Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 15:01:16 13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit vasta tsitaadiga

link :: 3dnews.ee


Kõige järgi otsustades püstitas Californiast pärit 13-aastane tüdruk ühe kuu jooksul saadetud tekstisõnumite hulgaga maailmarekordi. Detsembris sai Reina Hardesty isa Greg Hardesty 440 leheküljelise mobiiltelefoni arve. Selgus, et tema tütar saatis eelmise aasta viimasel kuul 14528 tekstisõnumit. Firma Nielsen andmeil saadavad noorukid igas kuus keskmiselt 1742 tekstisõnumit.


"Algul hakkasin ma naerma. Mõtlesin, et see pole võimalik. Proovisin kohe taskuarvutiga kokku arvutada, kas inimene on füüsiliselt võimeline nii palju tekstisõnumeid saatma," tunnistas Greg Hardesty. Isa arvutuste järgi saatis tema tütar iga päev 484 tekstisõnumit või ühe sõnumi iga kahe minuti tagant.

Kui telefoninumbril poleks aktiveeritud piiramata tekstisõnumitega paketti, tuleks Greg Hardesty´l maksta kõigi saadetud sõnumite eest 2905 USA dollarit (20 USA senti sõnum).

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2009 15:52:20 vasta tsitaadiga

Julm icon_eek.gif icon_lol.gif .Enda rekord oli kunagi vist sinna 1000 kanti kui mobla sain.Tänasel päeval on vahel nii,et mitme kuu vältel ei saada ühtgi sms-i icon_smile.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 16:02:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Jõhker. Mingi friik.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.01.2009 16:09:54 vasta tsitaadiga

Arvata võib, et mingi automaatika sisse lülinud, paljud tuttavad mulle tühju või viimati saadetud sõnumeid lugematu arv uuesti saatnud, isegi kolme aastane tütar suutis meeletu hulga sõnumeid mulle saata emme telefoniga mängides
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 16:50:55 vasta tsitaadiga

Kuidas see telefoniarve nii pikaks läks? Mahub ju ühele reale ka kirjutama seda arvu.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:00:54 vasta tsitaadiga

väljavõte on pikk.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:03:49 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=poREl_EVWXI&feature=related
meenub kohe selline videoklipp simpsonite praegu jooksva hooaja esimesest osast icon_lol.gif

Minu keskmine on nt 10 sõnumit kuus saata... nüüd jõulude ja aastavahetusega sai neid miskine 30 kanti küll tegelt aga jah...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:12:31 vasta tsitaadiga

see on mingi arvuti viga ega ta päriselt ni palju ei saatnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.01.2009 17:19:11 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
see on mingi arvuti viga ega ta päriselt ni palju ei saatnud icon_rolleyes.gif


päris päris ikka päris
http://www.nypost.com/seven/01112009/news/nationalnews/this_kids_a_text_maniac_149614.htm
(istub sõbranna kõrval ja ajab temaga juttu via sms.)
miks mitte kui unltd sms'ide pakett ja aega on.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.01.2009 17:24:06 vasta tsitaadiga

Kui telefon ühendada arvutiga, siis arvutis saab ju veel kiiremini SMS-e sisestada ja välja saata. Liskas siis igasugused grupisaatmised jms. et üks SMS ühe käsuga tervele aadress-raamatule jms.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 17:29:30 vasta tsitaadiga

Kuidas see veel võimalik on???
Krt, mul veab kui läheb 2 SMS-i nädalaski. icon_lol.gif

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:31:55 vasta tsitaadiga

huvitav et isa tundus veel suht kergelt asja võtvalt seal pildilt,ei tea kui ketasse ta selle arve peale tegelikult läks icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:32:52 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
Kuidas see veel võimalik on???
Krt, mul veab kui läheb 2 SMS-i nädalaski. icon_lol.gif


Mul 2 aastas aga see ei tähenda, et keegi teine ei võiks rohkem

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 17:34:47 vasta tsitaadiga

DonNiger, asi on pigem selles, mida ta saadab.
Iga kahe minuti tagant, tsau öelda, on küll mõttetu.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 18.01.2009 17:35:22 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
huvitav et isa tundus veel suht kergelt asja võtvalt seal pildilt,ei tea kui ketasse ta selle arve peale tegelikult läks icon_lol.gif
tasuta sõnumid ju..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 17:39:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt saatis 1 minut enne 2008 aasta lõppu kõigile "happy new year" sõnumi laiali ja saigi suure osa rekordist juba kätte icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 18.01.2009 18:47:01 vasta tsitaadiga

mnjaa...
Isa saatsin eelmine aasta paar kuud kuskil 30/40 sõnumit päevas. Muidugi olid need tasuta smsid ja siis tulebki raisata seda icon_biggrin.gif

_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 19:29:39 vasta tsitaadiga

Mul on aasta 2008 peale kokku kuskil 5000 tükki
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 18.01.2009 19:43:27 vasta tsitaadiga

Üldjuhul ei viitsigi neid sms saata. Sellist mobla arvet küll ise kinni ei tahaks maksta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 20:13:18 vasta tsitaadiga

tasuta või mitte, aga see on juba haiglaslik icon_neutral.gif kui mobiil tõepoolest vähki või muid haiguseid põhjustab/soodustab, siis see tüdruk kõik need asjad ilmselt ka omandab icon_rolleyes.gif
kuidas selline üldse koolis käia saab?! pidevalt tel peos ja chat käib, ning haridusest haisugi...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 20:24:49 vasta tsitaadiga

arm2004, thumbs_up.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 20:25:12 vasta tsitaadiga

huvitav mis firma telefoni ta kasutas ja mis mark icon_razz.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 20:26:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
on her LG phone

Kirjas Nypost.com lehel paar posti tagasi. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 20:51:15 vasta tsitaadiga

kahju, et mudelit pole.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 20:52:10 vasta tsitaadiga

ärihai, tahad ka selliseks saada? icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 20:55:32 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
ärihai, tahad ka selliseks saada? icon_lol.gif

jah icon_lol.gif icon_redface.gif
see lihtsalt peab olema mugav smsi kirjutamiseks.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.01.2009 21:23:34 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
3GHZ kirjutas:
ärihai, tahad ka selliseks saada? icon_lol.gif

jah icon_lol.gif icon_redface.gif
see lihtsalt peab olema mugav smsi kirjutamiseks.

T9 helps

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 21:36:11 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
ärihai kirjutas:
3GHZ kirjutas:
ärihai, tahad ka selliseks saada? icon_lol.gif

jah icon_lol.gif icon_redface.gif
see lihtsalt peab olema mugav smsi kirjutamiseks.

T9 helps

eesti keele puhul see lisa vidin küll mugav pole.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.01.2009 21:58:20 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
v2hja kirjutas:
ärihai kirjutas:
3GHZ kirjutas:
ärihai, tahad ka selliseks saada? icon_lol.gif

jah icon_lol.gif icon_redface.gif
see lihtsalt peab olema mugav smsi kirjutamiseks.

T9 helps

eesti keele puhul see lisa vidin küll mugav pole.

kusjuures hiljuti kasutasin T9't eesti keelega ja jubemugav oli. st miskine 45 minutit sai msnis juttu aetud selle abiga.
(pikk pikk rongisõit, dont ask)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 22:09:06 vasta tsitaadiga

T9 mobiilis on küll väga hea. thumbs_up.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 22:13:15 vasta tsitaadiga

kas selle kasutamiseks peavad olema mingid ime võtted või olen ma lihtsalt loll icon_biggrin.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 22:39:30 vasta tsitaadiga

T9 on küll tore kuid Full QWERTY mis on füüsiliselt ka olemas, mitte ainult ekraanil touchscreeni näol on ikka parem parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 18.01.2009 23:01:09 vasta tsitaadiga

krt, ma ei usu et niipalju saatis, suts liigapalju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 18.01.2009 23:07:29 vasta tsitaadiga

siin enne postitati lõik simpsonitest kus ta sai kena arve aga need asjad toimuvad nagu tegelt ka...
http://www.youtube.com/watch?v=fE7d7ji7aAo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 00:40:44 vasta tsitaadiga

mul eelmine kuu oli saadetud vist 400 sõnumit. ma arvasin et neid on palju icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMA
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 19.01.2009 03:24:54 vasta tsitaadiga

Uuu, tahaks kaa niipalju smsse saata, uu
_________________
Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 14:55:59 vasta tsitaadiga

irv .. päris karm:

14500 sõnumit kuus ..
.. teeb ~483 sõnumit ööpäevas ..
.. teeb omakorda ~20 sõnumit tunnis ööpäeva vältel ..
Iga 3 minuti tagant toksite sõnumi ja saadate ära. Kuna vahepeal peab ka uneaega olema siis vajub see aeg ~2 minuti peale.

Makske kinni või tehke järele (ei suudaks/ei tahaks kumbagi teha tegelikult) icon_lol.gif

_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janeki
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2005




sõnum 19.01.2009 17:01:07 vasta tsitaadiga

myxzel kirjutas:

14500 sõnumit kuus ..
.. teeb ~483 sõnumit ööpäevas ..
.. teeb omakorda ~20 sõnumit tunnis ööpäeva vältel ..
Iga 3 minuti tagant toksite sõnumi ja saadate ära. Kuna vahepeal peab ka uneaega olema siis vajub see aeg ~2 minuti peale.

tige kala kirjutas:
Ilmselt saatis 1 minut enne 2008 aasta lõppu kõigile "happy new year" sõnumi laiali ja saigi suure osa rekordist juba kätte icon_lol.gif


Väheke nuditud uudis, et arvutusi ja järeldusi tega...
periood oli 27 nov - 26 dets, 30 päeva ... uusaastasoovid jäävad välja
väljavõte oli elektrooniline 440 lk pdf
lisaks tema omadele olid väljavõttel ka teiste sõnumid 440lk = 14528 + 7101 + 700
ning lõpuks on see number tema saadetud ja vastuvõetud sõnumite arv
või ei loe sellelt aadressilt ka päris kõike välja ....
http://www.ocregister.com/articles/text-phone-texting-2275269-bill-daughter

Manako went online and looked at the PDF version of the bill. The PDF file, covering the period from Nov. 27 to Dec. 26, totaled 440 pages.
OK, the bill included charges for two other phones, including one belonging to Reina's 22-year-old sister, Hana, who accounted for a comparatively modest 7,101 text messages during the same period. Older sister Marina, 24, accounted for a measly (whew!) 700.


One small consolation: The 14,528 total includes text messages both sent and received.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 20:18:10 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kas selle kasutamiseks peavad olema mingid ime võtted või olen ma lihtsalt loll icon_biggrin.gif


natuke loll siis ilmselt, T9 (ülimugav ka eesti keeles) või qwerty klaveriga telefon ja suurem kogus amfetamiini.
muud moodi ei ole see ju võimalik või mis? kui ta reaalselt saatis 500 sõnumit päevas oma käsi kasutades ja neid trükkides.
kui ta just unes kõndides ei sms'i.

mingis dokumentaalis kus räägiti metast ja selle levikust usas oli vist sarnane asi isegi välja toodud, kus mingi 12-13 aastane rääkis järjest telefoniga ühes kuus niipalju et magamiseks iga päev 2h jäi vms.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.01.2009 22:12:29 vasta tsitaadiga

Ega see midagi nii müstilist polegi, 19 sõnumit teeb see tunnis. icon_biggrin.gif
Krt ma pole elus üle 50 SMS-i saatnudki. icon_redface.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.01.2009 15:54:29 vasta tsitaadiga

Wow milline nolifer. Tea kas ta saatis igakord mingi ühe tähe.. näiteks A......H.....I.... . (punkt) siis loed kokku sõnumi ja tuleb üks hiigelsõnum tähtedest icon_biggrin.gificon_biggrin.gif? Tea mis tal niipalju lobiseda siis oli? Mul oleks küll siiber kui koguaeg telefon punane saadetud SMSssidest.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 16:15:40 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Wow milline nolifer. Tea kas ta saatis igakord mingi ühe tähe.. näiteks A......H.....I.... . (punkt) siis loed kokku sõnumi ja tuleb üks hiigelsõnum tähtedest icon_biggrin.gificon_biggrin.gif? Tea mis tal niipalju lobiseda siis oli? Mul oleks küll siiber kui koguaeg telefon punane saadetud SMSssidest.
noliferid on just need kes arvuti taga koguaeg passivad ja mängivad oma nõmedat crysist.

tal on palju sõpru kellega suhelda ja elab elu järelikult thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 22.01.2009 20:55:54 vasta tsitaadiga

Noname, ma ei nimetaks SMS-de saatmist sotsiaalseks eluks. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 22:27:05 vasta tsitaadiga

Kellega ta SMS-is huvitav. Tahaks teada selle SMS-ide hulka. icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 22:35:54 vasta tsitaadiga

3GHZ, I Agree.
Arvatavasti kontaktide nimekiri oli max täis pandud ja koguaeg kui sõnumi saatis läks see kõigile.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.01.2009 10:54:48 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Flacko kirjutas:
Wow milline nolifer. Tea kas ta saatis igakord mingi ühe tähe.. näiteks A......H.....I.... . (punkt) siis loed kokku sõnumi ja tuleb üks hiigelsõnum tähtedest icon_biggrin.gificon_biggrin.gif? Tea mis tal niipalju lobiseda siis oli? Mul oleks küll siiber kui koguaeg telefon punane saadetud SMSssidest.
noliferid on just need kes arvuti taga koguaeg passivad ja mängivad oma nõmedat crysist.

tal on palju sõpru kellega suhelda ja elab elu järelikult thumbs_up.gif


No aga ilus pole ka spämmida teisi et mingisugust nõmedat saavutust saada. minul oleks ammu kopp ees nendest tulevatest smssidest.. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Õnneks mina sinna Crysise hulka ei kuulu ini et icon_razz.gif...

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 27.01.2009 02:04:57 vasta tsitaadiga

segane tüdruk icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.