Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:20:15 vasta tsitaadiga

Läbi digi-tv boxi vaatasin arvutist.. Ehk dtv box-ruuter-arvuti
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:22:06 vasta tsitaadiga

mis skeem see veel on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:24:10 vasta tsitaadiga

carlking, Ei tea:D Tehnika on ikka hämmastav asi, kui sellest midagi ei tea aga samas naabrimees natukene räägib. No offence!
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:27:00 vasta tsitaadiga

Ma ka imestan.

See, et sul on ruuteri taha ühendatud box, ei tähenda, et sa läbi boxi seda pilti arvutisse hangid... äkki ruuteri taga on veel teine arvuti ka, siis läheb ju keeruliseks, pead läbi teise arvuti digiboxist pilti striimima...wopppaa

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:04:38 vasta tsitaadiga

Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:17:05 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ?
Elektrijuhtmed korda teha
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:58:23 vasta tsitaadiga

Kas viga võib olla toite juhtmes ? Eelpool oli juttu impulss ja traffo erinevustest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 04.01.2009 02:19:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ?
Elektrijuhtmed korda teha

Mul sama jama täna ,põlvamaal Räpinas ruuter teeb lihstalt aja mõõdudes restardi tänase päeva jooksul on 4korda teinud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 02:57:57 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.

Pean äkki veel midagi tegema?

_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 04.01.2009 12:20:17 vasta tsitaadiga

aer0x kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.

Pean äkki veel midagi tegema?

Tõenäoliselt pead 780-t cli-s konfama. Praegu on mõlemad omaarust GW-d ning "lubavad" ka teisel oma netiotsa kasutada jne.
Kasutaja Pailaps tõenäoliselt oskaks Sulle vastata (see pole näide Sulle sobivast konfist, vaid nimetatud tegelase teadmistest).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 13:11:01 vasta tsitaadiga

alo852456 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Täna oli jälle selline asi, et pannes utorrenti käima laks, ruuter tegi restardi. Paar nädalat tagasi lõid korgid välja elektri kilbis ja kadus elekter. See võis kuidagi mõjutada ? Lahendus oleks mis ?
Elektrijuhtmed korda teha

Mul sama jama täna ,põlvamaal Räpinas ruuter teeb lihstalt aja mõõdudes restardi tänase päeva jooksul on 4korda teinud.
No seal linnas ma ei imesta millegipärast. Teinekord seal linnas viibides laelamp vilgub nagu krt teab mis. Ime et arvuti veel resale pole läinud. (vana arvut küll käis tänu sellistele vilkumistele resadel)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 04.01.2009 19:20:09 vasta tsitaadiga

Pidi see alles torrentitõmbamine olema et elektrivõrgu toites kaitsmed välja läksid.... icon_eek.gif icon_lol.gif
Kuid jah kehva toite korral võib kõike ette tulla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 20:18:20 vasta tsitaadiga

Ei ei panin lihtsalt utorrenti tööle, et uploadiks. (kohe tavaliselt ei hakka uploadima) tavaliselt on teinud resa utorrentiga aga ükskord lõi korgid välja. Sorry vb väljendasin ennast valesti ennem. Torrent ja korgid välja ei ole kuidagi omavahel seotud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 21:59:50 vasta tsitaadiga

Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ?
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:02:01 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ?

mul igatahes ei ole.
kust saab vaadata mis on elionitv laenutuses hetkel tasuta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:03:55 vasta tsitaadiga

http://tv.elion.ee/videolaenutus/tasuta.php

Need?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:04:52 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
http://tv.elion.ee/videolaenutus/tasuta.php

Need?

jah tänud
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 04.01.2009 22:14:31 vasta tsitaadiga

aer0x kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.

Pean äkki veel midagi tegema?


780 dhcp välja lülitama, 780 LAN ip ära muutma N: 192.168.1.63, wifi kanal ja võti mõlemal käsitsi samaks ja kodeering ilmselt wep .
Kui wep-iga töötab, siis proovida ka WPA, WPA2 ja tugevaim töötav jätta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:26:36 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Kas nüüd on upload 1mbit peal nagu Elion ütles ?

Kus öeldi icon_eek.gif ? Pole ühtegi kindlat kuupäeva kuulnud kuigi ise töötan Elionis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 02:30:17 vasta tsitaadiga

Ei praegu vist tehtud pole selle all mõtlesin et elion lubas tõsta 2009 kiirust nagu ja siis küsisin kas on tõstnud juba icon_wink.gif!
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 02:56:57 vasta tsitaadiga

küll siin rõõmuhõisked hakkavad tulema järjest kui see lõpuks juhtub icon_biggrin.gif märkamata see sul ei jää icon_razz.gif aga nuh see, et elion pidi on pigem kõlakas insaideritelt kui elioni lubadus... ühtegi pressiteadet ega uudist selle kohta ju tegelt pole... loodan sügavalt, et jaanuari jooksul näeb seda kiirust icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 03:07:29 vasta tsitaadiga

Loodan ka et jaanuaris näen seda kuskil oli et tõstab krt ei tule meelde mis saidil oli räägitud icon_rolleyes.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 03:13:53 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Loodan ka et jaanuaris näen seda kuskil oli et tõstab krt ei tule meelde mis saidil oli räägitud icon_rolleyes.gif

siin mõnda aega tagasi kusagil detsembri keskel ehk ja ka elioni enda foorumist on mõnes teemas neid kõlakaid mainitud...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 08:13:51 vasta tsitaadiga

käbi kirjutas:
aer0x kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas WDS 780 ja 585 vahel tööle panna? Nad on üksteisel seal kastikestes ja linnuksesed on ka olemas ja WDS enabled jms, aga netti saan ikka ainult ühega (585), millel dsl juhe taga on. 780 pole midagi taga.

Pean äkki veel midagi tegema?


780 dhcp välja lülitama, 780 LAN ip ära muutma N: 192.168.1.63, wifi kanal ja võti mõlemal käsitsi samaks ja kodeering ilmselt wep .
Kui wep-iga töötab, siis proovida ka WPA, WPA2 ja tugevaim töötav jätta.

kuidas ma seda lan ip ära muudan, ei leidnud seda kohta kusagilt.

_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 05.01.2009 18:16:30 vasta tsitaadiga

küsimus, et kas selle õpetuse järgi saab ikka veel arvutisse pildi kui mul SpeedTouch 780 .. http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 21:12:01 vasta tsitaadiga

unnamed kirjutas:
küsimus, et kas selle õpetuse järgi saab ikka veel arvutisse pildi kui mul SpeedTouch 780 .. http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV


Saab aga näed ainult oma 50 kanalit samad telefirmad mis sul telekas jookseb !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 21:42:29 vasta tsitaadiga

krt ma ei või, mu modem on hakanud Dtv Ip-d andma arvutitele icon_eek.gif
puhta segi joonud ennast see modem vana-aastal icon_evil.gif
tegemist selle uue modem-ruuteriga.
tänu sellele ei saa ka netti kasutada restart ja asi jälle korras icon_evil.gif
jooma ajab see jooma.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 23:21:49 vasta tsitaadiga

sain pihta mis jama loll naaber siga krt oli omale digi poxi muretsenud ja selle järgi toppinud icon_lol.gif
ja ma murran siin juba mitu päeva pead, et mis jama on nende ipdega icon_redface.gif icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 00:14:20 vasta tsitaadiga

Aga peale selle seadistuse tegemist, kui tahan tagasi muuta, kas restardi tegemine on väga ulmekeeruline ?
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 02:06:13 vasta tsitaadiga

ma tellisin Täiendav digiboksi sealt elioni iseteenindusest maci ega midagi ei küsinud icon_eek.gif
ega nad ometi mulle nüüd uut poxi ei saada, mul juba teine olemas icon_biggrin.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 06.01.2009 15:31:43 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
ma tellisin Täiendav digiboksi sealt elioni iseteenindusest maci ega midagi ei küsinud icon_eek.gif
ega nad ometi mulle nüüd uut poxi ei saada, mul juba teine olemas icon_biggrin.gif


kui vastus tuleb antakse sulle teada, kas helistamise või smsi abil...kui seerianumbrit ei reganud, siis näed ainult vabu kanaleid icon_razz1.gif Võta kõne kliendiinfosse 165 ja ytle oma seerianumber ära ja pannakse kõik kanalid, mis sul esimeseski olemas on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.01.2009 15:41:12 vasta tsitaadiga

ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 18:22:31 vasta tsitaadiga

Kas on inimesi siin kes vaatavad praegu ka arvutist digitv-d ? Mitut kanalit üldse näeb ja mis confi järgi on seadistatud ?
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 20:12:01 vasta tsitaadiga

mattyas kirjutas:
Selline loll küsimus, et mis on ruuteli CLI ja kust ma selle leiaksin ?


Saad oma ruuter konfi näppida seal

Start > Run > cmd
Kirjuta sinna telnet
siis kirjuta open 192.168.1.254
Username on Administrator

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattyas
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.01.2009 20:23:48 vasta tsitaadiga

Parooli tahab ? icon_sad.gif
_________________
Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 20:24:10 vasta tsitaadiga

parool on ruuteri all.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 20:26:16 vasta tsitaadiga

mattyas kirjutas:
Parooli tahab ? icon_sad.gif


kas see on küsimus ?
Ei tohiks tahta parooli, paned lihtsalt Enter

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 20:26:37 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
parool on ruuteri all.


On? Ruuteri all oli vist ainult wep/wpa parool? Speedtouchil vaikimisi vist polnud parooli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattyas
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.01.2009 20:29:42 vasta tsitaadiga

Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password icon_mad.gif
_________________
Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 20:31:00 vasta tsitaadiga

Speedtouch 546 ja 780 tehaseseadistuses ning elioni seadistuses parooli ei taha, Thomson 585 ja tulevane 784 küsivad lisaks Administrator tunnusele parooliks modem access code'i, see asub igal seadmel põhja all ning on unikaalne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 20:31:32 vasta tsitaadiga

mattyas kirjutas:
Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password icon_mad.gif


Kas Administrator panid ikka suure tähega ?

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattyas
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.01.2009 20:45:59 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif

Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name=

Vabandust selliste küsimuste eest, aga ei jaga seda ruuteri värki eriti icon_redface.gif

_________________
Tuleb vaadata, et mis nagu teha annab, kuid samas tuleks ka jälgida, et mis nagu toimub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 06.01.2009 21:05:13 vasta tsitaadiga

mattyas kirjutas:
Tänud thumbs_up.gif

Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name=


Las jääb nii mine lihtsalt edasi , see teebki nii.

Mul endal selline küsimus, kas keegi on saanud arvutis MTV, Discovery , Eurosport 2 või mõne hea kanali ka lahti ?
Ja kas saaksin vaadata kuidagi telekast ja arvutist nüüd korraga ?

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.01.2009 22:13:42 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus?

Saaks sellele küsimusele ka vastuse?? icon_confused.gif
Kui võrgukaabel panna neljandasse porti siis peaks ju ilma muude seadistusteta tulema digitv pilt? ainult vlc-s ip.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:16:01 vasta tsitaadiga

jah nii see on.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.01.2009 22:22:21 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
jah nii see on.

Aga miks siis ei tule pilti?
Vlc ei ole vaja midagi juurde installida?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:23:42 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda miks net ära kaob kui utorrent käima panna, isegi kui midagi ei tõmba kaob net ära aga samas msn ja xfire töötab. icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:30:50 vasta tsitaadiga

Võta UPnP maha, proovi porte käsitsi paika panna. Mul oli sellest abi. UPnP on see mis ajab ruuteri hulluks.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:31:09 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus?
Palju 6nne Virtsa omanik! vistaga saab pildi ette kui 2 v6rgukaarti. Saab ka 1ga aga siis peab digibox olema samal kanalil ja umbes iga 5-10 min tagant jääb pilt 30 sekundiks seisma.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.01.2009 22:45:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
asus_cusl2 kirjutas:
ruuter on st546, os: vista ja probleemiks see et ei saa kuidagi pilti arvutisse. On vista jaoks mingi erinev õpetus?
Palju 6nne Virtsa omanik! vistaga saab pildi ette kui 2 v6rgukaarti. Saab ka 1ga aga siis peab digibox olema samal kanalil ja umbes iga 5-10 min tagant jääb pilt 30 sekundiks seisma.


Õnne on vistaga ikka vaja.
Et siis kui aega uus võrgu kaart osta tegelen asjaga edasi. See asi veel et mul telekat ei olegi veel järgi pandud. Digipox seisab karbis veel icon_confused.gif ainult arvuti hetkel millega pilti saaks näha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.