|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
18.01.2009 18:28:10
|
|
|
Totu user, mine pimedasse kohta Maxtoriga, sul vedas siis lihtsalt et ta niimoodi vastu pidas...kui vaadata vigade protsenti, siis ikka väga pahapaha
parimad siiski Seagate ja WD
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
18.01.2009 20:31:28
|
|
|
Mitte kõikidele. Ainult peale seeria numbri kontrolli. Minu käes olevad samade sümptomite all kannatavad 7200.11-ed praakis Seagate välja.
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
18.01.2009 21:07:27
|
|
|
Saigi mõeldud, et mida selle vana kettaga nüüd teha. Loodetavasti on ketas veel elus, kui klienditoest ükskord vastuse saan, kuidas uus FW paigaldada. Minu käes oleva ketta S/N igatahes klappis.
Igaljuhul sai muidu uus asendusketas (WD Black Caviar 1TB) laupäeval poest ära toodud ning asjad on õnnelikult ka ümber tõstetud.
Ei tahaks väga õli tulle valada, aga endal on nii erinevaid kogemusi olnud nende ketastega.
Tööjuures on neid mitmete erinevate tootjate omi loojakarja läinud. Aga samas mõni üksik Maxtor on läbi miski imeväe siiani elanud. Muidu läks neid 2003-2004 järjest ning peamiselt olid need Delli GX260 SFF masinates. Endal seni elab veel üks välises korpuses (Maxtor One Touch II - 300 GB) (ptui ptui ptui) siiani.
Samsungiga oli kogemus ühe 120Gb kettaga ning see tõesti pani terve arvuti korpuse värisema nii, et lõpuks kui kastist hullu häält tulema hakkas, kohutas see nii ära, et läksin kohe asendusketast tooma (panin Hitachi 160GB asemele). Kui aga vahetama hakkasin, siis avastasin, et hoopis ketta kinnituskruvid olid hoopis lahti tulnud. Aga kui panin selle Samasungi ketta vähe toekamasse korpusesse (miski IBM tööjaama oma), siis seda enam naljalt vibrama ei pannud.
Üks Hitachi Deskstar T7K250 - 250 GB on mul teises masinas süsteemikettaks ning ei ole siiani pidanud kurtma. Üsna jahe ja vaikne teine.
WD kettaid ongi hetkel kõige rohkem kasutusse sattunud. Raptor 75GB süsteemikettaks ning kaks 500GB WD50000AAKS'i lisaks peamises masinas.
Tookord, kui ma selle 1TB 7200.11 ketta soetasin, siis oli WD't ainult GP ketas saadaval, kuid millegi pärast ma seda ei soovinud.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.01.2009 21:48:50
|
|
|
Seal artiklis ka 750gb Seagate kaks mudelit vigastena kirjas.Enda täna ostetud 750gb Seagate s/n põhjal andis check all vastuseks korras õnneks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.01.2009 21:51:01
|
|
|
| toivos kirjutas: |
|
Mitte kõikidele. Ainult peale seeria numbri kontrolli. Minu käes olevad samade sümptomite all kannatavad 7200.11-ed praakis Seagate välja. |
mul tunnistas just ühe 1,5tb ketta vigaseks Teiste kohta väga ei prigisenud.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.01.2009 22:24:56
|
|
|
Õnneks mu 750GB 7200.11 ei näi ohus olevat, pea aasta korralikult talitanud
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.01.2009 13:11:21
|
|
|
juhuuuuu...2tb ketta artikkel on tekkinud:
WD20EADS WD CAVIAR GP 2TB SATA2 32MB INTELLIPOWER
hind on muidugi liiga krõbe hetkel Tuleb oodata ära kui odavamad laod ka pakkuma hakkavad, või siis ka reaalne laoseis, loodetavasti hind kukub. Oodatud 170 asemel 260
Aga vähemalt samm on tehtud ja artikkel tekkinud, nüüd vaja ainult jälgida hinnakukkumist
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.01.2009 15:28:02
|
|
|
Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.01.2009 15:32:48
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ? |
Sõltub kas ära mahub.Raptor on kõrgem kui läpakate standardsuurususes kettakohad
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
21.01.2009 15:38:28
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ? |
Sõltub kas ära mahub.Raptor on kõrgem kui läpakate standardsuurususes kettakohad  |
Lisaks läheb see ketas VÄGA tuliseks.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.01.2009 15:43:31
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ? |
Sõltub kas ära mahub.Raptor on kõrgem kui läpakate standardsuurususes kettakohad  |
Lisaks läheb see ketas VÄGA tuliseks. |
Tõesti? .Minuarust 2,5 ketas ei tohiks eriti tuline olla.Isegi 10k rpmi juures.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
21.01.2009 15:51:51
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ? |
Sõltub kas ära mahub.Raptor on kõrgem kui läpakate standardsuurususes kettakohad  |
Lisaks läheb see ketas VÄGA tuliseks. |
Tõesti? .Minuarust 2,5 ketas ei tohiks eriti tuline olla.Isegi 10k rpmi juures. |
Miks tal see 3,5" jahutusraam ümber on? 7200rpm ketas läheb ka kuumemaks kui 5400rpm. Eks kõik oleneb ka KUI intensiivselt kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.01.2009 15:55:53
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Prostituut kirjutas: |
| Huvitav kas läpakale saaks ka panna 160gb 10k veloci raptori ? |
Sõltub kas ära mahub.Raptor on kõrgem kui läpakate standardsuurususes kettakohad  |
Lisaks läheb see ketas VÄGA tuliseks. |
Tõesti? .Minuarust 2,5 ketas ei tohiks eriti tuline olla.Isegi 10k rpmi juures. |
Miks tal see 3,5" jahutusraam ümber on? 7200rpm ketas läheb ka kuumemaks kui 5400rpm. Eks kõik oleneb ka KUI intensiivselt kasutada. |
Jahutusraam on selleks,et lauaarvutisse saaks normaalselt installida .Velociraptor tuli siis vaatsin ülevaateid kah raamiga ja ilma.Suurt vahet nagu ei märganud.Vähemalt ei meenu,et oleks temperatuurides väga suured vahed olnud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
22.01.2009 02:40:47
|
|
|
| tsitaat: |
| This application is temporarily unavailable. |
mitmeid 7200.11 kettaid kasutuses endal...tahaks teada, kas peaks põdema andmete pärast
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.01.2009 21:49:25
|
|
|
| HA kirjutas: |
mitmeid 7200.11 kettaid kasutuses endal...tahaks teada, kas peaks põdema andmete pärast |
Mina oleksin sinu asemel väga mures
Lipulaeva ST31000340AS kohta:
Kui need 7200.11 kettad sinuni jõudes polnud veel surnud (Dead on Arrival), siis väga paljudel ütlevad kettad lambist (enamjaolt lühikese aja jooksul üles - DoA, kuu-paar või natuke rohkem). Sage kommentaar tagasisides on see, et väga suur fail rate suvalisel ajahetkel. Samuti on firmware updatega tihti peale palju probleeme.
e:
| vortex kirjutas: |
| Näib et ka Seagate 1TB kettad surevad järjest... |
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Automation
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2003
|
25.01.2009 00:17:37
|
|
|
Hoiatuseks siis.
Samsung HD753LJ (750GB)
Ostsin novembri alul ja ju siis taustinfot otsides ei kaevanud netis korralikult..
Kasutan konkreetset ketast masinas ainult TV saadete salvestamiseks, seega mingit koledat koormust ei tohiks tal olla. Viimased päevad seis, et kiilub masinat mõneks ajaks kinni ja lõpuks annab kirjutamisvea. Netist mingit lahendust otsides jäi ette see:
link
Lõputu hulk kasutajaid, kel see ketas jäädavalt saba on andnud...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.01.2009 00:31:07
|
|
|
| Mul HD753LJ juba oktoobrist saadik probleemideta töötanud. Põhiline kasutus on andmelaona...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.01.2009 13:21:46
|
|
|
kas siin eestis juba neid ulmekiireid SSD kettaid ka saada on
tekkis tõsine soov endale muretseda, maksku mis maksab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
26.01.2009 14:14:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
kas siin eestis juba neid ulmekiireid SSD kettaid ka saada on
tekkis tõsine soov endale muretseda, maksku mis maksab |
Paremat vaevalt Eestis saadaval on. link
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
27.01.2009 17:48:47
|
|
|
Lõpuks tuli ka ametlik teade :p Loodan et seagate teeks lähiajal 2tb ketta (500gb platterid on neil olemas ja kettadki reaalselt saadaval), siis kukuks ka hind kiiremini Huvitav mida hitachi teeb? Täielik vaikus
Samsungil läheb raskeks, neil on vaja 667GB plattereid :p
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
27.01.2009 19:36:09
|
|
|
Ei jaga neist kõvaketaste kiirustest palju, on siis kiirem, kui 1,5TB Seagate ja 1TB-sed kettad?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
27.01.2009 20:18:15
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Ei jaga neist kõvaketaste kiirustest palju, on siis kiirem, kui 1,5TB Seagate ja 1TB-sed kettad? |
no natuke ikka kiirem (aga mitte just väga palju...ca 5-10%, kui reaalselt eestis ka saada siis uurin täpsemalt ), kiirus peaks olema umbes samasse auku praegu reaalselt saada oleva 500gb 1 platteriga seagate kettaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4922366#4922366
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
03.02.2009 11:58:44
|
|
|
nagu teises teemaski sai öeldud:
seal on kirjas et enterprise seeria ES tuleb 3 kvartalis, aga millal tulevad tavalised 2tb kettad? Siis läheks võibolla WD hind ka alla...tahaks midagi rabada endale
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
06.02.2009 12:06:52
|
|
|
infoks et sel ajal kui lauaarvuti IDE ketaste tootmine teiste tootjate poolt on põmst lõpetatud ja ka läpaka IDE ketaste tootmist tõmmatakse otsi kokku, siis WD on välja tulnud 320GB IDE läpaka kettaga (mida ei osanud isegi oodata) Reaalne saadavus Eestis ca jägmise nädala teises pooles, hinnaklass ca 1,5k +- natuke.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
13.02.2009 17:06:56
|
|
|
infoks et on tekkinud 2 platteriga 1tb ketta artikkel seagatel
ST31000528AS SEA BARRACUDA 7200.12 1TB SATA2 32MB
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.03.2009 14:34:40
|
|
|
tekkinud on 1,5TB WD ketta artikkel:
WD15EADS WD CAVIAR GP 1.5TB SATA2 32MB INTELLIPOW
hind on ainult 500.- kallim kui seagate Tuleb oodata odavamatesse maaletooja ladudesse ka selle tekkimist, liiga kallis tundub
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.03.2009 14:55:12
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
tekkinud on 1,5TB WD ketta artikkel:
WD15EADS WD CAVIAR GP 1.5TB SATA2 32MB INTELLIPOW
hind on ainult 500.- kallim kui seagate Tuleb oodata odavamatesse maaletooja ladudesse ka selle tekkimist, liiga kallis tundub  |
Tundub huvitav.Vaja filmide jaoks uus 1TB võtta aga kui 2k piires saaks WD 1,5TB siis võtaks juba selle .2TB jääb vist kogu aastaks veel liiga kalliks(sõltub teistest tootjatest)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.03.2009 21:27:26
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
tekkinud on 1,5TB WD ketta artikkel:
WD15EADS WD CAVIAR GP 1.5TB SATA2 32MB INTELLIPOW
hind on ainult 500.- kallim kui seagate Tuleb oodata odavamatesse maaletooja ladudesse ka selle tekkimist, liiga kallis tundub  |
Tundub huvitav.Vaja filmide jaoks uus 1TB võtta aga kui 2k piires saaks WD 1,5TB siis võtaks juba selle .2TB jääb vist kogu aastaks veel liiga kalliks(sõltub teistest tootjatest) |
kuna teistel tootjatel veel ei ole 2tb siis wd hind ei usu et väga palju sealt 4k piirist allapoole tuleb esialgu. Samas alati paar kuud peale ketta väljatulekut on tulnud mingisugunegi hinnasula...eks näis. Ise ootan ka 2tb hinnasula et ruumi saada
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
04.03.2009 16:00:12
|
|
|
praegu tuli hitachi uudiskiri. Hakkavad Inteliga koos SSD-sid tootma. Lisaks hakkavad nende praegused kettad olema halogeenivabad.
Intel Corporation (Intel) and Hitachi GST have announced plans to jointly develop and deliver Serial Attached SCSI (SAS) and Fibre Channel (FC) enterprise-class solid-state drives (SSDs) for servers, workstations and storage systems.
The combination of a leading enterprise drive supplier with a NAND technology and manufacturing leader will produce world-class solutions in terms of reliability, performance and system compatibility. The two companies will work together exclusively to deliver enterprise SSDs with SAS and FC interfaces, with the first products expected to be available in early 2010.
Hitachi has entered a new era, that of halogen-free hard drives. Hitachi has set a corporate goal to meet or exceed environmental guidelines worldwide, including the complete phase-out of halogens in all new 2.5-inch and 3.5-inch SATA drives in 2009, and reducing the use of halogens in enterprise drives in 2010.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|