Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 00:13:47 vasta tsitaadiga

Tellisin game.co.uk-st Forza 2 Limited Edition-i. Tuli ära 3 päevaga icon_smile.gif
Igati soodne koht. Arvatavasti jäängi selle poe kliendiks icon_smile.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.01.2009 09:40:55 vasta tsitaadiga

Mina ka icon_smile.gif Kõige rohkem uurige DEAL OF THE WEEKE, äkki kukub sinna hea mäng soodsa hinnaga.
Peaks vist wish listi kirjutama mis soovin ja siis luurama kui satun hea hinna peale, siis tellima! Varsti peaks mu GRID ära tulema icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:22:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Igati soodne koht.

Niikaua kui nael odav on, muidu ikka Aasiast ja USA-st odavam...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saabas94
HV vaatleja
saabas94

liitunud: 07.01.2009




sõnum 24.01.2009 18:30:22 vasta tsitaadiga

Sooviks infot kui palju on saatmiskulu eestisse amazon.com -ist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:36:22 vasta tsitaadiga

saabas94 kirjutas:
Sooviks infot kui palju on saatmiskulu eestisse amazon.com -ist.

Oleneb kaubast ja postitusviisist:
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_navbox_596184_ways?nodeId=596194

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:41:41 vasta tsitaadiga

Ouch, vale teema

Midagi ikka kuid jah, läks valesti... Kustutage mind please icon_redface.gif

_________________
Müüa EOS 50D


viimati muutis DonNiger 24.01.2009 18:45:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:44:09 vasta tsitaadiga

DonNiger, neis ju "konsoolinänni" ei müüda icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 22:20:49 vasta tsitaadiga

Flacko, mis mängud siis seal game.co.uk Deal Of The Week'is juba olnud ka on? sa oled asjal silma peal hoidnud ma loodan icon_smile.gif

ise avastasin enda jaoks game.co.uk alles nii umbes nädala eest.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.01.2009 22:57:37 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=10636&cm_sp=dotw-_-topnav-_-x360
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 23:18:16 vasta tsitaadiga

kas nad on siin mingis järjestus?

nt. ülalt alla deal of the week'id mis tulemas?

muidu, seda on küll huvitav vaadata: Deal Of The Week hinnaks £9.99, Pre-owned aga £39.99.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 23:20:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas nad on siin mingis järjestus?
nt. ülalt alla deal of the week'id mis tulemas?

Need mängud seal ongi selle nädala sooduspakkumised doh.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:00:31 vasta tsitaadiga

heh, mõtlesin et Deal Of The Week'i kuulub ainult üks mäng, mille hinnaks on siis sel juhul 10 naela.

aga jah, Mirror's Edge'i hind hetkel 340.-, kuid mis muidu ta tõeline hind on: http://www.game.co.uk/Xbox360/Action/~r334039/Mirrors-Edge/? 40 naela? kui ma õigesti olen tähele pannud, siis tavahindadega mängudel on ka -10 naela.

edit: sessuhtes, et kui ma täna annan tellimuse sisse (ostan game.co.uk-st) Deal Of The Week mängule, siis kas mul õnnestub ta ikka selle soodushinnaga kätte saada? suht kiire on selle asjaga. äkki keegi saab aidata mind sellega.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.01.2009 16:50:32 vasta tsitaadiga

Peaks ikka saama soodushinnaga, sest sa ju juba oled tellimuse teinud ja nad ei tohiks hinda muuta , peaksuid jätma selle hinna mis sul eelnevalt oli kui hind muutuma peaks.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 17:11:13 vasta tsitaadiga

aa, okei, siis läheb Mirror's Edge ning vennale Lost Planet vist tellimisele.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 12:33:52 vasta tsitaadiga

Otsisin ja vaatasin kuid ebayst leidsin kõige soodsamalt ja kuna ise neid game.co.uk punkte ei kogu siis ei näinud suurt mõtet maksta umbes 7£ per mäng rohkem. Eile tegin tellimuse, üks UK-st teine Kanadast, vaatab siis kaua aega läheb kui mängud kohale tulevad icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 12:54:53 vasta tsitaadiga

play.com eesti ei saada?
hakkan checkoutima, aga ei lase eestit valida...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.01.2009 13:05:56 vasta tsitaadiga

Lol Yay mu GRID tuli kohale ning loodan et mu tasuta Perfect Dark 0 tuleb ka
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.01.2009 17:35:26 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Otsisin ja vaatasin kuid ebayst leidsin kõige soodsamalt ja kuna ise neid game.co.uk punkte ei kogu siis ei näinud suurt mõtet maksta umbes 7£ per mäng rohkem. Eile tegin tellimuse, üks UK-st teine Kanadast, vaatab siis kaua aega läheb kui mängud kohale tulevad icon_smile.gif
pwned US regiooni mängud ei tööta su konsooliga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 17:44:29 vasta tsitaadiga

ertr2, PS3 mängud on regioonivabad icon_exclaim.gif
Boxi omad jah ei tööta, samuti ka Wii omad.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 17:49:47 vasta tsitaadiga

Suur osa 360 mängudest on samuti regioonivabad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 26.01.2009 17:54:59 vasta tsitaadiga

Culdcept saga siiani ainult non-PAL only... icon_cry.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 17:55:56 vasta tsitaadiga

amddude, tean, kuid siiski võiks nende ostmisel igaks juhuks euroopa poode eelistada. Minu Xbox mängukogus on vist ainult 2 regioonivaba mängu.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 17:57:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu Xbox mängukogus on vist ainult 2 regioonivaba mängu.

beastbeats kirjutas:
P.S xBox360 omanikel tasuks nende blogisse "kiigata", testivad seal kas mäng on "region free" või mitte:
http://vgplus.blogspot.com/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 18:02:02 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib Play-Asia guide rohkem
http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en.html
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 26.01.2009 18:33:55 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mulle meeldib Play-Asia guide rohkem
http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en.html
Muidu hea, aga otsida midagi on tüütu. Lõpuks ometi natuke normaalsemaks läinud see, ning annab nüüd next 5 teha... Kus on SEARCH??? icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.01.2009 20:10:28 vasta tsitaadiga

Perfect Dark Zero: Limited Edition - Pre-owned Xbox 360 £4.99
Shipping (Free Delivery - 2 business days) free
Total cost £4.99
Method of Payment
Reward card (1996 points redeemed) £4.99
Order date: 25/01/2009
Order time: 06:42


Yay Saadeti välja (lasin saata UKsse kuna siis sai tasuta icon_razz.gif) pärast sõber saadab koos oma kinkidega mulle tagasi.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 21:35:28 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
Otsisin ja vaatasin kuid ebayst leidsin kõige soodsamalt ja kuna ise neid game.co.uk punkte ei kogu siis ei näinud suurt mõtet maksta umbes 7£ per mäng rohkem. Eile tegin tellimuse, üks UK-st teine Kanadast, vaatab siis kaua aega läheb kui mängud kohale tulevad icon_smile.gif
pwned US regiooni mängud ei tööta su konsooliga

pwned õnneks olen täitsa kursis et US mängud ei tööta EU konsooli peal ja selle pärast tellisingi mängu mis on tegiooni vaba pwned thumbs_up.gif icon_razz.gif
edit panin ühe emptsiooni veel lõppu et inimesed valesti aru ei saaks icon_smile.gif


viimati muutis Ravenclaw 26.01.2009 21:40:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 21:39:34 vasta tsitaadiga

Siin teemas on siuke pwn et mulle tuli lausa pwner peale!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 21:55:23 vasta tsitaadiga

Dear Mr Pirnpuu

We are pleased to advise that your order, 045199**/1, is now on its way!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.01.2009 22:57:33 vasta tsitaadiga

Minu perfect dark zero saadeti ka teele nüüd, kui sõber raha saab siis saadab mu asjad teele, hihii ma ei jõua ära oodata kui saan halo kujukese ja halo t särgi!! *dances* ning kiivri icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 26.01.2009 23:47:06 vasta tsitaadiga

cathelmet
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koristaja
HV kasutaja
koristaja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 26.01.2009 23:49:59 vasta tsitaadiga

http://www.cdvseti.ru/
venemaalt tellimist pole vist käsitletud ...
kas kellelgi mingeid kogemusi

_________________
600613
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.01.2009 01:18:38 vasta tsitaadiga

Krt... GAME-s on kõik odavad xboxi mängud otsas :/ GOW on ka ainult classic, ei tea kas on mõtet oodata non-classic versiooni ? Mis seal classicus teist moodi veel on peale selle koleda kirja seal kaanel ? icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 01:22:21 vasta tsitaadiga

Muud midagi ei olegi teisiti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 10:30:55 vasta tsitaadiga

mulle ka enam see classicu kaanepilt ei meeldi icon_razz.gif

muidu igatahes endal küll venemaalt tellimisega kogemusi ei ole, kuid keegi GameStop'ist ei ole endale kraami soetanud?

heameelega telliks GTA4:TLaD sealt (20 dollarit) ning saab tasuta plakati ka kaasa icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 11:04:40 vasta tsitaadiga

Kuidas Amazon.co.uk asjad on? Nemad vist eestisse mänge ei saada? Kas teised Amazonid (usa jne..) saadavad?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 27.01.2009 11:06:37 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Kuidas Amazon.co.uk asjad on? Nemad vist eestisse mänge ei saada? Kas teised Amazonid (usa jne..) saadavad?


Sakas oma igatahes saadab, seda võin kindlalt väita.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 00:36:16 vasta tsitaadiga

heh, ärge öelda et GameStop'ist tellides pean ma postikuluks maksma 600.-

link - sealt viimane tabel ning valid "Click here to find the base rate for your Country".
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 09:02:14 vasta tsitaadiga

Ei pea, kui kurrsi jälgida siis isegi rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 28.01.2009 10:21:55 vasta tsitaadiga

Reklaamiks veelkord. Täna ~12 paikku panen Game.co.uk tellimuse sisse. Kui keegi veel kamppa tahab lüüa, siis saata PS mänguga, mida soovitakse saada. (no hardware!)
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 10:27:06 vasta tsitaadiga

www.365games.co.uk läbi ebay ostes tuli välja et selline neti pood ka olemas. Saatmis kulud olid vähemalt ebay põhjal suuremad kui game.co.uk omad aga kokkuvõttes tuli mäng+saatmine ligi 7£ odavam
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 29.01.2009 07:37:49 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
Kas mõni siinne kasutaja(soovitavalt Tartust) hakkab lähiajal game.co.uk-st midagi tellima? Lööks ka kampa... Endal praegu krediitkaart puudub ja lähiajal ei kavatse seda võtta, kuid mänge tahaks sealt saada, kuna hinnad on väga soodsad seal... Ühesõnaga , kui on teil on midagi pakkuda, siis võtke PS-i kaudu ühendust , äkki saame kokkuleppele thumbs_up.gif

whistle.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 11:13:43 vasta tsitaadiga

kas seda posti ei märganud mis qodopob üleval pool tegi? Tallinnast Tartusse mängude saatmine/toomine peaks olema kõige väiksem mure
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 29.01.2009 11:56:42 vasta tsitaadiga

Nunuh. Tellimuse sai eile tehtud. Kuid kui kellegim millegi soov on, võin ikka aidata. Saata PS soovitud mängude linkidega. Üks asj jäigi endale tellimata, kuna oli out of stock... icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.01.2009 13:08:40 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
smola kirjutas:
Kas mõni siinne kasutaja(soovitavalt Tartust) hakkab lähiajal game.co.uk-st midagi tellima? Lööks ka kampa... Endal praegu krediitkaart puudub ja lähiajal ei kavatse seda võtta, kuid mänge tahaks sealt saada, kuna hinnad on väga soodsad seal... Ühesõnaga , kui on teil on midagi pakkuda, siis võtke PS-i kaudu ühendust , äkki saame kokkuleppele thumbs_up.gif

whistle.gif
Tallinnast Tartusse edasi saata teeb võidu mõttetult väikseks (50 krooni on UK'st transport)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 13:12:00 vasta tsitaadiga

Kui tellimused ühendad saab ju postikulu pooleks teha, selles koos tellimise point ju ongi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 13:12:01 vasta tsitaadiga

mikk36, game.co.uk-st saab ju paki soovitud aadressile "kingitusena" saata icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.01.2009 16:59:54 vasta tsitaadiga

beastbeats, mis on vahet siis giftina saatmisel ja ise tellimisel rahaliselt ?
Tom-D, pooleks jah, aga kui üks isik asub Tallinnas ja teine Tartus, siis ei ole ju asjal pointi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 17:02:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mis on vahet siis giftina saatmisel ja ise tellimisel rahaliselt ?

Mitte kui midagi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.01.2009 17:21:21 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
mikk36 kirjutas:
mis on vahet siis giftina saatmisel ja ise tellimisel rahaliselt ?

Mitte kui midagi



Siis kui SEB-is pole kontot või pole krediitkaarti. Muidu ei saa ju maksta.

Samas ega see SEB-is arve avamine raske pole ja siis game.co.uk-sse konto teha.


Ise korra game.co.uk-st tellinud. 1. jaanuril läks tellimus sisse ning 8. ja 10. tulid pakid thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.