Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xzeal
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2003




sõnum 19.08.2003 13:03:23 vasta tsitaadiga

Esimene kord kui Unreal tournamenti mängisin läks kuskil 13 tundi.... (pärast käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.08.2003 14:35:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pärast käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees

seda tahaks ise ka proovida

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zakslane
HV vaatleja
zakslane

liitunud: 24.04.2003




sõnum 19.08.2003 23:31:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees.


endal umbes sama variant "Americas Army Operations" kui saime paari sõbraga ühes serveris kokku ja panime 10 h järjest sõdida. Pärast nägin tükk aega kuidas raketiheitja mürsk sinu poole lendab. icon_smile.gif icon_smile.gif

_________________
midagi jahimeestele
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 20.08.2003 11:02:12 vasta tsitaadiga

Ise mingi Max. 5 tundi ma pakun. aga muidu nii olen ka terve päeva olnud, kui Mängid või teed midagi niisama arvutis, siis käid vahepeal söömas, midagi muud tegemas, TV-d vaatamas vms.... icon_neutral.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2003 13:16:30 vasta tsitaadiga

Nõrgad olete ! Mul ei suutnud 30H CS-i ka sihikut silme ette tuua... icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev
HV vaatleja
Dev

liitunud: 12.07.2003




sõnum 20.08.2003 14:25:28 vasta tsitaadiga

eem.24h umbes.aga vahepeal ikka köökis jms kohtades käidud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 24.08.2003 17:55:42 vasta tsitaadiga

eile/täna sai 13-14 tundi järjest wolfi tehtud.. pärast magama minnes kumises kõrvus "i need a medic" ja muud hääled icon_razz1.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.08.2003 18:11:32 vasta tsitaadiga

Korra olin koos söögi, suitsu, WC pausidega ~40 h . Ehitasin uut raali ja formaatisin ühte ja siis katsetasin kolmandaga linuxit. Keskmiselt olen tööpäeviti kella 15.00-03.00 ja nädalavahetus olen kogu võimaliku aja, öösel mingi 2-3h magan ja uue valuga edasi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2003 00:33:46 vasta tsitaadiga

Ennem olin iga päev ca 10h arvuti taga icon_redface.gif. nüüd sama aeg kulub tüdrukule icon_rolleyes.gif ja enam arvutit nii palju ei kasuta.. icon_lol.gif tüdrukud kasulikud icon_wink.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2003 15:50:41 vasta tsitaadiga

oli ükskord kui bf1942 mõlemad osapooled läbi mängitud ühe õhtuga, palju seal võis olla ei tea....
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 25.08.2003 16:20:55 vasta tsitaadiga

Rekord seoses kolitööga. Esmaspäeva hommikul oli hindamine. Reedel arvuit taha ja seal ...... icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_mad.gif icon_evil.gif ...esmaspäeva hommikuni. Kokku 0h magamist, vaid söögipausid. Elu aitas sees hoida Vana Tallinn ja coffetabs (rohkelt)thumbs_up.gif

LAN`ga sai kunagi kauem pelatud, kuid siis olid pausid pikemad ja vahepeal väike uni icon_wink.gif

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 27.08.2003 12:33:28 vasta tsitaadiga

ma olen ka mingi 30 tundi jutti pannud.Lõpuks tulin tagant ära kuna pilt läks eest juba vaikselt (jooksin peldikusse pakke panema icon_sad.gif )
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.08.2003 12:38:33 vasta tsitaadiga

No mingi 8-st hommikult järgmise päeva kella 4-ni hommikul välja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunstore
HV kasutaja


liitunud: 26.02.2003




sõnum 01.09.2003 20:13:28 vasta tsitaadiga

Nonii, palju rekord on siis paegu ?
_________________
Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada icon_evil.gif
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 20:20:10 vasta tsitaadiga

sai ikka nädalate kaupa varem ca 10-st hommikul 11-ni õhtul arvuti taga istuda... vahepääl mõned wc pausid ja kui läks hästi, siis ka mingi söögipaus... aga siis viskas arvuti sellise kopa ette ja suundusin parematele jahimaadele... õlu ja naised icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 21:30:57 vasta tsitaadiga

throt kirjutas:
sai ikka nädalate kaupa varem ca 10-st hommikul 11-ni õhtul arvuti taga istuda... vahepääl mõned wc pausid ja kui läks hästi, siis ka mingi söögipaus... aga siis viskas arvuti sellise kopa ette ja suundusin parematele jahimaadele... õlu ja naised icon_biggrin.gif


omal samad kogemused pms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 15:03:02 vasta tsitaadiga

tööpäev 10-22 niiet see teeb siis 12t päevas netis icon_razz1.gif vaesed silmad
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunstore
HV kasutaja


liitunud: 26.02.2003




sõnum 04.09.2003 10:43:16 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
12t päevas netis icon_razz1.gif vaesed silmad

U say... Mul on VGA pealegi

_________________
Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada icon_evil.gif
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koiot
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 11:14:19 vasta tsitaadiga

tööd ei suuda keegi teh nii pyhendunult kui m2ngimist icon_razz.gif
No vanadel headel aegadel, kui Stonia mud ruulis siis 12h j2rjest oli suhtnormaalne. &nneks polnud mul siis kodus netti. Aga küll oli neid, kes elasid enamuse oma ajast MUD'is ja irl ainult s6id ja k2isid peldikus, veidi und kah vahepeal .Ja nii näiteks 2 n2dalat icon_wink.gif
Mina m2ngisin korraga v2he aga stabiilselt selleeest. K6ige valusamal aastal tuli umbes t2pselt sama palju, kui oles kulunud t66juures t2iskohaga t66l k2ies, huvitav, et seda aega andis leida ja see mu irl elu oluliselt ei seganud icon_wink.gif
See on muidugi eriti ekstreemne. Huvitav n2dal oli mul siis, kui oma bakalaureuse kirjutamist l6petasin, siis umbes 12h p2evas viimasel n2dalal ja viimased 36h j2rjest, m6ni paaritunnine paus enda tuulutamiseks 6ues v2lja arvatud.
Viimasel ajal on paar lanpartyt olnud... Delta force m2ngisime 6htul 9st omqul 9sni... enne seda veel 5 tundi nwni...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 12:50:48 vasta tsitaadiga

tuleb sellega seoses ette naljakas lugu, klassivend nimelt mängis koolivaheajal playstationi 2nädalat jutti sõpradega kuni pleikar otsad andis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 13:48:14 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
tuleb sellega seoses ette naljakas lugu, klassivend nimelt mängis koolivaheajal playstationi 2nädalat jutti sõpradega kuni pleikar otsad andis icon_biggrin.gif


Millesse? ilmselt peksti seda liiga palju, kui edasi ei saadud... Mul sugulane selline, et kui saab surma vms. siis peksab pulti vastu maad jne... haige mees icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 06.09.2003 09:15:42 vasta tsitaadiga

24 tundi.. aga vahepeal käisin suitsu tegemas..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Above The Rim
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2003




sõnum 11.09.2003 18:01:43 vasta tsitaadiga

minu rekord jääb sinna 15 tunni kanti
_________________
Sündides olime näljased, hirmul ja külmunud, siis aga hakkas kõik allamäge minema!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2003 15:20:10 vasta tsitaadiga

minu rekord on ~72h yhel LANpartyl, kusjuures selle aja jooksul silmatäit ka ei maganud, kuid ei istunud seda kogu aega ka masina taga (sic!), kuid enamuse sellest icon_wink.gif . Peale seda olin muidugi "veitsa" haige kah, ei soovita ausalt kellelegi, tõeline enesetapmine oli see, eriti kolmas öö icon_cry.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 12.09.2003 16:00:39 vasta tsitaadiga

Mina olen pannud nii, et hommiklu kell 8 istunud tööl arvuti taha, siis väikeste pausidega kusagil 7-ni tööl, sealt koju, uuesti arvuti taha ja umbes 11-ni, nii et ka mingi 15h.
A kunagi kui mängisin mingi terve päev duke3d ja järgmine päev autoga linnas sõites nägin kõnniteel sellist musta kaldus klotsi (väga sarnane duke3d-s olnud püstoli padrunipidemega), siis oleks esimese hooga sinna kõnniteele keeranud "padruneid võtma"... Õnneks sai mõistus võitu!

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dragut
HV kasutaja
dragut

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.09.2003 17:01:04 vasta tsitaadiga

Sai eelmise aasta sügissemestri lõpu eel natuke üle 24 tundi jutti javat progetud (õhtul kuuest õhtul kuueni) - see nagu kõige eredam mälestus, mängmiste aegasid ei ole nii väga täpselt jälginud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 10:25:47 vasta tsitaadiga

Varsti saab uusi rekordeid ju teha... Tartu experiment tuleb icon_smile.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lob
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.09.2003 02:52:37 vasta tsitaadiga

2,5 ööpäeva MUD-i kunagi mänginud ülikoolis (öösel oli kõige parem aeg icon_smile.gif ), vahepeal sai küll päeval mõned tunnid magatud. Loengutes neil päevadel ei käinud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PriitP
HV vaatleja
PriitP

liitunud: 07.05.2002




sõnum 14.09.2003 19:30:55 vasta tsitaadiga

Minu pikim tööpäev: pühapäeva hommik algus ja teisipäev hommik lõpp

pühapäev: u. 12:00 - 24:00 = 12h
esmaspäev: 00:00-00:00 = 24h
teisipäev: 00:00-11:00 = 11h

kokku: 57h

Tegevused: MSAccessiga andmebaasi lihvimine (andmete statistika mootori progemine, väljatrükkide kujundamine jne), kasutusjuhendi kirjutamine, 2 koosolekut.
Mida õppisin: Ära tee MS Accessiga andmebaasi. Ja kui tellija ikkagi nõuab MS Accessi, siis küsi rohkem pappi või saada pikalt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 19:48:24 vasta tsitaadiga

Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitP
HV vaatleja
PriitP

liitunud: 07.05.2002




sõnum 14.09.2003 19:50:00 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll


Kui tähtaeg on tulemas siis 60h on megalühike aeg.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001




sõnum 15.09.2003 22:52:01 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll


pole teemas, aga õndsal vene ajal, kui rekkaga mööda venet sõisin, olin kuskil 76-78 tundi jutti roolis (uzgorod-tallinn-viljandi-tallinn-lomonossov-tallinn). sada kilti enne tallinnat nägin juba väsimusest luulusid.
autoks oli tolle aja kõva sõna: super-maz.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 15.09.2003 22:56:06 vasta tsitaadiga

ajateenistuses sain selgeks tõsiasja, et soldatil on ette nähtud ööpäevas 4h uneaega ja see ei pea olema järjes,t vaid võib ka 1h und 5 postil 1h und 5 postil jne..paar päeva ja ei saa enam ise ka aru, kes sa oled...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 22:58:51 vasta tsitaadiga

ma olen vahest koolis hommikust õhtani arvuti taga...
ja siis veel kodus ja.
ei ärge valesti aru saage - ma teen ikka jõudu ka 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.09.2003 18:40:04 vasta tsitaadiga

hehe,nu puhkepäevadel tulen kuskil 11 netti ja ega enne 1-e öösel ära ei lähe,see teeb mingi 12 tundi kandis icon_wink.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 20.09.2003 21:17:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud


Aamen vennas.. Mul täpselt ssama lugu.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 20.09.2003 21:46:53 vasta tsitaadiga

Kui suvine töö läbi sai ning koolini veel nädal...oi oi, ega enam eriti ei mäleta, mis tegi/kus olin icon_confused.gif

Aga samas võin vahel ka päris kiiresti arvuti taha ära kustuda. Lihtsalt paar sekundit ja peadpidi klaveris. Eriti tore oli see kunagi ühte raamatut trükkides, pärast oli ikka kena kogus juttu 8)

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 20.09.2003 21:48:48 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
tsitaat:

mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud


Aamen vennas.. Mul täpselt ssama lugu.


sama, siis noomitavad, et mine tee midagi muud, muudkui päevadläbi istud seal arvuti taga ja loed HVF
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 23:12:29 vasta tsitaadiga

eile kui tänase ommikuni sai koolis pelatud 16 tundi dungeon sieget võrgus (mina käisin 1 korra wc)+veel mingi 4 tundi half life deathmatchi.....
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 23.09.2003 23:20:04 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
eile kui tänase ommikuni sai koolis pelatud 16 tundi dungeon sieget võrgus (mina käisin 1 korra wc)+veel mingi 4 tundi half life deathmatchi.....


...ja pärast nägid selline välja nagu oma avataril jah? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.09.2003 10:11:40 vasta tsitaadiga

hmm...eile tuli kõigest 6h...varem ikka vahest 24h
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2003 18:30:56 vasta tsitaadiga

to Caveman: pigem nii et kui olin hiljem saanud magada natuke ja kui poisid tahtsid half life teha siis olin unise peaga killer.....ega jah...kui korralikke magamistingumusi pole ärge tikkuge parem sellistesse kohtadesse......ülisitt on hiljem olla...nagu oleks narkot tarbind or smt icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 25.09.2003 19:03:29 vasta tsitaadiga

tartu lanpartyl 36 tundi jutti, pelta pauside ja kohvikallamistega arvestatult. siis lasin pool tundi und icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 27.09.2003 21:51:02 vasta tsitaadiga

Mingi nädal ikka. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Ei olegi arvestust pidand.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Above The Rim
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2003




sõnum 28.09.2003 09:41:08 vasta tsitaadiga

UUS kirjutas:
Mingi nädal ikka. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Ei olegi arvestust pidand.
Mis sa tahad ööelda et sa nädal aega jutti arvutitaga olnud? noh mudugi söömine ja wc vahele icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Sündides olime näljased, hirmul ja külmunud, siis aga hakkas kõik allamäge minema!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 28.09.2003 10:01:18 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif icon_redface.gif vahel ikka magasin ka! Sorry!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 28.09.2003 10:37:52 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Kui suvine töö läbi sai ning koolini veel nädal...oi oi, ega enam eriti ei mäleta, mis tegi/kus olin icon_confused.gif

Aga samas võin vahel ka päris kiiresti arvuti taha ära kustuda. Lihtsalt paar sekundit ja peadpidi klaveris. Eriti tore oli see kunagi ühte raamatut trükkides, pärast oli ikka kena kogus juttu 8)

jaa, mul on sama asi, mitte ***gi ei mäleta, mida ma suvel tegin
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 21:35:59 vasta tsitaadiga

rekord 25 tundi järjest raali taga, vahepeal jõin paar tassi teed sidruniga... Eriti hästi ei mõjunud. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2003 21:48:43 vasta tsitaadiga

Ma kõige kauem 55 tunni ringis SF2 icon_smile.gif savemini oli nässus - sellest on vist 5 või 6 aastat tagasi, Omal ajal sai seda UFO 2 mängitud hullumiseni ja Doom 2 + Colonizti icon_redface.gif
Tavaliselt kui tööga ka arvestada siis 8 või rohkem h päevas icon_rolleyes.gif
Ainult, et nüüd on üks viga külge tulnud icon_wink.gif Televiisorit ei viitsi vaadata thumbs_up.gif

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2003 07:38:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainult, et nüüd on üks viga külge tulnud Televiisorit ei viitsi vaadata

sama siin...arvuti taha nagu liimitud...aga mõnikord kui õde arvuti taha läheb siis ikka vaatan kah..ja populaarsemad filmid saab ka vaadatud...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.