|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xzeal
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2003
|
19.08.2003 13:03:23
|
|
|
| Esimene kord kui Unreal tournamenti mängisin läks kuskil 13 tundi.... (pärast käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
19.08.2003 14:35:50
|
|
|
| tsitaat: |
pärast käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees
|
seda tahaks ise ka proovida
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zakslane
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2003
|
19.08.2003 23:31:23
|
|
|
| tsitaat: |
käsin toas ringi sihik pidevalt silme ees.
|
endal umbes sama variant "Americas Army Operations" kui saime paari sõbraga ühes serveris kokku ja panime 10 h järjest sõdida. Pärast nägin tükk aega kuidas raketiheitja mürsk sinu poole lendab.
_________________ midagi jahimeestele |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
20.08.2003 11:02:12
|
|
|
Ise mingi Max. 5 tundi ma pakun. aga muidu nii olen ka terve päeva olnud, kui Mängid või teed midagi niisama arvutis, siis käid vahepeal söömas, midagi muud tegemas, TV-d vaatamas vms....
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.08.2003 13:16:30
|
|
|
Nõrgad olete ! Mul ei suutnud 30H CS-i ka sihikut silme ette tuua...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2003
|
20.08.2003 14:25:28
|
|
|
| eem.24h umbes.aga vahepeal ikka köökis jms kohtades käidud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
24.08.2003 17:55:42
|
|
|
eile/täna sai 13-14 tundi järjest wolfi tehtud.. pärast magama minnes kumises kõrvus "i need a medic" ja muud hääled
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
24.08.2003 18:11:32
|
|
|
| Korra olin koos söögi, suitsu, WC pausidega ~40 h . Ehitasin uut raali ja formaatisin ühte ja siis katsetasin kolmandaga linuxit. Keskmiselt olen tööpäeviti kella 15.00-03.00 ja nädalavahetus olen kogu võimaliku aja, öösel mingi 2-3h magan ja uue valuga edasi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
25.08.2003 00:33:46
|
|
|
Ennem olin iga päev ca 10h arvuti taga . nüüd sama aeg kulub tüdrukule ja enam arvutit nii palju ei kasuta.. tüdrukud kasulikud .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
25.08.2003 15:50:41
|
|
|
| oli ükskord kui bf1942 mõlemad osapooled läbi mängitud ühe õhtuga, palju seal võis olla ei tea....
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
25.08.2003 16:20:55
|
|
|
Rekord seoses kolitööga. Esmaspäeva hommikul oli hindamine. Reedel arvuit taha ja seal ...... ...esmaspäeva hommikuni. Kokku 0h magamist, vaid söögipausid. Elu aitas sees hoida Vana Tallinn ja coffetabs (rohkelt)
LAN`ga sai kunagi kauem pelatud, kuid siis olid pausid pikemad ja vahepeal väike uni
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
27.08.2003 12:33:28
|
|
|
ma olen ka mingi 30 tundi jutti pannud.Lõpuks tulin tagant ära kuna pilt läks eest juba vaikselt (jooksin peldikusse pakke panema )
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.08.2003 12:38:33
|
|
|
| No mingi 8-st hommikult järgmise päeva kella 4-ni hommikul välja.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunstore
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
01.09.2003 20:13:28
|
|
|
Nonii, palju rekord on siis paegu ?
_________________ Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
throt
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
01.09.2003 20:20:10
|
|
|
sai ikka nädalate kaupa varem ca 10-st hommikul 11-ni õhtul arvuti taga istuda... vahepääl mõned wc pausid ja kui läks hästi, siis ka mingi söögipaus... aga siis viskas arvuti sellise kopa ette ja suundusin parematele jahimaadele... õlu ja naised
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
01.09.2003 21:30:57
|
|
|
| throt kirjutas: |
sai ikka nädalate kaupa varem ca 10-st hommikul 11-ni õhtul arvuti taga istuda... vahepääl mõned wc pausid ja kui läks hästi, siis ka mingi söögipaus... aga siis viskas arvuti sellise kopa ette ja suundusin parematele jahimaadele... õlu ja naised  |
omal samad kogemused pms.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
02.09.2003 15:03:02
|
|
|
tööpäev 10-22 niiet see teeb siis 12t päevas netis vaesed silmad
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunstore
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
04.09.2003 10:43:16
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
12t päevas netis vaesed silmad |
U say... Mul on VGA pealegi
_________________ Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Koiot
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2002
|
04.09.2003 11:14:19
|
|
|
tööd ei suuda keegi teh nii pyhendunult kui m2ngimist
No vanadel headel aegadel, kui Stonia mud ruulis siis 12h j2rjest oli suhtnormaalne. &nneks polnud mul siis kodus netti. Aga küll oli neid, kes elasid enamuse oma ajast MUD'is ja irl ainult s6id ja k2isid peldikus, veidi und kah vahepeal .Ja nii näiteks 2 n2dalat
Mina m2ngisin korraga v2he aga stabiilselt selleeest. K6ige valusamal aastal tuli umbes t2pselt sama palju, kui oles kulunud t66juures t2iskohaga t66l k2ies, huvitav, et seda aega andis leida ja see mu irl elu oluliselt ei seganud
See on muidugi eriti ekstreemne. Huvitav n2dal oli mul siis, kui oma bakalaureuse kirjutamist l6petasin, siis umbes 12h p2evas viimasel n2dalal ja viimased 36h j2rjest, m6ni paaritunnine paus enda tuulutamiseks 6ues v2lja arvatud.
Viimasel ajal on paar lanpartyt olnud... Delta force m2ngisime 6htul 9st omqul 9sni... enne seda veel 5 tundi nwni...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
04.09.2003 12:50:48
|
|
|
tuleb sellega seoses ette naljakas lugu, klassivend nimelt mängis koolivaheajal playstationi 2nädalat jutti sõpradega kuni pleikar otsad andis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
04.09.2003 13:48:14
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
tuleb sellega seoses ette naljakas lugu, klassivend nimelt mängis koolivaheajal playstationi 2nädalat jutti sõpradega kuni pleikar otsad andis  |
Millesse? ilmselt peksti seda liiga palju, kui edasi ei saadud... Mul sugulane selline, et kui saab surma vms. siis peksab pulti vastu maad jne... haige mees .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
06.09.2003 09:15:42
|
|
|
| 24 tundi.. aga vahepeal käisin suitsu tegemas..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Above The Rim
HV vaatleja
liitunud: 28.08.2003
|
11.09.2003 18:01:43
|
|
|
minu rekord jääb sinna 15 tunni kanti
_________________ Sündides olime näljased, hirmul ja külmunud, siis aga hakkas kõik allamäge minema! |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
12.09.2003 15:20:10
|
|
|
minu rekord on ~72h yhel LANpartyl, kusjuures selle aja jooksul silmatäit ka ei maganud, kuid ei istunud seda kogu aega ka masina taga (sic!), kuid enamuse sellest . Peale seda olin muidugi "veitsa" haige kah, ei soovita ausalt kellelegi, tõeline enesetapmine oli see, eriti kolmas öö
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MihhailLendur
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
12.09.2003 16:00:39
|
|
|
Mina olen pannud nii, et hommiklu kell 8 istunud tööl arvuti taha, siis väikeste pausidega kusagil 7-ni tööl, sealt koju, uuesti arvuti taha ja umbes 11-ni, nii et ka mingi 15h.
A kunagi kui mängisin mingi terve päev duke3d ja järgmine päev autoga linnas sõites nägin kõnniteel sellist musta kaldus klotsi (väga sarnane duke3d-s olnud püstoli padrunipidemega), siis oleks esimese hooga sinna kõnniteele keeranud "padruneid võtma"... Õnneks sai mõistus võitu!
_________________ Mis on elu mõte? |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dragut
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
12.09.2003 17:01:04
|
|
|
| Sai eelmise aasta sügissemestri lõpu eel natuke üle 24 tundi jutti javat progetud (õhtul kuuest õhtul kuueni) - see nagu kõige eredam mälestus, mängmiste aegasid ei ole nii väga täpselt jälginud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
13.09.2003 10:25:47
|
|
|
Varsti saab uusi rekordeid ju teha... Tartu experiment tuleb .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lob
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2003
|
14.09.2003 02:52:37
|
|
|
2,5 ööpäeva MUD-i kunagi mänginud ülikoolis (öösel oli kõige parem aeg ), vahepeal sai küll päeval mõned tunnid magatud. Loengutes neil päevadel ei käinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitP
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2002
|
14.09.2003 19:30:55
|
|
|
Minu pikim tööpäev: pühapäeva hommik algus ja teisipäev hommik lõpp
pühapäev: u. 12:00 - 24:00 = 12h
esmaspäev: 00:00-00:00 = 24h
teisipäev: 00:00-11:00 = 11h
kokku: 57h
Tegevused: MSAccessiga andmebaasi lihvimine (andmete statistika mootori progemine, väljatrükkide kujundamine jne), kasutusjuhendi kirjutamine, 2 koosolekut.
Mida õppisin: Ära tee MS Accessiga andmebaasi. Ja kui tellija ikkagi nõuab MS Accessi, siis küsi rohkem pappi või saada pikalt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
14.09.2003 19:48:24
|
|
|
| Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitP
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2002
|
14.09.2003 19:50:00
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll |
Kui tähtaeg on tulemas siis 60h on megalühike aeg.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliyx
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
15.09.2003 22:52:01
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Kuidas mõni saab olla ülal kuni 60h. Ei saa aru. Ma olin 24h ülal ja siis aitas. Oleks võinud veel ülal olla aga noh. Sünna sai läbi. Uni oli nii magus. Jäin vist 10sec magama. Aga arvuti taga aeg lendab küll |
pole teemas, aga õndsal vene ajal, kui rekkaga mööda venet sõisin, olin kuskil 76-78 tundi jutti roolis (uzgorod-tallinn-viljandi-tallinn-lomonossov-tallinn). sada kilti enne tallinnat nägin juba väsimusest luulusid.
autoks oli tolle aja kõva sõna: super-maz.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
15.09.2003 22:56:06
|
|
|
| ajateenistuses sain selgeks tõsiasja, et soldatil on ette nähtud ööpäevas 4h uneaega ja see ei pea olema järjes,t vaid võib ka 1h und 5 postil 1h und 5 postil jne..paar päeva ja ei saa enam ise ka aru, kes sa oled...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.09.2003 22:58:51
|
|
|
ma olen vahest koolis hommikust õhtani arvuti taga...
ja siis veel kodus ja.
ei ärge valesti aru saage - ma teen ikka jõudu ka 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
20.09.2003 18:40:04
|
|
|
hehe,nu puhkepäevadel tulen kuskil 11 netti ja ega enne 1-e öösel ära ei lähe,see teeb mingi 12 tundi kandis
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
20.09.2003 21:17:48
|
|
|
| tsitaat: |
mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud
|
Aamen vennas.. Mul täpselt ssama lugu.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
20.09.2003 21:46:53
|
|
|
Kui suvine töö läbi sai ning koolini veel nädal...oi oi, ega enam eriti ei mäleta, mis tegi/kus olin
Aga samas võin vahel ka päris kiiresti arvuti taha ära kustuda. Lihtsalt paar sekundit ja peadpidi klaveris. Eriti tore oli see kunagi ühte raamatut trükkides, pärast oli ikka kena kogus juttu 8)
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
20.09.2003 21:48:48
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| tsitaat: |
mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud
|
Aamen vennas.. Mul täpselt ssama lugu. |
sama, siis noomitavad, et mine tee midagi muud, muudkui päevadläbi istud seal arvuti taga ja loed HVF
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.09.2003 23:12:29
|
|
|
eile kui tänase ommikuni sai koolis pelatud 16 tundi dungeon sieget võrgus (mina käisin 1 korra wc)+veel mingi 4 tundi half life deathmatchi.....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
23.09.2003 23:20:04
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| eile kui tänase ommikuni sai koolis pelatud 16 tundi dungeon sieget võrgus (mina käisin 1 korra wc)+veel mingi 4 tundi half life deathmatchi..... |
...ja pärast nägid selline välja nagu oma avataril jah?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.09.2003 10:11:40
|
|
|
| hmm...eile tuli kõigest 6h...varem ikka vahest 24h
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.09.2003 18:30:56
|
|
|
to Caveman: pigem nii et kui olin hiljem saanud magada natuke ja kui poisid tahtsid half life teha siis olin unise peaga killer.....ega jah...kui korralikke magamistingumusi pole ärge tikkuge parem sellistesse kohtadesse......ülisitt on hiljem olla...nagu oleks narkot tarbind or smt
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
25.09.2003 19:03:29
|
|
|
tartu lanpartyl 36 tundi jutti, pelta pauside ja kohvikallamistega arvestatult. siis lasin pool tundi und
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
27.09.2003 21:51:02
|
|
|
Mingi nädal ikka. Ei olegi arvestust pidand.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Above The Rim
HV vaatleja
liitunud: 28.08.2003
|
28.09.2003 09:41:08
|
|
|
| UUS kirjutas: |
Mingi nädal ikka. Ei olegi arvestust pidand. |
Mis sa tahad ööelda et sa nädal aega jutti arvutitaga olnud? noh mudugi söömine ja wc vahele
_________________ Sündides olime näljased, hirmul ja külmunud, siis aga hakkas kõik allamäge minema! |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
28.09.2003 10:01:18
|
|
|
vahel ikka magasin ka! Sorry!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
28.09.2003 10:37:52
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Kui suvine töö läbi sai ning koolini veel nädal...oi oi, ega enam eriti ei mäleta, mis tegi/kus olin
Aga samas võin vahel ka päris kiiresti arvuti taha ära kustuda. Lihtsalt paar sekundit ja peadpidi klaveris. Eriti tore oli see kunagi ühte raamatut trükkides, pärast oli ikka kena kogus juttu 8) |
jaa, mul on sama asi, mitte ***gi ei mäleta, mida ma suvel tegin
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
01.10.2003 21:35:59
|
|
|
rekord 25 tundi järjest raali taga, vahepeal jõin paar tassi teed sidruniga... Eriti hästi ei mõjunud.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
01.10.2003 21:48:43
|
|
|
Ma kõige kauem 55 tunni ringis SF2 savemini oli nässus - sellest on vist 5 või 6 aastat tagasi, Omal ajal sai seda UFO 2 mängitud hullumiseni ja Doom 2 + Colonizti
Tavaliselt kui tööga ka arvestada siis 8 või rohkem h päevas
Ainult, et nüüd on üks viga külge tulnud Televiisorit ei viitsi vaadata
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.10.2003 07:38:37
|
|
|
| tsitaat: |
Ainult, et nüüd on üks viga külge tulnud Televiisorit ei viitsi vaadata
|
sama siin...arvuti taha nagu liimitud...aga mõnikord kui õde arvuti taha läheb siis ikka vaatan kah..ja populaarsemad filmid saab ka vaadatud...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|