Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas jätkame Crysis 2 MP teemadel siin, või teema uue teema?
Jätkame vanas teemas
30%
 30%  [ 3 ]
Teeme uue teema
70%
 70%  [ 7 ]
hääli kokku : 10

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 21:47:04 vasta tsitaadiga

Mängu ostmise ja mitteostmise(ikka kasutamise) puhul ei ei maitsega midagi pistmist.

Loodan et nad lõpuks saavad kõik dedicated pirajatele mõeldud servud mis lobbys üleval kinni pandud. Mycrysis.com-is on omaette teema selle kohta kus selliseid nimetada saab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 21:53:52 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Aga tõsiselt see mäng ei maksa üldse nii palju et seda ei võiks endale muretseda eriti kui on huvi selle vastu. Lihtsalt ei saa aru inimestest icon_neutral.gif

Nõus.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 22:11:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleks crysis selline suurem mäng ja oleks suur competitive scene nagu näiteks unrealis ja csis, siis ostaks kohe ära. Kui niisama nädalavahetusel paar korda toksin ei näe eriti mõtet. icon_rolleyes.gif

Nõus sinuga, ma ei osta ise ka sellepärast

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 22:46:58 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Mängu ostmise ja mitteostmise(ikka kasutamise) puhul ei ei maitsega midagi pistmist.

Loodan et nad lõpuks saavad kõik dedicated pirajatele mõeldud servud mis lobbys üleval kinni pandud. Mycrysis.com-is on omaette teema selle kohta kus selliseid nimetada saab.

Ei maitse asjus mõtlesin ma Power Struggle / Instant Action
Ja ma saan täiesti aru, crysise hind pole tõesti võrreldes mõne teisega üldse suur.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:04:51 vasta tsitaadiga

G80-e hiir läks piiksu peale seda kui olin ta mõned korrad maha löönud täna 8)

Täna sai rohkem mappi katsetada ja ka võit hangitud lõpuks icon_razz1.gif

Mõned pildid!
Ülbitseb
Spoiler Spoiler Spoiler


Paadi häving:
Spoiler Spoiler Spoiler

Korduvad katsed hävitada HQ-d
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuni lõpuks icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Suht mõnus oli täna thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 23:06:39 vasta tsitaadiga

Cb4, Haige FPS sul. icon_biggrin.gif Mehed nuke ikka oska lasta, USA baasi omasin esimese laksuga. 8)
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:12:22 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Cb4, Haige FPS sul. icon_biggrin.gif Mehed nuke ikka oska lasta, USA baasi omasin esimese laksuga. 8)


Mix haige icon_razz1.gif

Ega kogu aeg nii hea pole 45-60, seal vahel tiksub(kuid jah, suht tihti ikka istub 60-e peal) thumbs_up.gif

Nuketasin suht esimest korda üldse....ja ega ei mäletagi millal ennem võidu oleks toonud. PS-is nii noob et jube.

G80 Kuda hiire tevis on?
Ufo su masin on pilbasteks? icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:14:46 vasta tsitaadiga

Ah krt laua peal oleks maha löönd selle kadusingi ära. Traaaa nii sita ajab keema. Jookseb kõik ilusti ja siis lihtsalt KINNIII teravalt ja nii vahel pea 10 sekki jamas. Mõnikord oli nii et nägin meest et liigub võsas ja järgmine hetk oli kadunud
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:20:49 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ah krt laua peal oleks maha löönd selle kadusingi ära. Traaaa nii sita ajab keema. Jookseb kõik ilusti ja siis lihtsalt KINNIII teravalt ja nii vahel pea 10 sekki jamas. Mõnikord oli nii et nägin meest et liigub võsas ja järgmine hetk oli kadunud


Mis plaanid? Hangid rami juurde? thumbs_up.gif

ot:
See teema on suurem kui Gridi teema, ja pea poole suurem kui warhead-i teema icon_biggrin.gif
Päris karm

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:22:31 vasta tsitaadiga

Ei usu et rammis asi, Pigem perse minevas kõvaketas mis koguaeg mõtleb. Panin teise 250gb peale siis on natuke parem. aga ikka jamps
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:29:36 vasta tsitaadiga

Aga sa ei saa kuskil laenuks rami juuurde võtta?

xp alla oled jah?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 23:53:21 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:


G80 Kuda hiire tevis on?


Tead mis sellel hõljukil polnud lihtsalt automaati peal, minu viga, nii väsind ka, et ei märgand. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 01:10:07 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Aga sa ei saa kuskil laenuks rami juuurde võtta?

xp alla oled jah?

Vista icon_razz.gif ei mingit XP'd. Laenuks pole küll kuskilt võtta nagu jah. No kui mäng käib ja alla panna siis kuskil 1.8 gb kasutab ära 2gb'st. Seda võib jääda väheks tõesti

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 08:18:25 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Aga sa ei saa kuskil laenuks rami juuurde võtta?

xp alla oled jah?

Vista icon_razz.gif ei mingit XP'd. Laenuks pole küll kuskilt võtta nagu jah. No kui mäng käib ja alla panna siis kuskil 1.8 gb kasutab ära 2gb'st. Seda võib jääda väheks tõesti


No raudselt mälu taga, siin pole küsimustki icon_biggrin.gif

Isegi mu gtx ei suuda korralikult 2gb ilmselt öra jooksutada icon_wink.gif

Osata mälu juurde ja sa ei kahetse thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 08:23:16 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Aga sa ei saa kuskil laenuks rami juuurde võtta?

xp alla oled jah?

Vista icon_razz.gif ei mingit XP'd. Laenuks pole küll kuskilt võtta nagu jah. No kui mäng käib ja alla panna siis kuskil 1.8 gb kasutab ära 2gb'st. Seda võib jääda väheks tõesti


No raudselt mälu taga, siin pole küsimustki icon_biggrin.gif

Isegi mu gtx ei suuda korralikult 2gb ilmselt öra jooksutada icon_wink.gif

Osata mälu juurde ja sa ei kahetse thumbs_up.gif

Las ostab enne orika. 8) thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 09:17:26 vasta tsitaadiga

Seda ka nagunii icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 29.01.2009 10:51:31 vasta tsitaadiga

Krt, mul jäi eile nätsa puudu.. tahaks näts rohkem rahvast sees näha :d
ja mõne Fragi rohkem saada icon_biggrin.gif

Kui kõik OK, siis lähen toon ka poest orika ära =)
Eile jamasin pikalt, aga lõpux sain sisse, sest ma lõpus juba nii vihastasin,
et pela peal ja taguda ei saa icon_biggrin.gif
Mängupood.ee vms oli kella 8ni lahti .. ja kui seda avastasin oli kell 19:55 icon_biggrin.gif
niiet, poleks eile orikat ka saand.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 11:08:26 vasta tsitaadiga

Rahvast käis läbi päris korralikult aga eri aegadel olid enamus.
Muidu lobbys saaks vast rohkem mängijaid juurde koos autodownloaderiga aga see eeldaks, et mõned mehed lähevad warsi ostma. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 11:30:00 vasta tsitaadiga

Mhm, kuid limiidiks peab 10 pelajat olema siis. Lisaks ei saa seda kaarti ju kasutada, sest see pole veel avalik, või on?

Täna uuesti? Teeme siis korralikult ja samal ajal enavähem.

Kes saab paneb ka ventrilo sisse. MIna ja estnx(fudmana nunnu) olema nagunii seal see kogu aeg kui mängime.

mis kellaaeg sobib?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 11:33:51 vasta tsitaadiga

Cb4, Täna on kahtlane kas jõuab, eks näis, võib olla hoian ennast nädalavahetuse jaoks. icon_biggrin.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2009 17:48:02 vasta tsitaadiga

Võibolla täna jõuan.Eile konfisin terve õhtu uut telefoni icon_lol.gif thumbs_up.gif .Üritan siis mõned videod kah salvestada thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 17:50:52 vasta tsitaadiga

Mis hea telfoni hankisid?

Ma täna pooldan taas algset crysist ja Quarryt icon_wink.gif 18.25.249.16 siis ja def port 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2009 17:59:11 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mis hea telfoni hankisid?

ot:
Mitte uue.Kasutatud N91 4GB+ostsin Creative EP635 kuularid.Nüüd saan Warheadi soundträkki linnas liikudes kuulata+crysise taust ja helinad icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 18:00:16 vasta tsitaadiga

Kes millega tegeleb 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 18:04:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Mis hea telfoni hankisid?

ot:
Mitte uue.Kasutatud N91 4GB+ostsin Creative EP635 kuularid.Nüüd saan Warheadi soundträkki linnas liikudes kuulata+crysise taust ja helinad icon_lol.gif thumbs_up.gif

Oi jeerum küll, sa ikka tõsine enhusiast. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 18:13:36 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Mis hea telfoni hankisid?

ot:
Mitte uue.Kasutatud N91 4GB+ostsin Creative EP635 kuularid.Nüüd saan Warheadi soundträkki linnas liikudes kuulata+crysise taust ja helinad icon_lol.gif thumbs_up.gif

Oi jeerum küll, sa ikka tõsine enhusiast. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

ma olen tagasihoidlikult, kõigest

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 18:16:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Päris hea.... thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 29.01.2009 18:50:25 vasta tsitaadiga

Ma warsi. Keegi võiks veel tulla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 20:01:05 vasta tsitaadiga

OK, ma ka sisse thumbs_up.gif


Edit
Kedagi veel vaja, ei saa üksi kahe vastu icon_razz1.gif

Edit:

Noh icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 20:05:21 vasta tsitaadiga

Tulen varsti
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:03:41 vasta tsitaadiga

WTF nagu. See nõme mäng ei lase võrgumängu menüüsse sisse - vale kasutaja või parool, sama öeldakse ka siis, kui uut kontot tahan teha. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:08:33 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
WTF nagu. See nõme mäng ei lase võrgumängu menüüsse sisse - vale kasutaja või parool, sama öeldakse ka siis, kui uut kontot tahan teha. icon_evil.gif icon_evil.gif


hm, see on kahtlane, kuid kohe tuleb keegi ja ütleb mis viga icon_biggrin.gif

Kaks raundi sai tehtud, ja palav hakkas arvutil 8)

Pärast jälle thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 29.01.2009 21:11:06 vasta tsitaadiga

Mingit muud mapi võiks teha see kisub juba igavaks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:12:02 vasta tsitaadiga

Ma teeks suva mis map'i, saaks vaid ometigi sisse
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:12:03 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Mingit muud mapi võiks teha see kisub juba igavaks. icon_wink.gif



Ia-d??? Ja quarry, siis võin kohe uuesti teha icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:12:26 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Mingit muud mapi võiks teha see kisub juba igavaks. icon_wink.gif

Jälgige palun seda http://estnx.mine.nu/index.php kui mängida soovite ja ande ka loomulikult siin märku.
Üleval on 3 servut kus erinevad mapid seega tuld
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:18:06 vasta tsitaadiga

Kellel Crysis on?
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:19:08 vasta tsitaadiga

ma peksin tomorrowi ära icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:20:25 vasta tsitaadiga

MIda see tähendab icon_smile.gif

Aga kes siis tahab ia-d teha?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 29.01.2009 21:20:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 29.01.2009 21:20:37 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kellel Crysis on?

Mul on aga pean patchid tõmbama siis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:21:24 vasta tsitaadiga

Anna minna.... icon_wink.gif

Keegi veel?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:22:04 vasta tsitaadiga

Cryist pole.


Käsi käe vastu võitlus, ta mõtles et on kiire ja kaval aga mina olin hoopis icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:23:58 vasta tsitaadiga

hehe, räägi aga, sul lagi tõttu joppas nagunii icon_lol.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 21:25:26 vasta tsitaadiga

Crysist teete DX10 all?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 29.01.2009 21:25:39 vasta tsitaadiga

No võib siis mingit muud mappi mängida warsis siis ju. Aga millist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2009 21:26:19 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Käsi käe vastu võitlus, ta mõtles et on kiire ja kaval aga mina olin hoopis icon_biggrin.gif

Ja mina mõtlesin,et sa olid koba icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 21:28:05 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
No võib siis mingit muud mappi mängida warsis siis ju. Aga millist? icon_rolleyes.gif

Sinna võiks ringlusse lasta veel paar PS-i mappi, Shore ja mõni väike PS-i map lisaks. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:28:13 vasta tsitaadiga

Tahaks jah teha dx 10 ja crysist 8)
Aga et siis ei võta keegi vedu?

Ma ei tea kas estnx lubab mapi vaheatada warsi servus....ei Viiitsi talle helistada ka

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:28:55 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
hehe, räägi aga, sul lagi tõttu joppas nagunii icon_lol.gif

No kle 50 pingiga ikka MP'd ei saa eriti mängida, mulle hakkab maximum kuskil 25 pealt

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:30:25 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
hehe, räägi aga, sul lagi tõttu joppas nagunii icon_lol.gif

No kle 50 pingiga ikka MP'd ei saa eriti mängida, mulle hakkab maximum kuskil 25 pealt


Mis mõttes icon_smile.gif


Mul hea päev kui alla 90 on icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.