|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.01.2009 21:20:15
|
|
|
| Läbi digi-tv boxi vaatasin arvutist.. Ehk dtv box-ruuter-arvuti
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.01.2009 21:22:06
|
|
|
mis skeem see veel on?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.01.2009 21:24:10
|
|
|
carlking, Ei tea:D Tehnika on ikka hämmastav asi, kui sellest midagi ei tea aga samas naabrimees natukene räägib. No offence!
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.01.2009 21:27:00
|
|
|
Ma ka imestan.
See, et sul on ruuteri taha ühendatud box, ei tähenda, et sa läbi boxi seda pilti arvutisse hangid... äkki ruuteri taga on veel teine arvuti ka, siis läheb ju keeruliseks, pead läbi teise arvuti digiboxist pilti striimima...wopppaa
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
03.01.2009 23:04:38
|
|
|
| Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.01.2009 23:17:05
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ? |
Elektrijuhtmed korda teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
03.01.2009 23:58:23
|
|
|
| Kas viga võib olla toite juhtmes ? Eelpool oli juttu impulss ja traffo erinevustest.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
04.01.2009 02:19:03
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ? |
Elektrijuhtmed korda teha |
Mul sama jama täna ,põlvamaal Räpinas ruuter teeb lihstalt aja mõõdudes restardi tänase päeva jooksul on 4korda teinud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
04.01.2009 02:57:57
|
|
|
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.
Pean äkki veel midagi tegema?
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
04.01.2009 12:20:17
|
|
|
| aer0x kirjutas: |
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.
Pean äkki veel midagi tegema? |
Tõenäoliselt pead 780-t cli-s konfama. Praegu on mõlemad omaarust GW-d ning "lubavad" ka teisel oma netiotsa kasutada jne.
Kasutaja Pailaps tõenäoliselt oskaks Sulle vastata (see pole näide Sulle sobivast konfist, vaid nimetatud tegelase teadmistest).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.01.2009 13:11:01
|
|
|
| alo852456 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ? |
Elektrijuhtmed korda teha |
Mul sama jama täna ,põlvamaal Räpinas ruuter teeb lihstalt aja mõõdudes restardi tänase päeva jooksul on 4korda teinud. |
No seal linnas ma ei imesta millegipärast. Teinekord seal linnas viibides laelamp vilgub nagu krt teab mis. Ime et arvuti veel resale pole läinud. (vana arvut küll käis tänu sellistele vilkumistele resadel)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
04.01.2009 19:20:09
|
|
|
Pidi see alles torrentitõmbamine olema et elektrivõrgu toites kaitsmed välja läksid....
Kuid jah kehva toite korral võib kõike ette tulla.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.01.2009 20:18:20
|
|
|
Ei ei panin lihtsalt utorrenti tööle, et uploadiks. (kohe tavaliselt ei hakka uploadima) tavaliselt on teinud resa utorrentiga aga ükskord lõi korgid välja. Sorry vb väljendasin ennast valesti ennem. Torrent ja korgid välja ei ole kuidagi omavahel seotud
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
04.01.2009 21:59:50
|
|
|
Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ?
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.01.2009 22:02:01
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ? |
mul igatahes ei ole.
kust saab vaadata mis on elionitv laenutuses hetkel tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.01.2009 22:04:52
|
|
|
jah tänud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
04.01.2009 22:14:31
|
|
|
| aer0x kirjutas: |
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.
Pean äkki veel midagi tegema? |
780 dhcp välja lülitama, 780 LAN ip ära muutma N: 192.168.1.63, wifi kanal ja võti mõlemal käsitsi samaks ja kodeering ilmselt wep .
Kui wep-iga töötab, siis proovida ka WPA, WPA2 ja tugevaim töötav jätta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.01.2009 22:26:36
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ? |
Kus öeldi ? Pole ühtegi kindlat kuupäeva kuulnud kuigi ise töötan Elionis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
05.01.2009 02:30:17
|
|
|
Ei praegu vist tehtud pole selle all mõtlesin et elion lubas tõsta 2009 kiirust nagu ja siis küsisin kas on tõstnud juba !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002

|
05.01.2009 02:56:57
|
|
|
küll siin rõõmuhõisked hakkavad tulema järjest kui see lõpuks juhtub märkamata see sul ei jää aga nuh see, et elion pidi on pigem kõlakas insaideritelt kui elioni lubadus... ühtegi pressiteadet ega uudist selle kohta ju tegelt pole... loodan sügavalt, et jaanuari jooksul näeb seda kiirust
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
05.01.2009 03:07:29
|
|
|
Loodan ka et jaanuaris näen seda kuskil oli et tõstab krt ei tule meelde mis saidil oli räägitud
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002

|
05.01.2009 03:13:53
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
Loodan ka et jaanuaris näen seda kuskil oli et tõstab krt ei tule meelde mis saidil oli räägitud  |
siin mõnda aega tagasi kusagil detsembri keskel ehk ja ka elioni enda foorumist on mõnes teemas neid kõlakaid mainitud...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
05.01.2009 08:13:51
|
|
|
| käbi kirjutas: |
| aer0x kirjutas: |
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.
Pean äkki veel midagi tegema? |
780 dhcp välja lülitama, 780 LAN ip ära muutma N: 192.168.1.63, wifi kanal ja võti mõlemal käsitsi samaks ja kodeering ilmselt wep .
Kui wep-iga töötab, siis proovida ka WPA, WPA2 ja tugevaim töötav jätta. |
kuidas ma seda lan ip ära muudan, ei leidnud seda kohta kusagilt.
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
05.01.2009 21:12:01
|
|
|
Saab aga näed ainult oma 50 kanalit samad telefirmad mis sul telekas jookseb !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.01.2009 21:42:29
|
|
|
krt ma ei või, mu modem on hakanud Dtv Ip-d andma arvutitele
puhta segi joonud ennast see modem vana-aastal
tegemist selle uue modem-ruuteriga.
tänu sellele ei saa ka netti kasutada restart ja asi jälle korras
jooma ajab see
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.01.2009 23:21:49
|
|
|
sain pihta mis jama loll naaber siga krt oli omale digi poxi muretsenud ja selle järgi toppinud
ja ma murran siin juba mitu päeva pead, et mis jama on nende ipdega
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 00:14:20
|
|
|
Aga peale selle seadistuse tegemist, kui tahan tagasi muuta, kas restardi tegemine on väga ulmekeeruline ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
06.01.2009 02:06:13
|
|
|
ma tellisin Täiendav digiboksi sealt elioni iseteenindusest maci ega midagi ei küsinud
ega nad ometi mulle nüüd uut poxi ei saada, mul juba teine olemas
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
06.01.2009 15:31:43
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
ma tellisin Täiendav digiboksi sealt elioni iseteenindusest maci ega midagi ei küsinud
ega nad ometi mulle nüüd uut poxi ei saada, mul juba teine olemas  |
kui vastus tuleb antakse sulle teada, kas helistamise või smsi abil...kui seerianumbrit ei reganud, siis näed ainult vabu kanaleid Võta kõne kliendiinfosse 165 ja ytle oma seerianumber ära ja pannakse kõik kanalid, mis sul esimeseski olemas on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.01.2009 15:41:12
|
|
|
| ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 18:22:31
|
|
|
Kas on inimesi siin kes vaatavad praegu ka arvutist digitv-d ? Mitut kanalit üldse näeb ja mis confi järgi on seadistatud ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 20:12:01
|
|
|
| mattyas kirjutas: |
| Selline loll küsimus, et mis on ruuteli CLI ja kust ma selle leiaksin ? |
Saad oma ruuter konfi näppida seal
Start > Run > cmd
Kirjuta sinna telnet
siis kirjuta open 192.168.1.254
Username on Administrator
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattyas
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.01.2009 20:23:48
|
|
|
Parooli tahab ?
_________________ Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.01.2009 20:24:10
|
|
|
| parool on ruuteri all.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 20:26:16
|
|
|
| mattyas kirjutas: |
Parooli tahab ?  |
kas see on küsimus ?
Ei tohiks tahta parooli, paned lihtsalt Enter
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.01.2009 20:26:37
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| parool on ruuteri all. |
On? Ruuteri all oli vist ainult wep/wpa parool? Speedtouchil vaikimisi vist polnud parooli
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattyas
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.01.2009 20:29:42
|
|
|
Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password
_________________ Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.01.2009 20:31:00
|
|
|
| Speedtouch 546 ja 780 tehaseseadistuses ning elioni seadistuses parooli ei taha, Thomson 585 ja tulevane 784 küsivad lisaks Administrator tunnusele parooliks modem access code'i, see asub igal seadmel põhja all ning on unikaalne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 20:31:32
|
|
|
| mattyas kirjutas: |
Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password  |
Kas Administrator panid ikka suure tähega ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattyas
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.01.2009 20:45:59
|
|
|
Tänud
Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name=
Vabandust selliste küsimuste eest, aga ei jaga seda ruuteri värki eriti
_________________ Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 21:05:13
|
|
|
| mattyas kirjutas: |
Tänud
Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name= |
Las jääb nii mine lihtsalt edasi , see teebki nii.
Mul endal selline küsimus, kas keegi on saanud arvutis MTV, Discovery , Eurosport 2 või mõne hea kanali ka lahti ?
Ja kas saaksin vaadata kuidagi telekast ja arvutist nüüd korraga ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.01.2009 22:13:42
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus? |
Saaks sellele küsimusele ka vastuse??
Kui võrgukaabel panna neljandasse porti siis peaks ju ilma muude seadistusteta tulema digitv pilt? ainult vlc-s ip.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
06.01.2009 22:16:01
|
|
|
jah nii see on.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.01.2009 22:22:21
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
| jah nii see on. |
Aga miks siis ei tule pilti?
Vlc ei ole vaja midagi juurde installida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.01.2009 22:23:42
|
|
|
keegi oskab öelda miks net ära kaob kui utorrent käima panna, isegi kui midagi ei tõmba kaob net ära aga samas msn ja xfire töötab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
06.01.2009 22:30:50
|
|
|
Võta UPnP maha, proovi porte käsitsi paika panna. Mul oli sellest abi. UPnP on see mis ajab ruuteri hulluks.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.01.2009 22:31:09
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus? |
Palju 6nne Virtsa omanik! vistaga saab pildi ette kui 2 v6rgukaarti. Saab ka 1ga aga siis peab digibox olema samal kanalil ja umbes iga 5-10 min tagant jääb pilt 30 sekundiks seisma.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.01.2009 22:45:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| asus_cusl2 kirjutas: |
| ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus? |
Palju 6nne Virtsa omanik! vistaga saab pildi ette kui 2 v6rgukaarti. Saab ka 1ga aga siis peab digibox olema samal kanalil ja umbes iga 5-10 min tagant jääb pilt 30 sekundiks seisma. |
Õnne on vistaga ikka vaja.
Et siis kui aega uus võrgu kaart osta tegelen asjaga edasi. See asi veel et mul telekat ei olegi veel järgi pandud. Digipox seisab karbis veel ainult arvuti hetkel millega pilti saaks näha.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|