


kui su m-i pikkus väljendub 3dmarkides siis G80 pole sulle mõeldud , mänge annab ilusti mängida icon_smile.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.02.2009 11:56:17 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
recent kirjutas:
niiet, tänapäeval G80 on suht BS.


kui su m-i pikkus väljendub 3dmarkides siis G80 pole sulle mõeldud , mänge annab ilusti mängida icon_smile.gif

Lisaks nii palju, et seal kus 9800GTX ram otsa saab on 8800GTX veel elus aga 9800GTX lihtsalt sureb. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.