Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 13:59:30 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
su video ei suppordi seda testi näiteks, aga selle sdk-ga saab emuleerida seda. Tahaks ka ise teada saada kust võtta seda!

leidsin icon_wink.gif

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=08c586cd-ca80-4391-82af-5c4125dedb7f&DisplayLang=en

218mb
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thered
HV vaatleja


liitunud: 07.01.2003




sõnum 16.06.2003 19:40:42 vasta tsitaadiga

Defauldiga 5412 ja väikese clockiga 5780 MUHAHAHAHAHAAA icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CritiC
HV vaatleja
CritiC

liitunud: 22.10.2002




sõnum 02.07.2003 01:17:26 vasta tsitaadiga

radeon 9500pro default 3900 väike klokk 4153.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.07.2003 23:28:07 vasta tsitaadiga

hehee sain kah mx440'ga tööle, võti on lihtne icon_wink.gif 250 puntki 640x480, 246 punkti 1024x768, muidu päris lahe, et aint 3 testi teeb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.07.2003 23:42:30 vasta tsitaadiga

kusjuures fps kõigub sitaks muidu on normaalne 30-50, aga 1 kord läks 9 fpsi peale ja siis jälle 200 fpsi peale icon_eek.gif
vapsee imelik icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 09.07.2003 11:52:44 vasta tsitaadiga

krdi krt! keegi võiks infot anda kui tõsiselt siiski selle testi tulemusi võtta uue kaardi valimisel? Et kas osta ti 4800 või fx 5600 - 2001 3dmargiga saab ti rohkem punn 2003 margiga aga fx 5600 saab rohkem. Ja kumb kaart siis reaalselt parem on? Ise mängin põhiliselt UT Tournamenti, et kas selle mängu jaoks on ti vist parem? Andke nõu?!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 15.07.2003 11:19:05 vasta tsitaadiga

nuuh, targad pead kus olete? Või ei oska tõesti keegi sellele küsimusele vastata icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 15.07.2003 11:48:39 vasta tsitaadiga

tournament jookseks arvatavasti ti4800'ga paremini, kuna pole see mäng ju dx9 baasil, niiet jah ti sinujaoks parem
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2003 12:04:23 vasta tsitaadiga

ti4800 peaks igatahes kiirem olema kui too fx, sest see fx on j6udluselt umbes sama mis ti4200 icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 15.07.2003 12:08:13 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ti4800 peaks igatahes kiirem olema kui too fx, sest see fx on j6udluselt umbes sama mis ti4200 icon_wink.gif


see nonpro 5600 toore jõu poolest on küll lahjem...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2003 14:01:30 vasta tsitaadiga

duron 1,3ghz 256 ddr 266mhz, gf 2 mx 400 64mb sdr <-- 125 p. -> kõik gf2 mx 400 annavad 125 vist , paaril vennal oli kah 125 pointi sama kaardiga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bnmaster
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2003




sõnum 17.07.2003 20:29:40 vasta tsitaadiga

4686, konf profiilis
_________________
ATI thumbs_up.gif l Intel thumbs_up.gif


viimati muutis bnmaster 19.07.2003 00:32:46, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 20:55:36 vasta tsitaadiga

107 3DMark03's
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 21:20:28 vasta tsitaadiga

Oih on isegi teema 3dmark 03 st icon_razz.gif
Minu Skoor siis PRofiilis oleva masinaga
Prose ainult siis 1700+ @ 2400+ ja video [ 250Mhz / 200Mhz @ 270 MHz / 257 MHz] ( no aditional cooling ) jahutuseks siis ainult talv ja aken lahti icon_razz.gif
Ega vist R250 kiviga kaartidest eriti rohkemat loota pole vist :S kuskil 1600 max vist kui jahutuse leiutaks
ORB
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 21:24:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
aga jah, kunagi proovin siiski ja saangi esimeseks omas klassis icon_biggrin.gif
´
ma tulen kollitan sind natuke icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bnmaster
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2003




sõnum 19.07.2003 00:34:21 vasta tsitaadiga

bnmaster kirjutas:
4686, konf profiilis


pärast väikest video ülekiirendamist sain kätte 4986, kahju et 5k piir alistumata jäi, eks homme sa jälle proovida
selle järgi siin oleks ma selle scooryga kolmas HV kasutajate seast. cool...

_________________
ATI thumbs_up.gif l Intel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mos Clef
HV vaatleja
Mos Clef

liitunud: 21.05.2003




sõnum 22.07.2003 08:22:02 vasta tsitaadiga

mnjaa, kurjad konfid siin meestel
_________________
Sticked to the green
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 08:33:43 vasta tsitaadiga

mul 4890 icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 08:44:54 vasta tsitaadiga

... bnmaster, SCREAMER teil peaks tulemus ikka tublisti parem olema ! Ma saan oma konfi ja kvaliteet sätetega juba sama tulemuse, mis veel siis saaks, kui proset tiba lisaks, mälu, video kellata ja videoseaded kah kiiruse peale optimeerida icon_eek.gif Kahjuks on hetkel tingimused kellamiseks tiba nigelad 30c õhusooja ei jahuta just kõige paremini icon_rolleyes.gif ja veega ei viitsi jännata ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mos Clef
HV vaatleja
Mos Clef

liitunud: 21.05.2003




sõnum 22.07.2003 08:55:28 vasta tsitaadiga

see 9700pro kütab ikka kenasti
_________________
Sticked to the green
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 09:05:03 vasta tsitaadiga

Siin on minu tulemus 4787. Sama masin mis profiilis:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=999312

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 19:37:25 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... bnmaster, SCREAMER teil peaks tulemus ikka tublisti parem olema ! Ma saan oma konfi ja kvaliteet sätetega juba sama tulemuse, mis veel siis saaks, kui proset tiba lisaks, mälu, video kellata ja videoseaded kah kiiruse peale optimeerida icon_eek.gif Kahjuks on hetkel tingimused kellamiseks tiba nigelad 30c õhusooja ei jahuta just kõige paremini icon_rolleyes.gif ja veega ei viitsi jännata ...


uuendatud skoor(cat 3.6+soft9800) 5108

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 23.07.2003 01:16:30 vasta tsitaadiga

Mos Clef kirjutas:
mnjaa, kurjad konfid siin meestel

õige tähelepanek
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uneal1
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2003




sõnum 25.07.2003 20:10:34 vasta tsitaadiga

sain just gainwardi fx powerpack 5800 ultra 1200 218mb
punkte tuli kuidagi liiga hästi 6235
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 20:42:19 vasta tsitaadiga

ehk paned compare lingi ka siia.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2003 20:56:30 vasta tsitaadiga

uneal1 kirjutas:
sain just gainwardi fx powerpack 5800 ultra 1200 218mb
punkte tuli kuidagi liiga hästi 6235


icon_lol.gif see l6hnab juba selle kaardi maailmarekordi poole icon_razz1.gif

enne compare linki ei hakka sind keegi uskuma icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bnmaster
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2003




sõnum 26.07.2003 17:28:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... bnmaster, SCREAMER teil peaks tulemus ikka tublisti parem olema ! Ma saan oma konfi ja kvaliteet sätetega juba sama tulemuse, mis veel siis saaks, kui proset tiba lisaks, mälu, video kellata ja videoseaded kah kiiruse peale optimeerida icon_eek.gif Kahjuks on hetkel tingimused kellamiseks tiba nigelad 30c õhusooja ei jahuta just kõige paremini icon_rolleyes.gif ja veega ei viitsi jännata ...


mis mõtet on ülekiirendamisel? kui siis ainult see, et saad ennast rahuldada teadmisega, et nüüd sain X% powerit juurde....
tänapäeva arvutid on ju muidugi nii võimasad, et rahuldavad ka ilma ülekiirendamatta iga nõudmise...
mina igatahes loobusin sellest lollusest, müüsin oma H20 jahutusegi maha....

_________________
ATI thumbs_up.gif l Intel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 26.07.2003 17:58:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis mõtet on ülekiirendamisel?


Miks see üldse välja mõeldud on? saad suurema jõudluse väiksema raha eest(mõttekam igatahes, kui uus protsessor osta)

tsitaat:
tänapäeva arvutid on ju muidugi nii võimasad, et rahuldavad ka ilma ülekiirendamatta iga nõudmise...


Kõik siiski mitte
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCiD
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003




sõnum 28.07.2003 19:49:23 vasta tsitaadiga

1361 beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_down.gif

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1354858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2003 12:52:21 vasta tsitaadiga

Alligaator kirjutas:
krdi krt! keegi võiks infot anda kui tõsiselt siiski selle testi tulemusi võtta uue kaardi valimisel? Et kas osta ti 4800 või fx 5600 - 2001 3dmargiga saab ti rohkem punn 2003 margiga aga fx 5600 saab rohkem. Ja kumb kaart siis reaalselt parem on? Ise mängin põhiliselt UT Tournamenti, et kas selle mängu jaoks on ti vist parem? Andke nõu?!


ma votaksin FX5600 kuna sellel on DX 9 toetus
ja arvan et seni tehtud mangudest ei tule FPS is suurt vahet mingi 20FPS vast max
Kuid uute m2ngudega on lootus juba uusi efekte naha mis TI ga kaduma jaavad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.07.2003 22:53:07 vasta tsitaadiga

kooles tasapisi testi all suure vaevaga 175 punni - konf profiilis icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2003 08:20:58 vasta tsitaadiga

aCiD kirjutas:
1361 beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_down.gif

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1354858


Tiba vähe ple ve icon_rolleyes.gif
Sain oma kastiga 1434punkti.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2003 03:24:50 vasta tsitaadiga

Club3D CGA-9564TVD R9500@R9700, core 350, mem 540
http://service.futuremark.com/compare?2k3=902837
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2003 10:53:21 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=1116756

Minu skoor uue kaardiga - 1351 punkti.
POV GF4Ti4200 64MB, 1800+ - kõik default.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 03.08.2003 23:34:41 vasta tsitaadiga

240 puntki - kellad defaultis http://service.futuremark.com/compare?2k3=1121407
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 07.08.2003 20:47:34 vasta tsitaadiga

Sain siis lõpuks pulgad kätte. Vt. profiil
3DMark 2003 = 5062
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1135324
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 08.08.2003 14:24:04 vasta tsitaadiga

Tibake kellamist ja tulemus 5985
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1151398
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CritiC
HV vaatleja
CritiC

liitunud: 22.10.2002




sõnum 13.08.2003 19:55:31 vasta tsitaadiga

r9800 non-pro 5924
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1158772

_________________
Alati mõnusas joobeastmes beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 16.08.2003 22:05:26 vasta tsitaadiga

Nonii, sisenesime uude tuhandesse 6102 icon_lol.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1172060
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2003 21:56:13 vasta tsitaadiga

Te peaksite siia ikka 3Dmark03 built 330 tulemused üles panema icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2003 16:16:07 vasta tsitaadiga

link :: vot siis

kodumasin, uus Connect 3D Radeon 9600 Pro 128 mega... "väikene oc" @ 500/320 icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2003 23:44:17 vasta tsitaadiga

4250 hetkel
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1205639

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2003 23:55:00 vasta tsitaadiga

System Info Version: 2.2
Operating System: Microsoft Windows XP
Processor: Intel Pentium® 4 @ 1.99 GHz
Graphics Card: NVIDIA GeForce4 MX 440
Total Physical Memory: 256 MB
Free Physical Memory: 137.27 MB
Motherboard Manufacturer: Intel Corporation
Motherboard Model: D845BG




algsed seaded on siis sellised: eginine clock : 270 ja sytem clock: 405
nüüd: eginine clock : 318 ja sytem clock: 482

3dmar 2001 se punkte: varem 6836 : nüüd: 7152


Tegin veel ühe clocki ja nüüd scoor 7400 icon_biggrin.gif

MHZ'd nüüd juba ... Memory: 528 ja system: 344
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2003 10:26:51 vasta tsitaadiga

ma kardan, et viimane postitus sattus natuke valesse kohta või kuidas? icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2003 12:57:13 vasta tsitaadiga

Sai siis veidike oma kaarti retsitud icon_razz.gif

Bartoni ja sapphire 9500 nonpro kooslus thumbs_up.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=1231496

4773 punkti icon_wink.gif

ahjaa, see skoor oli tweakimisega, default r9500np skoor oli sama prosega ainult 2800 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2003 15:49:32 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Sai siis veidike oma kaarti retsitud icon_razz.gif

Bartoni ja sapphire 9500 nonpro kooslus thumbs_up.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=1231496

4773 punkti icon_wink.gif

ahjaa, see skoor oli tweakimisega, default r9500np skoor oli sama prosega ainult 2800 icon_razz1.gif

sina tegid testi 3DMark03 Revision 2 Build 0
aga tee uuesti 3DMark03 Revision 3 Build 0
see ikkagi uuem ja vähem vigasem...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2003 15:53:21 vasta tsitaadiga

momendil sain 1217 punkti. proovin veel oma masinat pigistada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2003 19:42:23 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
sina tegid testi 3DMark03 Revision 2 Build 0
aga tee uuesti 3DMark03 Revision 3 Build 0
see ikkagi uuem ja vähem vigasem...


kui mahti saan siis proovin seda revision 3-e
tänud soovituse eest icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2003 00:07:23 vasta tsitaadiga

6867
http://service.futuremark.com/compare?2k3=1233929
a see vist 3DMark03 Revision 1 Build 3 ehk rohvel.

peab patchima vist.. kuigi omast arust ngu tegin seda icon_redface.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 06.09.2003 09:15:10 vasta tsitaadiga

ei lähe töölegi.. kuna pole 256 ram mälu icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.