Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas jätkame Crysis 2 MP teemadel siin, või teema uue teema?
Jätkame vanas teemas
30%
 30%  [ 3 ]
Teeme uue teema
70%
 70%  [ 7 ]
hääli kokku : 10

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:28:23 vasta tsitaadiga

Läks veidi paremaks
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:43:57 vasta tsitaadiga

ufo56, kuumeneb üle ja tõmbab kooma järelikult icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:45:48 vasta tsitaadiga

Ei kuumenemise ohtu pole kindlasti kohe.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:49:39 vasta tsitaadiga

Ma võin kihla vedada et rami taga asi. Omal ol täpselt sama masin suti aega tagasi ning kui mälu otsad andis siis oli ka laenuks 2gb sees, ning cryses tekkisid suured nõxud. Muidu nagu jookseb ilusti ja siis jälle täiega kinni. ¤gb sees ja asi korras thumbs_up.gif

Ma olen täna käpp, kuid ei tea kus. Ilmselt crisys ja dx10 ning quarry 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.01.2009 18:50:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma olen täna käpp, kuid ei tea kus. Ilmselt crisys ja dx10 ning quarry


Ip? Oleksin ka seal icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:54:19 vasta tsitaadiga

estnx.mine.nu kõik inf siin


Cb4 kirjutas:
Ma võin kihla vedada et rami taga asi. Omal ol täpselt sama masin suti aega tagasi ning kui mälu otsad andis siis oli ka laenuks 2gb sees, ning cryses tekkisid suured nõxud. Muidu nagu jookseb ilusti ja siis jälle täiega kinni. ¤gb sees ja asi korras thumbs_up.gif

Ma olen täna käpp, kuid ei tea kus. Ilmselt crisys ja dx10 ning quarry 8)

Võimalik et ramis asi tõesti siis. Õhtul siis WARSi ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 19:15:22 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
estnx.mine.nu kõik inf siin


Cb4 kirjutas:
Ma võin kihla vedada et rami taga asi. Omal ol täpselt sama masin suti aega tagasi ning kui mälu otsad andis siis oli ka laenuks 2gb sees, ning cryses tekkisid suured nõxud. Muidu nagu jookseb ilusti ja siis jälle täiega kinni. ¤gb sees ja asi korras thumbs_up.gif

Ma olen täna käpp, kuid ei tea kus. Ilmselt crisys ja dx10 ning quarry 8)

Võimalik et ramis asi tõesti siis. Õhtul siis WARSi ?

Kuna ram ei maksa ka sittagi pane 2GB juurde ja peaks paremaks minema. thumbs_up.gif
Täna ma just ei saa. icon_mad.gif Oleks tahtnud C4b-le paar headshoti teha just. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 19:47:29 vasta tsitaadiga

Tuleks ka warsi siis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 19:48:03 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Tuleks ka warsi siis. icon_wink.gif

See on mehe jutt! boss.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 20:33:35 vasta tsitaadiga

Aga toimub siis ka midagi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 20:37:46 vasta tsitaadiga

Ei tea icon_biggrin.gif ma lähen igatahes Islandsi icon_razz.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 21:13:10 vasta tsitaadiga

Oot kas pean mingi mapi tõmbama kui tahan mängida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 21:20:03 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Oot kas pean mingi mapi tõmbama kui tahan mängida? icon_rolleyes.gif

http://estnx.mine.nu/ saab vaadata kas keegi sees + IP aadressid
http://crysis.mikk36.eu/PS/IslandsPRE2.rar saab tõmmata uusima versiooni mapist mis tuleb panna Crysis Wars/Game/Levels/Multiplayer/PS/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 21:47:24 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
otto123 kirjutas:
Oot kas pean mingi mapi tõmbama kui tahan mängida? icon_rolleyes.gif

http://estnx.mine.nu/ saab vaadata kas keegi sees + IP aadressid
http://crysis.mikk36.eu/PS/IslandsPRE2.rar saab tõmmata uusima versiooni mapist mis tuleb panna Crysis Wars/Game/Levels/Multiplayer/PS/

tänud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 22:02:21 vasta tsitaadiga

Ma suht kindlasti olemas täna, jõudsin just koju töölt, söön/pesen ja siis olen käsi icon_biggrin.gif

Kuid ma ei tea veel kus... icon_biggrin.gif

G80, ma ei ole C4b, ma olen Cb4 icon_wink.gif

Ja mix sa mind lasta tahad icon_razz1.gif

oota ooota, ma veidi harjutan ja teen sulle su headshotti icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 22:49:37 vasta tsitaadiga

Aga viitsib siis keegi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 22:53:00 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:


G80, ma ei ole C4b, ma olen Cb4 icon_wink.gif

Ja mix sa mind lasta tahad icon_razz1.gif

oota ooota, ma veidi harjutan ja teen sulle su headshotti icon_smile.gif

Sorry maan, ma millegipärast tean, et C4b. icon_redface.gif Püüan meelde jätta Cb4, Cb4, Cb4, Cb4, Cb4, Cb4, Cb4...
Sportlikust huvist lihtsalt, pole sinuga koos peland kaua, eks näeb kes kellele ära paneb lahingu väljal. icon_wink.gif

Ma ka sisse mängu.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.01.2009 22:53:02 vasta tsitaadiga

k ma lähen sisse tulge keegi siis veel. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 23:20:57 vasta tsitaadiga

Ma mängu, kuid algset crysist icon_wink.gif

Ning pragu teete kõik mulle ära 8)

E: Liitun islandi meestega icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 23:38:10 vasta tsitaadiga

Paar pilti G80-st erinevates poosides icon_biggrin.gif

http://www.lookpic.com/files/fafa.JPG

http://www.lookpic.com/files/fafasss.JPG
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 00:57:16 vasta tsitaadiga

Paar pilti ka:

Cheetah teeb aeroobikat:




_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 07:44:50 vasta tsitaadiga

Krt te ajasite uue venna kohe minema oma nukedega icon_smile.gif

Aga jah, ei istu see 3h tunnine rännaks surma poole icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 08:07:13 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Krt te ajasite uue venna kohe minema oma nukedega icon_smile.gif

Aga jah, ei istu see 3h tunnine rännaks surma poole icon_biggrin.gif

Me nukesime baasi üldiselt, ühe korra tekkis kiustatus, kui platvormile läksid. 8)
Aga ise munesite seal baasis ka, ütlesin, et võtke bunker omale. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:14:52 vasta tsitaadiga

Mul polnud aimugi kohu poole minna et punker leida 8)

Ps on mul väga kehv icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:17:06 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mul polnud aimugi kohu poole minna et punker leida 8)

Ps on mul väga kehv icon_wink.gif


Selle jaoks on ekraanil väikesed ikoonid + kaart kui vajutad M tähte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:24:09 vasta tsitaadiga

Ja jah, mul oli 3 sec. peale ärkamist aega, et baasist kaduda, muidu sai nuce selga. Lõpuks jõudsin veeni ja veel all jäin ellu 8) Kuid selleks ajaks oli otto123 juba jehat teinud ja tekkis kerge tüdimus icon_lol.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2009 14:54:12 vasta tsitaadiga

Miks server lobbys endiselt ei ole?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 28.01.2009 18:48:53 vasta tsitaadiga

Nooh täna õhtul siis uuesti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:51:04 vasta tsitaadiga

Diil
Teatage mulle ka kes mu msnis on, cb4,g80,estnx kui mänguks läheb

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:51:25 vasta tsitaadiga

Eks paistab icon_smile.gif

Ilmselt olen käsi, kuid tahaks ia-d icon_redface.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 18:52:48 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Eks paistab icon_smile.gif

Ilmselt olen käsi, kuid tahaks ia-d icon_redface.gif

IMO saab kui PS-is ka IA-d teha, lihtsalt tapa, ära tegel proto ja muuga. icon_biggrin.gif
Aga mina olen ikka käpp. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:58:37 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Eks paistab icon_smile.gif

Ilmselt olen käsi, kuid tahaks ia-d icon_redface.gif

IMO saab kui PS-is ka IA-d teha, lihtsalt tapa, ära tegel proto ja muuga. icon_biggrin.gif
Aga mina olen ikka käpp. thumbs_up.gif


Nagu tavaliselt vist ei jõua icon_cry.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 18:59:14 vasta tsitaadiga

Killerwave, icon_neutral.gif Jama.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 19:19:57 vasta tsitaadiga

G80, jeah. Mina scariga sinu tuuma tanki vastu ve icon_lol.gif

Ei äitähh icon_redface.gif

Aga eks paistab icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 19:45:34 vasta tsitaadiga

CB4 ma võtan sind enda tiiva alla icon_wink.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:01:46 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Miks server lobbys endiselt ei ole?


Peaks nüüd olema ka seal icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 20:02:50 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
CB4 ma võtan sind enda tiiva alla icon_wink.gif

uuuuuuuuuuuu icon_lol.gif icon_lol.gif
Varsti mängima ka, mingi 19.30-20.00?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:09:29 vasta tsitaadiga

Ufo, no ma tänan 8)

Ma söön ja siis võib alusatada ka. Mingi pool kaheksa olen käpp vast icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 20:10:07 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ufo, no ma tänan 8)

Ma söön ja siis võib alusatada ka. Mingi pool kaheksa olen käpp vast icon_smile.gif

Teen täpselt sama ja siis sisse servusse. icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2009 20:11:10 vasta tsitaadiga

Tuleks ka a krdi sai Vista peale pandud uuesti seoses emaplaadi vahetusega ja nüüd Steam keeldub Warsi installimast icon_evil.gif täiesti piix ütleb,et server hõivatud ja sedasi juba 7h.. Krt mind ei koti,et hõivatud andku mu mäng siia icon_evil.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:28:56 vasta tsitaadiga

MIks piraadid estnxi servu ei saa ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:30:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
MIks piraadid estnxi servu ei saa ?


Sest Crysis Warhead maksab vähe 8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:33:19 vasta tsitaadiga

Ei no eile alles said ? Päriselt kinni keeratud piraatidel või teed niisama nalja ja ei tea asjast midagi?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:41:15 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei no eile alles said ? Päriselt kinni keeratud piraatidel või teed niisama nalja ja ei tea asjast midagi?


Kui see korralikult dedicatediks teha ja üles listi panna siis ei saagi. Ega nad teisetesse ka sealt ei saa ega Pole vajagi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2009 20:44:01 vasta tsitaadiga

Võid ka osta nt icon_rolleyes.gif

E: Jõudsid kustutada juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:51:28 vasta tsitaadiga

Võtsin lobyst maha, nüüd saavad kõik sisse.
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:54:41 vasta tsitaadiga

Aga tõsiselt see mäng ei maksa üldse nii palju et seda ei võiks endale muretseda eriti kui on huvi selle vastu. Lihtsalt ei saa aru inimestest icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2009 20:55:59 vasta tsitaadiga

Estnx, See kui lobys üleval tähendab ju rohkem mängijaid? Mis omakorda kordades kaalub üle selle ühe AHV i kaotuse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:58:39 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Estnx, See kui lobys üleval tähendab ju rohkem mängijaid? Mis omakorda kordades kaalub üle selle ühe AHV i kaotuse thumbs_up.gif


Põhimõtteliselt tähendab küll jah ning kui autodownloader ka tööle panna siis saavad ka väliskülalised Island mappi mängida. teisi niikuinii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 21:17:28 vasta tsitaadiga

Oleks crysis selline suurem mäng ja oleks suur competitive scene nagu näiteks unrealis ja csis, siis ostaks kohe ära. Kui niisama nädalavahetusel paar korda toksin ei näe eriti mõtet. icon_rolleyes.gif Tööl ka ei käi, suvel ainult. (500 eeki pole selles suhtes praegu tühine)
Kui nüüd sellest eesti servust rääkida, siis ega eriti ei istu instant action, mängijaid ka ju vähe tglt .. äkki astun kunagi läbi (kui on võimalik) Ise teen 16v16 PSi, IA ajal tavaliselt ma lahkun kah. icon_rolleyes.gif Üldiselt maitse üle pole vaja vaielda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.