|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
18.01.2009 22:11:40
Seagate pakub uut firmware-i oma veaga 7200.11 Barracuda draiveritele |
|
|
http://www.techpowerup.com/index.php?82331
Mõjutatud mudelid siis:
Minu küsimus on ainult see, et kuidas seda firmware-i täpselt saab?
Kas tõesti on ainuke võimalus teha seagate-i saidile eraldi konto, et sellega sisselogides tehnilisele toele meil saata ja loota, et nad midagi vastu saadavad?
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
18.01.2009 23:33:11
|
|
|
Ei kujuta ette.
Seerianumbri järgi ütles seagate kah mulle, et mul pole uut firmware-i vaja, kuid seatoolsiga firmware-i vaadates ja foorumeid lugedes nagu peaks olema.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.01.2009 15:10:01
|
|
|
Siis läheb garantiisse
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
19.01.2009 17:02:44
|
|
|
Tänud lingi eest
Mul firmware SD15 nii et läheb update-imiseks.
edit:
Proovisin siis update-i ja kuigi ütlesin talle õige kõvakettamudeli (see, mis mul on), siis ei lasknud ta mul firmware-i peale panna - ütles, et mingi error. Tõenäoliselt on asi selles, et seerianumber ei olnud selline nagu nendel vigastel ketastel kombeks - sestap esimeses postituses olevas lingis ongi olemas seerianumbri kontroll, et vaadata, kas ikka update-i vaja on.
Igatahes loodan, et mul veatu ketas siis
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.01.2009 11:33:37
|
|
|
Oi jessas
Nu siis mul vedas, et flash läbi ei läinud - mul just see 500GB kõvaketta versioon.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.01.2009 11:37:26
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Oi jessas
Nu siis mul vedas, et flash läbi ei läinud - mul just see 500GB kõvaketta versioon. |
Sitaks vedas.Oleks läbi läinud võiksid lutsu visata sellega
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
20.01.2009 11:44:11
|
|
|
Surmaeelne agoonia. Muuseas koodi autorid peaksid olema vene keelt kõnelevast rahvusest.
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.01.2009 16:56:03
|
|
|
et 21 ketast on üldse kokku ning mul on üks neist? 21 ketta jaoks tehti see update? Pigem pakun et ikka seeriate viisi miskit katki. Kunagi kui masinat rebun eks siis vaatab seda updatemise asja kah :p
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.01.2009 16:57:48
|
|
|
Mu 1,5TB kttal on SD17 ja töötab ilusti.
Tuli meelde vanasõna: Ära tervet asja parandama hakka, läheb katki.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
20.01.2009 17:00:14
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mu 1,5TB kttal on SD17 ja töötab ilusti.
Tuli meelde vanasõna: Ära tervet asja parandama hakka, läheb katki. |
Mina olen kuulnud: Ära sitta puutu, läheb haisema.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.01.2009 17:53:18
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Mu 1,5TB kttal on SD17 ja töötab ilusti.
Tuli meelde vanasõna: Ära tervet asja parandama hakka, läheb katki. |
Mina olen kuulnud: Ära sitta puutu, läheb haisema.  |
Mina järgin hoopis seda:Ära sitta puutu, hakkad ise haisema
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
22.01.2009 00:19:54
|
|
|
Lihtsalt rahustuseks, et foorumites kirjutatakse sellest, kuidas selle vigase firmware-iga flashitud kettaid saab tõenäoliselt uue firmware-iga korda - väidetavalt peaks isegi data alles olema.
Selles mõttes tundub, et päris "bricking" kah õige sõna sellele pole - aga ebakompetentsus Seagate-i poolt kindlasti
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanielLoorits
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 12:42:11
|
|
|
Mul on ST3750330AS, 9QK0BVG1, SD15 'ga hoopis selline jama, et pärast ca 24h käimist hakkab loomamoodi urisema, nagu oleks laagrid läbi või platterid balansist väljas. Lasen ka kohe igaks juhuks SD1A selga, näis, kas midagi muutub või tuleb see siiski füüsiliseks veaks tunnistada.
Edit: Huvitav, tõmban http://support.seagate.com/firmware/MooseDT-SD1A-3D4D-16-32MB.ISO ära, suurus näib olevat 1,57 MB (1 654 784 bytes), kuid seal sees on ainult DriveDetect.exe (103 KB) ja README.txt (18 KB). ISO-st plaati kirjutades sellelt plaadilt buutima ei hakka ja DOS'i all ka peale nende kahe mingeid peidetud faile ei näe selles ISO-s olevat, flash.bat'i ega mingit firmware image faili ei näe kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
22.01.2009 13:35:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
Mul on ST3750330AS, 9QK0BVG1, SD15 'ga hoopis selline jama, et pärast ca 24h käimist hakkab loomamoodi urisema, nagu oleks laagrid läbi või platterid balansist väljas. Lasen ka kohe igaks juhuks SD1A selga, näis, kas midagi muutub või tuleb see siiski füüsiliseks veaks tunnistada.
Edit: Huvitav, tõmban http://support.seagate.com/firmware/MooseDT-SD1A-3D4D-16-32MB.ISO ära, suurus näib olevat 1,57 MB (1 654 784 bytes), kuid seal sees on ainult DriveDetect.exe (103 KB) ja README.txt (18 KB). ISO-st plaati kirjutades sellelt plaadilt buutima ei hakka ja DOS'i all ka peale nende kahe mingeid peidetud faile ei näe selles ISO-s olevat, flash.bat'i ega mingit firmware image faili ei näe kuskil? |
Mul küll buutis plaadi pealt. Sealt edasi tuli readme, millest F10-nega välja pääses ja siis valik kõvaketaste seerianumbreid, mille seast enda oma pidi valima. Kuiigi mul flash ebaõnnestus nii et võimalik, et seagate-il polegi seal plaadil midagi peal
Tõenäolisem on aga see, et see driverdetect.exe sisaldab endas ka erinevaid firmware-e...
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
22.01.2009 13:58:00
|
|
|
| rex kirjutas: |
| ISO-st plaati kirjutades sellelt plaadilt buutima ei hakka ja DOS'i all ka peale nende kahe mingeid peidetud faile ei näe selles ISO-s olevat, flash.bat'i ega mingit firmware image faili ei näe kuskil? |
Proovisin virtuaalmasinas ja bootima ta ikka hakkab, faile jah ei näe rohkeme kui neid kahte, arvata on et seal on bootiv disketi image, kus tegelik kraam peal.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.01.2009 18:41:56
|
|
|
ohjah huvitav kuidas seagate niipalju vigu selle 7200.11 seeriaga teinud on... 320gb surevad vaat et pea pooled... firmware'id on vigased... firmware'i uuendused tapavad kohe kettaid jne...
Endal hetkel 3 ketast seagate'i kastis... 2 vanema pärast üldiselt muret ei tunne kuid viimase 1,5TB 7200.11 mudeli pärast tunnen küll.... 2 reallocated sectorit on ta saanud endale siiani kuid suurenemistendentsi pole olnud... ptui ptui ptui... samas kui üritasin enda ketast uuendada siis väideti, et minu ketta seerianumber pole ohustatute seas =) Oli siis tal peal vist miskine CC seeria püsivara... peast enam ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.01.2009 19:06:57
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Mul küll buutis plaadi pealt. Sealt edasi tuli readme, millest F10-nega välja pääses ja siis valik kõvaketaste seerianumbreid, mille seast enda oma pidi valima. Kuiigi mul flash ebaõnnestus nii et võimalik, et seagate-il polegi seal plaadil midagi peal
Tõenäolisem on aga see, et see driverdetect.exe sisaldab endas ka erinevaid firmware-e... |
Millega sa iso plaadile panid? Võibolla tuleb sealt mingi vahe, kuigi kahtlane... Endal Nero 6.6.0.3.
Sa katsetasid siis kohe, kui uus firmware välja tuli, mitte siis, kui see vahepeal jälle offline'i võeti ja siis uuesti juba kettaspetsiifilised (500-sed vist 2 platteriga, 750-sed kolmega) üles pandi? Mul probleem ikka selle viimasega.
drivedetect.exe sisaldab endas vaid sedasama identifikaatorit, mille Seagate'i lehelt ka eraldi tõmmata saab. Windowsiproge, ma ei saagi aru, miks see üldse seal bootival plaadil olema peab?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krqll
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2005
|
24.01.2009 19:23:05
|
|
|
Kas kõik kettaomanikud on ikka tähelepanu pööranud, et probleem puudutab "Made in Thailand" kettaid?
Made in China ei puutu teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
24.01.2009 19:38:40
|
|
|
| krqll kirjutas: |
Kas kõik kettaomanikud on ikka tähelepanu pööranud, et probleem puudutab "Made in Thailand" kettaid?
Made in China ei puutu teemasse. |
Kust see info pärineb? Seagate ise ei räägi eriti midagi.
Oleks ka väga imelik, kui seesama vigane firmware Hiinas järsku "heaks" muutub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
24.01.2009 19:47:13
|
|
|
| loox kirjutas: |
| krqll kirjutas: |
Kas kõik kettaomanikud on ikka tähelepanu pööranud, et probleem puudutab "Made in Thailand" kettaid?
Made in China ei puutu teemasse. |
Kust see info pärineb? Seagate ise ei räägi eriti midagi.
Oleks ka väga imelik, kui seesama vigane firmware Hiinas järsku "heaks" muutub. |
Sellest on palju juttu olnud Seagate foorumis, et just Tai kettad on surnud. Vähemalt 1TB omad mille FW on SD15 olnud. Ning teine tähelepanek on olnud, et surevad enamus juhtudel kettad, mis on toodetud detsembris.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
25.01.2009 00:10:48
|
|
|
Siin on üks graafik, kust paistab, et just surema on hakatud jõulu paiku. Aga põhjus võib olla see, et sinna satuvad just värskelt surnud kettad. Tootmisajad hakkavad veebruarist.
http://www.msfn.org/board/index.php?showtopic=128514&view=findpost&p=826575
Selleks, et inimestele öelda, et "teie ei pea firmwaret uuendama", peaks asjas ikka päris kindel olema. Näiteks oskama ära seletada, miks "hiinlased" paremad on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
30.01.2009 22:09:02
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
Vedas et mul CC1G FW juhtus olema. Suhteliselt kuum teine või kuidas? Ja mida ikkagi tähendab see kollasega väljatoodu?
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.01.2009 00:08:43
|
|
|
| Keegi võiks tegelikult lõpuks pealkirja ka ära parandada. Draiveritele mai äss...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
05.02.2009 01:32:57
|
|
|
Mul siis õnnestus täna poest selle veaga ketas osta. Seagate proge tunnistas minu ketta serial numbri ka probleemseks. Õnneks märkasin nüüd seda teemat siin ja saab ketta korda teha enne selle kasutusse võttu...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
05.02.2009 09:11:19
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
Mul siis õnnestus täna poest selle veaga ketas osta. Seagate proge tunnistas minu ketta serial numbri ka probleemseks. Õnneks märkasin nüüd seda teemat siin ja saab ketta korda teha enne selle kasutusse võttu...  |
Oleks võinud selle teema ülesse otsida enne kui ketast ostma läkeid.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
05.02.2009 13:24:06
|
|
|
Njah, oleks on paha poiss. Ma isegi ei mõelnud et Seagate ketta valikut on vaja veel kuidagi eriliselt kaaluda või enne selle ostmist netist infot kokku kraapida. Alati nendega väga head kogemused olnud. Nüüd olen siis targem...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
07.03.2009 00:13:04
|
|
|
Sai hiljuti soetatud kaks ST3500320AS ketast ja üks kooles eelmine nädal... polnud see teema kah silma hakanud paraku.
Kettaga oli kohe alguses jama, BIOS ei tahtnud algul ketast ära tunda, peale seadete näppimist stabiliseerus ära ja töötas tõrgetetta mõne nädala. Üks päev ei buutinud arvuti siis ülesse, jäi emaplaadi logo ekraanile toppama ja ükski klaviatuuri nupp ei toiminud (Tab et POST'i näha, Del et BIOS'i pugeda) aga tegin nupust restardi ja käivitus ning mõned päevad toimis jälle tõrgetetta. Kogu selle aja arvasin, et asi ehk emaplaadis mis ei taha hästi konkreetse kettaga ühilduda või viga toiteplokis. Lõpuks siis ühel heal päeval arvuti jälle ei käivitunud ja hakkasin asja uurima, Epox'i emaplaadi "80 Port" display andis koodiks 75, ehk Detect & install all IDE devices ning sealt edasi enam ei liikunud. BIOS ketast ei enam ei tuvastanud, proovisin veel kahe arvuti peal ja sama lugu (erinevus ainult selles, et teised emaplaadid suutsid ketaste tuvastamise lõpetada peale mõningast mediteerimist selle üle, edasi toimetada ja ka veateate esile manada ketaste puudumise kohta süsteemis).
Teine ketas toimis kenasti aga kontrollimisel selgus, et on kah halbade nimekirjas. Flashimine läks õnneks, Windows avastas, et süsteemis on uus seade ja eks siis vaatame nüüd... garantiid on kolmeks aastaks.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
27.03.2009 02:17:58
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
Njah, oleks on paha poiss. Ma isegi ei mõelnud et Seagate ketta valikut on vaja veel kuidagi eriliselt kaaluda või enne selle ostmist netist infot kokku kraapida. Alati nendega väga head kogemused olnud. Nüüd olen siis targem...  |
Nii, minu upgradetud ketas kooles maha. SeaTools teste enam ei läbi. Windows selle ketta pealt enam ei käivitu. Teise ketta pealt windows käivitades see ketas veel süsteemis figureerib ja enamikule failidest laseb veel ka ligi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.03.2009 10:32:39
|
|
|
Silwer, siis pole muud, kui ketas garantiisse.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.03.2009 22:01:22
|
|
|
| Sahib, mu aasta vana 750GB 7200.11 näitab ka neid kollaselt. Seagate`i lehe järgi "unaffected". Soetasin asja 1TB ketta, kus kaalusin ka ST31000333AS aga võtsin siiski Samsung HD103UJ kuna viimasel sellist massilist suremist pole täheldanud ja hind ka määravalt odavam WD10EADS`st.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.04.2009 19:15:51
|
|
|
Kurjavaim, kahju et suuremat hädakisa seagate ketaste kohta kuulda ei võtnud, mingi aeg kuulsin, et probleem 1,5TB ketastega ning ostsin 1TB ketta ST31000340AS. Surm saabus rahulikult, ükspäev lihtsalt bios ei leidnud ning masin ei käivitunud, ketas oli täis väärtuslikku kraami.
Kas keegi proovis mingil viisil andmeid taastada ka või saatis lihtsalt garantiisse ning sai uue vastu? Väidetavalt on Seagate nõus tasuta andmed taastama kuid kas see toimib vaid siis kui ketas otse tootjale saata või saab siiski ka müüja kaudu garantiid kasutada?
Elektroonika vahetamine tulemust vist ei anna?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
07.04.2009 21:20:04
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Elektroonika vahetamine tulemust vist ei anna? |
Mitte, et ainult tulemust ei anna, vaid võib ka kahjulik olla.
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|