Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] RRoD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 11.11.2008 00:03:40 vasta tsitaadiga

Aap mul oli ka 0102 error. Loodan parimat. Ma vast teen ka selle värgi ära, mis seal pildil on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.11.2008 00:23:54 vasta tsitaadiga

Pihlakas, kui Praegu töötab ära näpi, kui rrodi viskab siis tee icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 16.11.2008 11:47:09 vasta tsitaadiga

Ok sain errori 0020, mutrid olid liiga kovasti vist kinni, keerasin lahti nats ja toimib. Lisasin yhe vendi ka http://img354.imageshack.us/my.php?image=piltef3.jpg thumbs_up.gif


Nüüd jookseb mingi aja tagant lihtsalt kokku. Mis jama on? Proovisin erinevaid mänge ja kõigis see jama. icon_sad.gif

Vahetasin termopasta ära ja nüüd tunde juba mänginud, ning töötab.


viimati muutis Pihlakas 22.11.2008 01:48:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.11.2008 11:55:46 vasta tsitaadiga

Pihlakas kirjutas:
Ok sain errori 0020, mutrid olid liiga kovasti vist kinni, keerasin lahti nats ja toimib. Lisasin yhe vendi ka http://img354.imageshack.us/my.php?image=piltef3.jpg thumbs_up.gif


Nüüd jookseb mingi aja tagant lihtsalt kokku. Mis jama on? Proovisin erinevaid mänge ja kõigis see jama. icon_sad.gif
lihtsalt freezib?mul ka sama jama,aga nüüd kui intercooleri ostsin pole seda enam tulnud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 21.11.2008 01:00:37 vasta tsitaadiga

Okei, poisid-plikad, sain ka oma punase rõnga kätte. Oskab keegi aidata? Mu kolakas on iidamast aadamast, ilmselt üks esimestest, mis Eestisse toodi ja seniajani on vaikselt hakkama saanud endaga.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 21.11.2008 03:08:49 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Okei, poisid-plikad, sain ka oma punase rõnga kätte. Oskab keegi aidata? Mu kolakas on iidamast aadamast, ilmselt üks esimestest, mis Eestisse toodi ja seniajani on vaikselt hakkama saanud endaga.


Soovitan sul youtube lahti ajada, seal igale errorile fix olemas, kui võimalik parandada thumbs_up.gif icon_razz.gif

_________________
XBox360 Gamertag:M2TU24

O: Xbox360 mänge!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 21.11.2008 12:09:34 vasta tsitaadiga

kbryant8 kirjutas:
pronto kirjutas:
Okei, poisid-plikad, sain ka oma punase rõnga kätte. Oskab keegi aidata? Mu kolakas on iidamast aadamast, ilmselt üks esimestest, mis Eestisse toodi ja seniajani on vaikselt hakkama saanud endaga.

Soovitan sul youtube lahti ajada, seal igale errorile fix olemas, kui võimalik parandada thumbs_up.gif icon_razz.gif

Ma vaatasin ... igast erinevaid kruvikeerajaid on selleks vaja -- mul on tegelikult vaba XBoxi parandamise asjat veel mingid torxi kruvikeerajad muidugi alles, seega võiks need välja otsida. Ma tegelikult ootasin küll rohkem sellist vastust, et "jah, mõõduka kompensatsiooni eest mina teen ära".

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.11.2008 12:12:06 vasta tsitaadiga

Kasutaja "nah" tegeleb vist sellega, vähemalt signatuuris reklaamib.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=24462
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.11.2008 15:41:11 vasta tsitaadiga

Hoia sync nuppu all ja vajuta Eject 4 korda, märgi iga kord punaste tuldede arv üles, saad veakoodi teada
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 01:39:24 vasta tsitaadiga

Küsimus laiemale ringile. Endal Xbox360 Elite (Zephyr) ning küsimus kas see kui ma nt ette teen x-clamp fixi ära aitaks rrodi tulemise üldse ära hoida või pole sellel paksu vahet kas ma teen seda enne või pärast?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 05.01.2009 10:17:03 vasta tsitaadiga

d3t, ma tean ühte venda, kellel on ~500.- veeplokk pandud ühele esimesele konsoolile (xenon) ja tegi kohe peale ostu, konsool ketrab siiamaani edasi ...
Aga kui sul garantii olemas, milleks riskida?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.01.2009 23:45:08 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Hoia sync nuppu all ja vajuta Eject 4 korda, märgi iga kord punaste tuldede arv üles, saad veakoodi teada

OK, ma sain 0102 veakoodiks. Ons keegi nõus katsetama sellele eluvaimu sisse tagasi puhumist?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 06.01.2009 08:08:29 vasta tsitaadiga

pronto, sul garantiid pole? Xclamp on ajutine lahendus ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 06.01.2009 09:55:01 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
pronto, sul garantiid pole? Xclamp on ajutine lahendus ...

Ma ju ütlesin: üks esimestest Eestisse toodud masinatest ... ammu enam pole. Alternatiiviks on uus osta ja seda ma ka teen kui sellest riistast elulooma ei saa.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.01.2009 14:30:58 vasta tsitaadiga

Tuli ka RROD(teist korda)jälle lahtised kaablid,koodi ei jõudnud vaadata,kiire oli,konsooli panin tööle ainult selleks et plaati kätte saada.nüüd töötab ilusti...Ainult ma ei tea kas mulle tundub et DVD teed kõvemat häält...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 16:34:07 vasta tsitaadiga

RROD all mõistetakse siiski kolme punast, mitte lahtise kaabli juhul tekkivat täisringi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 16:40:19 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
RROD all mõistetakse siiski kolme punast, mitte lahtise kaabli juhul tekkivat täisringi.


Kui kaabel lahti vms. siis võib ka RROD-i kujuline ring tulla icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 16:46:02 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
amddude kirjutas:
RROD all mõistetakse siiski kolme punast, mitte lahtise kaabli juhul tekkivat täisringi.


Kui kaabel lahti vms. siis võib ka RROD-i kujuline ring tulla icon_razz.gif
Proovisin AV kaabliga. Võtsin ära. Tuli täisring.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 17:11:21 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
henri200 kirjutas:
amddude kirjutas:
RROD all mõistetakse siiski kolme punast, mitte lahtise kaabli juhul tekkivat täisringi.


Kui kaabel lahti vms. siis võib ka RROD-i kujuline ring tulla icon_razz.gif
Proovisin AV kaabliga. Võtsin ära. Tuli täisring.


Pane nii, et toite kaabel oleks tibake poolikult sees. Vähemalt mul tuli kunagi RROD või see toitekaabel oli pahasti sees.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 17:31:09 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
amddude kirjutas:
henri200 kirjutas:
amddude kirjutas:
RROD all mõistetakse siiski kolme punast, mitte lahtise kaabli juhul tekkivat täisringi.


Kui kaabel lahti vms. siis võib ka RROD-i kujuline ring tulla icon_razz.gif
Proovisin AV kaabliga. Võtsin ära. Tuli täisring.


Pane nii, et toite kaabel oleks tibake poolikult sees. Vähemalt mul tuli kunagi RROD või see toitekaabel oli pahasti sees.
Okeyz. Ma parem usun sind ja sellist jama ma ise küll järgi ei proovi icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.01.2009 21:25:40 vasta tsitaadiga

mul oligi 3 punast tuld
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 09.01.2009 19:52:58 vasta tsitaadiga

Sain kah täna 3 punast :/. garantii laks siis homme/ülehomme.
e: ilma HDMI-ta. kiipide jms kohta ei oska öelda icon_smile.gif


viimati muutis tychoon 09.01.2009 20:02:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 19:55:19 vasta tsitaadiga

Võiks ju veel lisada, et mis kiipidega xbox oli ja kas hdmi-ga või mitte.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 09.01.2009 21:10:44 vasta tsitaadiga

Consumer Electronics Show (CES) oli naljakas! Xbox 360 sai RROD'i Halo Warsi esitlemisel!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 21:33:01 vasta tsitaadiga

Sections 1, and 3 are flashing red
- Overheating
/ \
\ /
Alternatively Overheating can be cause by the console locking up or "freezing" after a set amount of time. Lockups that occur at a specific point in a game are generally problems with the game itself and not caused by overheating.


360t ei tasu mingisse õhukindlasse kuplisse panna, ma ei saa aru kuidas microsofti omad pole sellest veel aru saanud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.01.2009 22:21:17 vasta tsitaadiga

mul freezeb xbox vahest aga RRoD pole.. mida teha?lisajahutusega pole seda probleemi esinenud...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 10.01.2009 22:37:41 vasta tsitaadiga

ertr2, See esimine märk peatsest rrodist, mis konsooliga tegu muidu?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.01.2009 22:44:29 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ertr2, See esimine märk peatsest rrodist, mis konsooliga tegu muidu?
facon lite on august ostetud koos teleriga(ENTERI SOODUSMÜÜK)icon_evil.gif hoitub hästijahutatud kohas mängitub keskmiselt 6-8 tundi päevas
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 10.01.2009 23:02:13 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul oli vahepeal ka freeze fest käimas. Otsisin netist, ning seal soovitati cache tühjaks teha. Peale seda freezimine lõppes. Mingi kaks kuud hiljem hakkas uuesti freezima. Tegin uuesti clear cache ja jälle lippab nii nagu peab. Ehk mõni mäng ei tühjenda cache korralikult ja x360 hakkab jamama kui seal midagi ees istub.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.01.2009 13:31:09 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:
Kusjuures mul oli vahepeal ka freeze fest käimas. Otsisin netist, ning seal soovitati cache tühjaks teha. Peale seda freezimine lõppes. Mingi kaks kuud hiljem hakkas uuesti freezima. Tegin uuesti clear cache ja jälle lippab nii nagu peab. Ehk mõni mäng ei tühjenda cache korralikult ja x360 hakkab jamama kui seal midagi ees istub.
pmst mul enne freezemist on mängudes hullem lagg ka,GTAs näiteks fps on silmajärgi 6-10,Äkki8 peaks boxi enterisse viima?äkki saaaks uue?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 15:11:43 vasta tsitaadiga

Kuda seda cache tühjaks teha xboxis?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 13.01.2009 21:30:41 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Kuda seda cache tühjaks teha xboxis?
Ever heard of Google? Ega mul ka sihuke kombinatsioon meeles püsi...
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 09:56:37 vasta tsitaadiga

Mul on ka sama "freeze" probleem ning kahjuks ainult mälukaardi olemasolu korral ei tööta vastav vahemälu tühjendamine, st, et ei anna sellist valikuvarianti.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 20.01.2009 11:35:02 vasta tsitaadiga

Pole selle mälukaardiga kindel, kuid kui sa saad uuendusi mängudele teha, siis sul mingi cache mälukaardil olemas. Selle kombo kasutamine tühjendab kogu selle mälu, seega kaovad ka need uuendused. Seega soovitaks seda ikkagi proovida. Ega see kahju ei tee (va uuenduste uuesti alla laadimine).
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 12:11:15 vasta tsitaadiga

Asi selles ongi, et vastav nupukombinatsioon ei tööta mälukaardi puhul. Ma proovisin tühjendada, aga ei saa.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.01.2009 15:56:33 vasta tsitaadiga

tegin oma case tyhjaks,ei aita:( aga õnneks sain m2ngude buge kasutama hakata:D
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 20.01.2009 20:29:35 vasta tsitaadiga

cache, mitte case ... lol , vii garantiisse siis ja ütle et jookseb kokku lamibst ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.01.2009 21:07:07 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
cache, mitte case ... lol , vii garantiisse siis ja ütle et jookseb kokku lamibst ...
võib nii viia?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.01.2009 21:08:29 vasta tsitaadiga

miks mitte?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.01.2009 21:11:01 vasta tsitaadiga

ei tea äkki ütlevad et see pole nende asi sest box töötab ja kas ma võin ilma HDDta ka viia?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.01.2009 21:19:11 vasta tsitaadiga

No krt kui jamab vii tagasi sinna, peavad vastu võtma ja testid vms läbima ju ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.01.2009 21:27:44 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
No krt kui jamab vii tagasi sinna, peavad vastu võtma ja testid vms läbima ju ...
nojah aga savegamed lähvad...kuidagi neid alles ei saa j2tta?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.01.2009 21:29:45 vasta tsitaadiga

ja võta kelleltki memory kaart ja kopeeri üle.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.01.2009 21:38:09 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ja võta kelleltki memory kaart ja kopeeri üle.
usble ei saa?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:42:56 vasta tsitaadiga

Kahjuks mitte. Õige Memory Card peab olema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.01.2009 22:01:30 vasta tsitaadiga

Mulö oli sama kala et hdd koju jätta ei tohtinud ja kaotasin oma 98 mängu saved ära, selline pohhustlik suhtumine oli ka ... aga nüüd oma ketas ja saved seal. Et soovitatav jah hdd või mem unit osta et saved päästa
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.01.2009 23:05:51 vasta tsitaadiga

aga kui ma ostan nüüd endale 120gb hdd kuidas ma need saved sinna saan?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 23:08:27 vasta tsitaadiga

20GB ketas praegu. Siis peaks saama kasutada HDD transfer kit'i, et save'id ühelt kõvekettalt teisele tõsta.

Memory unitiga saab ka üle tõsta???
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 23:35:21 vasta tsitaadiga

Kelleltki kuskilt saaks laenata memory unitit, et oma save game'id päästa? Läheb ka garantiise xbox ning üldse ei taha oma savegame'idest ilma jääda. Või kui asi osta, siis palju maksab?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.01.2009 23:39:59 vasta tsitaadiga

Memory unitid on kirved eestis icon_biggrin.gif küsi parem kelleltki kaardi laenata või save hoida.

Muuseas 1 variant on selline veel, et avad xboxi hdd karbi ja sees ilutseb seal SATA ketas 8) , mille saad arvutiga ühendada ja sealt seivid üle tõmmata teatud programmiga ...
Muidugi riskid garantii kaotamisega ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] RRoD mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.