|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 00:48:13
Ülevaade: 22" LG M227WD-PZ FullHD |
|
|
Seoses vana monitori surmaga tuli miski uus pildikast asemele soetada. Valik langes LG peale, kuna kodus juba üks sama marki TV on olemas ja hind oli ka mõistlik, 4000.- EEK. Tegu on siis 2in1 monitorina, nimelt saab kasutada seda nii monitorina ja ka telerina. Praeguseks olen kasutanud umbes 6 tundi ning kõik paistab kena olevat, vana 17" CRT juustuga ei anna võrreldagi
Pakendi sisu:
Monitor ise
Monitori alusjalg
Toitejuhe
VGA Kaabel
Audio kaabel
Kaugjuhtimispult
Driveri plaat
Ja mingi paberimajandus
Tehnilised näitajad:
Display Screen Size 22"
Panel Type TN
Color Depth(Num of Colors) 16.7 M
Aspect Ratio 16:9
Resolution 1920x1080
Brightness(typ) 300
Contrast Ratio 20000:1 (1000:1) TBD(DFC)
Response Time (Typ) 5ms
Viewing Angle 170/160(CR≥10)
PC sisendid/väljundid:
D-Sub
DVI-D
Composite
S-Video
Component
SCART (2)
HDMI (2)
CI Card Pesa
Audio sisendid:
RCA
PC Audio In
Audio väljundid:
Headphone Out
Optical out
Kõlarid:
3W x 2Ch
Mõni pilt ka,kuid kahjuks telefoniga tehtud.
Üldised plussid:
+Suurus 22" (Vähemalt mulle piisab)
+Reso 1920X1080
+Reageerimiskiirus 5ms
+Kontrastsus 20000:1
+Kaugjuhtimispult
+Garantii 3 aastat
+Tarkvara plaat
+Kena disain
+Hdmi,Component jms sisendid
+Võimalik kasutada Telerina
+Ilus pilt mängides nt Xbox360ga
Üldised miinused:
-Monitori vähene liikumine
-Kõlarite heli võiks parem olla ja bass ka puudub
Tootja koduleht:
http://uk.lge.com/products/model/detail/multifunctionmonitor_m227wd.jhtml#
Hind: 4000.-
No loodame,et keegi maha ei löö kuna pole just eriline meister ülevaate tegija.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
27.01.2009 02:02:38
|
|
|
LG mollid on head minuarust kah.
muidugi on veider tahta lcd monitori sisse ehitatud kõlaritelt bassi.
see teeb bassi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 09:47:08
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ma vaatsin esimese hooga pilti,et Samsung .Disain nii sarnane lihtsalt T220-le nt
Hind ok .Kust ostsid? |
Ordist.
Hinda saab tegelt veel paremaks kui küsida.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mecrado
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2008
|
27.01.2009 11:00:43
|
|
|
backlight bleeding
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killbill
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
27.01.2009 11:16:47
|
|
|
LG-l igati korralik pilt . Ise olen pea aasta kasutanud LG W2252TQ, 2 ms ja ka igati rahul.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 12:56:38
|
|
|
| Mecrado kirjutas: |
backlight bleeding |
Tuleb mainida,et pole täheldanud.Aga õhtupoole uurin lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.01.2009 13:11:08
Re: Ülevaade 22 LG M227WD-PZ FullHD |
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| -Monitori vähene liikumine |
Ehk täpsustaksid?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
27.01.2009 13:16:01
Re: Ülevaade 22 LG M227WD-PZ FullHD |
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| -Monitori vähene liikumine |
Ehk täpsustaksid? |
Mina pakun et selle all on mõeldud et monitori jalg vms ei saa asendit muuta. Ise olen ühte 22" Samsungi näinud mille pilt oli kena aga mille suunda üldse muuta ei saanud nii et pidi kogu aeg kuidagi alla vaatama (et kuvar on otse ja seda keerata kuidagimoodi ei saa nagu on nii on), laud ise oli ka madal, seda enam oli ebameeldiv, murdma ka päris ei hakanud
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 13:53:59
Re: Ülevaade 22 LG M227WD-PZ FullHD |
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| -Monitori vähene liikumine |
Ehk täpsustaksid? |
Selles suhtes,et nagu ette ja taha poole võiks tiba tohkem liikuda.Vb ma lihtsalt liiga nõudlik.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.01.2009 14:09:47
|
|
|
Ette-taha liikumine on otseses seoses monitori kõrguse, kaalu ja jala suurusega.
Millegi arvelt tuleb ohverdada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.01.2009 14:55:09
|
|
|
Täitsa uhke. Peab minema poodi vaatama.
Praegu oman 19" LG kuvarit. LG´ga iseenesest väga rahul.
Toitekaabel jms lähevad üsna ebamugavas asendis masinasse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 15:31:16
|
|
|
Mul üks selline on muideks.Viisin miski Samsungi Lcd Tv garantiise ja unustasin kasti panna.Koju lähen siis proovin kas sobib paremini.
Mis möllad ei hakanud mingi 150.- pärast tallinna ronima.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.01.2009 16:11:34
|
|
|
| tsitaat: |
Tegu on siis 2in1 monitorina, nimelt saab kasutada seda nii monitorina ja ka telerina.
|
Täpsustaks et sisse on ehitatud MPEG2 tüüner...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.01.2009 16:14:39
|
|
|
| tsitaat: |
Täpsustaks et sisse on ehitatud MPEG2 tüüner...
|
Vahetada ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.01.2009 16:25:47
|
|
|
| Sellel peaks olema CI kaardipesa, äkki hakkab seal mõni MPEG4 moodul tööle. Aga need on suht pirtsakad, keegi võiks katsetada. Kui ei toimi, siis on Eesti digi TV vaatamiseks vaja välist digiboxi. Aga kaablioperaatori kaabli otsas peaks telekas toimima küll...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 16:26:06
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Täpsustaks et sisse on ehitatud MPEG2 tüüner...
|
Vahetada ei saa? |
MPEG4 jaoks peab miskise kaardi veel juurde ostma.Õnneks on sellel pillil kaardipesa olemas selleks.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
27.01.2009 16:39:09
|
|
|
seina peale ei saagi kinnitada (4 kruviauku peaks olema taga)?
| Alvaaro kirjutas: |
| +Garantii 3 aastat |
Kõikidel (kõikide vähegi tuntud tootjate) monitoridel on 3a garantii, kui just hiljuti midagi muutunud pole.
viimati muutis HA 27.01.2009 16:44:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maku24
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2005
|
27.01.2009 16:51:57
|
|
|
Oman antud pildikasti ja CI kaardiga kuvab MPEG-4 DTV´d edukalt. Kaart sai kunagi euronicsist ostetud.
Olen väga rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
27.01.2009 16:57:38
|
|
|
DVI käib mingi imeliku kaabli/üleminekuga, VGA ja DVI pesadel polegi kinnituskruvide kohtigi?
kui ma ta seina peale panen, vahepeal keeran ja kallutan, siis kukuvad kaablid ära ju
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.01.2009 17:00:58
|
|
|
| maku24 kirjutas: |
Oman antud pildikasti ja CI kaardiga kuvab MPEG-4 DTV´d edukalt. Kaart sai kunagi euronicsist ostetud.
Olen väga rahul. |
Hea kuulda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 17:34:46
|
|
|
| HA kirjutas: |
DVI käib mingi imeliku kaabli/üleminekuga, VGA ja DVI pesadel polegi kinnituskruvide kohtigi?
kui ma ta seina peale panen, vahepeal keeran ja kallutan, siis kukuvad kaablid ära ju |
On küll ju kruvi kohad olemas vähemalt vgal.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
27.01.2009 17:46:00
|
|
|
| no kurat...siis on need pildid seal LG leheküljel väga puusse
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.01.2009 18:25:19
|
|
|
| HA kirjutas: |
| no kurat...siis on need pildid seal LG leheküljel väga puusse |
Jah tõesti nii ta on.Minu molu taga vähemalt kõigil need kruvi kohad olemas.
Miski udune pilt ka:
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addamsEST
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2006
|
27.01.2009 18:29:41
|
|
|
| maku24 kirjutas: |
Oman antud pildikasti ja CI kaardiga kuvab MPEG-4 DTV´d edukalt. Kaart sai kunagi euronicsist ostetud.
Olen väga rahul. |
sellest kaardist jutt ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
27.01.2009 19:47:37
|
|
|
Väga huvitav LCD monitor ja pealegi LG ja suht hea resoga.
Samas mind see teleka funktisoon ei huvita.
Peab ootama millal ilma telekata mudel tuleb
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
27.01.2009 23:08:30
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Peab ootama millal kõllideta versioon tuleb .Ebavajalik kräpp seal küljest ära pookida saaks hinna vabalt 3.2k peale .Siis võiks rääkida,et FullHD hakkab massidesse jõudma  |
Lg pidi ju sinu arvates jama olema ?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.01.2009 23:59:12
|
|
|
| sonex kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Peab ootama millal kõllideta versioon tuleb .Ebavajalik kräpp seal küljest ära pookida saaks hinna vabalt 3.2k peale .Siis võiks rääkida,et FullHD hakkab massidesse jõudma  |
Lg pidi ju sinu arvates jama olema ? |
Kust sa välja loed et ta siis ostaks seda monitori ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2009 10:10:11
|
|
|
sonex; tomorrow
| tsitaat: |
| Peab ootama millal ilma telekata mudel tuleb |
| tsitaat: |
| Peab ootama millal kõllideta versioon tuleb .Ebavajalik kräpp seal küljest ära pookida saaks hinna vabalt 3.2k peale .Siis võiks rääkida,et FullHD hakkab massidesse jõudma |
Te olete vales teemas ja rumal jutt suhu tagasi. Teie soovitud monitorid on ammu olemas, lihtsalt minge ja ostke.
Antud toode on aga Teie soovitud-oodatud toodete seas üsnagi haruldane, kuna siiani ollakse pidem puudust tuntut selliste
all-in-one monitoridest.
Saan sellele pildikastile kõik vajaliku taha ühendada ja jääb tuppa ruumi ja rahakotti ka midagi alles.
Hetkel tundub odavaim monitor selliste seas olema, mis sellist komplekti sisendeid omavad.
Olemas on samast seeriast ka suurem vend, millel Mpeg4 tuuner küll sees, kuid resolutsioon 1680*1050
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
28.01.2009 10:10:42
|
|
|
Mis resolutsioone see veel lubab, ikka muid nõrgemaid resosid saab ka timmida selllel?
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
28.01.2009 10:37:37
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
sonex; tomorrow
| tsitaat: |
| Peab ootama millal ilma telekata mudel tuleb |
| tsitaat: |
| Peab ootama millal kõllideta versioon tuleb .Ebavajalik kräpp seal küljest ära pookida saaks hinna vabalt 3.2k peale .Siis võiks rääkida,et FullHD hakkab massidesse jõudma |
Te olete vales teemas ja rumal jutt suhu tagasi. Teie soovitud monitorid on ammu olemas, lihtsalt minge ja ostke.
Antud toode on aga Teie soovitud-oodatud toodete seas üsnagi haruldane, kuna siiani ollakse pidem puudust tuntut selliste
all-in-one monitoridest.
Saan sellele pildikastile kõik vajaliku taha ühendada ja jääb tuppa ruumi ja rahakotti ka midagi alles.
Hetkel tundub odavaim monitor selliste seas olema, mis sellist komplekti sisendeid omavad.
Olemas on samast seeriast ka suurem vend, millel Mpeg4 tuuner küll sees, kuid resolutsioon 1680*1050 |
No selge, viska mulle paar linki kus on LG 22 lcd kangema resoga ja ilma lisavidinateta.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
28.01.2009 11:07:25
|
|
|
Jah justnimelt see 1680*1050 on ju lahjem....aga tahaks näha mõnda millel oleks kangem reso ilma lisapudinateta...
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
28.01.2009 11:09:43
|
|
|
| sonex kirjutas: |
Väga huvitav LCD monitor ja pealegi LG ja suht hea resoga.
Samas mind see teleka funktisoon ei huvita.
Peab ootama millal ilma telekata mudel tuleb  |
Endal nabitud 21,5'' Benq E2200HDA ... 1920x1080 reso tuli kätte miski 2500.- eest. Teleka funktsiooni pole ja DVI väljundiga mudelid maksavad natuke rohkem. Dynaamiline kontrast on samas väiksem 'ainult' 10000:1
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
28.01.2009 11:26:13
|
|
|
kas läbi mpeg2>4 konverterkaardi töötavad kõik digitv menüüd ka korralikult? Pult on korralik?
Millised võimalused on telepildi formaadi keeramiseks? Kuidas käitub 4:3 pildist jääva tühja alaga?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
28.01.2009 13:06:55
|
|
|
Kas keegi antud monitori õnnelikest omanikest saaks sellest tagumisest küljest pilti teha, LG lehel on nii pisike....
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arx009
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2005
|
28.01.2009 14:15:58
|
|
|
| TheDJ kirjutas: |
| Jah justnimelt see 1680*1050 on ju lahjem....aga tahaks näha mõnda millel oleks kangem reso ilma lisapudinateta... |
Kuna need 16:9 mollid niikuinii enamasti filmi jaoks soetatakse, siis ma ostaks juba mingi 24" fullHD - hinnavahe suht marginaalne. Näiteks VIEWSONIC VX2413WM (5ms, d-sub only) on suts alla 3k, VIEWSONIC VX2433WM (2ms, dvi, hdmi) mingi 3,5k.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
28.01.2009 15:10:52
|
|
|
| arx009 kirjutas: |
| Kuna need 16:9 mollid niikuinii enamasti filmi jaoks soetatakse... |
1920x1080 reso ju kõikides uuemates mängudes toetatud, tõstab asja kohe täitsa uuele tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
28.01.2009 15:12:57
|
|
|
krt, panite oma review'ga mind täitsa mõtlikuks. Äärmiselt tore oleks kui töötoa CRT saaks välja vahetada, laual oleks kohe rohkem ruumi..ja lisaks oma arvutile saaks veel PS3 taha kruvida ning telekat vaadata mugavalt..väga viis
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
28.01.2009 15:18:38
|
|
|
| Cander kirjutas: |
krt, panite oma review'ga mind täitsa mõtlikuks. Äärmiselt tore oleks kui töötoa CRT saaks välja vahetada, laual oleks kohe rohkem ruumi..ja lisaks oma arvutile saaks veel PS3 taha kruvida ning telekat vaadata mugavalt..väga viis  |
Sain ise samuti 22'' CRT kasutuselt ära, väga mõnus Btw FullHD miinuseks on see et need asjad mis enne paistsid keha kvaliteediga paistavad sel resol veel jubedamad välja. Muidugi ka vastupidi et head asjad paistavad paremad välja
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
28.01.2009 16:02:21
|
|
|
Arvutikeskuses on konkreetne toode vist isegi 3820.-
link
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
28.01.2009 16:14:39
|
|
|
| Cander kirjutas: |
Arvutikeskuses on konkreetne toode vist isegi 3820.-
link |
Päris karm reso on - 19200 x 1080
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
28.01.2009 21:35:06
|
|
|
Ma mõtlesin tervet tagust, mitte ainult seda üksikut kohta.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
29.01.2009 08:22:04
|
|
|
| arx009 kirjutas: |
| Kuna need 16:9 mollid niikuinii enamasti filmi jaoks soetatakse, siis ma ostaks juba mingi 24" fullHD - hinnavahe suht marginaalne. |
aga kas pole mitte nii, et kui jälle arvutiga tahad tööd teha, siis on sinu ees avanev pilt suurema kuvari peal teralisem kui resod samad on ja mis mõnu on üldse tooli peal telekat vahtida?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|